Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Czarne Skrzynki - click Dołączona grafika Komiks - click


Zdjęcie

Pożegnanie :(((


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ericson

Ericson

    Banned

  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Dołączył nie, 08 sty 12

Napisano 11 marzec 2012 - 13:48

Pożegnanie ... Witam i zarazem żegnam z wielkim żalem wszystkich .. Pozdrawiam bardzo serdecznie tych co mi pomagali i co z tymi grałem i tych też co nie znałem :) oto oni : .. Rorce- Mati ja cię nigdy nie za pomnę :) 31DIABLICA31- szanuję cię i to bardzo Marzenko/Wieśku :> zrób najelpsze eq na serwie ,wieżę w ciebie ;) Arnej- Dzięki ci za pomoc w grze jesteś spoko :) Animalss-dzięki ci za rady w grzę powodzienia w dalszym robieniu eq :)) Crimero-jesteś spoko DMG-skończ już z tym eq bo trochę przeginasz :P Fuxik-dzięki za wspólny exp wojspokoziom-a ty gigańcie zrób tą zbroję od 200 lvl wreście :> Marx- dzięki za pomoc w kopaniu ManiaS-jesteś spoko i dzięki ci za pomoc ImageS-powodzenia w grze zeno99-wbij wreście ten 254 xd GhostDriver-dzięki ci za rady i pomoc DJMateusz-zrób tą krew wreście +9 :D DROPIC-pamiętam o tobie :) TupTuś12-kup wreście mikro i dzięki ci za pomoc grzę ty wież o co mi chodzi :xD Sucker-Janusz dzięki ci za poświęcony czas ZZWIERZZ-wbij ten wymażony przez ciebie lvl :> Virale-Olu życzę ci powrotu do zdrowia. Majkel96-powodznia z tym eq :D WIIP-ja cie nie zapomnę Arabel11-wbij wkońcu ten 254 david1239-dzięki ci za pomoc w expie TakAlboNie-Ogarnij się ty wież o ja czym mówię TwojPogromca-Seba ty to umiesz rozbawić człowieka :) Yogi20- ty tak nie exp i nie bij tych bosów bo przez to masz lagi xD Smok97-Dzięki ci wielke za wszystko Heroic-jesteś spoko Dawid108- dzięki ci za pogaduchy na ts xXPrzemasxX- Fajne eq masz hehe Querno/ORGI/OGRAZM- ja cię Darku nie zapomnę jak mnie rozwaliłeś mieczykem od 1 lvl :D Jesteś spoko Kingston- ty szamanku wbij sobie ten 254 i kozacz sobie w m2 :D NiuNiax15- kocham cię słońce moje a ty wypierasz się na mnie daj mi szansę proszę ......... ImaBack79- Maćku pozostaniesz w mojej pamięci :) Goraca- Znam cię z tego że masz dobre bufy :DD StarBreaker- zrób eq :D Diubson- ty koxie Rozproszenie - ty zawsze jesteś i byłeś cichy :) raper- ty to masz eq :) Aliss- Dzięki ci za rady w grze :) O kim zapomniałem to przepraszam bardzo ... Kończę bo nie mam czasu na grę ale obiecuję wam ,że będę na ts :) Ale będę jeszcze wchodził :)

Użytkownik Ericson edytował ten post 12 marzec 2012 - 20:34


#2 Lawey

Lawey

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 418 postów
  • Dołączył pon, 20 lut 12

Napisano 11 marzec 2012 - 14:01

yy...? :x

#3 BosskiPatryk

BosskiPatryk

    Komentator

  • Banned
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1052 postów
  • Dołączył nie, 12 lut 12

Napisano 11 marzec 2012 - 14:02

no właśnie, wtf?

#4 Arexel_IV

Arexel_IV

    Komentator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1220 postów
  • Dołączył śro, 08 lut 12

Napisano 11 marzec 2012 - 15:03

A więc odchodzisz i będziesz jeszcze wchodził? Miłej gry...

#5 levy80

levy80

    Sławny Pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Dołączył czw, 21 lip 11

Napisano 11 marzec 2012 - 15:08

Powodzenia w realu
thumb_virtualmt21507660714__1503259965_h

#6 Feneris

Feneris

    Member

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 660 postów
  • Dołączył wto, 31 maj 11

Napisano 11 marzec 2012 - 15:25

powodzenia w realu;d kiedys wbije ten 254lvl http://www.forum.vir...tyle_emoticons/default/smile.png

#7 Acanti

Acanti

    Niekryty krytyk

  • Banned
  • PipPipPipPip
  • 703 postów
  • Dołączył pon, 11 lip 11
  • MiastoZadupie City
  • Płeć:Kobieta

Napisano 11 marzec 2012 - 20:17

Do zobaczenia wiec na ts :D




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych