Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Lotto - click Dołączona grafika Komiks - click Dołączona grafika Odgadnij liczbę - click


Zdjęcie

Drop z oponki

oponka drop rekawice zlodzieja eq kd +7 zarabianie

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 KULESZAKxPOMPA

KULESZAKxPOMPA

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 75 postów
  • Dołączył pią, 26 gru 14
  • MiastoAnglia, więcej nie powiem! :D
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Kuleszak
  • Gildia:Brak ;p
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 01 styczeń 2015 - 11:49

A więc jestem całkiem nowy na Virtualu, i słyszałem że chodzenie na oponke to dobry zarobek. A więc zrobiłem dropka 92 lvl, woj body, 6/7 bony 250 atak/20 potwory. W kolczykach i bransolecie w 1-5 jest 20% na podwójny drop przedmiotu. Myślałem że dobrze pójdzie. Gdy byłem już na oponce to mój drop w mniejwięcej 3 godziny był taki: 3 kd +7, 3 kd +0, 4 pd, po 3 kazdej perly, 9 notatek mędrca, 3 kamienie wodne, kilka stali, broni na 65 oraz dużo sztabek, biologa i ulepszaczy. Bije dla metka po 35k, jestem w PT z szamanką 120 lvl. Daje mi ona też 2k do ataku, jako bonus z PT. I teraz mam 3 pytania.

1. Jak to jest że mi tak rzadko dropi kd +7? Prawie za każdym razem oponka jest pusta albo tylko jakaś szkata lub perła. Widziałem że innym dropi prawie że za każdym razem, jak to jest?

2. Jak to jest że bije dla metka tylko 35k skoro widziałem inni biją po 80k. Oni jednak mają kenai, a ja nie mam peta. Kenai robi taką różnice?

3. Używałem rękawicy złodzieja na 1d, a potem ze szkaty dropła mi na 1h. Wszystkie kd tak naprawde dropły gdy miałem rękawice 1h, jednak gdy patrze na ilość śmieci i jak expiłem na głównym koncie w av2 to małży leciało o dużo więcej. Czytałem na forum żę tylko rękawica na 1h działa, ale nie wiem czy to prawda czy nie. Wie ktoś?



#2 Selvuk

Selvuk

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 441 postów
  • Dołączył pon, 11 mar 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoSuwałki
  • Województwo:Podlaskie
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:Selvuk
  • Gildia:Psyhiatryk Selvuka
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:...


Napisano 01 styczeń 2015 - 11:53

1. Zalezy od farta i te % na podowjny drop nic nie daja

2. tak kenai to chyba 3.k ataku i to jest duzo 

3. Tak dziala jak sie dropi osci na mumiach to dziala tam. To chyba dziala na jakies dropy


Użytkownik Selvuk edytował ten post 01 styczeń 2015 - 12:00

  • PawelCela, Bananowe Bongo ;3 i KULESZAKxPOMPA lubią to

Dołączona grafika


#3 melistov

melistov

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 338 postów
  • Dołączył pon, 17 lis 14
  • Nick w grze:Yoszimitsu
  • Gildia:BRAT3RSTWO
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 01 styczeń 2015 - 11:59

1 po pierwsze musisz isc do wrozki i zobaczyc jaki masz dzien jak masz szczescie to mozesz dropic wtedy bd ci duzo lecialy

po drugie musisz zobaczyc jaki jest procent drop itemow aby to zobaczyc zrob rlg i daj ogloszenia min 50% musi byc

2 kenai robi ogromna roznice lecz bao bao lub fenek tez niezle wspomaga jak masz malo b kup zwyklego za 180b i koniecznie all smocze eq+9

3 podobno dziala lecz po wylaczeniu dropu z papugi arry nwm czy rekawica zostala w stanie nie naruszonym


Użytkownik melistov edytował ten post 01 styczeń 2015 - 12:02

  • KULESZAKxPOMPA lubi to

[color=#00ff00;]Yoszimitsu [/color][color=#008000;](Kup taniej sprzedaj drożej)[/color]

 

 

 

 

 


#4 KULESZAKxPOMPA

KULESZAKxPOMPA

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 75 postów
  • Dołączył pią, 26 gru 14
  • MiastoAnglia, więcej nie powiem! :D
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Kuleszak
  • Gildia:Brak ;p
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 01 styczeń 2015 - 12:23

Czyli rękawice mam zdjąc rozumiem? Na buffie i dropku? I te na % dropu w naszyjniku i bransolecie buguje drop czy jak SilentHill bo nie rozumiem. A i sprawdziłem dzisiaj szczęście to niby mam pecha, więc kupiłem talizman, ale drop itak do dupy. kd +7 prawie wcale nie dropią, może 1 na godzine.

 

I wiecie może jak ogarnąć takich typków co wbijają na 254 lvlu i mnie wyganiają? Nie da się dropić :/

Praktycznie za każdym razem jak dropie to ReQvioN z gildi Pewni wbije i mnie będzie dedał.

 

Aha i zapomniałem czegoś dodać czy to ile zadaje dmg dla oponki ma znaczenie jaki jest drop? tzn jak wiecej bije to mam szanse na lepszy drop?

I jak zarobić na tego Kenai żebym mógł zadawać tyle dmg, skoro nie moge na tej oponce zarobić?


Użytkownik Kuleszak edytował ten post 01 styczeń 2015 - 12:45


#5 LothrykMT

LothrykMT

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 652 postów
  • Dołączył wto, 05 mar 13
  • MiastoPomogłem? Daj Like :D
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Tynajus
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 01 styczeń 2015 - 14:58

1. Jak to jest że mi tak rzadko dropi kd +7? Prawie za każdym razem oponka jest pusta albo tylko jakaś szkata lub perła. Widziałem że innym dropi prawie że za każdym razem, jak to jest? jesteś w pt z 120 lv  - to obniża drop + używaj rekawic na 1h(na 24h niedziała)

2. Jak to jest że bije dla metka tylko 35k skoro widziałem inni biją po 80k. Oni jednak mają kenai, a ja nie mam peta. Kenai robi taką różnice? Ja na surze WP full 250/20 macza 50 sr+ kd potwora+8 zbr int+8 + kryt 100%(bez pt z szamanem) z lodowym petem biję po 120k(uzywam też błogo ataku i roski(te tanie) poelcam też jak najwięcej  na przeszywkę - to też działa na metki jak kryt (kryt + przeszywka nawet 190k walniesz :D)

3. Używałem rękawicy złodzieja na 1d, a potem ze szkaty dropła mi na 1h. Wszystkie kd tak naprawde dropły gdy miałem rękawice 1h, jednak gdy patrze na ilość śmieci i jak expiłem na głównym koncie w av2 to małży leciało o dużo więcej. Czytałem na forum żę tylko rękawica na 1h działa, ale nie wiem czy to prawda czy nie. Wie ktoś? Działa tylko i jedynie rekawica na 1h - te na 24h+ bonki  w eq (ja bynajmniej jak testowałem to zauważyłem) obniża drop (coś jak exp na mapie metin2)

 

edit1. BTW. Najlepszy drop jak bijesz solo(czym więcej osób tym gorszy drop)

edit2. Nie - ilość dmg wpływa tylko jak długo bijesz opone :D

edit3. Ja buffałem healerem ;)


Użytkownik JessieJin edytował ten post 01 styczeń 2015 - 15:01

  • KULESZAKxPOMPA lubi to

[color=rgb(0,0,0);font-family:Roboto, arial, sans-serif;font-size:13px;]╭━━━╮╱╱╱╱╱╭╮
┃╭━╮┃╱╱╱╱╱┃┃
┃╰━━┳╮╭┳━━┫┃╭┳━━╮
╰━━╮┃╰╯┃╭╮┃╰╯┫┃━┫
┃╰━╯┃┃┃┃╰╯┃╭╮┫┃━┫
╰━━━┻┻┻┻━━┻╯╰┻━━╯
╭╮╭╮╭╮╱╱╱╱╱╱╱╭╮
┃┃┃┃┃┃╱╱╱╱╱╱╱┃┃
┃┃┃┃┃┣━━┳━━┳━╯┃
┃╰╯╰╯┃┃━┫┃━┫╭╮┃
╰╮╭╮╭┫┃━┫┃━┫╰╯┃
╱╰╯╰╯╰━━┻━━┻━━╯
╭━━━╮╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╭╮╱╱╱╱╱╱╱╭╮
┃╭━━╯╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱┃┃╱╱╱╱╱╱╱┃┃
┃╰━━┳╮╭┳━━┳━┳╮╱╭┳━╯┣━━┳╮╱╭╮┃┃
┃╭━━┫╰╯┃┃━┫╭┫┃╱┃┃╭╮┃╭╮┃┃╱┃┃╰╯
┃╰━━╋╮╭┫┃━┫┃┃╰━╯┃╰╯┃╭╮┃╰━╯┃╭╮
╰━━━╯╰╯╰━━┻╯╰━╮╭┻━━┻╯╰┻━╮╭╯╰╯
╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╭━╯┃╱╱╱╱╱╱╭━╯┃
╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╰━━╯╱╱╱╱╱╱╰━━╯[/color]


#6 KULESZAKxPOMPA

KULESZAKxPOMPA

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 75 postów
  • Dołączył pią, 26 gru 14
  • MiastoAnglia, więcej nie powiem! :D
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Kuleszak
  • Gildia:Brak ;p
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 01 styczeń 2015 - 15:22

Czyli rozumiem że mam nie być w PT, rękawice na 1h albo żadna, no i pet i kd potwora. Rzecz w tym że jak mam kupić kd potwora +8, int +8 albo peta dobrego jak nie mam kasy, a żeby zarobić kase musze mieć te rzeczy?



#7 KULESZAKxPOMPA

KULESZAKxPOMPA

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 75 postów
  • Dołączył pią, 26 gru 14
  • MiastoAnglia, więcej nie powiem! :D
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Kuleszak
  • Gildia:Brak ;p
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 01 styczeń 2015 - 15:30

Maczuge i zbrojke mam SilentHill, wszystko mam tylko brak peta i kd. I widze że dobrze się znasz na Virtualu, mógłbyś mi wycenić ity co dropią z oponki np kd, różne szkaty ponieważ nie wiem dokładnie po ile sprzedawać :P

A tak pozatym jaki masz nick w grze to może lepiej by było gdybym tam cie pytał o rady ;p

 

Edit. Nie ważne wiem jaki masz nick :P


Użytkownik Kuleszak edytował ten post 01 styczeń 2015 - 15:33


#8 Łukasz

Łukasz

    Doskonały Mówca

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4034 postów
  • Dołączył śro, 13 lis 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Śląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:BBX
  • Gildia:Bajlandoo
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 01 styczeń 2015 - 17:20

1. zależy od szczęścia. 

2. tak z kenaiem jest róznica niż bez petsa. 

3. tak działa, ale chyba tylko na mumiach jak ości dropisz, ale nwm.



#9 Rosierek

Rosierek

    Legenda VirtualMT2

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6152 postów
  • Dołączył sob, 05 maj 12
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna


Napisano 02 styczeń 2015 - 09:45

Automatyczne generowane wiadomości
Ten wątek został zamknięty przez moderatora.

Powód: Rozwiązae

Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post i moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Pozdrawiamy,
VirtualMT2





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Potrzebuję pomocy, oponka, drop, rekawice zlodzieja, eq, kd +7, zarabianie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych