Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Lotto - click Dołączona grafika Komiks - click


Zdjęcie

KenzieUS Znany Jako DJ Kaspa .


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Dj Kaspa

Dj Kaspa

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 552 postów
  • Dołączył wto, 14 lut 12

Napisano 14 luty 2012 - 13:57

Siema :) KenzieUS Wita ! : P Mam 14 lat , wychowalem sie w Grudziadzu ale na codzien Mieszkam w Birmingham . Interesuje sie Muzyka , Glownie Remixami , Mixami , Imprezami , Energy 2000 . Jestem DJ'em , lubie grac w Metina 2 oraz MW 3 ( Modernwarfare 3 ) . Dlaczego Gram na virtual ? Na virtual gram dla tego poniewaz : Podczas ostatniej zabawy w pvp pozyczylem koledze eq pvp ( Boga +9 5bon , Wisiek z lez+9 5 bon ) . Mialem do niego sporo zaufania poniewaz zawsze oddawal mi eq i moglem liczyc na jego pomoc . Ale pewnego dnia Sie na nim zawiodlem ; > Nie oddal eq i przeniosl sie do innego krolestwa. Na szczescie Zlodziej ukradl mi tylko 2 itemy , zostalo mi jeszcze 3/4 eq . Na Virtual znalazlem sie przypadkowo , Chcialem grac na prywatnym serwerze ******* Niestety serwer mi nie dzialal , razem z kolega z ktorym tutaj gram zaczelismy szukac fajnych privkow z 1000 + graczy . Pewnym trafem koelga znalazl VirtualMT2 i tutaj sie zatrzymalismy . ;> Zapraszam na Moj Kanal na YouTube : MrDjKaspa . Krece rowniez Poradniki dotyczace gry na VirtualMT2 : Mozna jest znalesc na moim Kanale MrDJKaspa . Dziekuje za uwage , bye ! ;)

#2 Arexel_IV

Arexel_IV

    Komentator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1220 postów
  • Dołączył śro, 08 lut 12

Napisano 14 luty 2012 - 16:52

Witam, powodzenia w grze.

#3 FABIANEK

FABIANEK

    Member

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 231 postów
  • Dołączył nie, 12 cze 11

Napisano 14 luty 2012 - 17:53

fajny to on jest ale ma dużo minusów no ale witamy :P




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych