Jump to content

Historyk (aktualizacja) - click Posted ImageZasady Eventów - click Posted Image Lotto - click Posted Image Komiks - click Posted Image Odgadnij liczbę - click


Photo

DOGONIENIE STARYCH GRACZY



  • This topic is locked This topic is locked
35 replies to this topic

#31 Don

Don

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 266 posts
  • Joined Sun, 05 May 13
  • Nick w grze:єѕкυℓαя
  • Gildia:Obojetnie
  • Królestwo:Chunjo

Posted 27 September 2015 - 21:46

chcesz szybko sie wybic? grasz malo? nie masz czasu? postaraj sie zrobic tak aby sie logowac podczas jakis eventow.. oxy sa 2-3 razy dziennie.. czesto widac tanaka, szukanie GM, i wiele innych eventow..na ktorych nagrody sa 5 razy wieksze niz calodniowy utarg z mapek, turniej pvp? w weekendy.. zapisz sie?.. nagrody sa dla kazdego z tego co wiem.. w wolnym czasie od eventow staraj sie podexpic postac,podniesc biologa.. na wiekszym lvl'u jest wiecej mapek.. 4 lata temu nie bylo tyle eventow i tyle wspomagaczy typu metale premium i sklepy offline.. a jednak.. gracze sobie radzili.. eq bylo 10 razy drozsze.. pierwsza otchlan sprzedalem za 110kb teraz zbr warta 35.. mapki sie robilo w kilka osob bo bosy byly trudne do zabicia ale nikt nie plakal.. teraz obskoczysz kazdy event w jednym dniu i masz tyle b co kiedys przez tydzien zarabiajac na mapach..



#32 Darkkar

Darkkar

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 146 posts
  • Joined Sun, 23 Jun 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoLeszno,Wielkopolska
  • Województwo:Wielkopolskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Darkkar
  • Gildia:GuGu
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Darkkar

Posted 28 September 2015 - 08:52

Możesz poznać graczy zaprzyjaźnić sie z nimi i moze pomogą tb w zarabianiu w kopaniu rudy lub mapek to nie jest ciężko wystarczy chcieć zparaszam do mnie na kanał na ts 16 kanał postaram tb pomóc 😃
Możesz poznać graczy zaprzyjaźnić sie z nimi i moze pomogą tb w zarabianiu w kopaniu rudy lub mapek to nie jest ciężko wystarczy chcieć zparaszam do mnie na kanał na ts 16 kanał postaram tb pomóc 😃
Sorki że 2 razy to samo napisałem kiepski telefon


#33 PannaKrystyna

PannaKrystyna

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 posts
  • Joined Mon, 07 Sep 15
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:Eneuya
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Urlop.

Posted 28 September 2015 - 09:59

Nie rozumiem zbytnio tematu. Napisany po to żeby się użalać? Czy po co... Ja jestem również nowym graczem i nie robi mi różnicy czy ktoś gra od początku czy dopiero od niedawna. Rozkręcam postać i uczę się gry od nowa, bo serwer jest mi nie znany i wszystko co znałam na innych serwerach jest tu zbędne.

 

I ogłaszam jestem zielona i dobrze mi z tym ;D


Dołączona grafika

 

[font="'comic sans ms', cursive;"][color=rgb(75,0,130);]E   N     E     U   Y     A[/color][/font]


#34 WiatropylnA

WiatropylnA

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 posts
  • Joined Fri, 25 Sep 15

Posted 06 October 2015 - 16:14

Chyba to normalne że grając tydzień nie będziesz miał tego co grający 4lata

#35 Mσяfєυѕz™

Mσяfєυѕz™

    Mistrz Eventów

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3099 posts
  • Joined Fri, 24 Aug 12
  • Miasto☞ Pσℓαи∂ ☜
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Mσяfєυѕz ™
  • Gildia:NєνєяFσяgινє
  • Królestwo:Shinsoo
  • Gadu-Gadu:Aиσиумσυѕ™


Posted 06 October 2015 - 17:12

Chcesz dogonić.. jest proste rozwiązanie - rzuć szkołę i zostań ninja 24/7 i za rok dogonisz Elite ;)


Dołączona grafika


#36 kotek

kotek

    ZDRADZIECKA MORDA!

  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 posts
  • Joined Sun, 18 Mar 12
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoMalbork
  • Województwo:Pomorskie
  • Imię:Robert
  • Płeć:Mężczyzna
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:Mruk


Posted 06 October 2015 - 17:18

Odpowiedź na to pytanie jest jedna. Nie dogonisz żadnego z topowych graczy. Serwer ma już swoje lata i są na nim gracze którzy włożyli w to kilka lat pracy. Jeżeli chodzi Ci się o wybicie na Topkę, to musisz siedzieć 24/7 inaczej możesz sobie o tym pomarzyć .

CLOSE


Morda zdradziecka.





Also tagged with one or more of these keywords: Nowość

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users