Witam jak zrobic ts na jezyk polski? Bo w ustawieniach mam tylko German i English
6 replies to this topic
#1
Posted 09 October 2015 - 13:36
- lDanl likes this

#2
Posted 09 October 2015 - 13:39
A nie masz czegoś takiego, jak "system default"?
- lDanl likes this
#3
Posted 09 October 2015 - 13:41
- OzoN and lDanl like this

#4
Posted 09 October 2015 - 13:43

#5
Posted 09 October 2015 - 13:54
Wszystko masz opisane w paczce którą pobrałeś, rzuć okiem na README.txt
- KESTI likes this

#6
Posted 09 October 2015 - 17:06
Dam lajki bo przydatny post ![]()
#7
Posted 15 December 2015 - 16:42
Folder Translation ![]()
Edited by xDnDs, 15 December 2015 - 16:44.

Also tagged with one or more of these keywords: Nowość
Broń
Rynek serwera VirtualMT2 →
Kupię →
Ninja →
Kupię Łuk Przedwieczny +20 KD9Started by Dubel , 19 Jun 2026 Nowość |
|
|
||
Nowość
Forum główne →
Dyskusje VirtualMT2 →
Poll
Dodanie nowego Peta oraz Wierzchowca – Magiczna MiotłaStarted by Pyszczek , 17 Jun 2026 |
|
|
||
Nowość
Forum główne →
Zabawy forumowe →
Koło fortuny →
Koło fortuny#28Started by Morganax , 17 Jun 2026 |
|
|
||
Nowość
Rynek serwera VirtualMT2 →
Kupię →
Przedmioty wspólne →
RzemiosloStarted by Kustosz2001 , 10 Jun 2026 |
|
|
||
Nowość
Forum główne →
Zabawy forumowe →
Konkursy, pojedynki i zabawy →
KomiksStarted by Morganax , 27 May 2026 |
|
|
1 user(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


Zasady eventów -
This topic is locked









