Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Lotto - click Dołączona grafika Komiks - click Dołączona grafika Odgadnij liczbę - click


Zdjęcie

Cała prawda

cała prawda

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 Evenion

Evenion

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 172 postów
  • Dołączył sob, 23 sie 14
  • Nick w grze:nie podam xD
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 02 styczeń 2015 - 14:56

Czesc załozyłam ten temat ze wzgledu na graczy jak i uzytkowników ts3. Otóż jak zauwazyliscie czesto GM siedzi na ukrytym u admina na kanale a sa ludzie na poczekalni GM. Czekaja bardzo długo a i tak nie wiadomo czy zostaną przeniesieni na kanał któregos z GM.

Mam więc propozycje aby Admin bądz któryś z Gm wybrał osoby które pomogą im ogarnąc ts'a np 4 osoby które bedą miały prawa do zarządzania ts. Było by to bardzo pomocne dla uzytkowników. Mogli by być to np. Dj, MC albo ktoś kto jest godny zaufania i taki który by nie nadużywał swoich praw dawał rangi, udzielał pomocy oraz porad. Myślę, że dużo ludzi wypowie sie w tym temacie i przyzna racje ze Gm moze sobie nie radzić z ogarnieciem gry, ts, i z uciążliwymi luidzmi któży przychodzą do niego by poprosić bądz zapytać sie o jakąś głupotę. Zachęcam do wypowiedzenia sie w tym temacie :). Swoje Uwagi, propozycje i całą prawde o tym  mozecie śmiało pisać  :)


  • Kyle lubi to

#2 kotek

kotek

    ZDRADZIECKA MORDA!

  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Dołączył nie, 18 mar 12
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoMalbork
  • Województwo:Pomorskie
  • Imię:Robert
  • Płeć:Mężczyzna
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:Mruk


Napisano 02 styczeń 2015 - 14:58

Bez komentarza :D


  • Pisar lubi to
Morda zdradziecka.

#3 Evenion

Evenion

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 172 postów
  • Dołączył sob, 23 sie 14
  • Nick w grze:nie podam xD
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 02 styczeń 2015 - 14:59

no nie chcesz powiedzieć ze teraz nie  siedzi na poczekalni gościu ktory czeka juz od 30min a ty siedzisz .. wiec chyba troszke sobie nie radzicie 


Użytkownik Dnielos edytował ten post 02 styczeń 2015 - 14:59


#4 ! кιиєк™

! кιиєк™

    KineK Kogz

  • Globtroter
  • PipPipPipPip
  • 622 postów
  • Dołączył nie, 01 gru 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoKraków
  • Województwo:Małopolskie
  • Imię:Krystian
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Piotrek1
  • Gildia:BlackSheeps
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:! кιиєк™
  • Gadu-Gadu:Brak


Napisano 02 styczeń 2015 - 15:03

Siemka. Jestem za co prawda to prawda.  Myślę ze przydała by się pomoc bo jak sami zauważyliście GM ma dużo obowiązków w grze a tu jeszcze przychodzi ktoś na ts i pyta się o jakąś głupotę lub jest więcej osób do GM . Wiec sami wiecie :)


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

[color=#a9a9a9;]Pierwszy i aktualny właściciel postaci:[/color]

[color=rgb(40,40,40);font-family:helvetica, arial, sans-serif;]★ [/color][color=#a9a9a9;][font="helvetica, arial, sans-serif;"]→ Piotrek1 ← [/color][/font][color=rgb(40,40,40);font-family:helvetica, arial, sans-serif;]★[/color]

[color=rgb(40,40,40);font-family:helvetica, arial, sans-serif;]★ [/color][color=#a9a9a9;][font="helvetica, arial, sans-serif;"]→ Kopinka ←[/color] [/font][color=rgb(40,40,40);font-family:helvetica, arial, sans-serif;]★[/color]

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dołączona grafika


#5 Mσяfєυѕz™

Mσяfєυѕz™

    Mistrz Eventów

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3099 postów
  • Dołączył pią, 24 sie 12
  • Miasto☞ Pσℓαи∂ ☜
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Mσяfєυѕz ™
  • Gildia:NєνєяFσяgινє
  • Królestwo:Shinsoo
  • Gadu-Gadu:Aиσиумσυѕ™


Napisano 02 styczeń 2015 - 15:03

Czesc załozyłam ten temat ze wzgledu na graczy jak i uzytkowników ts3. Otóż jak zauwazyliscie czesto GM siedzi na ukrytym u admina na kanale a sa ludzie na poczekalni GM. Czekaja bardzo długo a i tak nie wiadomo czy zostaną przeniesieni na kanał któregos z GM.

Mam więc propozycje aby Admin bądz któryś z Gm wybrał osoby które pomogą im ogarnąc ts'a np 4 osoby które bedą miały prawa do zarządzania ts. Było by to bardzo pomocne dla uzytkowników. Mogli by być to np. Dj, MC albo ktoś kto jest godny zaufania i taki który by nie nadużywał swoich praw dawał rangi, udzielał pomocy oraz porad. Myślę, że dużo ludzi wypowie sie w tym temacie i przyzna racje ze Gm moze sobie nie radzić z ogarnieciem gry, ts, i z uciążliwymi luidzmi któży przychodzą do niego by poprosić bądz zapytać sie o jakąś głupotę. Zachęcam do wypowiedzenia sie w tym temacie :). Swoje Uwagi, propozycje i całą prawde o tym  mozecie śmiało pisać   :)

GM też człowiek ... Ale czy któryś odmówił Ci pomocy? Myślę że nie. Administracja zawsze jest pomocna dotycząca gry czy też forum oraz ts. No wiadomo trzeba troszkę poczekać jak już wspomniałem wcześniej to są też ludzie a że ty czekasz 30 minut i wstawiasz jakieś śmieszny niepotrzebne temat... :D


  • ❤ Afяσ∂уткα ❤, GMortiz i ! кιиєк™ lubią to

Dołączona grafika


#6 Evenion

Evenion

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 172 postów
  • Dołączył sob, 23 sie 14
  • Nick w grze:nie podam xD
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 02 styczeń 2015 - 15:06

nie bo ludzie czasem po 2h czekaja a pomoc sie przyda .. 



#7 Admin

Admin

    Administrator VirtualMT2

  • Administrator
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5247 postów
  • Dołączył sob, 03 gru 11
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:[GA]admin
  • Gildia:VirtualAdmin
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:wojtek


Napisano 02 styczeń 2015 - 15:12

Zapewniam Cię że z naszej strony jak to mówisz wszystko jest "ogarnięte" i nie potrzeba nam na dzień dzisiejszy nikogo do pomocy poza osobą która w jasny i czytelny sposób wytłumaczy oczywistą oczywistość osobom czekającym w kolejce na kanale TS do czego służy login i hasło, a zapewniam Cię że kolejki znikną.


virtualmt21516717016__769671423939699945


#8 Evenion

Evenion

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 172 postów
  • Dołączył sob, 23 sie 14
  • Nick w grze:nie podam xD
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 02 styczeń 2015 - 15:14

to dlaczego jak siedzą ludzie na poczekalni to nikt ich nie wysłucha? nawet po otwarciu tematu nic nie robi gm a na poczekalni osoba czeka juz od dluzszego czasu .. ?



#9 Admin

Admin

    Administrator VirtualMT2

  • Administrator
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5247 postów
  • Dołączył sob, 03 gru 11
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:[GA]admin
  • Gildia:VirtualAdmin
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:wojtek


Napisano 02 styczeń 2015 - 15:17

to dlaczego jak siedzą ludzie na poczekalni to nikt ich nie wysłucha? nawet po otwarciu tematu nic nie robi gm a na poczekalni osoba czeka juz od dluzszego czasu .. ?

Dlatego że ts to nie partyline i jeśli widzisz że gm mimo obecności ma status AFK to znaczy że nie może w danej chwili rozmawiać. W takich przypadkach zawsze swój problem możesz zgłosić na adres www.support.virtualmt2.com.pl


virtualmt21516717016__769671423939699945


#10 Evenion

Evenion

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 172 postów
  • Dołączył sob, 23 sie 14
  • Nick w grze:nie podam xD
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 02 styczeń 2015 - 15:20

tak maja zycie i nie czesto sa na ts wiec ci którzy siedza prawie caly czas to moze chyba troszke ich odciążyć



#11 Guest_σρтιмυѕ вαgιєтσиυѕ тαяzαиυ_*

Guest_σρтιмυѕ вαgιєтσиυѕ тαяzαиυ_*
  • Guests
  • Dołączył --

Napisano 02 styczeń 2015 - 15:36

Jeśli juz by mi dodać to , to na pewno ową zaufaną osobą nie bd ty Jagódko złodziejko:)

#12 Evenion

Evenion

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 172 postów
  • Dołączył sob, 23 sie 14
  • Nick w grze:nie podam xD
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 02 styczeń 2015 - 15:39

powiem Ci tyle jak zauważyłeś podałam pasy i okradla cie gildia Smerfy wiec nie ja a co do tematu nie chodzi o mnie tylko o jakiegos dj albo mc ktory jest nim od dluzszego czasu 



#13 Selvuk

Selvuk

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 441 postów
  • Dołączył pon, 11 mar 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoSuwałki
  • Województwo:Podlaskie
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:Selvuk
  • Gildia:Psyhiatryk Selvuka
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:...


Napisano 02 styczeń 2015 - 16:16

hah na NIE  Moze ktoregos z gma nie ma i co zrobisz czekaj na czekaj albo idz gdzies i jak bedzie to wtedy idz lol co za glupi temat 


Dołączona grafika


#14 nerdzior

nerdzior

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 119 postów
  • Dołączył sob, 18 sty 14
  • MiastoPomorskie
  • Nick w grze:nerdzior <3
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 02 styczeń 2015 - 19:09

Bez komentarza. :D


Dołączona grafika





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych