Witam jak zrobic ts na jezyk polski? Bo w ustawieniach mam tylko German i English
#1
Napisano 09 październik 2015 - 13:36
- lDanl lubi to

#2
Napisano 09 październik 2015 - 13:39
A nie masz czegoś takiego, jak "system default"?
- lDanl lubi to
#3
Napisano 09 październik 2015 - 13:41
- OzoN i lDanl lubią to

#4
Napisano 09 październik 2015 - 13:43

#5
Napisano 09 październik 2015 - 13:54
Wszystko masz opisane w paczce którą pobrałeś, rzuć okiem na README.txt
- KESTI lubi to

#6
Napisano 09 październik 2015 - 17:06
Dam lajki bo przydatny post ![]()
#7
Napisano 15 grudzień 2015 - 16:42
Folder Translation ![]()
Użytkownik xDnDs edytował ten post 15 grudzień 2015 - 16:44

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Nowość
Broń
Rynek serwera VirtualMT2 →
Kupię →
Ninja →
Kupię Łuk Przedwieczny +20 KD9Napisany przez Dubel , 19 cze 2026 Nowość |
|
|
||
Nowość
Forum główne →
Dyskusje VirtualMT2 →
Ankieta
Dodanie nowego Peta oraz Wierzchowca – Magiczna MiotłaNapisany przez Pyszczek , 17 cze 2026 |
|
|
||
Nowość
Forum główne →
Zabawy forumowe →
Koło fortuny →
Koło fortuny#28Napisany przez Morganax , 17 cze 2026 |
|
|
||
Nowość
Rynek serwera VirtualMT2 →
Kupię →
Przedmioty wspólne →
RzemiosloNapisany przez Kustosz2001 , 10 cze 2026 |
|
|
||
Nowość
Forum główne →
Zabawy forumowe →
Konkursy, pojedynki i zabawy →
KomiksNapisany przez Morganax , 27 maj 2026 |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych


Zasady eventów -
Temat jest zamknięty









