Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Lotto - click Dołączona grafika Komiks - click Dołączona grafika Odgadnij liczbę - click


Zdjęcie

Misja 255lvl pytania.

misja 255lvl pytania

Najlepsza odpowiedź Gienislaw , 28 październik 2014 - 10:21

1. Musisz wybić określoną ilość mobków. Po wykonaniu tego zadania ukaże się komunikat ( oddzielony od reszty 2 spacjami z góry i dołu), że boss został zrzucony.

2. Wszystko odbywa się na tej samej mapie. Po zobaczeniu komunikatu musisz odnaleźć na mapie bossa.

3. Możesz to zrobić w każdej chwili.

4. Ja zawsze używałem zwiększenia kiedy biłem mobki natomiast podczas bicia bossa zmieniałem bon na osłabianie. Nigdy nie wiadomo co się stanie ;)

5. 8 i 11 są najtrudniejsze bo bossy biją odpowiednio 1,6 kk i 1,3kk . Kiedyś słyszałem teorię, że wystarczy, że dasz się 3x zabić bossowi (nie trując go) i za czwartym razem mu kryt nie wchodzi i masz większe szanse na pomyślne ukończenie zadania. Na tych misjach warto by było zaopatrzyć się w piekielne butki. No i 12 jest specyficzna ale nie ze względu na siłę bossa ale przez to, że trzeba dużo w niego bić, żeby go ubić

6. Osobiście nie wkładałem przetopów do bransolety , ale zawsze to jest coś więcej hp :D

 

Jeżeli chodzi o pytanie Lucyferka : Eq podobne jak na warownię jednakże w niektórych misjach potrzebne są butki piekielne (mogą być nawet +0 - zawsze to zwiększa twoją szansę [ja na takich robiłem i powtarzałem tylko raz jedną misję - 11 ) . Wszystkie misje robiłem w gladku . Na misję 11 i 12 miałem pożyczony runiczny tasak +6 do expa. Misje od 8 do 12 robiłem na marmurkach.

Przejdź do postu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 SueAmor

SueAmor

    Dawca.

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2135 postów
  • Dołączył nie, 26 sie 12
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Lubuskie
  • Imię:Krystian
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:BBX
  • Gildia:Brak
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Piłka nożna
    Forza Juve!


Napisano 28 październik 2014 - 08:32

Witam.

1.Czy podczas tej misji od 1 do 12 jest tak, że muszę bić wszystkie mooby i potem pojawi się boss?
2.Czy podczas robienia tej mapy po ubiciu moobow zostaje przeniesiony na inna mapę?
3.Czy podczas robienia tej misji mogę włączyć zresetować atak peta? Bo np. na waro zawsze robie tak, że daje osłabienie wroga a potem zwiększam atak, bo podobno przy lvl +60 musimy sami to ustawic, żeby mieć większe dmg.
4.Czy w tej misji od 1 do 12 mam mieć włączony zwiększenie peta czy osłabienie?
5.Która misja jest trudna?
6.Czy koniecznie muszę mieć boskie przetopy w boskiej branzie mając peta króla?

To wszystko, za dobre odpowiedzi daje 2 like :) Ci którzy nie robili tej misji proszeni są o nie udzielanie mojej pomocy.

Dołączona grafika


#2 ∀ÐℛƗ∀Ϟ

∀ÐℛƗ∀Ϟ

    Wiki Master

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 309 postów
  • Dołączył pią, 31 maj 13
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 28 październik 2014 - 08:44

1. Musisz wybić ileś tam potworków żeby sie boss pojawił. Nie znam dokładnej liczby, ale zabijaj wszystkie mobki aż pojawi się kominukat że boss się pojawił. Jak dojedziesz prawie do końca mapy, zabijając je wszystkie, boss się powinien pojawić.

2. Nie, wszystko jest na tej samej mapie. Boss się pojawi w losowym miejscu.

3. Tak, możesz. Jeśli użyjesz marmuru pająka, to pamiętaj żeby odwołać i przywołać peta, dostaniesz bonusy tak jakby z 2 petów.

4. Od pierwszej do ósmej misji, możesz mieć zwiększanie ataku. Od ósmej do dwunastej, radziłbym z osłabaniem wrogów (piekelne butki też się moga przydać).

5. Według mnie, 8,11 i 12 są najtrudniejsze.

6. Tak, nawet te 40k PŻ mogą się przydać. W naszyjniku też włóż 3 przetopy.

Użytkownik ∀ÐℛƗ∀Ϟ edytował ten post 28 październik 2014 - 08:46


#3 Lucyferek

Lucyferek

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 468 postów
  • Dołączył sob, 07 lip 12
  • Miasto:)
  • Nick w grze:CyrCusia
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 28 październik 2014 - 10:03

jak już mamy temat o misji 255 ;) to ja zapytam jakie eq jest wymagane :) by zaliczyć każdą misję bez wiekszych problemów ? :) ile hp trzeba ? :)


Dołączona grafika


#4 ∀ÐℛƗ∀Ϟ

∀ÐℛƗ∀Ϟ

    Wiki Master

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 309 postów
  • Dołączył pią, 31 maj 13
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 28 październik 2014 - 10:20

- Zbrojka na 220lvl +9 (3x KD +8)

- Virtualna Broń +20 do expa (ŚR 50+, 3x KD+8)

- Boski Kaptur, Naszyjnik, Bransoleta, (Z przetopami)

- Niebiańskie / Boskie Kolczyki

- Buty zimorodki  (Przy ósmym bossie najlepsze będą Piekelne Buty)

- Król / Ara

 

Z takim EQ powinieneś dać rade. Oczywiście jeśli masz runiczną zbrojkę ŚR i runiczną broń do expa, to pójdzie o wiele łatwiej ;p



#5 Gienislaw

Gienislaw

    Komentator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1425 postów
  • Dołączył pią, 04 maj 12
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoSolntsevskaya Bratva
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Gienislaw
  • Gildia:BRATVA
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 28 październik 2014 - 10:21   Najlepsza odpowiedź

1. Musisz wybić określoną ilość mobków. Po wykonaniu tego zadania ukaże się komunikat ( oddzielony od reszty 2 spacjami z góry i dołu), że boss został zrzucony.

2. Wszystko odbywa się na tej samej mapie. Po zobaczeniu komunikatu musisz odnaleźć na mapie bossa.

3. Możesz to zrobić w każdej chwili.

4. Ja zawsze używałem zwiększenia kiedy biłem mobki natomiast podczas bicia bossa zmieniałem bon na osłabianie. Nigdy nie wiadomo co się stanie ;)

5. 8 i 11 są najtrudniejsze bo bossy biją odpowiednio 1,6 kk i 1,3kk . Kiedyś słyszałem teorię, że wystarczy, że dasz się 3x zabić bossowi (nie trując go) i za czwartym razem mu kryt nie wchodzi i masz większe szanse na pomyślne ukończenie zadania. Na tych misjach warto by było zaopatrzyć się w piekielne butki. No i 12 jest specyficzna ale nie ze względu na siłę bossa ale przez to, że trzeba dużo w niego bić, żeby go ubić

6. Osobiście nie wkładałem przetopów do bransolety , ale zawsze to jest coś więcej hp :D

 

Jeżeli chodzi o pytanie Lucyferka : Eq podobne jak na warownię jednakże w niektórych misjach potrzebne są butki piekielne (mogą być nawet +0 - zawsze to zwiększa twoją szansę [ja na takich robiłem i powtarzałem tylko raz jedną misję - 11 ) . Wszystkie misje robiłem w gladku . Na misję 11 i 12 miałem pożyczony runiczny tasak +6 do expa. Misje od 8 do 12 robiłem na marmurkach.


  • SueAmor, VipKhan i Cudaqu lubią to

Pomogłem? Daj like'a :P

 

 


#6 PawelCela

PawelCela

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 547 postów
  • Dołączył nie, 28 kwi 13
  • Płeć:Kobieta

Napisano 28 październik 2014 - 10:46

1.tak

2.nie

3.tak

4.oslabienie

5.8-12

6.niekoniecznie


  • Selvuk lubi to
Postac PawelCela Została sprzedana dnia 22,10.15 o godz 23,30 za czyny nowego własciciela nie odpowiadam

#7 Selvuk

Selvuk

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 441 postów
  • Dołączył pon, 11 mar 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoSuwałki
  • Województwo:Podlaskie
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:Selvuk
  • Gildia:Psyhiatryk Selvuka
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:...


Napisano 28 październik 2014 - 14:34

1.Tak musisz

2.Nie. szukasz potem bossa

3.oczywiscie

4.ja mialem zawsze zwiekszenie bo przy ost bossie malo bilem a te przed malo mi bily

5.12wydaje sie najtrudniejsza bo ma abs na miecze sporo

6.najlepiej by bylo ale w nasiorku najlepiej zeby miec ja tylko w nasiorku mialem 


  • PolskiTraktor lubi to

Dołączona grafika


#8 SueAmor

SueAmor

    Dawca.

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2135 postów
  • Dołączył nie, 26 sie 12
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Lubuskie
  • Imię:Krystian
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:BBX
  • Gildia:Brak
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Piłka nożna
    Forza Juve!


Napisano 29 październik 2014 - 05:41

Dzieki Gienislaw lajki dostaniesz jak będę na laptopie, bo na tel nie widzę tego przycisku Like, możliwe, że ja ślepy :D Również dzięki wszystkim, którzy odpowiedziali na moje pytania :) Temat można zamknąć :)

Dołączona grafika






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: misja, 255lvl, pytania

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych