Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Lotto - click Dołączona grafika Komiks - click Dołączona grafika Odgadnij liczbę - click


Zdjęcie

Nowe Sety



  • Zamknięty Temat jest zamknięty
58 odpowiedzi w tym temacie

#1 Qki

Qki

    Junior Member

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1053 postów
  • Dołączył pon, 19 wrz 11
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Qki
  • Gildia:Unicorn
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Qki
  • Hobby:Moja Żona,Grafika, Muzyka


Napisano 17 kwiecień 2016 - 05:49

*
Popularny

Droga, administracjo, nie wiem czy kierowaliście się wprowadzając nowe sety, ale zdrowy rozsądek gdzieś wam się zagubił w tym wszystkim. Nie chodzi tu o ulepszanie nowych setów, ale ich lokację. Mianowicie, ludzie grali po kilka lat, odkładali ulepki na piekielne eq latali mapki wypompowali się z kasy żeby to zrobić, a teraz wy dołożyliście im 3 wgl bezsensowne sety. Dlaczego tak twierdzę? Patrząc na post admina gdzie ukazuje bony jakie widnieją w tym eq.. To nie wiem czy się śmiać czy płakać.. jeżeli już ktoś zrobi eq które wprowadziliście chodzi o exp. To mapki będzie robił w 5 max 8 min.. Taki Boss na warowni to kwestia 3-4 uderzeń.

 

Rozumiem że cena eq piekielnego tak wskoczy teraz na cenie że 10kb za +0 to coś normalnego. Nie wprowadzacie na serwer wejściówek na mapy rozdając na eventach śmieci które wprowadzają tylko na serwerze estetykę. Rozdajecie je tam gdzie mniej ludzi aby zaoszczędzić co doprowadza do tego że medale portalu dziś po 300b stoją a nawet i więcej (Po aktualizacji). Nadal to co zrobiliście nie pomoże a tylko sprawi że gracze was wyśmieją. Nie piszę tego posta by kogoś obrazić tylk by ktoś włączył zdrowy rozsądek. Gracze którzy dorobili się przed aktualizacją położą lachę na wszystko i będą czekać i śmiać się w twarz tym którzy będą teraz orać na serwerze aby dojść do tego co oni już dawno mają. Moim zdaniem fajnie że wprowadzacie jakieś nowości. Ale nie wpierdzielajcie tego pomiędzy eq, a eq. Dajcie to że tak powiem na koniec.. Czyli do zrobienia po np "piekielnym" eq... Czyli ciągłość a wy wydłużacie nam drogę i z tego co widzę po bonach to piekielne eq swoimi bonami nie dorówna nawet 2 części nowego seta.  Proponuję zmianę systemu aby nowe sety były wprowadzone za piekielnym eq i służyły w większości do pvp a nie exp.. Bo z Boskim eq każdą mapę da się zrobić jak się chce... Tyle w temacie.


Dołączona grafika


#2 Alchemik

Alchemik

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 307 postów
  • Dołączył pią, 22 sie 14
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoChunjo M1
  • Województwo:Pomorskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:.
  • Gildia:PCK
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Alchemik

Napisano 17 kwiecień 2016 - 05:54

Ja zawiodłem się co do ulepów myślałem że słabsze level-e czyli nowi gracze będą mieli łatwiej ja sam wydałem niedawno 500b- Dla mnie to dużo na zrobienie Nieb EQ + A teraz nowe sety mi w tym przeszkodziły .



#3 Qki

Qki

    Junior Member

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1053 postów
  • Dołączył pon, 19 wrz 11
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Qki
  • Gildia:Unicorn
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Qki
  • Hobby:Moja Żona,Grafika, Muzyka


Napisano 17 kwiecień 2016 - 05:57

Właśnie o to chodzi. albo dać to eq nowe przed niebiańskie eq albo dać za piekielne eq tylko zmienić bony, Moim zdaniem to straciło sens wgl robienie eq. A po samej aktualizacji zaczynam się zastanawiać czy moja gra ma sens, bo przygotowałem się że przepale sobie na piekielne i wreszcie może będę mógł dorównać innym graczom a teraz widzę że za 5 lat im nie dorównam,


Dołączona grafika


#4 Surka0022

Surka0022

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 170 postów
  • Dołączył wto, 17 gru 13

Napisano 17 kwiecień 2016 - 06:12

Qki dobrze gada polać mu !!! ;D

 

Mogli wporwadzić całkiem nowy system biżu która nie kolidowała by z niebiańskim-boskim-piekielnym bądź zrobić 2 sety nowego eq które robiło by się z piekielnego +9 i były by do wyboru tak jak runki np sr i um.

Bizu typowo pod mapki oraz typowo pod pvp.

Tyle w temacie...


  • Qki i donkorleono lubią to

#5 zαнαנѕмαткι ™

zαнαנѕмαткι ™

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 134 postów
  • Dołączył czw, 12 mar 15
  • MiastoLublin
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:ReQvioN
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:BMW

Napisano 17 kwiecień 2016 - 06:23

Bardzo fajny pomysł z tym żeby było do wyboru eq pvp czy eq exp Surka0022

#6 Qki

Qki

    Junior Member

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1053 postów
  • Dołączył pon, 19 wrz 11
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Qki
  • Gildia:Unicorn
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Qki
  • Hobby:Moja Żona,Grafika, Muzyka


Napisano 17 kwiecień 2016 - 06:29

Qki dobrze gada polać mu !!! ;D

 

Mogli wporwadzić całkiem nowy system biżu która nie kolidowała by z niebiańskim-boskim-piekielnym bądź zrobić 2 sety nowego eq które robiło by się z piekielnego +9 i były by do wyboru tak jak runki np sr i um.

Bizu typowo pod mapki oraz typowo pod pvp.

Tyle w temacie...

Cóż, jak znam życie to będzie że to denny pomysł, bo nasz a jak by administracja na niego wpadla to byłby świetny najlepszy i wgl.. Coż powoli virtual sam się niszczy


Dołączona grafika


#7 GangreL01 ;p

GangreL01 ;p

    Profesjonalista

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2202 postów
  • Dołączył czw, 30 sie 12

Napisano 17 kwiecień 2016 - 06:32

Demoniczne eq jest po piekielnym jak widze wiec nie jest tak zle , ale teraz bd problem z przetapianiem eq na piekielne , bo nie ma jak ;x


[color=#0000cd;]PROFESJA[/color]: [color=#008000;]Wojownik[/color]             
[color=#808080;]NICK: PoCoNinja[/color]
[color=#ff0000;]LVL:[/color]  1lvl +             
[color=#ff8c00;]RODZINA[/color]:   :P    
GILDIA:    ;)
[color=#b22222;]Postać PoCoNinja zakupiłem dnia 15 marca 2016r. - za poprzedniego wlaściciela nie odpowiadam,[/color]
[color=#b22222;]Postac Criel sprzedałem dnia 20 marca 2016r. godz 09.43 - za następce nie odpowiadam.[/color]


#8 Alokerth

Alokerth

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 361 postów
  • Dołączył pią, 11 lip 14
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 17 kwiecień 2016 - 07:03

Też się z tym zgadzam, Ci co chcą z boskiego zrobić piekielne dodatkowo muszą wywalać kasę na ulepszenie eq mistycznego.

Niby nowości, ale dla "średnio"- nowych graczy jest to kolejne utrudnienie w stosunku do "starych wyjadaczy" mających piekielne eq.

Podobna sytuacja była z % na ulepszenie przez kilka dni było, że piekielne można było zrobić w 1 dzień, a teraz nie dość że zmniejszyli % na ulepszenie to jeszcze V3 została z podniesioną ceną.



#9 Bezczel

Bezczel

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 103 postów
  • Dołączył pią, 19 lut 16
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoKraków
  • Województwo:Małopolskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Tajemnica
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Brazilian Jiu-Jitsu <3

Napisano 17 kwiecień 2016 - 07:41

Qki Polać mu ! :D



#10 Selvuk

Selvuk

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 441 postów
  • Dołączył pon, 11 mar 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoSuwałki
  • Województwo:Podlaskie
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:Selvuk
  • Gildia:Psyhiatryk Selvuka
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:...


Napisano 17 kwiecień 2016 - 07:46

Jestem rowniez takiego zdania. Nowi gracze maja prze*rane ze tak powiem. Ktos tu cos mowil o sprawiedliwosci haha 


Dołączona grafika


#11 Sanderin

Sanderin

    Legenda VirtualMT2

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 7796 postów
  • Dołączył śro, 11 lip 12
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Z.pomorskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Sanderin
  • Gildia:Amnezja
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 17 kwiecień 2016 - 08:59

Dla mnie powinni wycofać eq po piekielnym a zostawić jedynie tarcze bo bransa daje o 300khp więcej niż piekielna, kolce o 50um więcej niż piekielne, a buty 10abs na UM tylko, co za tym idzie zamiast zmniejszać dmg to oni dalej je zwiększają i pvp wygląda tak że 2skile i koniec pvp, więc gdzie tu jest sens i zdrowy rozsądek w dodawaniu eq po piekielnym, bo wgl tego nie rozumiem, zamiast pracować nad czymś innym albo nad tym jak zmniejszyć dmg, zachęcić ludzi do mapek to wy robicie coś co jest wgl nie potrzebne i jeszcze zwiększa dmg o wiele więcej...

#12 Qki

Qki

    Junior Member

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1053 postów
  • Dołączył pon, 19 wrz 11
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Qki
  • Gildia:Unicorn
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Qki
  • Hobby:Moja Żona,Grafika, Muzyka


Napisano 17 kwiecień 2016 - 09:06

Dla mnie powinni wycofać eq po piekielnym a zostawić jedynie tarcze bo bransa daje o 300khp więcej niż piekielna, kolce o 50um więcej niż piekielne, a buty 10abs na UM tylko, co za tym idzie zamiast zmniejszać dmg to oni dalej je zwiększają i pvp wygląda tak że 2skile i koniec pvp, więc gdzie tu jest sens i zdrowy rozsądek w dodawaniu eq po piekielnym, bo wgl tego nie rozumiem, zamiast pracować nad czymś innym albo nad tym jak zmniejszyć dmg, zachęcić ludzi do mapek to wy robicie coś co jest wgl nie potrzebne i jeszcze zwiększa dmg o wiele więcej...

słuchaj gdyby dodali konkretną wartość HP w itemkach by to tak nie wyglądało oni szukają na siłę rozwiązania a robią syf, srają do własnej kuwety. Nie potrafią nic sensownego wprowadzić.


Dołączona grafika


#13 MorganFreeman

MorganFreeman

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 298 postów
  • Dołączył pon, 16 cze 14
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoWrocław
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Pan Aleksander
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:WestCompany
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:WestCompany
  • Hobby:Motoryzacja (Motocykle)
    Składanie komputerów PC. (Konfiguracja pod użytkownika)
    Pisanie tak zwanych wierszy Poeta Amator, lecz na dzień dzisiejszy nic nie pisze 25.10.2017r.
    Tworzenie coś z niczego, lubię elektrykę jako czas wolny.


Napisano 17 kwiecień 2016 - 09:21

Czas, czas i czas.
Oprzytomnieje ! Czy on wgl czyta posty graczy na forum ? Wstaje w Niedzielę rano po urodzinach siostrzenicy i kurva nerwica ! Jak można robić takie szałasy z Priva jednego z Naj ?
Piekielne teudno jest zrobic ! Wiec po co coś po piekielnym z wiekszymi bonami.
Zmiejszyc dmg, a więcej pż bd się dłużej pvp rozgrywało xD
Polać jak up all napisał post.
Dołączona grafika
[td],Aleksander Wielki wpadł do butelki, nakrył się korkiem, wyszedł rozporkiem. Gdy patrzę na niebo to płakać mi się chce, bo znów muszę czekać by zobaczyć Cię .

#14 fryzeek331

fryzeek331

    Słaby pisarz

  • Globtroter
  • PipPipPip
  • 317 postów
  • Dołączył pią, 09 maj 14
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoSosnowiec
  • Województwo:Śląskie
  • Imię:Sebastian
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Jacen (255)
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:fryzeek


Napisano 17 kwiecień 2016 - 09:31

EQ nowe wprowadzone po piekielnym jest dobre.Ulepszanie też ładnie ogarnięte.Natomiast piekielne będziesz noramalnie ulepszał ulepkami z v3.Ale zgodzę się co do jednego.Jeżeli JA chciałbym teraz zrobić set mistycznego EQ. Co do jednego ulepszacza trzeba np.Powiedzmy korek na niebieski materiał 100 czerwonych piór oraz indianskich branzolet oraz ulepszanie na stal przy 30%, gdzie medali jest TAK MAŁO a są TAK DROGIE gdzie musiałbym chyba wylatać ponad 50 v1 to jest porażka.Przydałoby się zwiększyć jakoś ilość medali.Ludzie by wtedy nie narzekali. :)


Gram tutaj od: 2012-04-06 08:50:04 -Informacja od Admin
virtual_1442982144__sygna_2.jpeg


#15 Alokerth

Alokerth

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 361 postów
  • Dołączył pią, 11 lip 14
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 17 kwiecień 2016 - 09:37

EQ nowe wprowadzone po piekielnym jest dobre.Ulepszanie też ładnie ogarnięte.Natomiast piekielne będziesz noramalnie ulepszał ulepkami z v3.Ale zgodzę się co do jednego.Jeżeli JA chciałbym teraz zrobić set mistycznego EQ. Co do jednego ulepszacza trzeba np.Powiedzmy korek na niebieski materiał 100 czerwonych piór oraz indianskich branzolet oraz ulepszanie na stal przy 30%, gdzie medali jest TAK MAŁO a są TAK DROGIE gdzie musiałbym chyba wylatać ponad 50 v1 to jest porażka.Przydałoby się zwiększyć jakoś ilość medali.Ludzie by wtedy nie narzekali. :)

I tak to nic nie da...

 

W dodatku Ci co mają piekielne i zaczną robić demoniczne będą mieć jeszcze wieksze dmg.

Różnica do tych co mają boskie i meczą się z mistycznym podejrzewam że będzie tak duża i pvp będzie trwało 1 skill.

To na pewno nie pomoże w zwiększeniu wojen na serwerze, a spowoduje jeszcze większy podział graczy.

A jęki jak były, tak będą jeszcze większe...







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Nowość

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych