Jump to content

Historyk (aktualizacja) - click Posted ImageZasady Eventów - click Posted Image Lotto - click Posted Image Komiks - click Posted Image Odgadnij liczbę - click


Photo

Jak zarobić na podstawowe rzeczy?



  • This topic is locked This topic is locked
25 replies to this topic

#16 DoktorSamoZUO

DoktorSamoZUO

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 57 posts
  • Joined Sun, 30 Nov 14
  • MiastoPiękna Lubelszczyzna
  • Królestwo:Chunjo

Posted 07 December 2014 - 20:03

zawsze jak doexpiałem 100lv na atlantydzie to odrazu leciały małże i perły ale nie patrzyłem czy to zwykłe czy ziny xD musisz sam oblukać

ale za 150 nie za często są do kupna


Edited by DoktorSamoZUO, 07 December 2014 - 20:04.


#17 czarkowy

czarkowy

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 63 posts
  • Joined Sun, 07 Dec 14
  • Miastobieżnia
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Meduro
  • Królestwo:Chunjo

Posted 07 December 2014 - 20:04

Najtańszy pet to tak za 150b i expisz go nawet do 180lv jak zainteresowany to powiem jak expic a poszukaj osob które by chciały tylko licz się z tym ze potem do 4h jeden lvl

wiem jak expić peta, na yt oglądałem :P tak właśnie coś myślałem, że troche długo ;/

 

przy okazji napisze ktoś za ile kupie byle jakiego hwagna dla sury, byle sam vit+7 byl? (pytam tu, aby już nowego tematu nie tworzyć) 


Dołączona grafika


#18 Selvuk

Selvuk

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 441 posts
  • Joined Mon, 11 Mar 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoSuwałki
  • Województwo:Podlaskie
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:Selvuk
  • Gildia:Psyhiatryk Selvuka
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:...


Posted 07 December 2014 - 20:15

Tak na okolo 200b gdzies niecale

Dołączona grafika


#19 paczka

paczka

    mrglglrglmrgl!

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2551 posts
  • Joined Tue, 13 Nov 12
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Pomorskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:RetrieveR
  • Gildia:TeAmo
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:paczka


Posted 07 December 2014 - 20:16

Tylko niby kto kupuje postać 100lvl, nawet z dużym lvl peta?... Najlepszym i najszybszym sposobem na zarobek są eventy, pójdziesz na takiego oxa i już masz kilkadziesiąt brył. Możesz też próbować coś wygrać na forumowych eventach. Po za eventami jest jeszcze mapa metin 1, atlandyta z perlami, i ulepszanie smoczego eq na boskie, z tym że musiałbyś mieć trochę kasy na ości. Możesz też wyexpic postać na 140-150lvl i sprzedać, jest jeszcze rip i razador, ale tu bd musiał mieć lepsze eq, maczuge all 7, peta i zbr all 7


Dołączona grafika


#20 czarkowy

czarkowy

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 63 posts
  • Joined Sun, 07 Dec 14
  • Miastobieżnia
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Meduro
  • Królestwo:Chunjo

Posted 07 December 2014 - 20:25

Tylko niby kto kupuje postać 100lvl, nawet z dużym lvl peta?... Najlepszym i najszybszym sposobem na zarobek są eventy, pójdziesz na takiego oxa i już masz kilkadziesiąt brył. Możesz też próbować coś wygrać na forumowych eventach. Po za eventami jest jeszcze mapa metin 1, atlandyta z perlami, i ulepszanie smoczego eq na boskie, z tym że musiałbyś mieć trochę kasy na ości. Możesz też wyexpic postać na 140-150lvl i sprzedać, jest jeszcze rip i razador, ale tu bd musiał mieć lepsze eq, maczuge all 7, peta i zbr all 7

troche idiotycznie sie ten serwer "rozwinął" z biegiem lat...

a co ile pytań na ox'e rozdają nagrody bo póki co nie udało mi sie przekroczyć bariery 2 pytań dzięki tym ambitnym "O lub X" 


Dołączona grafika


#21 czarkowy

czarkowy

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 63 posts
  • Joined Sun, 07 Dec 14
  • Miastobieżnia
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Meduro
  • Królestwo:Chunjo

Posted 07 December 2014 - 20:57

Polecam górnika u GM Kotka lub GM Majki

"byłem" dziś na górniku, tylko zanim dojechałem już było po -,- w sumie gdyby jeden z graczy sie mnie nie spytał czy na niego ide to bym nawet nie wiedział, że jest...


Dołączona grafika


#22 PaVe

PaVe

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 posts
  • Joined Sat, 06 Dec 14
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoMax 20 znaków
  • Województwo:Wielkopolskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Aki95[*] > Pave
  • Królestwo:Chunjo


Posted 07 December 2014 - 20:59

Siemka.

Mam pytanie jak tu zarobić na podstawowe rzeczy?

Wiem, górnictwo, siedze tylko i kopie te rudy, ale jak spytałem pewnego gracza ile chce za maczuge, dość przeciętna do expa, tutaj cena 450B...

Moim zdaniem troche malo logiczne, tym bardziej, ze ta maczuga potem na siebie nie zarobi(patrzac na to jak ceniony jest drop z mniejszych lvl), jezeli juz to zapewne bedzie to  kolejny sposob którym w nieskończoność można marne ilości bryłek zbierać...Jak to sobie troche policzyłem to aby w ogóle tu zacząć grę musiałbym z tydzień spędzic non-stop na trzepaniu tych rud, aby mieć przeciętne eq, które mi umożliwi jakikolwiek exp, nie mówiąc o zabawie w pvp(bo to inna bajka). Czy nowo zaczynający gre gracz, który chce mieć czas na inne rzeczy poza grą ma tu jakieś szanse na chodź najmniejszy fun? 

Widocznie słabo kopiesz :) Ja na "górnictwie" jak to nazwałeś zarabiam od 500 do 800 bryłek dziennie więc to nie takie trudne :) Wystarczy być cierpliwym i sumiennym w tym co się robi.


Dołączona grafika

 


#23 czarkowy

czarkowy

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 63 posts
  • Joined Sun, 07 Dec 14
  • Miastobieżnia
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Meduro
  • Królestwo:Chunjo

Posted 07 December 2014 - 21:12

Widocznie słabo kopiesz :) Ja na "górnictwie" jak to nazwałeś zarabiam od 500 do 800 bryłek dziennie więc to nie takie trudne :) Wystarczy być cierpliwym i sumiennym w tym co się robi.

nie mam zamiaru siedzieć cały dzień na kopaniu rud...

jest to serwer medium/easy z tego co wiem z naciskiem na easy i większość osób tu gra dla zabawy, a nie po to żeby bawić sie w górnika ;__;

w godzine przy kilofie +0(na lepszy mnie nie stac) idzie zarobic na tych rudach z ok. 50-60B(kopiac dwiema postaciami), więc nie wiem jak Ty dziennie 800B jesteś w stanie zarobić, pomijając fakt, że komuś na serio się to musi podobac aby cały dzień kopać ;__; 


Dołączona grafika


#24 Łukasz

Łukasz

    Doskonały Mówca

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4034 posts
  • Joined Wed, 13 Nov 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Śląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:BBX
  • Gildia:Bajlandoo
  • Królestwo:Chunjo


Posted 08 December 2014 - 13:46

wbij ten 100lvl i lataj na OX

#25 Rosierek

Rosierek

    Legenda VirtualMT2

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6152 posts
  • Joined Sat, 05 May 12
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna


Posted 08 December 2014 - 16:12

Automatyczne generowane wiadomości
Ten wątek został zamknięty przez moderatora.

Powód: Rozwiązane.

Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post i moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Pozdrawiamy,
VirtualMT2





Also tagged with one or more of these keywords: Potrzebuję pomocy

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users