Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Lotto - click Dołączona grafika Komiks - click Dołączona grafika Odgadnij liczbę - click


Zdjęcie

Nowe święto na VirtualMt2


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
20 odpowiedzi w tym temacie

#1 Machloj

Machloj

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 291 postów
  • Dołączył wto, 24 sty 12

Napisano 20 luty 2012 - 17:30

Hej nie wiem czy były wcześniej takie tematy ja w każdym bądź razie nie widziałem . A temat dotyczy nowego święta jakie by mogło się odbywać raz na miesiąc przykładowo w każdą pierwsza środę miesiąca a mianowicie chodzi mi o święto Manwoo. A wyglądało by to tak rozpoczyna się Manwoo i łowimy rybki łowimy , łowimy mamy przykładowo 10 karasi i możemy je wymienić u rybaka na np 2 opcje Sz.Blasku Księżyca lub nagroda losowa potem 20 karasi np Szk.Manwoo lub nagroda losowa. Tylko złowione karasie nie mogły by być zwykłe tylko np złociste bo oszuści by nałowili sobie wcześniej rybek a potem aby wymieniali na nagrody. Z tych szkat by mogło dropić naprzykład kd +7, nowe ulepszacze, rudy, brochy . A ze szkat Manwoo np po 3x ulepszacze lub po 20x pereł losowych. Wiem że troszkę chaotycznie pisze sorki ;) .

Użytkownik Machloj edytował ten post 20 luty 2012 - 18:42


#2 ReBeL

ReBeL

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 178 postów
  • Dołączył nie, 12 lut 12

Napisano 20 luty 2012 - 17:42

nom nie wiem zarazie się wstrzymam ;)

#3 patrykxd00

patrykxd00

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 242 postów
  • Dołączył pią, 10 lut 12

Napisano 20 luty 2012 - 17:53

Na nie. Ponieważ dużo ludzi Fish bot ;/... co to za gra o_O i event jak serwer by był zabezpieczony przed modem to tak ale nie jest więc nie

#4 Machloj

Machloj

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 291 postów
  • Dołączył wto, 24 sty 12

Napisano 20 luty 2012 - 17:57

Na nie. Ponieważ dużo ludzi Fish bot ;/... co to za gra o_O i event jak serwer by był zabezpieczony przed modem to tak ale nie jest więc nie

No i co zazdrościsz im ty nie będziesz na fishbocie tylko łowił normalnie i zdobywał nagrody człowieku to tylko gra...

#5 patrykxd00

patrykxd00

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 242 postów
  • Dołączył pią, 10 lut 12

Napisano 20 luty 2012 - 18:07

Machloj Ale weź się pogódź z moim zdaniem ... przyjmuj trochę krytyki Nie będziesz całe życie na laurach spoczywał :)? Jak ja mam zdobywać np 1nagrodę na 1H a koleś na fish bocie 10nagród na 1H to już nie jest dla mnie event czy tam święto ;x...

#6 Machloj

Machloj

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 291 postów
  • Dołączył wto, 24 sty 12

Napisano 20 luty 2012 - 18:09

Oj nie nie przecież to nie na tym polega on za każdym razem nie wyciągnie rybki jak ty sobie ubzdurałeś. A wgl to są sposoby na łowienie ryb poczytaj poradniki :) .

#7 Arexel_IV

Arexel_IV

    Komentator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1220 postów
  • Dołączył śro, 08 lut 12

Napisano 20 luty 2012 - 18:34

Mi się podoba. Na Tak. Dodaj ankietę, koniecznie.

#8 levy80

levy80

    Sławny Pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Dołączył czw, 21 lip 11

Napisano 20 luty 2012 - 19:02

Ja powiem tak. Pomysł ciekawy i do zrealizowania ^^ Tylko dajcie czas moderatorą niech ogarna się z nowymi zbrojkami itd ^^
A jeśli chodzi o ****************************y łatwo je namierzyć i co lepsze... banować można na stałe za używanie nielegalnych oprogramowań w grze ^^
Czyli w lutym kolesiowi udało się na fb i go nikt nie złapał ale w marcu BUM i po 1 koncie. W kwietniu BUM i po następnym koncie i wkońcu zacznie się zastanawiać czy warto (bo ile to trzeba maili zakładać itd by tak ładnie hakować :) )

I np w tym miesiącu święto rybaka a za miesiąc święto górnika (kto przyniesie np 200 rudy srebra dostanie szkate słońca lub losówkę i jak wyżej było 400 szkata Manwoo itd itd)

Jestem na TAK
thumb_virtualmt21507660714__1503259965_h

#9 SebusEnduros

SebusEnduros

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 126 postów
  • Dołączył sob, 11 lut 12

Napisano 20 luty 2012 - 19:20

Zostawie bez głosu bo sam nie wiem. :)

#10 Machloj

Machloj

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 291 postów
  • Dołączył wto, 24 sty 12

Napisano 20 luty 2012 - 19:41

levy święto górnika podoba mi się ;)) GŁOSUJCIE GŁOSUJCIE

#11 CuncamBonBon

CuncamBonBon

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 233 postów
  • Dołączył wto, 03 sty 12

Napisano 21 luty 2012 - 08:18

Nie jestem jakoś przekonany do tego pomysłu, dlatego narazie wstrzymam się od głosu. Ale myślę, że i tak GM'owie robią dość eventów, bardzo często są OX, eventy górnicze, raz na jakiś czas turniej pvp oraz inne eventy z okazji różnych świąt (np. ostatnio event walentynkowy). Więc nie wiem po co kolejne ułatwienie w zarabianiu, dobrze jest jak jest.

#12 Lveleek

Lveleek

    Komentator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1352 postów
  • Dołączył pon, 09 sty 12

Napisano 21 luty 2012 - 09:22

Fajny pomysł , na privach zanika łowienie ryb ;)
jestem na tak :D

#13 Lawey

Lawey

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 418 postów
  • Dołączył pon, 20 lut 12

Napisano 21 luty 2012 - 10:36

Pomysł fajny.Ale ja bym trochę pozmieniała drop ze szkat itp :)

#14 patrykxd00

patrykxd00

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 242 postów
  • Dołączył pią, 10 lut 12

Napisano 21 luty 2012 - 10:51

Oj nie nie przecież to nie na tym polega on za każdym razem nie wyciągnie rybki jak ty sobie ubzdurałeś. A wgl to są sposoby na łowienie ryb poczytaj poradniki ;) .



Nic nie ubzdurałem ale patrz bez fish bota np : 2rybki złowisz a do oddania są te 2rybki czyli na 30MIn złowin 2rybki a na fish bocie z 5/6 albo i więcej.


Ja powiem tak. Pomysł ciekawy i do zrealizowania ^^ Tylko dajcie czas moderatorą niech ogarna się z nowymi zbrojkami itd ^^
A jeśli chodzi o ****************************y łatwo je namierzyć i co lepsze... banować można na stałe za używanie nielegalnych oprogramowań w grze ^^
Czyli w lutym kolesiowi udało się na fb i go nikt nie złapał ale w marcu BUM i po 1 koncie. W kwietniu BUM i po następnym koncie i wkońcu zacznie się zastanawiać czy warto (bo ile to trzeba maili zakładać itd by tak ładnie hakować :) )



A powiedz mi Ile osób zbanowali za Kamer moda? O_o bo malutko i cały czas są ludzie z kamerką żeby wbijać sobie sr/um abs i wg. dropić kase ? robić gildie itp. Więc to jest nie fer w stosunku do nas jak oni będą na Fish a my nie . Oni dostaną dużo nagród a my mniej. i Oni zmienią sobie IP i już ich nie wykryją .

#15 Machloj

Machloj

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 291 postów
  • Dołączył wto, 24 sty 12

Napisano 21 luty 2012 - 11:23

patrykxd00 boshe ja jakoś łowie więcej niż 2 rybki na 30 min i inni też więc ogarnij się ...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych