Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Lotto - click Dołączona grafika Komiks - click Dołączona grafika Odgadnij liczbę - click


Zdjęcie

WMIANA POSTACI



  • Zamknięty Temat jest zamknięty
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Smect

Smect

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 78 postów
  • Dołączył pią, 28 kwi 17
  • Państwo: Country Flag
  • Nick w grze:smect
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 08 maj 2017 - 13:53

Witam was,

 

Mam do zaproponowania pomysl odnosnie wymiany postaci z petami. Widze ze duzo ludzi sie czepia tego ze trzeba uwazac podczas takiego handlu a jeszcze bardziej zeby uwazac gdy wchodza w gre zwierzaki. A co gdyby GM zrobil taka opcje ze podczas wymiany jak sie klika na tego handlarza postaciami gracz musi zaznaczyc czy chce wlaczyc w wymiane swojego peta czy nie? Dzieki temu nie bedzie on w stanie oszukac innego gracza poniewaz jesli zaznaczy opcje ''tak mam peta'' a go nie bedzie mial w eq to nie bedzie w stanie przekazac postaci, a jezeli nacisnie ''nie, nie mam peta'' a go ma to wyskoczy mu informacja mowiac mu ze dalej ma peta w ekwipunku jesli popelnij niechcaco taki blad. No i oczywiscie jezeli nie ma peta w eq i zaznaczy ze nie ma to handel przebiegnie pomyslnie...

 

Co o tym myslicie?



#2 Admin

Admin

    Administrator VirtualMT2

  • Administrator
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5247 postów
  • Dołączył sob, 03 gru 11
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:[GA]admin
  • Gildia:VirtualAdmin
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:wojtek


Napisano 08 maj 2017 - 13:55

Handlarz postaciami służy do jak łatwo się domyśleć do handlu postacią, a itemy sprzedaje się na tobole.


virtualmt21516717016__769671423939699945


#3 Sanderin

Sanderin

    Legenda VirtualMT2

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 7796 postów
  • Dołączył śro, 11 lip 12
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Z.pomorskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Sanderin
  • Gildia:Amnezja
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 08 maj 2017 - 13:56

Propozycja totalnie bez sensu, równie dobrze ktoś może pisać że sprzeda postać z jasiem, a sprzeda postać z dzikiem. Jak ktoś chce wymienić postać to wystarczy wejść na Ts do jakiegoś Gm i on w tym pomoże.

#4 Rosierek

Rosierek

    Legenda VirtualMT2

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6152 postów
  • Dołączył sob, 05 maj 12
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna


Napisano 08 maj 2017 - 14:00

Kolego,grasz tu dopiero kilka tygodni a robisz więcej propozycji niz wszyscy gracze razem wzięci.Rozumiem,że chcesz aby było "łatwiej",ale skoro coś jest przez dłuższy czas i nikomu to nie przeszkadza to tego nie zmieniajmy.

Co do samej propozycji.Jeżeli w grę wchodzi pets zawsze możesz podejść do któregoś z GM'ów prosząc o pomoc przy wymianie lub zrobić SS i w razie oszustwa zgłosić to na support.

Na Nie.


  • DomiDomi lubi to

#5 Smect

Smect

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 78 postów
  • Dołączył pią, 28 kwi 17
  • Państwo: Country Flag
  • Nick w grze:smect
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 08 maj 2017 - 14:06

No tak i takie rozwiazanie wydawalo by sie bardziej adekwatne. A nie takie misz masz byle jak zrobione... Bo nie tylko ja to widze. Bez sensu jest to ze gracz jak zaplaci 14kb za peta moze go tylko uzywac na jednej postaci na tym samym koncie to jest dopiero bez sens. A to ze mowisz ze mam duzo propozycji to nie moja wina tylko wina tego ze niestety, wy jako jedyny serwer macie takie glupie pomysly, inne serwery jakos funkcjonuja normalnie a maja wiele podobnych rzeczy.. Wiem ze chcecie byc unikatowi i jest to do zrozumienia ale z drugiej strony bez przesady.



#6 Rosierek

Rosierek

    Legenda VirtualMT2

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6152 postów
  • Dołączył sob, 05 maj 12
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna


Napisano 08 maj 2017 - 14:10

No tak i takie rozwiazanie wydawalo by sie bardziej adekwatne. A nie takie misz masz byle jak zrobione... Bo nie tylko ja to widze. Bez sensu jest to ze gracz jak zaplaci 14kb za peta moze go tylko uzywac na jednej postaci na tym samym koncie to jest dopiero bez sens. A to ze mowisz ze mam duzo propozycji to nie moja wina tylko wina tego ze niestety, wy jako jedyny serwer macie takie glupie pomysly, inne serwery jakos funkcjonuja normalnie a maja wiele podobnych rzeczy.. Wiem ze chcecie byc unikatowi i jest to do zrozumienia ale z drugiej strony bez przesady.

 

Funkcjonuja normalnie? Przez ile? Miesiąc? Dwa? Nie porównuj innych serwerów do Virtuala,bo powinny się duuużo od niego nauczyć ;]

Odpowiedz na pierwsze zdania masz w drugim temacie. Pozdrawiam.


  • Sardaar i Trebusz lubią to

#7 Smect

Smect

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 78 postów
  • Dołączył pią, 28 kwi 17
  • Państwo: Country Flag
  • Nick w grze:smect
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 08 maj 2017 - 14:16

Tez dlugo funkcjonuja ;). I nie opowiadaj bzdur. Nie rob z tego serwera nie wiadomo jakim. Jest to normalny serwer tak jak kazdy inny tylko tak jak mowie tutaj jest nawydziwiane



#8 Rosierek

Rosierek

    Legenda VirtualMT2

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6152 postów
  • Dołączył sob, 05 maj 12
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna


Napisano 08 maj 2017 - 14:20

Tez dlugo funkcjonuja ;). I nie opowiadaj bzdur. Nie rob z tego serwera nie wiadomo jakim. Jest to normalny serwer tak jak kazdy inny tylko tak jak mowie tutaj jest nawydziwiane

 

Nie jest to normalny serwer i nic tu nie jest nawydziwiane,a na pewno nie wymiana postaci czy też zwierzaki.

Nie chce się z Tobą spierać o to,który serwer ile funkcjonuję. Obserwuje rynek serwerów i wiem co gdzie jest i jak to wygląda.

Co do Ciebie,mam wrażenie że przyszedłeś tutaj z serwera EASY,którego era zakończyła się po kilku miesiącach i jest Ci trudno. Jeśli tak faktycznie jest to wiesz co zrobic ;) Na tym kończę,nie jest to dział do dyskusji. Tak więc,Pozdrawiam. Cześć.


  • Dammesik lubi to

#9 Smect

Smect

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 78 postów
  • Dołączył pią, 28 kwi 17
  • Państwo: Country Flag
  • Nick w grze:smect
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 08 maj 2017 - 14:23

Zawsze odrazu oceniasz ludzi? Bo odrazu ci powiem ze w tym co mowisz nie ma ani ziarna prawdy. Ostatnio gralem w metina z 4-5 lat temu wiec nie, nie pochodze z serwera ''EASY''.



#10 HuliGanS

HuliGanS

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 97 postów
  • Dołączył wto, 26 lip 16
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:lCichyYebak
  • Gildia:NoName
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 08 maj 2017 - 15:30

Na nie przed chandlem postkami pisze sie czy chce sie kupic z petem czy bez jest dobrze tak jak jest i niech tak zostanie

#11 Dammesik

Dammesik

    Niekryty krytyk

  • Banned
  • PipPipPipPip
  • 888 postów
  • Dołączył śro, 05 kwi 17
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Podkarpackie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Dammes
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 08 maj 2017 - 15:54

Na nie  :D



#12 DomiDomi

DomiDomi

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 294 postów
  • Dołączył czw, 28 kwi 16
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoPierzchnia
  • Województwo:Mazowieckie
  • Imię:Dominik
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Brak
  • Gildia:ShadowBlade
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:LOLEK
  • Hobby:Gry komputerowe i piłka nożna

Napisano 08 maj 2017 - 18:50

Wystarczy nie kupować postaci z petem który daje się łatwo spakować bo komu by się chciało np Jasia pakować gdzie jest 75% szansy że wejdzie i do tego wydać na to 10kb+

virtualmt21500716669__virtus_pro.png


#13 kubakzm

kubakzm

    Początkujący

  • Banned
  • PipPip
  • 102 postów
  • Dołączył śro, 16 sty 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Lódzkie
  • Imię:Kamil
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Jakiś
  • Gildia:Amnezja
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 09 maj 2017 - 19:09

Wystarczy nie kupować postaci z petem który daje się łatwo spakować bo komu by się chciało np Jasia pakować gdzie jest 75% szansy że wejdzie i do tego wydać na to 10kb+


To mega tanio xd

Użytkownik kubakzm edytował ten post 09 maj 2017 - 19:10





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych