Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Lotto - click Dołączona grafika Komiks - click Dołączona grafika Odgadnij liczbę - click


Zdjęcie

Zwój doświadczenia dla petów

zwój doświadczenia petów

  • Zamknięty Temat jest zamknięty

Ankieta: Zwój doświadczenia dla petów (68 użytkowników oddało głos)

Chcesz zwoi dla petów?

  1. Tak (52 głosów [76.47%])

    Procent z głosów: 76.47%

  2. Głosowano Nie (16 głosów [23.53%])

    Procent z głosów: 23.53%

Głosuj
43 odpowiedzi w tym temacie

#16 wawrzun

wawrzun

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 554 postów
  • Dołączył pią, 16 gru 11
  • Nick w grze:CNO
  • Gildia:MorkoCi
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 06 listopad 2014 - 00:02

hmm jestem na tak ale bym zrobil to nieco inaczej :D mozliwosc tradycyjnego wbicia lvl 184 i dopiero od 184 mozliwosc uzycia owego zwoju oczywiscie raz na 24h i mozliwosc ze zwoj moze nie wejsc

zwoje mogly by dropic hmm napewno musialo by to dropic z kilku bossow mysle ze np z ripera lecz szansa na drop 3% jakos nastepnie z azreala jakos 5% z ostatniego bossa na runicznej warowni/zbrojowni z szansa jakos 7% i z poslanca ciemnosci z szansa jakos 9% tak aby nie dropilo to ze jedna mapka 2-3 takich zwojow rozumiem ze ciezko jest wbic ten 184 lvl petsa sam mam tylko 93 i juz nie chce mi sie wbijac ale tez zeby nie bylo za latwo ewentualnie mozna bylo by zaczac uzywac zwoju tak jak juz ktos napisal ze od 150 ale to tylko moje skromne zdanie na ten temat ogolnie propozycja dobra :D lecz zeby nie bylo tez za latwo wbic ten max 255 lvl petsa a tak to zajmie troche czasu a i ilosc % na pomyslne przeczytanie takiego zwoju mysle ze moglo by byc te 80% ale tez ilosc % na drop tego zwoju moze byc inny poniewaz taka ilosc jaka podalem to jest tylko przyklad i nie wiem jak by to dropalo ale tak jeden zwoj na 2-4 mapek nie bylo by zle :D


  • paczka lubi to

#17 ¢яιєℓℓ

¢яιєℓℓ

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 119 postów
  • Dołączył sob, 06 lip 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoKotostan
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Rafauu
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Criell
  • Gildia:KOT
  • Królestwo:Shinsoo
  • Hobby:


Napisano 06 listopad 2014 - 02:14

Jestem na tak,mimo iż mam 127 lvl petsa wiem jak ciężko dalej exp idzie... trzeba chodzić i znów bić metki... opcja dobra napewno do "ogarnięcia" przez administracje.Trzymaj + za sensowną propozycje i sensowną propozycje. :)

Pozdrawiam.



#18 Kaven

Kaven

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 350 postów
  • Dołączył pią, 02 sie 13

Napisano 06 listopad 2014 - 03:42

ZA !!!!

A CO WY NA TO ZEBY DROPIL Z CYKLOPIEGO STRAZNIKA?

NP BYLO BY 5%

I TAK Z NIEGO NIC NIE DROPI :)


Użytkownik TajpDzi :) edytował ten post 06 listopad 2014 - 03:44


#19 rothen22

rothen22

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 147 postów
  • Dołączył czw, 03 lip 14

Napisano 06 listopad 2014 - 19:41

na nie.



#20 Shur'Tugal

Shur'Tugal

    Deshi

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1667 postów
  • Dołączył nie, 06 sty 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoZiemia
  • Województwo:Podkarpackie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:-
  • Gildia:-----------------
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 06 listopad 2014 - 20:29

Za, bardzo dobry pomysł


Dołączona grafika


#21 NQ-NQ

NQ-NQ

    Burak z taksówki w szczecinie

  • Banned
  • PipPipPipPip
  • 563 postów
  • Dołączył pią, 19 sie 11
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Gildia:Obojetnie

Napisano 07 listopad 2014 - 04:54

dac każdemu graczowi max lv postaci max lv petsa - pozniej eq piekielne i po problemie
będą stać w m2 i się bluzgac się nawzajem......

wbiłem 150lv petsa i odpuściłem ale szanuje graczy którzy maja 180lv - podobno 179 na 180 wbija się 8h awiec zadnych zmian

NIE NIE NIE
  • Noname123 lubi to

#22 Tharond

Tharond

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 155 postów
  • Dołączył sob, 11 paź 14
  • Płeć:Mężczyzna
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 07 listopad 2014 - 13:41

Może najlepiej wprowadźmy pety z maksymalnym poziomem do kupienia?... Skoro jest Ci ciężko expić, bo byś chciał w 1 dzień mieć wszystko naj to, to nie ma sensu. Jeżeli w sporcie nie trenujesz to nic nie osiągniesz. Tak samo jak tutaj sam się nie wysilisz, by do czegoś dojść to nic nie będziesz miał i przy tym zostańmy, inaczej gra nie ma sensu. Absolutne jestem na nie.
  • Alicja* lubi to

#23 RayaeLi

RayaeLi

    Komentator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1314 postów
  • Dołączył nie, 13 lip 14
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoChunjo
  • Województwo:Małopolskie
  • Imię:Baro
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:RayaeLi
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Damian aka Baro
  • Hobby:Muzyka, Gry , Sport

Napisano 07 listopad 2014 - 14:19

na tak


Dołączona grafika

#24 Szczery1989

Szczery1989

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 340 postów
  • Dołączył pią, 08 mar 13

Napisano 07 listopad 2014 - 15:45

Może najlepiej wprowadźmy pety z maksymalnym poziomem do kupienia?... Skoro jest Ci ciężko expić, bo byś chciał w 1 dzień mieć wszystko naj to, to nie ma sensu. Jeżeli w sporcie nie trenujesz to nic nie osiągniesz. Tak samo jak tutaj sam się nie wysilisz, by do czegoś dojść to nic nie będziesz miał i przy tym zostańmy, inaczej gra nie ma sensu. Absolutne jestem na nie.

Pozwól że Cię oświecę...

To jest metin...tak na prawde to nic tu nie masz,bo to tylko gówno warte piksele na twoim monitorze,które nie mają przełożenia na dobra rzeczywiste,namacalne :)

 

Nigdzie nie piszę,że mi ciężko,po prostu składam propozycje,która ma na celu rozpędzenie umierającej części gry,bo nie ukrywajmy...gdy pety weszły było wielkie bum na ich expienie...teraz co jest?To nie spadek zainteresowania,to zniechęcenie graczy do monotonii,a tego nikt nie lubi.

 

Alicje odesłałem na korki z matmy,ciebie odsyłam na polski,bo z czytania ze zrozumieniem,to jak wszyscy widzą jesteś dupa :)

Propozycja 1lv na dzień - 234 dni (wedle mojej sugestii).

W przybliżeniu 8 miesięcy (nie wiem skąd wziąłeś ten 1 dzień geniuszu)

 

Porównanie metina do sportu ^^ mistrzostwo :)

 

Żeby rządzić na serwerze nie są potrzebne treningi i wysilanie się (heheh) tylko szczęście w ulepszaniu!

Coś o tym wiem,bo pali mi masowo.

Mój przykład:

Nie mogę wbić runnicznej zbroi na 9.Wydałem z 80kb na ulepszanie od +4 do teraz czyli 8 (20+ razy zjarane na 9)

Jakby weszło za pierwszym,zaoszczędziłbym z 50kb.Dużo nie?


  • Elderith i #Alistar lubią to

#25 Tharond

Tharond

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 155 postów
  • Dołączył sob, 11 paź 14
  • Płeć:Mężczyzna
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 07 listopad 2014 - 15:59

Korki to Ty zmień sobie w głowie, bo Ci jasność umysłu zgasła. Mówię, że nie podaba mi się ten pomysł, bo będzie zbyt prosto. Co do porównań, każde jest dobre, jeżeli się nakłada.

#26 Shur'Tugal

Shur'Tugal

    Deshi

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1667 postów
  • Dołączył nie, 06 sty 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoZiemia
  • Województwo:Podkarpackie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:-
  • Gildia:-----------------
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 07 listopad 2014 - 16:29

Korki to Ty zmień sobie w głowie, bo Ci jasność umysłu zgasła. Mówię, że nie podaba mi się ten pomysł, bo będzie zbyt prosto. Co do porównań, każde jest dobre, jeżeli się nakłada.

Gdzie widzisz za prosto ... zwój ciężko dostępny w grze/z IS/Eventy więc i drogi na rynku i nie ma możliwości żeby na taką skalę graczy dostać 1 zwój dziennie - poszczęści Ci się jak dostaniesz 1 na tydzień więc skończ pier** że będzie za łatwo..kiedyś ludzie mieli trudniej z wbijaniem broni nawet virtualnych a teraz nie ma z tym jakoś specjalnego problemu i nikt nie płacze. Pojdę dalej :) Jakby Pan Admin zaproponował taką rzecz byłbyś oczywiście na tak, bo z tego co zauważyłem to najwięksi hejterzy przy propozycji administracji (bardzo podobnej) nagle zmieniają zdanie i twierdzą że jest do pomysł doskonały.
Takie jest moje zdanie nie musisz go komentować bo nie mam zamiaru się kłócić :) Wybacz Szczery za ten spam.


  • Szczery1989 lubi to

Dołączona grafika


#27 Tharond

Tharond

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 155 postów
  • Dołączył sob, 11 paź 14
  • Płeć:Mężczyzna
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 07 listopad 2014 - 16:43

Widać, że nie masz szacunku do innych. To jest moja decyzja i mam prawo się nie zgadzać i się nie zgadzam z tą propozycją.
Nie znasz mnie, a oceniasz... Gdyby sam prezydent dał taki pomysł topowiedziałbym, że mi się nie podoba i jestem na nie. Nie wiesz co bym zrobił to po co piszesz te bzdury...

Użytkownik Tharond edytował ten post 07 listopad 2014 - 16:45

  • NQ-NQ lubi to

#28 Shur'Tugal

Shur'Tugal

    Deshi

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1667 postów
  • Dołączył nie, 06 sty 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoZiemia
  • Województwo:Podkarpackie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:-
  • Gildia:-----------------
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 07 listopad 2014 - 16:53

Ty to nazywasz brakiem szacunku ? Ja tylko wytknąłem Ci błąd w tym co napisałeś o tym że będzie "za łatwo" a druga część mojej wypowiedzi jest całkiem możliwe że nie wiem, ale znając życie by tak było bo większość tak postępuje :) I to są tylko przypuszczenia ;) 


Dołączona grafika


#29 PawelCela

PawelCela

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 547 postów
  • Dołączył nie, 28 kwi 13
  • Płeć:Kobieta

Napisano 07 listopad 2014 - 20:28

na nie nie po to ludzie expili peta do 180 lvl zebys ty teraz czytal 3 ku i wbil to co inni w tydzien NA NIE !!!!!!!!!!111


  • NQ-NQ lubi to
Postac PawelCela Została sprzedana dnia 22,10.15 o godz 23,30 za czyny nowego własciciela nie odpowiadam

#30 Drigiχ

Drigiχ

    Inteligent

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1835 postów
  • Dołączył nie, 13 sty 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoV3
  • Województwo:Śląskie
  • Imię:Michał
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:...
  • Gildia:\/ l X /\
  • Królestwo:Jinno
  • Nick na TS:Drigix

Napisano 10 listopad 2014 - 15:39

na tak


  • Mσяfєυѕz™ lubi to

 Dołączona grafika






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zwój, doświadczenia, petów

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych