Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Lotto - click Dołączona grafika Komiks - click Dołączona grafika Odgadnij liczbę - click


Zdjęcie

W trosce o nowych graczy.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
38 odpowiedzi w tym temacie

#31 czarkowy

czarkowy

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 63 postów
  • Dołączył nie, 07 gru 14
  • Miastobieżnia
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Meduro
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 12 sierpień 2015 - 13:14

Bzdurami nazwę raczej Waszą wypowiedź, gdyż z tego co widzę piszecie epitety wyssane z palca. Teraz macie podane wszystko na tacy, opisy na forum, sposób wykonania misji, ulepy itp.

Moja wypowiedź dotyczyła mojego zdania, gdyż to co posiadam sam zdobyłem w grze, nie poświęcając jej 20h nawet tygodniowo, wliczając prawie 2 letnią przerwę i posiadając swoje własne prywatne życie w którym spędzam znacznie więcej czasu niż Wy w grze.

Po prostu trzeba chcieć coś osiągnąć, a nie jęczęć że jest za trudno.

A IS jest dobrowolny, chcecie szybko coś osiągnąć to korzystajcie z niego, przynajmniej dołożycię parę złotych na rozwój serwera i dogadzanie takim jak Wy, coraz to nowszymi zmianami i ulepszeniami.

Po co się wypowiadasz skoro masz starą postać? XD 

Idź korzystaj ze swojego życia realnego skoro jest takie zajebiste, a nie nerdami się przejmujesz  :lol:  :lol:  :lol:


Dołączona grafika


#32 SueAmor

SueAmor

    Dawca.

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2135 postów
  • Dołączył nie, 26 sie 12
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Lubuskie
  • Imię:Krystian
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:BBX
  • Gildia:Brak
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Piłka nożna
    Forza Juve!


Napisano 16 sierpień 2015 - 17:16

Siema. Ostatnio wpadłem na pewien pomysł. Postanowiłem, że wejdę w skórę nowego, świeżego gracza i zobaczę jak to jest. O ile na początkowym etapie jest bardzo fajnie i łatwo to problem zaczyna się gdy chciałem sobie "zarobić" trochę bryłek. Wielu ludzi poleca mapkę metin 1 do zarobku dla małych lv, często zachwalana lokacja nie jest wymagająca i spokojnie z bardzo przeciętnym eq zrobionym w parę min dawałem radę. Tylko problem zaczyna się gdy poruszymy temat dostępności mapki. Każdorazowo gdy wchodziłem na tą mapkę spotykałem się z dwoma sytuacjami:

1. Wykokszony dropek jakiegoś z 254lv zajmuje całą mapkę i zabija Cię zanim zdążysz się nawet ruszyć.

2. 135lv i inne również prawdopodobnie postki wysokich leveli (łatwo poznać po król. fenku i strojach z górnej półki), tylko jak zaczniesz bić metki lub oponkę zabijają Cię śmiejąc Ci się w twarz i wyzywając, bo mogą.

Takie sytuacje rzecz jasna nie są codziennością tylko na tej mapce ale także na wielu innych.

W mojej ocenie, przy takim obrocie spraw, nowi gracze, którzy nierzadko stykają się z tą grą pierwszy raz i nie maja doświadczenia z innych serwerów, są bez szans i bardzo szybko zniechęcają się do gry na Virtualu. 

Chciałbym zachęcić wszystkich do dyskusji na ten temat. Mile widziane są propozycje i przemyślenia, bo szczerze mówiąc po dzisiejszym dniu jestem po prostu załamany zachowaniem i językiem niektórych graczy i sam nie mam już pomysłu jak dać szansę nowym graczom.

Pozdrawiam.

 

Zgadzam się, trzeba coś nowego wymyślić, bo w tej chwili nie wiem czy ktoś nowy będzie miał ochotę zacząć ;p


Dołączona grafika


#33 Blademasster

Blademasster

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów
  • Dołączył sob, 29 lis 14

Napisano 20 sierpień 2015 - 10:43

Mnie już wku*wia gra na tym serwerze.... kiedy nie wejdę na oponę to zawsze ktoś dednie, a jak już jest wolny spot to za 2 min ktoś sie loguje 1 hit i leżę dosyć że tam rzadko leci coś wartościowego to jeszcze nie jest to jakiś majątek. Gdy dochodzi do tego, że daję radę ubić 1 oponę bo już leżę, to zarobek jest znikomy. Już tracę wiarę w grę tutaj nawet przez noobów, którzy mają peta, są w pt i się buffają. Taki dednie i ch*j strzelił spota. Dla mnie najsensowniejszym sposobem jest prywatna mapa i jakby się chciało na nią wejść z kimś to w pt. I my nowi gracze mamy niby osiągnąć chociażby 135 lv jak niema skąd wziąć eq. Pozdro 600 dla wszystkich noobków którzy tylko umieją killać początkujących.


Użytkownik Blademasster edytował ten post 20 sierpień 2015 - 10:45


#34 ¢ιαѕтєк

¢ιαѕтєк

    Słaby pisarz

  • Banned
  • PipPipPip
  • 379 postów
  • Dołączył sob, 15 lut 14
  • Nick w grze:lCukiernikl
  • Gildia:Vixa
  • Królestwo:Jinno

Napisano 20 sierpień 2015 - 12:02

@up Nie płacz bo tego nie lubie jak ktoś tylko narzeka . Temat aby pomysleć a nie do płaczu 10 latka

Dołączona grafika


#35 Santharusek :))))

Santharusek :))))

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 151 postów
  • Dołączył pią, 12 cze 15
  • MiastoWarszawa
  • Nick w grze:Valkyri
  • Gildia:JinnoPower
  • Królestwo:Jinno
  • Hobby:Nigdy się nie poddawaj :)

Napisano 20 sierpień 2015 - 16:43

Ja to bym dodał takie cos zeby nie dało sie bic (gracz gracza)na mapie metin 1 i wszystko by było ok nowy gracz by sobie klepał oponke bez problemu i by był zadowolony jak by zarobił z oponki te 5b na początek

Użytkownik RestRuction edytował ten post 20 sierpień 2015 - 16:47


#36 lHORTEXl

lHORTEXl

    Świnia z grupy na FB

  • Banned
  • PipPip
  • 272 postów
  • Dołączył nie, 14 lip 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoM2 Chunjo
  • Województwo:K-pomorskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:NAORI
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 21 sierpień 2015 - 05:18

@up gdyby wprowadzili to co mowisz to milion piecset osob byloby na oponie ;) Wtedy to nic bys nie zarobil ;)
Dołączona grafika

#37 Blademasster

Blademasster

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów
  • Dołączył sob, 29 lis 14

Napisano 21 sierpień 2015 - 07:34

@up Nie płacz bo tego nie lubie jak ktoś tylko narzeka . Temat aby pomysleć a nie do płaczu 10 latka

Tak i oczywiście jak w każdym miejscu w internecie odpowiedz jest związana z płaczem i zgadywaniem  wieku autora (który zawsze brzmi 10 lat) wypowiedzi.Gratuluję mózgu. Tak poza tym wydałem już swoje 2 grosze w tym temacie ,,Dla mnie najsensowniejszym sposobem jest prywatna mapa i jakby się chciało na nią wejść z kimś to w pt." Więc jak zamierzasz produkowac więcej takich komentarzy to lepiej daj odpocząć klawiaturze.



#38 Maernovsky

Maernovsky

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Dołączył sob, 01 lut 14

Napisano 21 sierpień 2015 - 10:22

Może zrobilibyśmy tak jak na warowni? Że trzeba zapłacić chociaż pigułka z krwią żeby wejść na mapke.


Dołączona grafika


#39 Celadon

Celadon

    Kausta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 159 postów
  • Dołączył czw, 02 kwi 15
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 21 sierpień 2015 - 11:21

Od dnia 18.08 podniesiona została o 100% ilość bryłek z ripera i bram pikiel (minimalna ilość to 80 sztuk, max 250)


Użytkownik Celadon edytował ten post 21 sierpień 2015 - 11:21

  • OzoN, вιgѕмσкє αкα ραωєℓ, ZjaraanyArab i 3 innych osób lubią to

Dołączona grafika





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych