Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - clickDołączona grafikaPolska - Albania - click Dołączona grafika Konkurs Plastyczny - click Dołączona grafikaKomiks - click Dołączona grafika Licytacje Rybaków - click Dołączona grafika Koło Fortuny - click


Zdjęcie
* * * * * 3 głosy

Regulamin serwera VirtualMT2

regulamin serwera virtualmt2

 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Admin

Admin

  Administrator VirtualMT2

 • Administrator
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 5037 postów
 • Dołączył sob, 03 gru 11
 • Państwo: Country Flag
 • Województwo:Mazowieckie
 • Płeć:Mężczyzna
 • Nick w grze:[GA]admin
 • Gildia:VirtualAdmin
 • Królestwo:Chunjo
 • Nick na TS:wojtek


Napisano 05 marzec 2015 - 13:08

*
Popularny

 

Regulamin serwera virtualmt2


GŁÓWNE ZAŁOŻENIA

§1. Nazwy. Używanie obraźliwych, rasistowskich i/lub wulgarnych nicków postaci lub opisów sklepu, a także podszywanie się pod członków zespołu VirtualMT2 jest zabronione.
§2 Zachowanie. Gra jest zabawą mającą sprawiać przyjemność, dlatego ważnym jest, aby gracze zachowywali się kulturalnie względem
siebie. Groźby, zastraszanie, wymuszanie oraz obrażanie innych jest zabronione. Jeśli uważasz, ze ktoś łamie te zasady, zgłoś to
administratorowi poprzez wysłanie screenshota wiadomości na support.
§3 Oprogramowanie. Manipulowanie klientem gry w jakikolwiek sposób jest zabronione. Korzystanie z oprogramowania do Metin2, które nie zostało stworzone przez VirtualMT2, w szczególności ze skryptów automatycznie rozwijających postać pod nieobecność gracza, jest zabronione i prowadzić będzie do kasacji konta.
§4 Handel. Wszystkie przedmioty w grze są własnością twórców VirtualMT2. Wszelkie formy sprzedaży/wymiany w której w grę wchodzi
realna waluta w rozumieniu: (przelew, SMS, PSC, doładowanie telefonu), są surowo zabronione i prowadzić mogą do blokady, lub usunięcia konta.

GAME PLAY

§1 Spot. Spot należy do gracza który jest w stanie go obronić, aczkolwiek wszystkie próby notorycznego złośliwego działania ze strony
innych Graczy traktujemy indywidualnie, w związku z czym udokumentowane w screenshoty zgłoszenie prosimy wysłać na nasz support.
§2 Bug-using. Wszelkie bugi, błędy, ułatwienia itp. należy zgłaszać Administracji. Nie zgłoszenie ich i korzystanie z nich będzie
surowo karane!
§3 Gildia. Nazwa gildii nie może zawierać wulgaryzmów, słów uznanych za obraźliwe oraz kojarzących się z GameMasterami/Administratorami.
§4 Reklama. Zakaz reklamowania innych serwerów gier zarówno na forum jak i na serwerze.
§5 Spam Spamowanie jest zabronione. Oznacza to, że nie wolno: - wielokrotne wysyłać tej samej wiadomości na czacie w krótkim odstępie czasu - umieszczać linków lub reklam nie związanych z VirtualMT2 - pytać się innych graczy o działanie błędów w celu pozyskania korzyści w grze
§6 Niedozwolone treści. Bezwzględny zakaz propagowania treści niezgodnych z prawem lub normami współżycia społecznego (tj. nawoływania do nienawiści rasowej, propagowania ustrojów totalitarnych, pornografii itp.)
§7 Eventy. Zakaz zabijania podczas eventów organizowanych przez Administracje, chyba, że postanowią oni inaczej.
§8 Handel postaciami, Gracz chcący zakupić postać, ma obowiązek sprawdzenia/zweryfikowania postaci pod kątem posiadanych misji "biologa", oraz nałożonych blokad typu "block chat".
§9 Zakaz podszywania się, pod innego gracza celem wyłudzenia dostępu do konta innego gracza, wyłudzenia itemów bądź innych korzyści.
§10 Weryfikacja konta. Administracja zastrzega sobie prawo do nałożenia blokady konta gracza do 7 dni w celu weryfikacji postaci pod kątem błędów/bugów.
§11 Zakończenie gry. Administracja zastrzega sobie prawo do blokady oraz usunięcia postaci, w wypadku poinformowania administracji przez gracza o zamiarze "końca Gry".

Gracz a Gamemaster

§1 Nie kłóć się, lub nie podważaj zdania GM. Są to na ogół mądre osoby o bezstronnych poglądach.
§2 Nie dodawaj GM/Administratora do przyjaciół, nie spamuj mu na PW. GM/GA zazwyczaj blokuje "szept" i wysłuchuje próśb graczy na forum, lub centrum zgłoszeń.
§3 Administrator/GM nie daje ani nie wymienia itemów. Nie udziela podpowiedzi podczas eventów i nie ma obowiązku tłumaczyæ się przed graczem ani uzasadniać mu swoich decyzji.
§4 Administrator/GM zastrzega sobie prawo do sprawdzenia konta gracza, jeśli gracz łamie ogólne zasady panujące na serwerze.

Wymiana i handel

§1 Kradzieże. Za kradzieże kont i/lub itemow z wykorzystaniem haseł Administracja nie odpowiada.
Jednocześnie Administracja prosi o używanie haseł trudnych do odgadnięcia, z zastosowaniem różnych wielkości liter i dodania paru cyfr. Przypominamy również, że Administrator/GM nigdy nie prosi o podawanie hasła, lub innych danych potrzebnych do logowania. Nie dajcie się naciągać.
§2 Wymiany. Wymiana konto za konto, item za item, oraz przedmiot za konto robicie na własną rękę. GM nie będzie odpowiadał na zgłoszenia dot. utraty konta, itemow, yang. Wszystkie narządzia służące do bezpiecznego handlu w obrębie serwera dostępnę są spod klienta gry!
§3 Wymiany międzyserwerowe. Handel i wymiany przedmiotami/kontami z poza serwera VirtualMT2 robicie na własną rękę. GM nie będzie odpowiadał na zgłoszenia dot. utraty konta, itemow, yang.

System kar i składanie skarg

§1 Hacki. Używanie botów, hacków i innych wspomagaczy - Ban Permanentny.
§2 Podszywki. Podszywanie się pod Administratora/GameMastera - Ban Permanentny.
§3 Utrudnianie. Przeszkadzanie w Eventach - 1-3 dni (zależne od stopnia natręctwa).
§4 Obraza i wulgaryzmy. Blokada chatu, 24h, w przypadku wyraźnego przegięcia ban 3 dni
§5 Groźby. Za groźby dot. życia realnego gracz podlega karze stałej blokady konta - Ban Permanentny.
§6 Nieznajomość. Nieznajomość regulaminu 2 dni na przeczytanie i zrozumienie obecnie obowiązującego.
§7 Zaśmiecanie. Celowe wyrzucanie dużej ilości itemów w miastach m1 oraz m2 (drop ze szkatułek śmierci naginii itp) Ban 24 godziny.

§8 Wymagany poziom. Gracz znajdujący się na mapie poniżej dopuszczalnego Lv-a - Ban 14 dni.

§9 Spam. Gracz który uciążliwie spamuje - Blokada Chat-u 2 godz.

§10 Kopiowanie itemow. Osoba proponującą innemu użytkownikowi tak zwane kopiowanie itemu - Ban stały.

§11 Pojawienie się postaci na evencie OX w trakcie trwającej zabawy - ban stały wszystkich kont należących do użytkownika.
 

Postanowienia końcowe

§1. Administrator ma zawsze racje.
§2. Nie zgłoszenie podejrzanej sytuacji może spowodować trwale szkody na serwerze.
§3. Za wielokrotne łamanie regulaminu gracz może zostać wyproszony na zawsze z serwera.
§4. Na serwerze obowiązuje całkowity ZAKAZ HANDLU KONTAMI /ITEMAMI w zamian za korzyści majątkowe !!! Tematy sprzedaży będą
kasowane, natomiast konta banowane dożywotnio.
§5. Nie bierzemy odpowiedzialności za handel itemami (w grze)!!! Czy to za kody sms czy to za inne profity. Jedyna pewność masz u nas, a my nie bierzemy odpowiedzialności za oszustów !!!
§6. Nie bierzemy odpowiedzialności za wasze konta. Używajcie mocnych haseł! Absolutnie nikomu nie dawajcie dostępu do swojego konta!
§7. Wykorzystywanie Bugów, luk w grze, luk na www dla własnych korzyści i nie informowanie o tym Administracji grozi kasacja konta!
§8. Nie ponosimy odpowiedzialności za skradzione itemy. Również itemy które zostaną dane na handlu, nie będą zwracane.
§9. TS i forum są integralna częścią serwera (można otrzymaæ Bana w grze za łamanie zasad forum lub TS.
§10. Administracja ma prawo do zmian w regulaminie oraz w ustawieniach serwera, bez uprzedniego informowania o tym graczy. Proszę pilnować regulaminu we własnym zakresie.
§11. Administracja nie wymienia itemów nabytych w grze oraz IS. Należy uważać na to co się kupuje.
§12. Zaleca się uważanie o swoje konto a przede wszystkim nie dzielenie się z nikim jego hasłem. Jeśli dajesz komuś hasło równocześnie dajesz mu wszelkie prawa do tego konta. Skargi na domniemane kradzieże w takich sytuacjach prosimy zgłaszać Państwowym organom ścigania.
§13. Regulamin wchodzi w życie w dniu 5 Marca 2015 roku.

Słowem końcowym


Niniejszy regulamin obowiązuje z dniem jego publikacji.  Gra na serwerze zobowiązuje do znania i przestrzegania regulaminu.
Nieznajomość regulaminu nie zwalnia od kary za jego złamanie. Administracja zastrzega sobie prawo do zmiany/aktualizacji Regulaminu. O zmianach/aktualizacjach będziecie informowani na stronie głównej serwera.


virtualmt21516717016__769671423939699945


Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: regulamin, serwera, virtualmt2

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych