Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Czarne Skrzynki - click Dołączona grafika Komiks - click


Zdjęcie

VirtualMT2 Wojna Gildi Bajlandoo vs ANALTERROR [25.10.14]

virtualmt2 wojna gildi bajlandoo analterror 251014

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
43 odpowiedzi w tym temacie

#31 ►╮_ ILoveTSM ¯╰◄

►╮_ ILoveTSM ¯╰◄

    Początkujący

  • Banned
  • PipPip
  • 162 postów
  • Dołączył nie, 27 lip 14
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:oLOKIo
  • Królestwo:Jinno

Napisano 27 październik 2014 - 17:56

A czy nie chodzilo mu o gildie Bajlandoo? :D (nie o nick)


Dołączona grafika
Nick: oLOKIo
 


#32 Zafrina

Zafrina

    Nowy

  • Płeć Piękna
  • Pip
  • 22 postów
  • Dołączył wto, 12 lis 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Kobieta
  • Królestwo:Shinsoo

Napisano 27 październik 2014 - 17:57

Może sprawdzimy wszystkich graczy biorących udział w wojnie czy używają autopotera, podejrzewam, że wyniki byłyby opłakane w skutkach szczególnie dla tych co najwięcej o tym piszą. 


  • Mσяfєυѕz™, Hehehe rypie dla was, Mateusz_LKS i 2 innych osób lubią to

virtual_1462283016__sygna.png


#33 Mσяfєυѕz™

Mσяfєυѕz™

    Mistrz Eventów

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3099 postów
  • Dołączył pią, 24 sie 12
  • Miasto☞ Pσℓαи∂ ☜
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Mσяfєυѕz ™
  • Gildia:NєνєяFσяgινє
  • Królestwo:Shinsoo
  • Gadu-Gadu:Aиσиумσυѕ™


Napisano 27 październik 2014 - 18:35

Padłem i pobiegłem... Zainwestuj w lepszy sprzęt bo przy takich lagach to się nie bierz za nagrywanie :)

Wspomnij o swoich kolegach z gildii  :wub:

 

Edit.W mieście Bonzai 900k skowyt ---> wojna 1,3kk skowyt? Ciekawe,czy nie sądzisz?

Na takiego leszcza w mieście nie trzeba piekielnego EQ zakładać bo przetopy się marnują ;) więc stąd ten efekt <3

 

Żeś końcówką rozwalił system haha 

Powinien być kolejny slajd i napisane : Bajlandoo:

lMofeuszl

DonQuan

BONZAI

 

Mają auto poty :)

 

 

I te 1,3kk ze skowytu to też normalne? :o

Na tych filmach proszę mi dać czas w którym widać że używam/łem autopotki. Masz jakieś wątpliwosci tak jak Maciek mówi idź przedstaw dowody i po sprawie ale jak widać to po użyciu skilli na tobie robisz się czerwony jak burak na polu wraz ze swoimi kolegami :)


Użytkownik мσяfєυѕz edytował ten post 27 październik 2014 - 18:40

  • Ragerr & Southpaw♥™ツ i Drigiχ lubią to

Dołączona grafika


#34 Rosierek

Rosierek

    Legenda VirtualMT2

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6152 postów
  • Dołączył sob, 05 maj 12
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna


Napisano 27 październik 2014 - 18:40

Na takiego leszcza w mieście nie trzeba piekielnego EQ zakładać bo przetopy się marnują ;) więc stąd ten efekt <3

Na tych filmach proszę mi dać czas w którym widać że używam/łem autopotki. Masz jakieś wątpliwosci tak jak Maciek mówi idź przedstaw dowody i po sprawie ale jak widać to po użyciu skilli na tobie robisz się czerwony jak burak na polu wraz ze swoimi kolegami :)



I musisz odrazu wyzywac?Na pierwszej wojnie bylo widac jak ladnie pocisz ;) Dowodow nie
mam bo nie bylo co nagrywac...

I dalej nie rozumiemy skad sie wzielo te 1,3kk ze skowytu :o

Użytkownik яσѕιєкχρσмρα edytował ten post 27 październik 2014 - 18:41


#35 Mσяfєυѕz™

Mσяfєυѕz™

    Mistrz Eventów

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3099 postów
  • Dołączył pią, 24 sie 12
  • Miasto☞ Pσℓαи∂ ☜
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Mσяfєυѕz ™
  • Gildia:NєνєяFσяgινє
  • Królestwo:Shinsoo
  • Gadu-Gadu:Aиσиумσυѕ™


Napisano 27 październik 2014 - 18:42

I musisz odrazu wyzywac?Na pierwszej wojnie bylo widac jak ladnie pocisz ;) Dowodow nie mam bo nie bylo co nagrywac...

A Ty musisz od razu kogoś oczerniać bez dowodów? Zastanów się pierw.


  • Ragerr & Southpaw♥™ツ i Drigiχ lubią to

Dołączona grafika


#36 Rosierek

Rosierek

    Legenda VirtualMT2

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6152 postów
  • Dołączył sob, 05 maj 12
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna


Napisano 27 październik 2014 - 18:47

A Ty musisz od razu kogoś oczerniać bez dowodów? Zastanów się pierw.



Wytlumacz mi:
a)Skad sie wzielo 1,3kk ze skowytu
B) Walczyl ten sam sklad,a wyniki baaardzo rozne?


PS.Zeby nie bylo ze placze,tylko chce sie dowiedziec jakie macie na to sposoby ;)

#37 Ragerr & Southpaw♥™ツ

Ragerr & Southpaw♥™ツ

    Ragerr™

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2090 postów
  • Dołączył śro, 24 sie 11
  • MiastoZamość
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 27 październik 2014 - 20:19

Stare, no ale... chciałbym odnieść się do tego 'yhym najlepsze ROSIEKxPOMPA wstaje i poci jak glupi heheeh' Wstaje i poci ? Ciekawe, bo gdy wstajesz masz full HP, więc nie wiem, z czego ma pocić... Tutaj chciałbym skończyć tę beznadziejną rozmowę, z której i tak żadna ze stron nic nie ugra.

 

widzisz ty jestes "lizo dup" i tak prosiles zebysmy do gildi cb przyjeli hehehehe

wstaje i dziwne ze poci ???? zobacz czlowieku jak tam skill za skilem lecial to czemu mial nie pocic jak wstaje? ^.- naprawde taki glupi jestes czy udajesz??????

zreszto kazdy wie jak to wyglada dziwne ze gildia ANALTERROR zalana jest potami dziwne masz w zwolnionym tepie. Rosiek paprawde jestes taki slepy ze nie widzisz roznicy juz jak powinno sie prawidlowo potowac??? chyba na tym bocie za dlugo pocisz oO. Zreszto na filmiku widac i nie musze wspominac. efekt potow sam mowi za sb tak wgl sammi sb oklamujecie nie kogos to inni maja swoje zdanie tylko siebie :). Skonczylem dyskutowac z Botami bo to nie ma sensu z wami cos pisac (np teraz rosiek to mial problem ze on nie poci na bocie a teraz ze za duzo dostaje heheheh dobre "moze zle roski odpaliles ^^" ).

Moze zrobimy porownianie jak pocicie normlanie w pvp np przy wojtku kazdy :D i zobaczymy czy bedzie tak samo jak na wojnnie.


Użytkownik Ragerr♥™ツ edytował ten post 27 październik 2014 - 20:24

  • Mσяfєυѕz™ lubi to

[color=#ff0000;]Nick: :ph34r:[/color][color=rgb(255,0,0);font-size:18px;] [/color][color=#ff0000;]Ragerr™ :ph34r:[/color][color=rgb(255,0,0);font-size:18px;]  / Commando[/color]

[color=#0000ff;]Lvl: 255 / 255[/color]

[color=#00ffff;]Krolestwo: Chunjo / Chunjo[/color]

[color=#00ff00;]Gildia: Bajlandoo [/color]

[font="'courier new', courier, monospace;"][color=#696969;] :wub:[/color][/font][color=rgb(105,105,105);font-size:18px;font-family:'courier new', courier, monospace;] [/color][font="'courier new', courier, monospace;"][color=#696969;]GOOD BYE!!!!!! :wub:[/color][/font][color=rgb(105,105,105);font-size:18px;font-family:'courier new', courier, monospace;] [/color]


#38 Zafrina

Zafrina

    Nowy

  • Płeć Piękna
  • Pip
  • 22 postów
  • Dołączył wto, 12 lis 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Kobieta
  • Królestwo:Shinsoo

Napisano 27 październik 2014 - 20:30

Wiecie co wzielo mnie na ogolna refleksje wiec nie odbierajcie tego personalnie, wiecie co mnie najbardziej denerwuje w graczach, to, ze sami fair nie graja a pierwsi podejrzewaja kogos o mody, na prawde jestesmy dla wszystkich niezwykle wyrozumiali. Co do tematu, pamietam jednego gracza z ktory jest w jednej z gildii, zlapalam go na oxie na hacku, dodatkowo przyznal sie ale jako ze to byl ox bez nagrod dostal ostra reprymende na tsie, teraz pierwszy rzuca w czyjas strone przyslowiowy kamien. Chyba na prawde powinnismy przestac byc tak przyjazni i stac sie bezwzgledni

Użytkownik Cαиdιѕ edytował ten post 27 październik 2014 - 20:35

virtual_1462283016__sygna.png


#39 Mσяfєυѕz™

Mσяfєυѕz™

    Mistrz Eventów

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3099 postów
  • Dołączył pią, 24 sie 12
  • Miasto☞ Pσℓαи∂ ☜
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Mσяfєυѕz ™
  • Gildia:NєνєяFσяgινє
  • Królestwo:Shinsoo
  • Gadu-Gadu:Aиσиумσυѕ™


Napisano 27 październik 2014 - 20:32

Stare, no ale... chciałbym odnieść się do tego 'yhym najlepsze ROSIEKxPOMPA wstaje i poci jak glupi heheeh' Wstaje i poci ? Ciekawe, bo gdy wstajesz masz full HP, więc nie wiem, z czego ma pocić... Tutaj chciałbym skończyć tę beznadziejną rozmowę, z której i tak żadna ze stron nic nie ugra.

Przychodziłeś na kanały i lizałeś dupke a teraz tu się wypowiadasz tym bardziej nie masz racji chyba że teraz próbujesz się komuś innemu podlizać ?

a Ragerr jak wstaje czyli został dedniety i bierze rozpocznij tutaj to ma standartowo pelne HP wiec nie rozumiem w czym problem :D


Użytkownik мσяfєυѕz edytował ten post 27 październik 2014 - 20:34

  • Ragerr & Southpaw♥™ツ, ❤ Afяσ∂уткα ❤ i Drigiχ lubią to

Dołączona grafika


#40 Drigiχ

Drigiχ

    Inteligent

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1835 postów
  • Dołączył nie, 13 sty 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoV3
  • Województwo:Śląskie
  • Imię:Michał
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:...
  • Gildia:\/ l X /\
  • Królestwo:Jinno
  • Nick na TS:Drigix

Napisano 27 październik 2014 - 20:34

I musisz odrazu wyzywac?Na pierwszej wojnie bylo widac jak ladnie pocisz ;) Dowodow nie
mam bo nie bylo co nagrywac...

I dalej nie rozumiemy skad sie wzielo te 1,3kk ze skowytu :o

 

Do Ragerr'a masz problem, że nagrał słabym sprzętem i że wszystko słabo widać, a samemu nie umiesz nakrecic. Piszesz, że mają zwalniać tempo w filmikach w ktorym np. Morfeusz ma auto poty, to może po prostu kręć sobie sam filmiki i wtedy pokaż dowody a nie tu piszesz ze nie bylo co nagrywac.


  • Ragerr & Southpaw♥™ツ i ASTEROTH lubią to

 Dołączona grafika


#41 ►╮_ ILoveTSM ¯╰◄

►╮_ ILoveTSM ¯╰◄

    Początkujący

  • Banned
  • PipPip
  • 162 postów
  • Dołączył nie, 27 lip 14
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:oLOKIo
  • Królestwo:Jinno

Napisano 27 październik 2014 - 20:56

Nie lepiej zamknąć temat i sprawdzić te osoby, niż bezsensownie słuchać tu kłótni ludzi, które pewnie będą na 3 strony i nic nie zmienią, a temat i tak zostanie zamknięty (po 150 postach :D)


Użytkownik ►╮_ ILoveTSM ¯╰◄ edytował ten post 27 październik 2014 - 20:56

Dołączona grafika
Nick: oLOKIo
 


#42 PawelCela

PawelCela

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 547 postów
  • Dołączył nie, 28 kwi 13
  • Płeć:Kobieta

Napisano 28 październik 2014 - 10:57

i tak obie gildie sa słabe


  • Selvuk lubi to
Postac PawelCela Została sprzedana dnia 22,10.15 o godz 23,30 za czyny nowego własciciela nie odpowiadam

#43 TiP

TiP

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 764 postów
  • Dołączył pon, 04 cze 12

Napisano 28 październik 2014 - 13:54

przypomniały mi sie spiny eufori z obojetnie  i  permy :) po wojnach 


  • FireInTheHole lubi to

[font="'times new roman', times, serif;"][color=#006400;]    Nick : [/color][color=#800080;]JALAPENO / otoTABALUGA[/color][/font]

[font="'times new roman', times, serif;"][color=#006400;] Lv : [/color][color=#800080;]255 / 255[/color][/font]

[font="'times new roman', times, serif;"][color=#006400;]Klasa : [/color][color=#800080;]Sura BM / Woj Mental[/color][/font]

[font="'times new roman', times, serif;"][color=#006400;]Gildia :[/color][color=#800080;] ............./ Bajlandoo[/color][/font]


#44 Zafrina

Zafrina

    Nowy

  • Płeć Piękna
  • Pip
  • 22 postów
  • Dołączył wto, 12 lis 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Kobieta
  • Królestwo:Shinsoo

Napisano 28 październik 2014 - 14:22

Wiecie co? Jestem w pracy i nie chce mi sie juz tego czytac, temat zamykam, a co do osob piszacych zrobcie najpierw rachunek sumienia samych siebie.
  • Rosierek, FireInTheHole i Tharond lubią to

virtual_1462283016__sygna.png






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: virtualmt2, wojna, gildi, bajlandoo, analterror, 251014

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych