Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Czarne Skrzynki - click Dołączona grafika Komiks - click


Zdjęcie

Jesienna Aktualizacja-Roski


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
48 odpowiedzi w tym temacie

#31 Mälstrom

Mälstrom

    Inteligent

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1806 postów
  • Dołączył sob, 19 maj 12
  • MiastoDom starców
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Malstrom
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 27 październik 2014 - 06:53

Ja uważam, że powinniśmy zaczekać z opiniami. Teraz to wygląda co prawda trochę śmiesznie, ale myślę, że w praktyce będzie to znacznie bardziej złożone. Sądzę też, że wejdą niebawem różne inne rzeczy i całość ułoży się w jeden porządek. Powinniśmy przystopować z ocenianiem i zaczekać, aż wszystko osiągnie pełen rezultat.


  • Admin, Wolverrine i GallAnonim1429 lubią to

[color=#a9a9a9;][font="georgia, serif;"]Don't expect for others help. In the end we are always alone. There will survive only those who know how look themselves after.[/color][/font]


#32 ZjaraanyArab

ZjaraanyArab

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3017 postów
  • Dołączył śro, 27 mar 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoSzczєcιи.
  • Województwo:Z.pomorskie
  • Imię:Szymon
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:CandrevaTM
  • Gildia:MσкrσCι
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Arab / ArabTM


Napisano 27 październik 2014 - 07:01

Moim zdaniem wygląda to tak :

 

-Rosy ? OK. Fajna opcja.

-Cena ? OK.Ale mogły by być też droższe.

-Wartość ? NIE. Moje zdanie polega na tym... Wartość ros jest za duża, nawet na nowe sety eq. Gracz, który gra 3 godziny dziennie nie ma szans aby cokolwiek ugrać na tym serwerze przez kilka lat. A co dopiero kiedy przyjdzie 255Lev wypakowany runicznym EQ i rosami ...

Wartość ros powinna osiągać od 5 - 8% wartości obcenej.

Przykład : 40% szaman = 8% szaman.

 

Sądzę, że to lepsze rozwiązanie a ludzi i tak by to kupowali na wojny i inne pojedynki.


  • guli191 i Cudaqu lubią to

Dołączona grafika

Data utworzenia konta: 2013-03-22.
Data zakończenia gry : Coś koło 17roku. 🤔

#33 Szczery1989

Szczery1989

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 340 postów
  • Dołączył pią, 08 mar 13

Napisano 27 październik 2014 - 07:06

Zgadzam się z Arabem

+

 

Podnieść cenę rosek pod pvp o 50%,obniżyć cenę rosek pod expa o 50%



#34 Noname123

Noname123

    Profesjonalista

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2134 postów
  • Dołączył czw, 26 gru 13

Napisano 27 październik 2014 - 12:17

Proponowałbym wyeliminowanie rosek do PvP bo co takie granie teraz bedzie ? Gościu napakowany bryłami nakupi w uj i troche każdej rosy do PVP a gościu co nie potrafi tak zarobić nie uwali goscia bo ten wygral bo mial rosy ...

 

albo

 

rzeczywiście podnieść wysokie ceny ros do pvp a te do expa dać tanio...

 

Najpierw zobaczymy jak będzie wyglądało to całe pvp. Ale bliżej mi jest do usunięcia tych ros do PVP.


  • NQ-NQ lubi to

#35 RBD

RBD

    Mistrz PVP

  • Banned
  • PipPipPip
  • 322 postów
  • Dołączył czw, 26 maj 11
  • MiastoEuforia♥

Napisano 27 październik 2014 - 12:27

Może się doczekamy w końcu na zwykłe poty 100k w sklepie a nie rosy ^^ cóż kiedyś trzeba dopocić tego hp


  • Ragerr & Southpaw♥™ツ i TomegKrul lubią to

#36 NQ-NQ

NQ-NQ

    Burak z taksówki w szczecinie

  • Banned
  • PipPipPipPip
  • 563 postów
  • Dołączył pią, 19 sie 11
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Gildia:Obojetnie

Napisano 27 październik 2014 - 13:37

Kupiłem roski na expa za 50b i ,,,,,, pic na wode ,,,,,,,, - nie polecam !!!!!!!!!!!
  • Szczery1989 i Noname123 lubią to

#37 Admin

Admin

    Administrator VirtualMT2

  • Administrator
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5240 postów
  • Dołączył sob, 03 gru 11
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:[GA]admin
  • Gildia:VirtualAdmin
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:wojtek


Napisano 27 październik 2014 - 15:22


Może się doczekamy w końcu na zwykłe poty 100k w sklepie a nie rosy ^^ cóż kiedyś trzeba dopocić tego hp

Niewykluczone że podczas kolejnej przerwy dodamy te potki do npc.

 


Kupiłem roski na expa za 50b i ,,,,,, pic na wode ,,,,,,,, - nie polecam !!!!!!!!!!!

Nikt przecież nie mówił że roski za każdym razem będą losowane z max bonami.


  • RBD i NQ-NQ lubią to

virtualmt21516717016__769671423939699945


#38 Noname123

Noname123

    Profesjonalista

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2134 postów
  • Dołączył czw, 26 gru 13

Napisano 27 październik 2014 - 15:37

A co do tematu Vampireda z Rosami będzie to wprowadzone ?^^ Nie wiem nawet czy takie coś przeszło :D bo rosy z max % chyba nie przeszły.


Użytkownik T-Virus edytował ten post 27 październik 2014 - 15:37

  • Shur'Tugal lubi to

#39 Ragerr & Southpaw♥™ツ

Ragerr & Southpaw♥™ツ

    Ragerr™

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2090 postów
  • Dołączył śro, 24 sie 11
  • MiastoZamość
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 27 październik 2014 - 15:51

Niewykluczone że podczas kolejnej przerwy dodamy te potki do npc.

 

do npc to ja polecam dodac 1 potke co daje 100k hp i sie nie konczy. Warta byla by np: 200b 


Użytkownik Ragerr♥™ツ edytował ten post 27 październik 2014 - 15:52

[color=#ff0000;]Nick: :ph34r:[/color][color=rgb(255,0,0);font-size:18px;] [/color][color=#ff0000;]Ragerr™ :ph34r:[/color][color=rgb(255,0,0);font-size:18px;]  / Commando[/color]

[color=#0000ff;]Lvl: 255 / 255[/color]

[color=#00ffff;]Krolestwo: Chunjo / Chunjo[/color]

[color=#00ff00;]Gildia: Bajlandoo [/color]

[font="'courier new', courier, monospace;"][color=#696969;] :wub:[/color][/font][color=rgb(105,105,105);font-size:18px;font-family:'courier new', courier, monospace;] [/color][font="'courier new', courier, monospace;"][color=#696969;]GOOD BYE!!!!!! :wub:[/color][/font][color=rgb(105,105,105);font-size:18px;font-family:'courier new', courier, monospace;] [/color]


#40 Noname123

Noname123

    Profesjonalista

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2134 postów
  • Dołączył czw, 26 gru 13

Napisano 27 październik 2014 - 16:10

do npc to ja polecam dodac 1 potke co daje 100k hp i sie nie konczy. Warta byla by np: 200b 

Zgadzam się bo teraz jest tyle PŻ że masakra z potami... trzeba mieć teraz na Szybkim Polu Dostępu gdzie mamy skille 2 ustawione red poty...

 

#######################################################################################################

 

Przypominam o tym temacie co z nim będzie czy to przejdzie czy nie ?

 

 

 

 

 

Kolego niżej (Artista)

Według mnie i jak paru innych osób Rosek do PVP nie powinno być.. bo bogaty będzie miał wielką przewagę nad biedniejszym.. osoba ktora malo ma bryl i nie bardzo potrafi sb zarobic.. a co rosek exp to inna sprawa bo to jest na bossy/moby ^^ teraz zacznie sie na serwie dziać.. wyzywanie nie wyzywanie bo ten uzywa rosek a ten nie ma bo go nie stac... Zastanówcie się.


Użytkownik T-Virus edytował ten post 27 październik 2014 - 16:27


#41 Artista

Artista

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 177 postów
  • Dołączył nie, 08 gru 13
  • MiastoGłogów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Gildia:!! FamilyTeam !!
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:- Piłka nożna <3
    - Motoryzacja
    - Muzyka

Napisano 27 październik 2014 - 16:24

Roski pod PVP powinny mieć dużo mniejszą wartość i powinny być droższe!

 


Dołączona grafika

[color=#ff0000;]Sygnatura by Effa[/color].

Skupuje ogniska wikingów 15B/Szt.

 


#42 Mälstrom

Mälstrom

    Inteligent

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1806 postów
  • Dołączył sob, 19 maj 12
  • MiastoDom starców
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Malstrom
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 27 październik 2014 - 19:28

Jeśli chodzi o poty, mogłyby być w NPC, ale nie widzę konieczności. 100 punktów PO to nie jest duża liczba. Ja mam w EQ z 1-1.2k tych potek i naprawdę nie napracowałem się jakoś szczególnie. Poza tym nie trzeba pocić tymi potkami za każdym razem, kiedy np. restartujemy peta albo zmieniamy zbrojkę. U mnie w ciągu miesiąca zeszło może z 400-500.


[color=#a9a9a9;][font="georgia, serif;"]Don't expect for others help. In the end we are always alone. There will survive only those who know how look themselves after.[/color][/font]


#43 300FraYda

300FraYda

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 112 postów
  • Dołączył wto, 18 gru 12

Napisano 28 październik 2014 - 07:06

Moim zdaniem przesada.. zrobi sobie jakiś 255lv postać 160 lvl, założy tam eq, da petsa, roski  i koleś będzie nie do rozwalenia..dodajcie je może od 254lv. czy coś ;> bo myśle że na małym lvl te roski są zbędne ..



#44 Noname123

Noname123

    Profesjonalista

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2134 postów
  • Dołączył czw, 26 gru 13

Napisano 28 październik 2014 - 14:43

Dla mnie tak samo jak dla wielu ludzi up.. roski pod pvp sa przesada.. Tak samo jak i te z 300k pz. Najpierw PT, teraz kolejne 300k pz . Rozumiem chcecie urozmaicac serwer, isc ciagle do przodu ale latwo przekombinowac. Dla mnie to juz za duzo. dobra ceny sa kosmiczne, ale i wielu ludzi wlasnie kupi te roski i beda ich uzywac a tym samym odstep miedzy graczymi tymi ""pro" a tylko dobrymi zwiekszy sie jeszcze bardziej. Bylbym jedynie za roskami pod exp, na bossy ale tez zmniejszajac chociaz o 50% ich moc. Niech ludzie pracuja na eq, mecza sie to nie easy w koncu. A teraz kto bedzie mial brylki bedzie mial po prostu raj. Teraz wystarczy zrobic nwm 180-190 lvl pod pvp i da sie miec tyle pz ze.. Arra 350+ zbrojka 450 + bransa juz jest 600.. PT i roska 1,2kk pz + inne roski do pvp, wartosc ataku i gdzie to ma byc walka na poziomie. 

Tak jak pisałem ^^ gracz z kupą brył ma większe szanse teraz odkąd doszły rosy do PVP ^^ kto ma bryły jest lepszy w rosach czyli w pvp. Według mnie jak i wielu graczy to bezsens.


  • NQ-NQ lubi to

#45 AlphaWolf

AlphaWolf

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 476 postów
  • Dołączył wto, 29 paź 13
  • MiastoTam gdzie nie dogania życie Cię nad ranem, gdzie nie słyszysz głosów w głowie kiedy wstajesz..
  • Płeć:Mężczyzna
  • Hobby:Sport, a w szczególności boks. Muzyka, sztuka. Graffiti. Freestyle :)

Napisano 28 październik 2014 - 15:58

Pomysł wydaje mi się bezsensowny, ale nie spieszę się z oceną, ponieważ gram tu na tyle długo, że widzę skutki każdego posunięcia administracji. Większość wychodzi tylko na lepsze.

Rosy przesadzone.. Stestowałem sobie kupując roskę 50% woj :) W kolegę tłukłem po 650k, z rosą oberwał 940....... Przy 40 szaman/85 magia/Piekielne buty +3. Jak dla mnie grubo za dużo......


  • xPOLMENx lubi to

Come Back :) 

 

 

Za gildię Pewni, której byłem kiedyś założycielem, a obecnie jej nazwa jest użyta za rzekomym pozwoleniem (Uj wie kogo :) ) nie odpowiadam. 

 

Pozdrawiam :)





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych