Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Lotto - click Dołączona grafika Komiks - click


Zdjęcie

EVENCIK


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Rajia

Rajia

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Dołączył wto, 10 kwi 12

Napisano 22 kwiecień 2012 - 12:25

NAZWA: MoR [Mystery of Roses(Tajemnica Róż)]
CEL: Możliwość uzyskania Eliksiru Czarnej Róży, który daje 10 punkty do statystyk.
OGóLNIE: Po rozpoczęciu eventu (na każdym CH, proponuje cały dzień, ale jak chcecie) z demonów z DT może wypaść Krwawa Róża (35% [zaraz dlaczego tyle]){przefarbowana Alpejska Róża}. Po zdobyciu 10 róż można je przeminić na Wampirze Róże[u Uriela, wymaga 15 Czerwonych Pereł]. Po przeminieniu otrzymujemy 2 Wampirze Róże. Co dalej? Do stworzenia Eliksiru potrzeba Czernej Róży. Jak ją uzyskać? Najpierw trzeba przeminić Wampirze. U Yonaha będzie można kupić (na czas eventu) Kieł Demona [proponuje 500k za sztukę]. Po zdobyciu Kła idziemy do Yu-Hwana. Oprócz 2 Wampirzych Róż i 1 Kła Demona, potrzebujemy 5 Krwawych Róż. Yu-Hwan zabiera wszystkie przedmioty (+150k) i tworzy Czarną Różę. Zabieramy Czarną Różę i szukamy Harang. I tu zaskoczenie, bo zamiast dziewczyny, jest Strażnik (jakikolwiek). Po kliknięciu na niego pojawia się komunikat: "Harang porwały wredne demony. Podobno im uciekła i ukryła się gdzieś. Zapewne w pobliżu Świątyni Hwang." Harang będzie w losowym miejscu w świątyni lub w jej okolicach. Po kliknięciu na nią {kiedy ją znajdziemy} pojawi się losowy boss z niskiego poziomu, a po pokonaniu go jego... trup czy coś w tym stylu. Dopóki go nie pokonamy nie można nawiązać z Harang kontaktu {co zapobiegnie łatwemu zdobywaniu eliksirów}. Dodatkowo, aby nie było ingerencji innych, gracz jest przenoszony wraz z bossem do odrębnego pokoju {pustego}. Jeśli padnie to zostanie przeniesiony pod DT, jeśli wygra to powróci w pobliże Harang. Po ponownym kliknięciu na dziewczynę pojawi się komunikat: "Myślałam, że jesteś demonem! Te stwory porwały mnie, bo potrafię stworzyć pewną miksturę. Uczyłam się u pewnych szamanów i znam potężną magię, dzięki której przyzywam te potwory. Przepraszam, mam nadzieję, żę nic ci nie jest! Daj mi różę, a ja stworzę Eliksir. Tylko bez specjalnego proszku będzie bezużyteczny. Idź do Chaegiraba!" Chaegirab ulepszy nam Eliksir i będziemy mogli go wypić. Otrzymamy do rozdania 10 punktów statystyk.
CIEKAWOSTKI: Róż żadnego rodzaju nie można sprzedawać. Po zakończeniu eventu staną się Alpejskimi Różami, więc zachowanie ich do kolejnego nie wchodzi w rachubę. Eliksiru Czarnej Róży nie da się przekazywać i znika po zakończeniu eventu.
POWSTRZYMANIE LEPSZYCH: W komentarzach pojawiło się coś o czym zapomniałam. Ci z większymi lv mają większe szanse. Dlatego zostanie wprowadzone pewne udogodnienie. Będzie coś typu: "zdechłeś? tracisz!". Gracze powyżej 60lv mają 1% szansy na Czerwone Róże na 1 poziomie w DT. Dopiero na 2 mają 5% szansy. Dodatkowo za każdy ded tracą zyskane róże. Dlaczego? Te na wyższym poziome lepiej rozumują i zabiorą ci zdobycz zanim się podniesiesz. To tracenie jest również przy bossie u Harang. Co się dzieje z utraconymi? Pojawiają się w różnych miejscach w Świątyni Hwang, 1 poziom DT i okolice M2. Słabsi będą mieli większe szanse.
Chyba o niczym nie zapomniałam.

Użytkownik Rajia edytował ten post 22 kwiecień 2012 - 16:37


#2 G0D0

G0D0

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Dołączył czw, 15 gru 11

Napisano 22 kwiecień 2012 - 12:59

jestem za tak :) przyda się coś do statystyk ale to będzie event raz na pół roku >?

#3 Convii ♥

Convii ♥

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 178 postów
  • Dołączył czw, 05 kwi 12

Napisano 22 kwiecień 2012 - 13:22

Wampirze , ahh . <3 ;* Genialny pomysł . ! Bardzo mi się podoba . <3 Zaaaaaaaaaa .

#4 levy80

levy80

    Sławny Pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Dołączył czw, 21 lip 11

Napisano 22 kwiecień 2012 - 13:23

Pomysł fajny ale jestem na NIE. Uzasadnienie: Duże levele zrobią sobie ten ewencik wielokrotnie bez problemu bo wiadomo że w posiadaniu są potrzebnych większości rzeczy typu yang perły więc dla nich przerabianie to pstryk i już a małe lvl znów będą pokrzywdzone bo nie wszystkich będzie stać na takie wydatki jak opisałaś no i podstawowe pokrzywdzenie to biolog już wystarczający ^^
thumb_virtualmt21507660714__1503259965_h

#5 Arexel_IV

Arexel_IV

    Komentator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1220 postów
  • Dołączył śro, 08 lut 12

Napisano 22 kwiecień 2012 - 14:08

Popieram przedmówcę, ale masz moje uznanie za wyczerpujący opis.

#6 Rajia

Rajia

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Dołączył wto, 10 kwi 12

Napisano 22 kwiecień 2012 - 16:28

hmmm faktycznie przegięłam z tymi cenami, ale tak łatwo być nie może może by się udało wprowadzić granice cen między lv, ale to już wyższa szkoła jazdy

#7 levy80

levy80

    Sławny Pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Dołączył czw, 21 lip 11

Napisano 03 maj 2012 - 10:02

Wrzucam do propozycji zobaczymy czy wejdzie w grę
thumb_virtualmt21507660714__1503259965_h




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych