Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Lotto - click Dołączona grafika Wielkanocne Kartki - click Dołączona grafika Turniej PvP - click


Zdjęcie

Perm na tsie v3



  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ! ღ Bartek ღ !

! ღ Bartek ღ !

    Komentator

  • Banned
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Dołączył nie, 12 maj 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 25 listopad 2015 - 13:09

Elo elo pisze bo 2 dni temu perma od Yeppy bo ustawilem troche danych osobowych Moniki na kanale i Yeppa powiedzal ze jak dogadam sie z Monika i ja przeprosze i ona sie zgodzi to dostane ub no to chce ja przeprosic, a ona mnie zablokowala na gg na fb na fonie niby tez ale wiadomosci dochodza, ale ona udaje ze nie dostaje i nic nie poradze no to musze wchodzic na innym ip zeby sie jakos z nia dogadac, a jak juz wejde to po chwili dostaje perma od aministracji juz dostalem ich 15 na tych innych ip ... A mam sie z nia dogadac od przedwczoraj nie ustawilem nic chyba na avatar znaczy jedno zdjecie ale ona sama sie prosila wtedy ale to byl ostatni raz. Wiec zwracam sie z prosba o nie permowanie mnie zeby sie dogadac albo o unbana bo ona sama lepsza nie jest nie bd mowil co robi ale np napisala do mnie ostatnio tak "no jak bym cie zlapala to ci ten pusty łeb rozwale" i troche innych rzeczy ale nie bd jak ona i nadawal tylko jak juz perm sie nalezy to nam obu albo wgl zeby uczciwie bylo.. Przeprosze ja jeszcze tak oficjalnie wiec przepraszam Cie MorganoxMoniko bo zjebalem strasznie wiem no i zaluje i wiem tez administracjo ze to 3 raz bo raz od Offcy raz od Kota i teraz od Yeppy ale do 3 razy sztuka i teraz serio sie zmieni wszystko znaczy postaram sie. I tak chce tylko ub na tsie bo na virtualu nie gram ale server polecam bo kiedys sie gralo i bralo na chmurke a byla najlepsza kumpela Monisia w kolku byla xd To wszystko dziekuje za uwage i jeszcze raz przepraszam Monika nie chcialem 


Użytkownik ! ღ Bartek ღ ! edytował ten post 25 listopad 2015 - 13:09


#2 ! ღ Bartek ღ !

! ღ Bartek ღ !

    Komentator

  • Banned
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Dołączył nie, 12 maj 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 25 listopad 2015 - 13:24

A tak btw jesli ona udostepnia swojego facebooka innym ludzia z internetu to tym samym wyraza zgode na rozpowszechnianie swoich danych i zdjec ale i tak przeprosilem 



#3 Szymek

Szymek

    Komentator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1358 postów
  • Dołączył pon, 21 kwi 14
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoLiverpool
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Hun
  • Gildia:Vixa
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:JustSzymek


Napisano 25 listopad 2015 - 13:35

Szczerość to podstawa XD PS. Masz jeszcze te fotki ? XD

                                                                           Dołączona grafika


#4 Morganax

Morganax

    [GM]LiseQ

  • Game Master
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1825 postów
  • Dołączył śro, 02 maj 12
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoDaleko :)
  • Województwo:Podkarpackie
  • Imię:Monika
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:[GM]LiseQ
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:LiseQ


Napisano 25 listopad 2015 - 13:45

*
Popularny

Dla Ciebie może  to jest zabawne, ale dla mnie nie,udostępniałeś moje dane np : adres, nr telefonu po czym wydzwaniali do mnie.. zdjęcia, wyzywałeś itp itd. Już raz miałeś bana potem znowu,potem perma i co to dało nic robiłeś to samo nękasz mnie już nie wiem od jakiego czasu... Człowieku ogarnij się może, bo to już jest przesada co  robisz  GM Yeppa ci powiedział coś na ten temat. 

I te przeprosiny to sobie możesz... wtedy też przyszedłeś przepraszać i co to za przeprosiny jak za 2 dni było to samo. Pisząc ,że sobie na to zasłużyłam robisz z siebie..(nie będę kończyć ) trzeba było do mnie nie pisać nie robić tego wszystkiego ,a ja bym nie pisała do administracji aby coś z tobą zrobili.  Tyle mam do powiedzenia i może już daj mi spokój. 


  • Gwiazdor, pepanek, ¢ι¢нуℓσσρєz i 8 innych osób lubią to

“ Żyjemy w skażonym świecie [...] dlatego jeśli widzisz coś pięknego, czujesz prawdziwe wzruszenie , spotykasz dobrego człowieka – bierz to. Oglądaj, dotykaj, słuchaj. Choćby kwadrans, choćby jeden błysk światła, choćby jedna rozmowa. ”

 

 

virtualmt21614385352__86.gif


#5 Selvuk

Selvuk

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 441 postów
  • Dołączył pon, 11 mar 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoSuwałki
  • Województwo:Podlaskie
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:Selvuk
  • Gildia:Psyhiatryk Selvuka
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:...


Napisano 25 listopad 2015 - 14:01

Uuuu nie ma wybaczenia 


Dołączona grafika


#6 Offca

Offca

    Offca

  • Banned
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1172 postów
  • Dołączył czw, 08 sie 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Śląskie
  • Imię:Ula
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:Perpetuummobile


Napisano 25 listopad 2015 - 14:08

Jesteś nudniejszy niż moja praca...  Już po moim banie dostałeś ultimatum, ile można ? Jeśli nie potrafisz sobie sam ze sobą poradzić to polecam wybrać się do specjalisty.


  • ¢ι¢нуℓσσρєz, #najs i Filip lubią to

Dołączona grafika

Widzę Cię ! :ph34r:


#7 ! ღ Bartek ღ !

! ღ Bartek ღ !

    Komentator

  • Banned
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Dołączył nie, 12 maj 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 25 listopad 2015 - 14:09

Dla Ciebie może  to jest zabawne, ale dla mnie nie,udostępniałeś moje dane np : adres, nr telefonu po czym wydzwaniali do mnie.. zdjęcia, wyzywałeś itp itd. Już raz miałeś bana potem znowu,potem perma i co to dało nic robiłeś to samo nękasz mnie już nie wiem od jakiego czasu... Człowieku ogarnij się może, bo to już jest przesada co  robisz  GM Yeppa ci powiedział coś na ten temat. 

I te przeprosiny to sobie możesz... wtedy też przyszedłeś przepraszać i co to za przeprosiny jak za 2 dni było to samo. Pisząc ,że sobie na to zasłużyłam robisz z siebie..(nie będę kończyć ) trzeba było do mnie nie pisać nie robić tego wszystkiego ,a ja bym nie pisała do administracji aby coś z tobą zrobili.  Tyle mam do powiedzenia i może już daj mi spokój. 

 

Dalem miejscowosc nie adres a moglem i kod pocztowy tez wiec nie gadaj glupot i nie powiedzialem ze to jest zabawne i przeprosilem Cie serio a wgl w twoim miescie nie ma jednej Moniki chyba -.- Nie powtorzy sie to wiecej i przepraszam serio serio mowilem Ci ze zaplace Ci za ten numer a ty focha strzelilas to co sie bede prosil chce dobrze dogadac sie z Toba i naprawic tylko Ty sie obrazasz, co do tematu to moge tego un bana naprawde to byl ostatni raz no przeprosilem ją i chce naprawic 


Użytkownik ! ღ Bartek ღ ! edytował ten post 25 listopad 2015 - 14:22






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Nowość

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych