Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Lotto - click Dołączona grafika Komiks - click Dołączona grafika Odgadnij liczbę - click


Zdjęcie

Pytanko dT



  • Zamknięty Temat jest zamknięty
28 odpowiedzi w tym temacie

#1 demon4511

demon4511

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Dołączył śro, 08 kwi 15

Napisano 04 maj 2016 - 12:21

Mam pytanko

Zrobicie prywatne DT ? bo normalnie no ogolnym sie nieda grać czekasz 20 min i nagle przychodzi klasowiec albo z jakimś dyniowym i papugą i mówi zajetę co to ma być .

Ile bym musiał zapłacić za magika +9 albo +0 8/8/8 do mixu 

I za ile bym mógł sprzedać Glori 8/8/8 20um +9 

i ile bym musiał dopłacić żeby mieć magika 

 



#2 FiEkU

FiEkU

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów
  • Dołączył śro, 27 kwi 16

Napisano 04 maj 2016 - 12:30

Moim zdaniem jest to dobry pomysł, ale administracja musiałaby zmniejszyć ilość np. dropu bryłek ze złota ripera.



#3 FranekKimono

FranekKimono

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 90 postów
  • Dołączył nie, 05 paź 14
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoPipiduwa-Dolna
  • Województwo:Podkarpackie
  • Imię:Fryderyk
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Nervers
  • Gildia:KutangKlan
  • Królestwo:Shinsoo
  • Hobby:rowerek , koszykowka , fajne gierki

Napisano 04 maj 2016 - 12:45

prywatne dt ?? ja zaczynalem jak nie bylo dyniakow i nowych petow ... wtedy to byla rzeznia w dt ... nie placz , ja sie dorobilem eq na koszenie w dt z dt ... jak Ci nie pasuje razek jest za darmo , bez bijatyki i latwy .... do tego leci podobna ilosc kasy i nie wymaga sie tam w ogole eq pvp zatem wyjdziesz i nie musisz na nic czekac ... zalosne placze o dt ... macie po to prywatna mapke zeby nie plakac o ogolnodostepne dt ...  NIE POZDRAWIAM PLACZKOW !!



#4 demon4511

demon4511

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Dołączył śro, 08 kwi 15

Napisano 04 maj 2016 - 12:54

prywatne dt ?? ja zaczynalem jak nie bylo dyniakow i nowych petow ... wtedy to byla rzeznia w dt ... nie placz , ja sie dorobilem eq na koszenie w dt z dt ... jak Ci nie pasuje razek jest za darmo , bez bijatyki i latwy .... do tego leci podobna ilosc kasy i nie wymaga sie tam w ogole eq pvp zatem wyjdziesz i nie musisz na nic czekac ... zalosne placze o dt ... macie po to prywatna mapke zeby nie plakac o ogolnodostepne dt ...  NIE POZDRAWIAM PLACZKOW !!

 

prywatne dt ?? ja zaczynalem jak nie bylo dyniakow i nowych petow ... wtedy to byla rzeznia w dt ... nie placz , ja sie dorobilem eq na koszenie w dt z dt ... jak Ci nie pasuje razek jest za darmo , bez bijatyki i latwy .... do tego leci podobna ilosc kasy i nie wymaga sie tam w ogole eq pvp zatem wyjdziesz i nie musisz na nic czekac ... zalosne placze o dt ... macie po to prywatna mapke zeby nie plakac o ogolnodostepne dt ...  NIE POZDRAWIAM PLACZKOW !!

Chyba ty płaczesz pisze tak a przed kompem siedzi 10 latek który jest na uczymaniu rodziców wiec nie kozacz sie tak dobra ?coś ci nie pasuje nie odp 

to jest zwykłe pytanie a ty już panika ogarnij sie czlowieku dobra? 



#5 ιαммуѕєℓf

ιαммуѕєℓf

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 197 postów
  • Dołączył czw, 17 gru 15

Napisano 04 maj 2016 - 12:57

Równie dobrze możesz nie dropić i zarabiać na rudach , a nie zawalać całe forum spamem na temat PRYWATNEGO DT , Gdybyś mógł , zobacz Archiwum , i ile odrzuconych tematów na ten temat jest ,  :rolleyes:



Chyba ty płaczesz pisze tak a przed kompem siedzi 10 latek który jest na uczymaniu rodziców wiec nie kozacz sie tak dobra ?coś ci nie pasuje nie odp 
to jest zwykłe pytanie a ty już panika ogarnij sie czlowieku dobra? 

A to co?? Sam się teraz rzucasz , ależ agresja :3


  • FranekKimono lubi to

#6 FranekKimono

FranekKimono

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 90 postów
  • Dołączył nie, 05 paź 14
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoPipiduwa-Dolna
  • Województwo:Podkarpackie
  • Imię:Fryderyk
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Nervers
  • Gildia:KutangKlan
  • Królestwo:Shinsoo
  • Hobby:rowerek , koszykowka , fajne gierki

Napisano 04 maj 2016 - 12:58

nie siej żarem , nie wiesz z kim piszesz to nie oceniaj , przepatrz archiwa forum i tam jest masa takich jak Ty ... nie jeden juz byl temat z tym dt, bo dla takiego jak Ty , ja zarabiajac na dt , mam eq i od razu wyzywasz ... zrob sobie buffa i na dwa konta chodz , moje poczatki byly z dwoma buffami , wstydzisz sie ?? mi to lotto co kto o mnie mysli i jak sie smial ze mam dwa buffy ...


Użytkownik FranekKimono edytował ten post 04 maj 2016 - 12:58


#7 demon4511

demon4511

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Dołączył śro, 08 kwi 15

Napisano 04 maj 2016 - 13:17

nie siej żarem , nie wiesz z kim piszesz to nie oceniaj , przepatrz archiwa forum i tam jest masa takich jak Ty ... nie jeden juz byl temat z tym dt, bo dla takiego jak Ty , ja zarabiajac na dt , mam eq i od razu wyzywasz ... zrob sobie buffa i na dwa konta chodz , moje poczatki byly z dwoma buffami , wstydzisz sie ?? mi to lotto co kto o mnie mysli i jak sie smial ze mam dwa buffy ...

Nom skonczyłeś co już niemożna napisać takiego pytania zabronisz ?



#8 Domur

Domur

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów
  • Dołączył wto, 12 sty 16

Napisano 04 maj 2016 - 13:26

Z czego wiem w regulaminie jest punkt, że spot należy do osoby która jest w stanie obronić spota także to jest jego dt



#9 GangreL01 ;p

GangreL01 ;p

    Profesjonalista

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2202 postów
  • Dołączył czw, 30 sie 12

Napisano 04 maj 2016 - 13:57

Administracja sama wyszla z propozycja prywatnego DT , byl taki temat , lecz widocznie gracze nie chcieli ^^


[color=#0000cd;]PROFESJA[/color]: [color=#008000;]Wojownik[/color]             
[color=#808080;]NICK: PoCoNinja[/color]
[color=#ff0000;]LVL:[/color]  1lvl +             
[color=#ff8c00;]RODZINA[/color]:   :P    
GILDIA:    ;)
[color=#b22222;]Postać PoCoNinja zakupiłem dnia 15 marca 2016r. - za poprzedniego wlaściciela nie odpowiadam,[/color]
[color=#b22222;]Postac Criel sprzedałem dnia 20 marca 2016r. godz 09.43 - za następce nie odpowiadam.[/color]


#10 demon4511

demon4511

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Dołączył śro, 08 kwi 15

Napisano 04 maj 2016 - 14:47

Ja sie tylko zapytałem a nie że odrazu ktoś bedzie wyzywać



#11 xMatizi

xMatizi

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 93 postów
  • Dołączył nie, 08 lut 15
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Podkarpackie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:lMatizi
  • Nick na TS:xMatizi

Napisano 04 maj 2016 - 17:24

Może i było by to fajne ale prywatne musiałoby mieć jakąś przepustkę

virtual_1479215689__sygnaturka.png


#12 FranekKimono

FranekKimono

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 90 postów
  • Dołączył nie, 05 paź 14
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoPipiduwa-Dolna
  • Województwo:Podkarpackie
  • Imię:Fryderyk
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Nervers
  • Gildia:KutangKlan
  • Królestwo:Shinsoo
  • Hobby:rowerek , koszykowka , fajne gierki

Napisano 04 maj 2016 - 19:39

Ja sie tylko zapytałem a nie że odrazu ktoś bedzie wyzywać

nie tylko sie pytasz a sie zalisz ... kto tu kogo wyzywa to lepiej przeanalizuj wypociny ... kolega up ma racje , silniejszy wygrywa , chyba ze potrafisz to jakos dyplomatycznie zalatwic, co czasem przynosi lepsze i dlugotrwale efekty . kolejny kolega dobrze napisal ze lepiej sie pomeczyc i wiecej zarobic niz tulac, prawdopodobnie by bylo jak na razka czyli pol h minimum i 1/4 mniejszy zarobek niekiedy ... pomysl Ty jak i inni ktorym do glowy przychodzi taki zalosny pomysl ,ze to jest jedyna mapka z takim zarobkiem na mniejsze poziomy( to ze wieksze lvl korzystaja to inna i tez  ich sprawa) ktora istnieje od samego poczatku gry !!! wedlug mnie nie wolno jej ruszac... masz / macie / mamy razka dolozonego by rozladowac spinaczy z dt takich jak Ty ... tam sie dorob eq i pokozacz w dt . zawsze jest droga inna , czasem dluzsza , ale na 100% bardziej oplacalna niz oplakiwanie nieporadnosci w grze na forum ... kolejny raz nie pozdrawiam ...



#13 demon4511

demon4511

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Dołączył śro, 08 kwi 15

Napisano 04 maj 2016 - 20:48

nie tylko sie pytasz a sie zalisz ... kto tu kogo wyzywa to lepiej przeanalizuj wypociny ... kolega up ma racje , silniejszy wygrywa , chyba ze potrafisz to jakos dyplomatycznie zalatwic, co czasem przynosi lepsze i dlugotrwale efekty . kolejny kolega dobrze napisal ze lepiej sie pomeczyc i wiecej zarobic niz tulac, prawdopodobnie by bylo jak na razka czyli pol h minimum i 1/4 mniejszy zarobek niekiedy ... pomysl Ty jak i inni ktorym do glowy przychodzi taki zalosny pomysl ,ze to jest jedyna mapka z takim zarobkiem na mniejsze poziomy( to ze wieksze lvl korzystaja to inna i tez  ich sprawa) ktora istnieje od samego poczatku gry !!! wedlug mnie nie wolno jej ruszac... masz / macie / mamy razka dolozonego by rozladowac spinaczy z dt takich jak Ty ... tam sie dorob eq i pokozacz w dt . zawsze jest droga inna , czasem dluzsza , ale na 100% bardziej oplacalna niz oplakiwanie nieporadnosci w grze na forum ... kolejny raz nie pozdrawiam ...

Ty chyba nieznasz kolego znaczenia (placzek) ty sie tak spinasz tylko co cie w tym wkurza wypij sobie zieloną herbatke i tyle :) złość piękności szkodzi :*



#14 AngelOfHel

AngelOfHel

    Nowy

  • Banned
  • Pip
  • 81 postów
  • Dołączył sob, 26 mar 16
  • Miastowarszawa
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:angelofhelll
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 05 maj 2016 - 07:09

Nie zrobia ci prywatnego dt limona13@wp.pl poniewaz kazdy woli dt odbijane bo i tak serv zdycha z nudy 😄😇

#15 ιαммуѕєℓf

ιαммуѕєℓf

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 197 postów
  • Dołączył czw, 17 gru 15

Napisano 05 maj 2016 - 10:54

Ale Gównoburza ^^







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Nowość

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych