Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Lotto - click Dołączona grafika Komiks - click


Zdjęcie

Przetruwanie Bossów



  • Zamknięty Temat jest zamknięty

Ankieta: Przetruwanie Bossów (84 użytkowników oddało głos)

Zgadzacie się z moją propozycją?

  1. Głosowano Tak (74 głosów [88.10%])

    Procent z głosów: 88.10%

  2. Nie (10 głosów [11.90%])

    Procent z głosów: 11.90%

Głosuj
72 odpowiedzi w tym temacie

#31 marek4664

marek4664

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 83 postów
  • Dołączył sob, 28 mar 15
  • Nick w grze:NameWojov194
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 30 czerwiec 2015 - 15:55

na nie gdyz serwer zrobi sie za bardzo latwy , dosyc juz jest latwo 



#32 Misiu16

Misiu16

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 190 postów
  • Dołączył śro, 15 paź 14

Napisano 30 czerwiec 2015 - 16:09

Jestem na Tak

Dołączona grafika


#33 Dushas

Dushas

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 80 postów
  • Dołączył pią, 28 lut 14
  • MiastoŁódź
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Dushas
  • Królestwo:Shinsoo

Napisano 30 czerwiec 2015 - 16:55

I jeszcze od razu może najlepiej jakby bossy wgl nie biły, nie ruszały się i drop był zwiększony o 100%. To nie jest serwer for fun, jak ktoś ma słabe eq i pada to niech sobie je zrobi/kupi. Najśmieszniejsze jest to, że na TAK są nieraz osoby, które tak hejtowały pomysły, ułatwiające odrobinę grę małym lv, twierdząc, ze skoro oni musieli to robić to nowi też muszą. Sytuacja się odwraca, skoro do tej pory cały serwer musiał z tego powodu cierpieć to wy tez musicie :). Pozdrawiam.


  • Enigmatyk lubi to

#34 SueAmor

SueAmor

    Dawca.

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2135 postów
  • Dołączył nie, 26 sie 12
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Lubuskie
  • Imię:Krystian
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:BBX
  • Gildia:Brak
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Piłka nożna
    Forza Juve!


Napisano 30 czerwiec 2015 - 17:40

Hmm jestem na nie, nie dajesz rady? Porób lepsze eq korzystając eventy, zabawy na forum itd :) Jakoś każdy przez to przechodził ;p


Użytkownik SueAmor edytował ten post 30 czerwiec 2015 - 17:40

  • Naulkoniak123 lubi to

Dołączona grafika


#35 Guest_σρтιмυѕ вαgιєтσиυѕ тαяzαиυ_*

Guest_σρтιмυѕ вαgιєтσиυѕ тαяzαиυ_*
  • Guests
  • Dołączył --

Napisano 30 czerwiec 2015 - 17:44

Piszecie tutaj , że trzeba lepsze eq zrobić tak ? No to ciekawe jest to, że w tasaku + 18 runicznym , zbrojce + 9 śr , bm , papuga 135 lvl i piekielny nasior + 6 i butki + 9 czasami nie ustaję 2 spotów, dlaczego ? Bo mdlą jak skur.... I wtedy nie zdążę wypocić tego co mi ubiły i padam :) I to nie z moje winy tylko tego jak mdlą .

Więc proszę mi nie pisać " zrób lepsze eq " bo wystarczające jest .

Najbardziej na TAK.


  • Gαlαχу, яєαρєявм ® i #Alistar lubią to

#36 яєαρєявм ®

яєαρєявм ®

    Nowy

  • Banned
  • Pip
  • 1 postów
  • Dołączył pon, 05 lis 12
  • MiastoDom Dziecka
  • Płeć:Mężczyzna
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 30 czerwiec 2015 - 17:46

I jeszcze od razu może najlepiej jakby bossy wgl nie biły, nie ruszały się i drop był zwiększony o 100%. To nie jest serwer for fun, jak ktoś ma słabe eq i pada to niech sobie je zrobi/kupi. Najśmieszniejsze jest to, że na TAK są nieraz osoby, które tak hejtowały pomysły, ułatwiające odrobinę grę małym lv, twierdząc, ze skoro oni musieli to robić to nowi też muszą. Sytuacja się odwraca, skoro do tej pory cały serwer musiał z tego powodu cierpieć to wy tez musicie :). Pozdrawiam.

Ale wy macie inny tok rozumowania albo za daleko do mózgu... Idziesz na V3, bierzesz tam dajmy na to 2/3 spoty na siebie i nagle NNO ci siądzie czy coś innego ci się tam stanie i boss cie deda a ty padasz na glebę. I co wtedy? Dusisz myszkę i klikasz 154356342 razy żeby się podnieść? Co jest złego w zaproponowanej opcji bo ja o Nic nie bijących bossach albo o zwiększonym dropie 100% nie wspomniałem więc nie wiem skąd ci to przyszło do główki ;)


Piszecie tutaj , że trzeba lepsze eq zrobić tak ? No to ciekawe jest to, że w tasaku + 18 runicznym , zbrojce + 9 śr , bm , papuga 135 lvl i piekielny nasior + 6 i butki + 9 czasami nie ustaję 2 spotów, dlaczego ? Bo mdlą jak skur.... I wtedy nie zdążę wypocić tego co mi ubiły i padam :) I to nie z moje winy tylko tego jak mdlą .

Więc proszę mi nie pisać " zrób lepsze eq " bo wystarczające jest .

Najbardziej na TAK.

Ku*wa wkońcu jeden coś mądrze powiedział...


  • MUSK i Fantaa lubią to

#37 Dushas

Dushas

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 80 postów
  • Dołączył pią, 28 lut 14
  • MiastoŁódź
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Dushas
  • Królestwo:Shinsoo

Napisano 30 czerwiec 2015 - 19:09

Ale wy macie inny tok rozumowania albo za daleko do mózgu... Idziesz na V3, bierzesz tam dajmy na to 2/3 spoty na siebie i nagle NNO ci siądzie czy coś innego ci się tam stanie i boss cie deda a ty padasz na glebę. I co wtedy? Dusisz myszkę i klikasz 154356342 razy żeby się podnieść? Co jest złego w zaproponowanej opcji bo ja o Nic nie bijących bossach albo o zwiększonym dropie 100% nie wspomniałem więc nie wiem skąd ci to przyszło do główki ;)

 

 

Wystarczy kliknąć raz żeby wstać. To, że jakiś furiat wyklika 1000 razy to nie przyspieszy respa. A mój post jakbyś nie zauważył był skierowany do konkretnego grona osób, jesli nie wiesz do jakiego to jeszcze raz przeczytaj. A co do samego pomysłu to NIE, bo jak pisałem to nie serwer ani for fun ani easy, a większość by chciała wszystko na kliknięcie myszką. Po coś czas respa jest, jakbyś cały czas się odradzał bez przerwy, to uzyskasz coś w rodzaju nieśmiertelności(?), tak przynajmniej boss ma szansę na regen hp albo zniknięcie truty. Potem zaczną się posty, że nie da się zarobić bo bosy za łatwe i każdy chodzi.



#38 яєαρєявм ®

яєαρєявм ®

    Nowy

  • Banned
  • Pip
  • 1 postów
  • Dołączył pon, 05 lis 12
  • MiastoDom Dziecka
  • Płeć:Mężczyzna
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 30 czerwiec 2015 - 19:28

Wystarczy kliknąć raz żeby wstać. To, że jakiś furiat wyklika 1000 razy to nie przyspieszy respa. A mój post jakbyś nie zauważył był skierowany do konkretnego grona osób, jesli nie wiesz do jakiego to jeszcze raz przeczytaj. A co do samego pomysłu to NIE, bo jak pisałem to nie serwer ani for fun ani easy, a większość by chciała wszystko na kliknięcie myszką. Po coś czas respa jest, jakbyś cały czas się odradzał bez przerwy, to uzyskasz coś w rodzaju nieśmiertelności(?), tak przynajmniej boss ma szansę na regen hp albo zniknięcie truty. Potem zaczną się posty, że nie da się zarobić bo bosy za łatwe i każdy chodzi.

Nie będę już się rozpisywał bo szkoda klawiatury... Duzo osób jest na tak więc takie wyjątki co głosuja inaczej nie będa pewnie brane pod uwage. Dobrej nocki ;)


  • MUSK i Fantaa lubią to

#39 VipKhan

VipKhan

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 754 postów
  • Dołączył sob, 01 wrz 12

Napisano 30 czerwiec 2015 - 19:54

a nie lepiej dodac mozliwość krwawienia? oczewiscie mniejsza szannsa niż na otrucie, lecz z pewnoscia wam pomoże



#40 SlandFire

SlandFire

    ForeverAlone

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 476 postów
  • Dołączył śro, 03 kwi 13
  • MiastoTam gdzie prąd w kablach zawraca ale nie wraca./Białystok
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Sland
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 30 czerwiec 2015 - 19:58

czytają wszystkie wypociny które tu napisaliście moim zdaniem powinno się skrócić przynajmniej o połowę czas na wstanie (nie wiem dokładnie ale chyba jest 8 sek żeby wstać ) i każdy by był zadowolony nie byłoby za łatwo i nie byłoby za trudno.


Pomogłem Lajga chcę :D

#41 Dushas

Dushas

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 80 postów
  • Dołączył pią, 28 lut 14
  • MiastoŁódź
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Dushas
  • Królestwo:Shinsoo

Napisano 30 czerwiec 2015 - 20:38

Nie będę już się rozpisywał bo szkoda klawiatury... Duzo osób jest na tak więc takie wyjątki co głosuja inaczej nie będa pewnie brane pod uwage. Dobrej nocki ;)

Dużo ludzi jest na tak dla propozycji, które ułatwiłyby grę :P , a i tak te pomysły nie przechodzą, czyli "takie wyjątki" jednak może są brane pod uwagę. W tym momencie jest strasznie duża dysproporcja pomiędzy tym jakie ułatwienia mają niskie i wysokie levele i jak dla mnie w pierwszej kolejności właśnie stabilizacja powinna być na pierwszym miejscu. Wiem z autopsji, że przez to nowi gracze szybko odchodzą (kilku kolegów których namówiłem do zagrania), a to serwerowi nie służy. Także miej czasem na uwadze nie tylko swoje dobro ale też dobro serwera i przyszłych graczy. Pozdrawiam.



#42 яєαρєявм ®

яєαρєявм ®

    Nowy

  • Banned
  • Pip
  • 1 postów
  • Dołączył pon, 05 lis 12
  • MiastoDom Dziecka
  • Płeć:Mężczyzna
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 30 czerwiec 2015 - 22:00

Jestem na Tak. Czasem zdarzało się że dedłam na v3 i Bossy poszły się.... i musiałam bic po 1. Gdyby można jeszze dodaćtakie coś co oznaczało by który boss jest otruty. ;)

 

Dodaj ankietę.

Effa twoja sygnaturka wymiata xDD :D


  • MUSK i Fantaa lubią to

#43 Szymek

Szymek

    Komentator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1358 postów
  • Dołączył pon, 21 kwi 14
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoLiverpool
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Hun
  • Gildia:Vixa
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:JustSzymek


Napisano 30 czerwiec 2015 - 22:30

Jestem na tak :)


                                                                           Dołączona grafika


#44 VipKruchyVip

VipKruchyVip

    Komentator

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1046 postów
  • Dołączył pią, 08 lis 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Lódzkie
  • Imię:Patryk
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:...
  • Gildia:♥ Vixa & Bajlandoo ♥
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:VιρKяυ¢нуVιρ
  • Hobby:Klaskanie jajami o Twoją brode :*
    Yebanie legii


Napisano 01 lipiec 2015 - 11:04

Na Tak 



#45 Mσяfєυѕz™

Mσяfєυѕz™

    Mistrz Eventów

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3099 postów
  • Dołączył pią, 24 sie 12
  • Miasto☞ Pσℓαи∂ ☜
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Mσяfєυѕz ™
  • Gildia:NєνєяFσяgινє
  • Królestwo:Shinsoo
  • Gadu-Gadu:Aиσиумσυѕ™


Napisano 01 lipiec 2015 - 11:42

Powiedział ten co był w Euforii i wyj**ał się na nich...

 

Jak najbardziej na tak!

jutro bedzie lajk :D

 

A co do propozycji jestem na tak chociaz ubijam otrutego bosa :D


  • яєαρєявм ®, ❤ Afяσ∂уткα ❤, Drigiχ i 1 inna osoba lubią to

Dołączona grafika





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych