Jump to content

Loteriada - click Posted ImageZasady eventów - click Posted Image Vanwoo - click Posted Image EUEFA EURO 2024 - click


Photo

W trosce o nowych graczy.


  • This topic is locked This topic is locked
38 replies to this topic

#31 czarkowy

czarkowy

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 63 posts
  • Joined Sun, 07 Dec 14
  • Miastobieżnia
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Meduro
  • Królestwo:Chunjo

Posted 12 August 2015 - 13:14

Bzdurami nazwę raczej Waszą wypowiedź, gdyż z tego co widzę piszecie epitety wyssane z palca. Teraz macie podane wszystko na tacy, opisy na forum, sposób wykonania misji, ulepy itp.

Moja wypowiedź dotyczyła mojego zdania, gdyż to co posiadam sam zdobyłem w grze, nie poświęcając jej 20h nawet tygodniowo, wliczając prawie 2 letnią przerwę i posiadając swoje własne prywatne życie w którym spędzam znacznie więcej czasu niż Wy w grze.

Po prostu trzeba chcieć coś osiągnąć, a nie jęczęć że jest za trudno.

A IS jest dobrowolny, chcecie szybko coś osiągnąć to korzystajcie z niego, przynajmniej dołożycię parę złotych na rozwój serwera i dogadzanie takim jak Wy, coraz to nowszymi zmianami i ulepszeniami.

Po co się wypowiadasz skoro masz starą postać? XD 

Idź korzystaj ze swojego życia realnego skoro jest takie zajebiste, a nie nerdami się przejmujesz  :lol:  :lol:  :lol:


Dołączona grafika


#32 SueAmor

SueAmor

    Dawca.

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2135 posts
  • Joined Sun, 26 Aug 12
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Lubuskie
  • Imię:Krystian
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:BBX
  • Gildia:Brak
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Piłka nożna
    Forza Juve!


Posted 16 August 2015 - 17:16

Siema. Ostatnio wpadłem na pewien pomysł. Postanowiłem, że wejdę w skórę nowego, świeżego gracza i zobaczę jak to jest. O ile na początkowym etapie jest bardzo fajnie i łatwo to problem zaczyna się gdy chciałem sobie "zarobić" trochę bryłek. Wielu ludzi poleca mapkę metin 1 do zarobku dla małych lv, często zachwalana lokacja nie jest wymagająca i spokojnie z bardzo przeciętnym eq zrobionym w parę min dawałem radę. Tylko problem zaczyna się gdy poruszymy temat dostępności mapki. Każdorazowo gdy wchodziłem na tą mapkę spotykałem się z dwoma sytuacjami:

1. Wykokszony dropek jakiegoś z 254lv zajmuje całą mapkę i zabija Cię zanim zdążysz się nawet ruszyć.

2. 135lv i inne również prawdopodobnie postki wysokich leveli (łatwo poznać po król. fenku i strojach z górnej półki), tylko jak zaczniesz bić metki lub oponkę zabijają Cię śmiejąc Ci się w twarz i wyzywając, bo mogą.

Takie sytuacje rzecz jasna nie są codziennością tylko na tej mapce ale także na wielu innych.

W mojej ocenie, przy takim obrocie spraw, nowi gracze, którzy nierzadko stykają się z tą grą pierwszy raz i nie maja doświadczenia z innych serwerów, są bez szans i bardzo szybko zniechęcają się do gry na Virtualu. 

Chciałbym zachęcić wszystkich do dyskusji na ten temat. Mile widziane są propozycje i przemyślenia, bo szczerze mówiąc po dzisiejszym dniu jestem po prostu załamany zachowaniem i językiem niektórych graczy i sam nie mam już pomysłu jak dać szansę nowym graczom.

Pozdrawiam.

 

Zgadzam się, trzeba coś nowego wymyślić, bo w tej chwili nie wiem czy ktoś nowy będzie miał ochotę zacząć ;p


Dołączona grafika


#33 Blademasster

Blademasster

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 posts
  • Joined Sat, 29 Nov 14

Posted 20 August 2015 - 10:43

Mnie już wku*wia gra na tym serwerze.... kiedy nie wejdę na oponę to zawsze ktoś dednie, a jak już jest wolny spot to za 2 min ktoś sie loguje 1 hit i leżę dosyć że tam rzadko leci coś wartościowego to jeszcze nie jest to jakiś majątek. Gdy dochodzi do tego, że daję radę ubić 1 oponę bo już leżę, to zarobek jest znikomy. Już tracę wiarę w grę tutaj nawet przez noobów, którzy mają peta, są w pt i się buffają. Taki dednie i ch*j strzelił spota. Dla mnie najsensowniejszym sposobem jest prywatna mapa i jakby się chciało na nią wejść z kimś to w pt. I my nowi gracze mamy niby osiągnąć chociażby 135 lv jak niema skąd wziąć eq. Pozdro 600 dla wszystkich noobków którzy tylko umieją killać początkujących.


Edited by Blademasster, 20 August 2015 - 10:45.


#34 ¢ιαѕтєк

¢ιαѕтєк

    Słaby pisarz

  • Banned
  • PipPipPip
  • 379 posts
  • Joined Sat, 15 Feb 14
  • Nick w grze:lCukiernikl
  • Gildia:Vixa
  • Królestwo:Jinno

Posted 20 August 2015 - 12:02

@up Nie płacz bo tego nie lubie jak ktoś tylko narzeka . Temat aby pomysleć a nie do płaczu 10 latka

Dołączona grafika


#35 Santharusek :))))

Santharusek :))))

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 151 posts
  • Joined Fri, 12 Jun 15
  • MiastoWarszawa
  • Nick w grze:Valkyri
  • Gildia:JinnoPower
  • Królestwo:Jinno
  • Hobby:Nigdy się nie poddawaj :)

Posted 20 August 2015 - 16:43

Ja to bym dodał takie cos zeby nie dało sie bic (gracz gracza)na mapie metin 1 i wszystko by było ok nowy gracz by sobie klepał oponke bez problemu i by był zadowolony jak by zarobił z oponki te 5b na początek

Edited by RestRuction, 20 August 2015 - 16:47.


#36 lHORTEXl

lHORTEXl

    Świnia z grupy na FB

  • Banned
  • PipPip
  • 272 posts
  • Joined Sun, 14 Jul 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoM2 Chunjo
  • Województwo:K-pomorskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:NAORI
  • Królestwo:Chunjo

Posted 21 August 2015 - 05:18

@up gdyby wprowadzili to co mowisz to milion piecset osob byloby na oponie ;) Wtedy to nic bys nie zarobil ;)
Dołączona grafika

#37 Blademasster

Blademasster

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 posts
  • Joined Sat, 29 Nov 14

Posted 21 August 2015 - 07:34

@up Nie płacz bo tego nie lubie jak ktoś tylko narzeka . Temat aby pomysleć a nie do płaczu 10 latka

Tak i oczywiście jak w każdym miejscu w internecie odpowiedz jest związana z płaczem i zgadywaniem  wieku autora (który zawsze brzmi 10 lat) wypowiedzi.Gratuluję mózgu. Tak poza tym wydałem już swoje 2 grosze w tym temacie ,,Dla mnie najsensowniejszym sposobem jest prywatna mapa i jakby się chciało na nią wejść z kimś to w pt." Więc jak zamierzasz produkowac więcej takich komentarzy to lepiej daj odpocząć klawiaturze.



#38 Maernovsky

Maernovsky

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 posts
  • Joined Sat, 01 Feb 14

Posted 21 August 2015 - 10:22

Może zrobilibyśmy tak jak na warowni? Że trzeba zapłacić chociaż pigułka z krwią żeby wejść na mapke.


Dołączona grafika


#39 Celadon

Celadon

    Kausta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 159 posts
  • Joined Thu, 02 Apr 15
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 21 August 2015 - 11:21

Od dnia 18.08 podniesiona została o 100% ilość bryłek z ripera i bram pikiel (minimalna ilość to 80 sztuk, max 250)


Edited by Celadon, 21 August 2015 - 11:21.

  • OzoN, вιgѕмσкє αкα ραωєℓ, ZjaraanyArab and 3 others like this

Dołączona grafika





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users