Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Lotto - click Dołączona grafika Komiks - click Dołączona grafika Odgadnij liczbę - click


Zdjęcie

Mikołajki - DZIĘKUJEMY !

mikołajki dziękujemy

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
43 odpowiedzi w tym temacie

#16 --Patryk--

--Patryk--

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 512 postów
  • Dołączył sob, 23 mar 13
  • Nick w grze:RevVip
  • Gildia:Enigmatyczni
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 06 grudzień 2014 - 21:38

Jak dla mnie to event był by fajny gdyby z KAŻDEGO miśka leciał prezent to była bardzo duża wada bo ubiłem chyba z 40 a dostałem 4 prezenty. Jest mi też przykro bo Majka rozdawała kostiumy mikołaja za 3 x 255 rudy, a przywołała kilkanaście z nich i trzeba było wybrać, oczywiście niektórzy wiedzieli jaką wybrać ale to już zostawię bez komentarza. Dziękuję za poświęcony czas, ale nie róbcie więcej eventów typu respimy moby bo to nie jest fajna forma eventów. Lepiej zrobić drop itemu z co któregoś mobka na serwerze, ale to tylko moja opinia. Ja na evencie nic nie zyskałem tylko się niepotrzebnie zdenerwowałem, a chyba nie taka jest rola eventów. Eventy mają polegać na dobrej zabawie.



#17 Sacrize

Sacrize

    Wredny

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3382 postów
  • Dołączył wto, 24 lip 12
  • Państwo: Country Flag
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:[GM]Sacrize
  • Gildia:VirtualAdmin
  • Królestwo:Shinsoo

Napisano 06 grudzień 2014 - 21:49

Jak dla mnie to event był by fajny gdyby z KAŻDEGO miśka leciał prezent to była bardzo duża wada bo ubiłem chyba z 40 a dostałem 4 prezenty. Jest mi też przykro bo Majka rozdawała kostiumy mikołaja za 3 x 255 rudy, a przywołała kilkanaście z nich i trzeba było wybrać, oczywiście niektórzy wiedzieli jaką wybrać ale to już zostawię bez komentarza. Dziękuję za poświęcony czas, ale nie róbcie więcej eventów typu respimy moby bo to nie jest fajna forma eventów. Lepiej zrobić drop itemu z co któregoś mobka na serwerze, ale to tylko moja opinia. Ja na evencie nic nie zyskałem tylko się niepotrzebnie zdenerwowałem, a chyba nie taka jest rola eventów. Eventy mają polegać na dobrej zabawie.

 

Prezenty były do zdobycia nie tylko z przytulaków, ale także innych prowadzonych w tym czasie zabaw. Drop celowo został ograniczony do jednego obiektu, gdyż z doświadczenia wiem jak wygląda event z masowym dropem. Dla utrudnienia respione były również fałszywe modele. Według mnie jest to ciekawy oraz bezpieczny sposób na rywalizacje między graczami. Wypowiadasz się na temat eventu jako sposobu na zarobek. Eventy na tym serwerze są tworzone z myślą o wspólnej zabawie - jeśli nie chcesz się bawić to postój sobie w mieście bo ktoś przecież musi :) Cieszę się, że tak dużo osób doceniło ogrom pracy całej administracji w tym dniu. Pierwszy raz widziałem taki ruch na mapach :)


  • zombi lubi to

Dołączona grafika

Zawsze i wszędzie VirtualMT2.


#18 BlackSteel

BlackSteel

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 287 postów
  • Dołączył czw, 10 lip 14
  • Nick w grze:BlackSeel
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 06 grudzień 2014 - 21:59

Udany i to bardzo !!! Administracja bardzo pomagała w tym dniu :)  oraz robiła ciekawe eventy itp ;) 


Dołączona grafika


#19 яσтмιѕzcz √

яσтмιѕzcz √

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 209 postów
  • Dołączył wto, 18 lis 14
  • MiastoCzęstochowa
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:RotVice
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 06 grudzień 2014 - 22:01

Jak dla mnie to event był by fajny gdyby z KAŻDEGO miśka leciał prezent to była bardzo duża wada bo ubiłem chyba z 40 a dostałem 4 prezenty. Jest mi też przykro bo Majka rozdawała kostiumy mikołaja za 3 x 255 rudy, a przywołała kilkanaście z nich i trzeba było wybrać, oczywiście niektórzy wiedzieli jaką wybrać ale to już zostawię bez komentarza. Dziękuję za poświęcony czas, ale nie róbcie więcej eventów typu respimy moby bo to nie jest fajna forma eventów. Lepiej zrobić drop itemu z co któregoś mobka na serwerze, ale to tylko moja opinia. Ja na evencie nic nie zyskałem tylko się niepotrzebnie zdenerwowałem, a chyba nie taka jest rola eventów. Eventy mają polegać na dobrej zabawie.

 

Gorszych bzdur nie widziałem, Od kiedy pojawiły sie nowe rudy, Posiadam 4 konta Pełne nowych rud (które cały czas skupywałem na takie właśnie okazję)

Siedziąc na Ts, Wymieniłem szybko na kostium, Niestety max tylko 1 sztuka

 

Reszte rud szybko ofiarowałem Kumplom Z gildi, Gdzie Tylko jeden z Chłopaków zdążył wymienić i cieszyć się kostiumem

Więc nic nie było ustawiane. liczy się Spry i szybkosc... Tyle


Użytkownik R0T edytował ten post 06 grudzień 2014 - 22:05

Dołączona grafika


#20 Mαdαrα

Mαdαrα

    Haker komputerowy & Programista / Informatyk

  • Banned
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2430 postów
  • Dołączył czw, 01 mar 12
  • MiastoVirtualMT2
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:lVirusTl
  • Gildia:Nevermind
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Notepad++, Sieć, S.O., Kodowanie, Sprzęt komputerowy, Grafika, Programowanie, VirtualMT2, Anime(Naruto), League Of Legends


Napisano 06 grudzień 2014 - 22:11

I Ja się dołączam , dziękujemy za poświęcony czas , kostiumu nie zdobylem choc bardzo chcialem ,ale i tak się swietnie bawilem


Użytkownik T-Virus edytował ten post 06 grudzień 2014 - 22:22

GRAM TUTAJ OD : 2011-06-13 Godzina : 08:44:01 Informacja od [admin]

Dołączona grafika

Nick : lVirusTl lvl : 255 Guild : Brak

Królestwo : Chunjo

Rodzina : Temari


#21 --Patryk--

--Patryk--

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 512 postów
  • Dołączył sob, 23 mar 13
  • Nick w grze:RevVip
  • Gildia:Enigmatyczni
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 06 grudzień 2014 - 22:59

Prezenty były do zdobycia nie tylko z przytulaków, ale także innych prowadzonych w tym czasie zabaw. Drop celowo został ograniczony do jednego obiektu, gdyż z doświadczenia wiem jak wygląda event z masowym dropem. Dla utrudnienia respione były również fałszywe modele. Według mnie jest to ciekawy oraz bezpieczny sposób na rywalizacje między graczami. Wypowiadasz się na temat eventu jako sposobu na zarobek. Eventy na tym serwerze są tworzone z myślą o wspólnej zabawie - jeśli nie chcesz się bawić to postój sobie w mieście bo ktoś przecież musi :) Cieszę się, że tak dużo osób doceniło ogrom pracy całej administracji w tym dniu. Pierwszy raz widziałem taki ruch na mapach :)

 

Owszem doceniam pracę jaką administracja włożyła w event (napisanie skryptów i dodanie modeli potworów) oraz nie patrzę na eventy jako na zarobek, ale stwierdzam tylko, że mimo iż gram uczciwie to nigdy ale to nigdy nic nie zyskałem.

 

Gorszych bzdur nie widziałem, Od kiedy pojawiły sie nowe rudy, Posiadam 4 konta Pełne nowych rud (które cały czas skupywałem na takie właśnie okazję)

Siedziąc na Ts, Wymieniłem szybko na kostium, Niestety max tylko 1 sztuka

 

Reszte rud szybko ofiarowałem Kumplom Z gildi, Gdzie Tylko jeden z Chłopaków zdążył wymienić i cieszyć się kostiumem

Więc nic nie było ustawiane. liczy się Spry i szybkosc... Tyle

 

Super bo do Cb pisałem że chce kupić rudę ale mnie olałeś.



#22 яσтмιѕzcz √

яσтмιѕzcz √

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 209 postów
  • Dołączył wto, 18 lis 14
  • MiastoCzęstochowa
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:RotVice
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 06 grudzień 2014 - 23:04

wtf Virus?????????? WTF

za ten post powinni Cie dopisać do synonimów wyrazów takich jak "lizusostwo", "wazelina" i właściwie nie zawahałabym się też przy "tuman". 

 

 

btw. spoko eventy i siema Candis spowrotem xd

 

Po profilowym widać, że krótko mówiąc... Dobra Jesteś ^^

Ale nie dobra w interpretacji, Dziwnę jest to, że Wyrazenie zadowolenia oraz podziekowania

Dla osób, którę poświecaja cały dzień jak i nie więcej, Aby uszcześliwić graczy

 

Odczytujesz jako Lizanie, lub tym gorzej wazelinarstwo.. Postaraj się jakoś zaspokoić opanować takie myśli

Wówczas będziesz prawidłowo odczytywać zdania innych skarbie :)

 

______________________________________________________________________________________________________

 

 

Owszem
doceniam pracę jaką administracja włożyła w event (napisanie skryptów i
dodanie modeli potworów) oraz nie patrzę na eventy jako na zarobek, ale
stwierdzam tylko, że mimo iż gram uczciwie to nigdy ale to nigdy nic
nie zyskałem.

 

 

Super bo do Cb pisałem że chce kupić rudę ale mnie olałeś.

 

 

Sorry, ale w ciągu 10 minut, mam cały spam wiadomości

Gdy jestem w grzę znajdziesz mnie na ts, Wystarczy poke. Napewno się zawsze dogadamy


Użytkownik R0T edytował ten post 06 grudzień 2014 - 23:05

  • Mαdαrα i ¢яιєℓℓ lubią to

Dołączona grafika


#23 Mαdαrα

Mαdαrα

    Haker komputerowy & Programista / Informatyk

  • Banned
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2430 postów
  • Dołączył czw, 01 mar 12
  • MiastoVirtualMT2
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:lVirusTl
  • Gildia:Nevermind
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Notepad++, Sieć, S.O., Kodowanie, Sprzęt komputerowy, Grafika, Programowanie, VirtualMT2, Anime(Naruto), League Of Legends


Napisano 06 grudzień 2014 - 23:06

Po profilowym widać, że krótko mówiąc... Dobra Jesteś ^^

Ale nie dobra w interpretacji, Dziwnę jest to, że Wyrazenie zadowolenia oraz podziekowania

Dla osób, którę poświecaja cały dzień jak i nie więcej, Aby uszcześliwić graczy

 

Odczytujesz jako Lizanie, lub tym gorzej wazelinarstwo.. Postaraj się jakoś zaspokoić opanować takie myśli

Wówczas będziesz prawidłowo odczytywać zdania innych skarbie :)

 

______________________________________________________________________________________________________

 

 

 

 

Sorry, ale w ciągu 10 minut, mam cały spam wiadomości

Gdy jestem w grzę znajdziesz mnie na ts, Wystarczy poke. Napewno się zawsze dogadamy

No wiesz ona tak ma od bardzo dawna xd zazdrości pewnych rzeczy i tyle^^ myśli ze jeśli jest kobietą to może sobie na dużo pozwalać :) po prostu nie można z kimś się zgodzić np jak ja z Tobą :) bo zaraz ze lize dupsko :D


Użytkownik T-Virus edytował ten post 06 grudzień 2014 - 23:07

GRAM TUTAJ OD : 2011-06-13 Godzina : 08:44:01 Informacja od [admin]

Dołączona grafika

Nick : lVirusTl lvl : 255 Guild : Brak

Królestwo : Chunjo

Rodzina : Temari


#24 ♥Ba¥oniQ®

♥Ba¥oniQ®

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Dołączył nie, 23 lis 14
  • MiastoPolska
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:BatoniQ
  • Gildia:Brak
  • Królestwo:Shinsoo
  • Hobby:Grafika, informatyka, programistyka, dj'ka

Napisano 06 grudzień 2014 - 23:13

Event udany, oby tak samo, a nawet w jeszcze lepszej atmosferze  na Święta :)

Pozdrawiam.


Dołączona grafika

[color=#ff0000;]                                                                     Pomogłem? Like[/color]


#25 Blu3EyeS

Blu3EyeS

    Nowy

  • Banned
  • Pip
  • 87 postów
  • Dołączył śro, 11 gru 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 06 grudzień 2014 - 23:16

Evencik spoko :D To teraz jakiś Drop itemów, by zabić troszkę czasu, z VirtualemMt2 zawsze spoko! POZDRO!!!



#26 Albańczyk

Albańczyk

    No Life

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3358 postów
  • Dołączył pon, 02 kwi 12
  • MiastoPomorskie
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 06 grudzień 2014 - 23:22

Chyba największe podziękowania dla Sascrize,który to organizował,pomagał na forum , odpowiadał na pytania itd.

 

Pewnie reszta Administracji też się dołączyła do tego.Dobry event. :)

 

Czekamy na event,który przygotujecie na święta,które już idą wielkimi krokami. :D

I nie zapomnijmy o urodzinach serwera. ;)


Użytkownik LovenHard edytował ten post 06 grudzień 2014 - 23:23

  • Rosierek lubi to

[font="'trebuchet ms', helvetica, sans-serif;"][color=#000000;]Pomogłem ? Daj [/color][color=#d3d3d3;]Lubię To.  [/color][/font]


#27 AlphaWolf

AlphaWolf

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 476 postów
  • Dołączył wto, 29 paź 13
  • MiastoTam gdzie nie dogania życie Cię nad ranem, gdzie nie słyszysz głosów w głowie kiedy wstajesz..
  • Płeć:Mężczyzna
  • Hobby:Sport, a w szczególności boks. Muzyka, sztuka. Graffiti. Freestyle :)

Napisano 07 grudzień 2014 - 03:24

Yh Virus na każdym kroku sądzisz kogoś nie patrząc na siebie. Spójrz co sam robisz, jak się zachowujesz, a dopiero krytykuj. Jak dla mnie też walisz wazeline gdzie się da, ale to moja prywatna opinia. To, że jesteś trochę niekumaty też już zauważyłem, to przykre. Jeśli masz jakiś problem do kogoś to po 1sze. Składnia zdań, po drugie znaki interpunkcyjne (sprawdź gdzie się je stawia) po 3cie.. Troszkę sensu w Twoich słowach by się przydało, bo jakoś czytam Twoje wypociny juz kilkakrotnie i czuje się jakbym musiał odczytywać heroglify.

 

 

Administracji dziękuje za fajny event od nocy do wieczora:D


Come Back :) 

 

 

Za gildię Pewni, której byłem kiedyś założycielem, a obecnie jej nazwa jest użyta za rzekomym pozwoleniem (Uj wie kogo :) ) nie odpowiadam. 

 

Pozdrawiam :)


#28 ღRycerzღ

ღRycerzღ

    Waleczny Rycerz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2424 postów
  • Dołączył czw, 14 lut 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:W-mazurskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:LordKopacz
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:THE END


Napisano 07 grudzień 2014 - 06:02

Napisalem i zgadzam sie z autorem to oznacza ze lize dupsko? Genialne widac masz cos z glowka nie tak ;) za duzo komputera ;c a i czy ten temat jest zrobiony by kogos zaczepiac? Widac masz problemy z mysleniem bo nie pomyslisz by olac to jak ktos cos pisze :) wizzisz cos co Ci nie pasuje odrazu swoje durne teksty wypisywac?
Nie pasuje ZAMILCZ prosta sprawa :>

Juz nawet nie moge się zgodzić z autorem ( POZDRO )

i zamiast POT mialo byc POD ale widze co do myslenia mam racje bo nie potrafisz pomyslec :]


Na mojej klawiaturze "T" nie jest tak blisko "D", ale to może ja mam jakąś badziewną xD

Również dziękuję Administracji za poświęcony czas i wizję tego eventu.
Takie urozmaicenie było bardzo dobre, a do tego jeszcze eventy :)

Użytkownik ღRycerzღ edytował ten post 07 grudzień 2014 - 06:03

  • Spiro lubi to
Obecna gildia "LaVictoria" nie ma nic wspólnego z istniejącą kiedyś, w której byłem liderem.

Nie odpowiadam za czyny oraz zachowanie graczy z wyżej podanej gildii. ❌

#29 ! кιиєк™

! кιиєк™

    KineK Kogz

  • Globtroter
  • PipPipPipPip
  • 622 postów
  • Dołączył nie, 01 gru 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoKraków
  • Województwo:Małopolskie
  • Imię:Krystian
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Piotrek1
  • Gildia:BlackSheeps
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:! кιиєк™
  • Gadu-Gadu:Brak


Napisano 07 grudzień 2014 - 06:30

Event bradzo fajny był :)


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

[color=#a9a9a9;]Pierwszy i aktualny właściciel postaci:[/color]

[color=rgb(40,40,40);font-family:helvetica, arial, sans-serif;]★ [/color][color=#a9a9a9;][font="helvetica, arial, sans-serif;"]→ Piotrek1 ← [/color][/font][color=rgb(40,40,40);font-family:helvetica, arial, sans-serif;]★[/color]

[color=rgb(40,40,40);font-family:helvetica, arial, sans-serif;]★ [/color][color=#a9a9a9;][font="helvetica, arial, sans-serif;"]→ Kopinka ←[/color] [/font][color=rgb(40,40,40);font-family:helvetica, arial, sans-serif;]★[/color]

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dołączona grafika


#30 SEKJURITI

SEKJURITI

    PIWO TO MOJE PALIWO

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Dołączył pią, 13 cze 14
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoWilno
  • Województwo:Podlaskie
  • Imię:Przemek
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:SEKJURITI
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Przemek
  • Hobby:Piłka nożna,Ochroniarz/


Napisano 07 grudzień 2014 - 06:35

event bardzo fajny :D


Dołączona grafika






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: mikołajki, dziękujemy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych