Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Czarne Skrzynki - click Dołączona grafika Komiks - click


Zdjęcie

Wojenka :)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
25 odpowiedzi w tym temacie

#16 Selvuk

Selvuk

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 441 postów
  • Dołączył pon, 11 mar 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoSuwałki
  • Województwo:Podlaskie
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:Selvuk
  • Gildia:Psyhiatryk Selvuka
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:...


Napisano 10 kwiecień 2016 - 09:26

Jak Mike z pożyczonym eq (laska +20, miecz 20 i zbroja +6chyba od alko) to i tak Maldita was prawie rozyebala w eq +0,+1
  • Santharusek :)))) lubi to

Dołączona grafika


#17 ƒαяяυкσ

ƒαяяυкσ

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 658 postów
  • Dołączył nie, 25 sty 15
  • Państwo: Country Flag
  • Miastoυ ѕιєвιє ω ∂σмυ :)
  • Województwo:Małopolskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:тαנємηι¢α
  • Gildia:★ вяαк ★
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:Farruko
  • Gadu-Gadu:Joł Joł
  • Hobby:Roysen bażant

Napisano 10 kwiecień 2016 - 09:27

Jak Mike z pożyczonym eq (laska +20, miecz 20 i zbroja +6chyba od alko) to i tak Maldita was prawie rozyebala w eq +0,+1

Tu się posty nie nabijają xd


Dołączona grafika


#18 Beriasch'

Beriasch'

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 143 postów
  • Dołączył sob, 21 lis 15
  • MiastoHolandia
  • Nick w grze:Beriasch
  • Gildia:MikeCandys
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Wiele

Napisano 10 kwiecień 2016 - 09:37

Co do wojny, podziekowalem na grze <3 od dzis kazdy jest dropkami ktory bierze z nami wojne ( tak wyglada z odpowiedzi u gory ) 

 

 

Jak Mike z pożyczonym eq (laska +20, miecz 20 i zbroja +6chyba od alko) to i tak Maldita was prawie rozyebala w eq +0,+1

 j/w Farruko napisal, tu sie posty nie nabijaja wiec Twoj komentarz jest lekko nie potrzebny + Zbroja i miecz ktory widzisz na filmiku, jest na postaci gdzie byly zielone ziola <HIHIHIHI>

 

 

To na uj na kazdym kroku próbujecie uświadomis nam ze bez fuqa i moorfiego nie damy rady ? Nie gram ale jak czytam takie bzdety az mnie nosi by sztuke kazdemu wam zaliczyc

Ty nie dasz rady, to fakt.

Tak baj de łej, nie rozumiem po co wciaz temat Morfeusz? jak on metka nie odpalal tylko 502183912783912738912738921 modow za ktore juz nie wroci :v

i baj de łej numer 2 : Troche pedalsko wygląda wstawianie cudzych umięsnionych rąk xd


@EDIT : Virus, mówiłem Ci jak będzie z nie którymi :P
 


Użytkownik Beriasch' edytował ten post 10 kwiecień 2016 - 09:38


#19 lFASOLl

lFASOLl

    Fasolek

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 261 postów
  • Dołączył czw, 03 paź 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoPoznan
  • Województwo:Wielkopolskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:lFASOLl_____Hun
  • Gildia:\/ I X /\
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 10 kwiecień 2016 - 09:43

Co do wojny, podziekowalem na grze <3 od dzis kazdy jest dropkami ktory bierze z nami wojne ( tak wyglada z odpowiedzi u gory ) 

 

 

 j/w Farruko napisal, tu sie posty nie nabijaja wiec Twoj komentarz jest lekko nie potrzebny + Zbroja i miecz ktory widzisz na filmiku, jest na postaci gdzie byly zielone ziola <HIHIHIHI>

 

 

Ty nie dasz rady, to fakt.

Tak baj de łej, nie rozumiem po co wciaz temat Morfeusz? jak on metka nie odpalal tylko 502183912783912738912738921 modow za ktore juz nie wroci :v

i baj de łej numer 2 : Troche pedalsko wygląda wstawianie cudzych umięsnionych rąk xd


@EDIT : Virus, mówiłem Ci jak będzie z nie którymi :P
 

 

 

Temat, ciągnięty iż to wasze zazwyczaj priorytety, i ogólnie stałes się zbyt pyskaty do mnie , może porozmawiamy o Tym? 


Dołączona grafika


#20 Beriasch'

Beriasch'

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 143 postów
  • Dołączył sob, 21 lis 15
  • MiastoHolandia
  • Nick w grze:Beriasch
  • Gildia:MikeCandys
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Wiele

Napisano 10 kwiecień 2016 - 09:45

Temat, ciągnięty iż to wasze zazwyczaj priorytety, i ogólnie stałes się zbyt pyskaty do mnie , może porozmawiamy o Tym

Chcesz mi te ''sztuke'' ''zaliczyć'' na tsie, ok rozumiem. Wejdę wieczorem, nie ma problemu do potem



#21 Selvuk

Selvuk

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 441 postów
  • Dołączył pon, 11 mar 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoSuwałki
  • Województwo:Podlaskie
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:Selvuk
  • Gildia:Psyhiatryk Selvuka
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:...


Napisano 10 kwiecień 2016 - 10:01

Ale laska pozyczona +20 i eq od alko. Co mnie obchodzi ze zielone ziola woj mial-nie o to chodzi. Chodzi o fakt ze na wojnę pożyczacie eq żeby wygrać, a to tylko zabawa przecież. Wy chcecie bez względu na nic wygrać. Łakome ch*uje.

Dołączona grafika


#22 ƒαяяυкσ

ƒαяяυкσ

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 658 postów
  • Dołączył nie, 25 sty 15
  • Państwo: Country Flag
  • Miastoυ ѕιєвιє ω ∂σмυ :)
  • Województwo:Małopolskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:тαנємηι¢α
  • Gildia:★ вяαк ★
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:Farruko
  • Gadu-Gadu:Joł Joł
  • Hobby:Roysen bażant

Napisano 10 kwiecień 2016 - 10:03

Ale laska pozyczona +20 i eq od alko. Co mnie obchodzi ze zielone ziola woj mial-nie o to chodzi. Chodzi o fakt ze na wojnę pożyczacie eq żeby wygrać, a to tylko zabawa przecież. Wy chcecie bez względu na nic wygrać. Łakome ch*uje.

System pożyczania eq jest,nie widzę problemu. Poza tym to przecież nie Twoja sprawa chyba,czy ktoś jest w swoim eq,czy pożyczonym,nie? Jakbyś zauważył ich było więcej.


Dołączona grafika


#23 Beriasch'

Beriasch'

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 143 postów
  • Dołączył sob, 21 lis 15
  • MiastoHolandia
  • Nick w grze:Beriasch
  • Gildia:MikeCandys
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Wiele

Napisano 10 kwiecień 2016 - 10:04

Ale laska pozyczona +20 i eq od alko. Co mnie obchodzi ze zielone ziola woj mial-nie o to chodzi. Chodzi o fakt ze na wojnę pożyczacie eq żeby wygrać, a to tylko zabawa przecież. Wy chcecie bez względu na nic wygrać. Łakome ch*uje.

jak by mi na wygranej zalezalo z jakiej kolwiek wojny w ktorej bralem udzial pod logiem MikeCandys, to na pewno bym nie szedl tylko z 4 ludzmi. W dodatku z takim wojem, co z razorem mial 1.2k hp . Twoje puste posty, sa coraz bardziej glupie. Serio


@EDIT : Odezwal sie ten co potrafil wyzywac babcie wariata za tp ze mu boja wygrala  i do kotka spinac ze nie wygral w zadnym konkursie na jego youtube HAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHHAHAHAHAAH


Użytkownik Beriasch' edytował ten post 10 kwiecień 2016 - 10:07


#24 Selvuk

Selvuk

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 441 postów
  • Dołączył pon, 11 mar 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoSuwałki
  • Województwo:Podlaskie
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:Selvuk
  • Gildia:Psyhiatryk Selvuka
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:...


Napisano 10 kwiecień 2016 - 10:15

Nie zmienia to faktu ze pozyczacie eq na wojne. Nie obchodzi mnie  czy ten woj mial zielone ziola czy uj wie co podobnie z pozyczona laska 20

ty ziomus a co to ma wspolnego temat wojen gildi do tego co napisales ? Serio jestes takim debilem czy tylko udajesz i zmieniasz temat. Co do dyskusji z robertem to chyba cie nie bylo jak napisales " ze nie wygral w zadnym konkursie na jego youtube" dlaczego piszesz w liczbie mnogiej jak ja dyskutowalem z nim tylko o tym jednym jedynym konkursie ?  Za duzo dodajesz od siebie. 

 

A co do babci powiedzialem zartobliwie tylko po protezie, a czy to jakas wielka obraza ?? yy nie wydaje mi sie bo wiekszosc starszych ludzi nosi protezy... A ze boja mu wygrala to akurat bylo zyebane, jak by ktos inny przyprowadzil kogos z rodziny by zaspiewal i wygral dajmy przyklad boja. Np wariat ujowo zaspiewal i przyprowadzil babcie zeby mu wygrala haha. Moze w realnym zyciu jego babcia mu zmienia pampersy  lub jego wszystkie sprawy zalatwia 


Dołączona grafika




Selvuk otrzymał ostrzeżenie za ten post od Offca: Obraza innych użytkowników forum

#25 ƒαяяυкσ

ƒαяяυкσ

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 658 postów
  • Dołączył nie, 25 sty 15
  • Państwo: Country Flag
  • Miastoυ ѕιєвιє ω ∂σмυ :)
  • Województwo:Małopolskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:тαנємηι¢α
  • Gildia:★ вяαк ★
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:Farruko
  • Gadu-Gadu:Joł Joł
  • Hobby:Roysen bażant

Napisano 10 kwiecień 2016 - 10:21

Nie zmienia to faktu ze pozyczacie eq na wojne. Nie obchodzi mnie  czy ten woj mial zielone ziola czy uj wie co podobnie z pozyczona laska 20

ty ziomus a co to ma wspolnego temat wojen gildi do tego co napisales ? Serio jestes takim debilem czy tylko udajesz i zmieniasz temat. Co do dyskusji z robertem to chyba cie nie bylo jak napisales " ze nie wygral w zadnym konkursie na jego youtube" dlaczego piszesz w liczbie mnogiej jak ja dyskutowalem z nim tylko o tym jednym jedynym konkursie ?  Za duzo dodajesz od siebie. 

 

A co do babci powiedzialem zartobliwie tylko po protezie, a czy to jakas wielka obraza ?? yy nie wydaje mi sie bo wiekszosc starszych ludzi nosi protezy... A ze boja mu wygrala to akurat bylo zyebane, jak by ktos inny przyprowadzil kogos z rodziny by zaspiewal i wygral dajmy przyklad boja. Np wariat ujowo zaspiewal i przyprowadzil babcie zeby mu wygrala haha. Moze w realnym zyciu jego babcia mu zmienia pampersy  lub jego wszystkie sprawy zalatwia 

Trzeba miec najpierw rodzinę  :lol:  Jeżeli Ciebie to boli,że Damianek wygrał piksele,to coś masz nie tak z główką. Sam mówisz wiele razy,że i tak tu nie grasz,tylko grasz w CS (obstawiam gold max),a boli Cię wszystko tutaj :)


Dołączona grafika


#26 ! WING3D

! WING3D

    Słaby pisarz

  • Globtroter
  • PipPipPip
  • 451 postów
  • Dołączył pon, 09 lut 15
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoKraków(Krzeszowice)
  • Województwo:Małopolskie
  • Imię:Damian
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Strażak
  • Gildia:OSP
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Strażak(ReQ)
  • Hobby:OSP <3 pomoc potrzebującym


Napisano 10 kwiecień 2016 - 10:28

Nie zmienia to faktu ze pozyczacie eq na wojne. Nie obchodzi mnie  czy ten woj mial zielone ziola czy uj wie co podobnie z pozyczona laska 20

ty ziomus a co to ma wspolnego temat wojen gildi do tego co napisales ? Serio jestes takim debilem czy tylko udajesz i zmieniasz temat. Co do dyskusji z robertem to chyba cie nie bylo jak napisales " ze nie wygral w zadnym konkursie na jego youtube" dlaczego piszesz w liczbie mnogiej jak ja dyskutowalem z nim tylko o tym jednym jedynym konkursie ?  Za duzo dodajesz od siebie. 

 

A co do babci powiedzialem zartobliwie tylko po protezie, a czy to jakas wielka obraza ?? yy nie wydaje mi sie bo wiekszosc starszych ludzi nosi protezy... A ze boja mu wygrala to akurat bylo zyebane, jak by ktos inny przyprowadzil kogos z rodziny by zaspiewal i wygral dajmy przyklad boja. Np wariat ujowo zaspiewal i przyprowadzil babcie zeby mu wygrala haha. Moze w realnym zyciu jego babcia mu zmienia pampersy  lub jego wszystkie sprawy zalatwia 

Po 1 masz jaki do mnie problem chodz ts3 zalatwimy to jak nalezy 

po 2 od mojej rodziny sie odwal ok bo nie radze zaczynac 

po 3 co zazdroscisz mi ze mam fajną babcie a ty nie masz Wiec nie ma o czym gadac jestes kozak zapraszam ts3 

ps jestes zgloszony Zycze milego dnia 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych