Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Czarne Skrzynki - click Dołączona grafika Komiks - click


Zdjęcie

Ograniczenia poziomowe petów



  • Zamknięty Temat jest zamknięty

Ankieta: Ograniczenie poziomowe petów (24 użytkowników oddało głos)

Co o tym sądzisz?

  1. Jestem na tak (8 głosów [33.33%])

    Procent z głosów: 33.33%

  2. Jestem na nie (16 głosów [66.67%])

    Procent z głosów: 66.67%

Głosuj
40 odpowiedzi w tym temacie

#1 TypowyPustak

TypowyPustak

    Słaby pisarz

  • Banned
  • PipPipPip
  • 321 postów
  • Dołączył sob, 31 gru 16
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoHonolulu
  • Województwo:Pomorskie
  • Imię:Nazwisko
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:CzarnyBobas
  • Gildia:Chwilowo brak
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Polityka

Napisano 19 czerwiec 2017 - 11:06

Witam serdecznie.
Inspiracją do stworzenia tego tematu był mój inny temat o petach, w którym jasno napisałem co o nich sądze.
Problem jest zasadniczy, pety pokroju razadora, jasia itp. (Nie wspominając nawet o tych nowych, które są totalnym bezsensem) psują rozgrywkę. Dlaczego?
Są to pety tak mocne, że moim zdaniem wręcz wypierają znaczenie EQ. Dla przykładu podam siebie - Ja idę na każdym privie taką samą metodą jeżeli chodzi o rozwijanie postaci pod kątem pvp - próbuję doskonalić EQ pod kątem najmniejszym szczególików i to ma mi zapewniać przewagę. I to na każdym privie się sprawdza, ale tutaj już nie. A to przez pety.
Niestety, o ile wygrywam z prawie każym graczem posiadającym peta maksymalnie do króla fenka (poza szamanami :P) i nawet z całkiem sporą ilością graczy z papugą arrą to w starciu z lepszymi petami nic już nie znaczę i nie tylko ja.

Ale to nie to jest największym problemem. Chodzi o cenę tych petów.
Zbieram kilka miesięcy i uzbierałem postać o wartości (wraz ze wszystkimi itemami) około 30kb i to na poziomie 135 powinno wystarczać na równą walkę z każdym. Podkreślam, że ja tyle w wiele miesięcy ciułam. A ile kosztuje taki Razador pet? Więcej.
Po prostu na takie pety mogą pozwolić sobie przeważnie tylko gracze, mający na koncie postaci 250 lv, z racji, iż tam jest o wiele lepszy zarobek a i nawet samwmu można tego peta wydropić (niebiosa). I ci gracze potem celowo tworzą postaci 135 lv i dominują nad innymi graczami, a ci nic nie mogą zrobić. A ci gracze męczą nowych, prześladując ich na oponach czy DT nie dając zarobić i grać.
Gracze nie mający takich podtaci 250+ są skazani albo na nudne, męczące kilkumiesięczne ciułanie brył na DT (Którego mało kto by się chciał dokonać w takim czasie) albo na wydanie kasy na IS.
Jaka jest zatem metoda, aby zmienić oblicze pvp na lepsze?


I tu przechodzi do sedna propozycji. Czyli ograniczenie lv petów, tak, aby określonego peta można było używać dopiero od jakiegoś tam lv. Te pety nie robią już takiego wrażenia na poziomach 200+, bo tam EQ jest tak silne, że ma decydujący wpływ na pvp. Dlaczego by zatem dopiero tam były dostępne?
Na 135 lv nie ma bossów czy map wymagających tak mocnych petów. Zatem można by wprowadzić taki podział jak np. ten:

- Pety Podstawowe (Piesek, Lew, Tygrysek, Dzik, Renifer, Azrael) i wydmuszki, nietoperze - dostępne od 60 lv postaci
- Panda bao bao - Dostępny od 90 lv postaci
- Lodowy Feniks - Dostępny od 105 lv postaci
- Niedźwiadek Kenai - Dostępny od 120 lv postaci
- Królewski Phoenix - Dostępny od 135 lv postaci.
- Papuga Arra - Dostępna od 150 lv postaci
- Razador, Jaś, Pająk - Dostępne od 200 lv postaci
- Najnowsze pety (Bazyliszek, wróżka, śmierć itp.) - Dostępne od 230 lv postaci

Oczywiście podział lv byłby kwestią do ustalenia, ale chodzi tu o jedną myśl - aby to EQ ponownie było kluczowe, nowi gracze mieli szansę nawiązać walkę z tymi mającymi postacie 250+ lv i pety nie rozdawały kart w pvp.

Jeżeli chodzi o rozwiązanie problemu graczy, posiadających już te pety na postaciach o niższym poziomie niż wymagany - w przypadku takich graczy moim pomysłem jest po prostu automatyczne spakowanie ich petów, aby mogli przenieść na swoje inne postaci lub sprzedać. Handlarza postaciami nie ma, więc oszustw w handlu postaciami by nie było, a sytuacja by została korzystnie rozwiązana także dla posiadaczy tych petów.

Aby zróżnicować inaczej pvp administracja mogłaby po prostu wprowadzić jakiś nowy set EQ, jakieś nmowe misje dające bonusy postaci - pomysłów jest wiele. Ale ważne, aby wszystkie te rzeczy były dostępne do wykonania także dla mniej doświadczonych graczy, którzy zaczynają grę od zera.

Wypowiedźcie się, co o tym sądzicie. Posiadaczy owych petów zachęcam do przeczytania całej mojej wypowiedzi (a szczególnie końcówki) przed napisaniem czegokolwiek. No i także proszę, aby opinie nie były subiektywne, a wszyscy wypowiadali się przez pryzmat serwera i ogółu graczy, a nie w kontekście aby zapewnić korzyść samemu sobie.

Użytkownik TypowyPustak edytował ten post 19 czerwiec 2017 - 11:09

  • qwerty010 i Enigmatic lubią to

#2 Sandacz321

Sandacz321

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 421 postów
  • Dołączył nie, 08 sty 17


Napisano 19 czerwiec 2017 - 11:20

No ale twórca serwera dostosował serwer pod petsy , chcesz być silniejszy to rozwiajaj petsa i tyle :)

#3 Dammesik

Dammesik

    Niekryty krytyk

  • Banned
  • PipPipPipPip
  • 888 postów
  • Dołączył śro, 05 kwi 17
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Podkarpackie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Dammes
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 19 czerwiec 2017 - 11:29

Wy od razu po kilku miesiącach chcecie mieć wszystko na serwerze... Czytając twój post można stwierdzić, że masz jakiś problem z nowymi petami bo nie potrafisz zabić kogoś z jasiem? Nic nie ma od razu ;P I jak według Ciebie wyglądałoby to ograniczenie lv peta z graczami którzy mają te arry, jasie, razadory itp na 135 ?



#4 TypowyPustak

TypowyPustak

    Słaby pisarz

  • Banned
  • PipPipPip
  • 321 postów
  • Dołączył sob, 31 gru 16
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoHonolulu
  • Województwo:Pomorskie
  • Imię:Nazwisko
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:CzarnyBobas
  • Gildia:Chwilowo brak
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Polityka

Napisano 19 czerwiec 2017 - 11:35

Wy od razu po kilku miesiącach chcecie mieć wszystko na serwerze... Czytając twój post można stwierdzić, że masz jakiś problem z nowymi petami bo nie potrafisz zabić kogoś z jasiem? Nic nie ma od razu ;P I jak według Ciebie wyglądałoby to ograniczenie lv peta z graczami którzy mają te arry, jasie, razadory itp na 135 ?

Pisałem już, czytaj cały mój temat, pod koniec jest wyjaśnione.
Tu nie chodzi o to, że chcę mieć wszystko od razu. Ja już mam nagrane kilkaset godzin w tej grze, wiele miesięcy dropu za sobą i można powiedzieć, że w porównaniu do tych z Jasiami i Razadorami dalej nie mam NIC.

Chodzi tu o dysproporcję między graczami nowymi a tymi z 250. Bo gracze bez takich postaci nie uzbierają tyle, chyba, że ktoś jest masochistą i tyle miesięcy będzie codziennie tłokł rippera. Są skazani na IS, i to jest problem.

Poza tym, ograniczenie lv nie zmieni roli petów. Zmieni tylko poziomy, na których pełnią rolę. Chodzi o to, że na poziomach 200+ pet już nie rozdaje kart tak jak na poziomach do 135. Większość graczy na tym skorzysta, a ci z tymi petami nie spełniający lv nie stracą, jeśliby zastosować takie rozwiązanie jak pisałem.
Chcesz mieć mocarnego peta? Dalej byś miał, ale musiałbyś się liczyć z tym, że wtedy już pet dominacji nie zapewni i nie będziesz tłókł nowych graczy bezkarnie, a na wyższych lv będziesz musiał rozwijać inne sfery aby zapewnić sobie jakość w pvp.

@Sandacz321

To nie jest dostosowanie serwera pod pety tylko pod IS. Dobrego EQ się w IS`ie nie kupi, a do tego EQ każdy gracz może samemu zrobić najpierw dropiąc, potem bonując i na koniec ulepszając.

Użytkownik TypowyPustak edytował ten post 19 czerwiec 2017 - 11:40


#5 Enigmatic

Enigmatic

    Niekryty Alkoholik

  • Globtroter
  • PipPipPipPip
  • 795 postów
  • Dołączył nie, 20 lis 16
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoPrypeć
  • Województwo:Świętokrzyskie
  • Imię:Kamil
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Eitrim
  • Gildia:Slytherin
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 19 czerwiec 2017 - 11:40

Jak dla mnie to na nie, sam kilka miesiecy temu zaczynalem od zera i jakos dobilem do 255 i eq zeby moc swobodnie chodzic na mapki i miec jasia ;) ograniczenie lvlove bylo by bezsensem. Skoro kogos stac na petsa to czemu mialby go nie miec ? ;) Poza tym poza riperem masz tak samo eventy czy to Rozsypanki czy oxy na ktorych tez mozna zarobic ;) noooo i mowisz tak o tym 250 ciagle ze maja eq i moga sobie pozwolic na najnowsze petsy na postkach do zabawy, ale te 250 tez kiedys zaczynaly od niczego i jakos im sie udalo :). Sam pamietam jak najlepszym petsem byl lodowy i zaczynalem majac 20k pz :D


Użytkownik Enigmatic edytował ten post 19 czerwiec 2017 - 11:40


#6 TypowyPustak

TypowyPustak

    Słaby pisarz

  • Banned
  • PipPipPip
  • 321 postów
  • Dołączył sob, 31 gru 16
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoHonolulu
  • Województwo:Pomorskie
  • Imię:Nazwisko
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:CzarnyBobas
  • Gildia:Chwilowo brak
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Polityka

Napisano 19 czerwiec 2017 - 11:42

Jak dla mnie to na nie, sam kilka miesiecy temu zaczynalem od zera i jakos dobilem do 255 i eq zeby moc swobodnie chodzic na mapki i miec jasia ;) ograniczenie lvlove bylo by bezsensem. Skoro kogos stac na petsa to czemu mialby go nie miec ? ;) Poza tym poza riperem masz tak samo eventy czy to Rozsypanki czy oxy na ktorych tez mozna zarobic ;) noooo i mowisz tak o tym 250 ciagle ze maja eq i moga sobie pozwolic na najnowsze petsy na postkach do zabawy, ale te 250 tez kiedys zaczynaly od niczego i jakos im sie udalo :). Sam pamietam jak najlepszym petsem byl lodowy i zaczynalem majac 20k pz :D

Jak kogoś stać to niech sobie ma, ale niech walczy tam, gdzie pet nie zapewnia dominacji, czyli tam, gdzie są równorzędni gracze.

Co jest niezrozumiałe w tym, aby te pety dalej były ale po prostu miały ograniczenia lv? Mi nie chodzi aby odbierać komuś te pety, tylko aby one nie dawały takiej przewagi jak obecnie.

PS. Obecne 255 lv zaczynały wtedy, kiedy nie było tych petów i gra na serwerze była nieco łatwiejsza.

Użytkownik TypowyPustak edytował ten post 19 czerwiec 2017 - 11:43

  • qwerty010 lubi to

#7 Enigmatic

Enigmatic

    Niekryty Alkoholik

  • Globtroter
  • PipPipPipPip
  • 795 postów
  • Dołączył nie, 20 lis 16
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoPrypeć
  • Województwo:Świętokrzyskie
  • Imię:Kamil
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Eitrim
  • Gildia:Slytherin
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 19 czerwiec 2017 - 11:44

Jak kogoś stać to niech sobie ma, ale niech walczy tam, gdzie pet nie zapewnia dominacji, czyli tam, gdzie są równorzędni gracze.

Co jest niezrozumiałe w tym, aby te pety dalej były ale po prostu miały ograniczenia lv? Mi nie chodzi aby odbierać komuś te pety, tylko aby one nie dawały takiej przewagi jak obecnie.

Według mnie od początku tak bylo i nie ma co tego zzmieniac :) Poza tym wiele osob z tych 135 ma już tylko i wylacznie te postki i nie maja max lvla na mapki. Zawsze kasa zapewniała dominacje, umiesz lepiej, szybciej zarobic to wiadomo ze bedziesz lepszy czy to w pvp czy w eq exp tak ?. A na te Jaski razadory tez musieli zarobic. Tak jak mowie jestem na nie, tez nie gram teraz dlugo, bo tak jak pisalem wyzej kilka miesiecy i nie narzekam ani na zarobki ani na nic innego



#8 SlodkiMisiek.

SlodkiMisiek.

    Legenda VirtualMT2

  • Off Topic & Mod DC
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3147 postów
  • Dołączył pon, 18 cze 12
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Podkarpackie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:SlodkiMisiek
  • Gildia:Despotic
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:SlodkiMisiek
  • Hobby:VirtualMT2
    Anime -> Naruto & Boruto The Best


Napisano 19 czerwiec 2017 - 11:48

W metinie chodzi o to że : Potrafisz grać? Potrafisz zarobić? Potrafisz zrobić eq? - Będziesz niepokonany! (może akurat z niepokonanym przesada no ale ciężki do zabicia napewno będziesz). Jak dla mnie obojętne to zależy od administracji co o tym sądzą i najlepiej poczekać na opinię admina na ten temat.
Żeby być dobrym trzeba sobie jakoś radzić.


  • Temαri ♥ lubi to

virtualmt21712592857__diament_sygnatura.


#9 TypowyPustak

TypowyPustak

    Słaby pisarz

  • Banned
  • PipPipPip
  • 321 postów
  • Dołączył sob, 31 gru 16
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoHonolulu
  • Województwo:Pomorskie
  • Imię:Nazwisko
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:CzarnyBobas
  • Gildia:Chwilowo brak
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Polityka

Napisano 19 czerwiec 2017 - 12:09

Według mnie od początku tak bylo i nie ma co tego zzmieniac :) Poza tym wiele osob z tych 135 ma już tylko i wylacznie te postki i nie maja max lvla na mapki. Zawsze kasa zapewniała dominacje, umiesz lepiej, szybciej zarobic to wiadomo ze bedziesz lepszy czy to w pvp czy w eq exp tak ?. A na te Jaski razadory tez musieli zarobic. Tak jak mowie jestem na nie, tez nie gram teraz dlugo, bo tak jak pisalem wyzej kilka miesiecy i nie narzekam ani na zarobki ani na nic innego

Pomijając kwestię zarobku - mają te pety, OK, nie byłoby problemu, gdyby je wykorzystywali na mapki i do pvp 200+. Ale sporo graczy przechodzi na te 135 aby męczyć innych. Kupują te pety i są niemalże nietykalni a potem robią inspekcje DT i oponek w poszukiwaniu krasnali do ubicia i zgnojenia wyzwiskami.

Dlatego zależy mi na tym, aby przenieść te pety na poziomy 200+. Tam też taki pet im da przewagę nad graczem, który go nie ma ale nie aż taką. Tam tacy gracze będą musieli równocześnie dbać o EQ i inne aspekty w pvp, bo wszyscy wiemy, że na poziomach 200+ to EQ jest kluczowe.
Ale przede wszystkim dali by spokój nowym graczom, chcący zarabiać i rozwijać się na 135 by później iść dalej. Skoro ci gracze z tymi petami są tacy doświadczeni, tacy wybitni, to dlaczego nie walczą z równymi sobie albo i lepszymi na poziomach 200+ tylko przy użyciu tych petów gnoją nowych graczy na 135? A niestety ci gracze nie są w stanie odpowiedzieć w walce, bo jak podawałem na swoim przykładzie, uzbieranie na takiego peta na 135 lv to niemalże mision impossible.

Pomysł ten nie zmieni aż tak wiele w samej rozgrywce ale urozmaici pvp na 135, gdzie będą decydowały szczególiki, poszczególne elementy EQ dobrej jakości będą na wagę złota. Obecnie walka na 135 lv sprowadza się często do tego, kto jakiego ma peta, i o ile jest równowaga w petach do króla fenka, to te dalsze są już tak mocne, że same wygrywają pvp i w konsekwencji dowolny spot na mapach.
Myślę, że gracze chcący się stale rozwijać nie narzekaliby, to jedynie te cwaniaki, które celowo przechodzą na 135 z tymi petami byłyby zawiedzione.

Użytkownik TypowyPustak edytował ten post 19 czerwiec 2017 - 12:11


#10 Sandacz321

Sandacz321

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 421 postów
  • Dołączył nie, 08 sty 17


Napisano 19 czerwiec 2017 - 12:19

Pustak edit , mojego Petsa w is nie kupisz :)
Bierz się chłopie do roboty i pracuj na eq i ekwipunek ,dorobisz się jasia to inaczej już będziesz na to patrzał.
  • Enigmatic i Trezx lubią to

#11 Sardaar

Sardaar

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 376 postów
  • Dołączył nie, 15 gru 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Małopolskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Sardaar
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 19 czerwiec 2017 - 12:22

O jedno proszę, Pisz konkretnie i na temat bo naprawdę te wypracowania ciężko się czyta ( no sorki ale naprawdę :/ ). Co do tematu jest to zły pomysł kto zarobił ten ma. Jeżeli masz eq ponad 20 kb to na spokojnie można expic dalej, tak jak napisałeś na 250 jest lepszy zarobek więc polecam dążyć do tego poziomu jak najszybciej.

#12 ¢яιєℓℓ

¢яιєℓℓ

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 115 postów
  • Dołączył sob, 06 lip 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoKotostan
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Rafauu
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Criell
  • Gildia:KOT
  • Królestwo:Shinsoo
  • Hobby:


Napisano 19 czerwiec 2017 - 12:22

Witam serdecznie.
Inspiracją do stworzenia tego tematu był mój inny temat o petach, w którym jasno napisałem co o nich sądze.
Problem jest zasadniczy, pety pokroju razadora, jasia itp. (Nie wspominając nawet o tych nowych, które są totalnym bezsensem) psują rozgrywkę. Dlaczego?
Są to pety tak mocne, że moim zdaniem wręcz wypierają znaczenie EQ. Dla przykładu podam siebie - Ja idę na każdym privie taką samą metodą jeżeli chodzi o rozwijanie postaci pod kątem pvp - próbuję doskonalić EQ pod kątem najmniejszym szczególików i to ma mi zapewniać przewagę. I to na każdym privie się sprawdza, ale tutaj już nie. A to przez pety.
Niestety, o ile wygrywam z prawie każym graczem posiadającym peta maksymalnie do króla fenka (poza szamanami :P) i nawet z całkiem sporą ilością graczy z papugą arrą to w starciu z lepszymi petami nic już nie znaczę i nie tylko ja.

Ale to nie to jest największym problemem. Chodzi o cenę tych petów.
Zbieram kilka miesięcy i uzbierałem postać o wartości (wraz ze wszystkimi itemami) około 30kb i to na poziomie 135 powinno wystarczać na równą walkę z każdym. Podkreślam, że ja tyle w wiele miesięcy ciułam. A ile kosztuje taki Razador pet? Więcej.
Po prostu na takie pety mogą pozwolić sobie przeważnie tylko gracze, mający na koncie postaci 250 lv, z racji, iż tam jest o wiele lepszy zarobek a i nawet samwmu można tego peta wydropić (niebiosa). I ci gracze potem celowo tworzą postaci 135 lv i dominują nad innymi graczami, a ci nic nie mogą zrobić. A ci gracze męczą nowych, prześladując ich na oponach czy DT nie dając zarobić i grać.
Gracze nie mający takich podtaci 250+ są skazani albo na nudne, męczące kilkumiesięczne ciułanie brył na DT (Którego mało kto by się chciał dokonać w takim czasie) albo na wydanie kasy na IS.
Jaka jest zatem metoda, aby zmienić oblicze pvp na lepsze?


I tu przechodzi do sedna propozycji. Czyli ograniczenie lv petów, tak, aby określonego peta można było używać dopiero od jakiegoś tam lv. Te pety nie robią już takiego wrażenia na poziomach 200+, bo tam EQ jest tak silne, że ma decydujący wpływ na pvp. Dlaczego by zatem dopiero tam były dostępne?
Na 135 lv nie ma bossów czy map wymagających tak mocnych petów. Zatem można by wprowadzić taki podział jak np. ten:

- Pety Podstawowe (Piesek, Lew, Tygrysek, Dzik, Renifer, Azrael) i wydmuszki, nietoperze - dostępne od 60 lv postaci
- Panda bao bao - Dostępny od 90 lv postaci
- Lodowy Feniks - Dostępny od 105 lv postaci
- Niedźwiadek Kenai - Dostępny od 120 lv postaci
- Królewski Phoenix - Dostępny od 135 lv postaci.
- Papuga Arra - Dostępna od 150 lv postaci
- Razador, Jaś, Pająk - Dostępne od 200 lv postaci
- Najnowsze pety (Bazyliszek, wróżka, śmierć itp.) - Dostępne od 230 lv postaci

Oczywiście podział lv byłby kwestią do ustalenia, ale chodzi tu o jedną myśl - aby to EQ ponownie było kluczowe, nowi gracze mieli szansę nawiązać walkę z tymi mającymi postacie 250+ lv i pety nie rozdawały kart w pvp.

Jeżeli chodzi o rozwiązanie problemu graczy, posiadających już te pety na postaciach o niższym poziomie niż wymagany - w przypadku takich graczy moim pomysłem jest po prostu automatyczne spakowanie ich petów, aby mogli przenieść na swoje inne postaci lub sprzedać. Handlarza postaciami nie ma, więc oszustw w handlu postaciami by nie było, a sytuacja by została korzystnie rozwiązana także dla posiadaczy tych petów.

Aby zróżnicować inaczej pvp administracja mogłaby po prostu wprowadzić jakiś nowy set EQ, jakieś nmowe misje dające bonusy postaci - pomysłów jest wiele. Ale ważne, aby wszystkie te rzeczy były dostępne do wykonania także dla mniej doświadczonych graczy, którzy zaczynają grę od zera.

Wypowiedźcie się, co o tym sądzicie. Posiadaczy owych petów zachęcam do przeczytania całej mojej wypowiedzi (a szczególnie końcówki) przed napisaniem czegokolwiek. No i także proszę, aby opinie nie były subiektywne, a wszyscy wypowiadali się przez pryzmat serwera i ogółu graczy, a nie w kontekście aby zapewnić korzyść samemu sobie.

Masz 37 postów co może oznaczać że jesteś dość świeży na serwerze. Ludzie takie petsy za darmo nie dostali, najczęściej są to grube godziny żeby na niego zarobić. Jeżeli chodzi o nowe petsy, gracze 255 posprzedawali swoje eq byle by mieć tego petsa.

Ograniczenia ?! Jeżeli nie możesz dropić bo Cie zabiją, to zacznij kopać. Na tym polega gra, na rywalizacji... Ty zrobisz jakiegoś "x" tam petsa, a za parę miesięcy znowu ktoś będzie pisał tematy podobne do Twojego.

Co Ci stoi na przeszkodzie zrobienia takiego petsa jak "mają inni" ?

Po za tym pets to tylko dodatek, podstawa to eq.

Jak dla mnie jest to bezsens.


  • Enigmatic lubi to

#13 TypowyPustak

TypowyPustak

    Słaby pisarz

  • Banned
  • PipPipPip
  • 321 postów
  • Dołączył sob, 31 gru 16
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoHonolulu
  • Województwo:Pomorskie
  • Imię:Nazwisko
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:CzarnyBobas
  • Gildia:Chwilowo brak
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Polityka

Napisano 19 czerwiec 2017 - 12:26

Pustak edit , mojego Petsa w is nie kupisz :)
Bierz się chłopie do roboty i pracuj na eq i ekwipunek ,dorobisz się jasia to inaczej już będziesz na to patrzał.

Nie rozumiesz chyba, że ja się na niego nie dorobię. Na EQ pracuję od dawna, ale co mi to daje? Już tyle miesięcy zbieram na DT, że mam dosyć tego. A co dopiero drugie tyke na peta? Jestem w stanie jeszcze ulepszyć fenka na arrę i nic więcej.

A przejście na 254 lv i kupienie EQ oraz postaci aby robić WW czy waro/zbrojo kosztuje jak liczyłem też z 25kb. Fajnie, nie?

Jeżeli nie wiesz o czym mówisz to nic nie mów.
Wciel się w rolę nowego gracza, który nie korzysta z IS, nie ma pomocy od znajomych i musi samemu iść od początku gry m. in. męcząc się z zarabianiem na DT.

I nie, nie zmienię zdania. Nawet mając tego peta byłbym za tym, aby ograniczyć lv petów, w przeciwieństwie do was.

Użytkownik TypowyPustak edytował ten post 19 czerwiec 2017 - 12:29


#14 Sardaar

Sardaar

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 376 postów
  • Dołączył nie, 15 gru 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Małopolskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Sardaar
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 19 czerwiec 2017 - 12:32

Myślisz że to boskie eq do expa wszyscy kupili?? Chłopie ogarnij się, jak cię nie stać to robisz sam. Sam mając 8 kb już expilem postać do 254 i machalem kilofem na boskie exp. Daj już sobie siana poprostu ci się nie chcę i tyle.

#15 TypowyPustak

TypowyPustak

    Słaby pisarz

  • Banned
  • PipPipPip
  • 321 postów
  • Dołączył sob, 31 gru 16
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoHonolulu
  • Województwo:Pomorskie
  • Imię:Nazwisko
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:CzarnyBobas
  • Gildia:Chwilowo brak
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Polityka

Napisano 19 czerwiec 2017 - 12:32

Masz 37 postów co może oznaczać że jesteś dość świeży na serwerze. Ludzie takie petsy za darmo nie dostali, najczęściej są to grube godziny żeby na niego zarobić. Jeżeli chodzi o nowe petsy, gracze 255 posprzedawali swoje eq byle by mieć tego petsa.
Ograniczenia ?! Jeżeli nie możesz dropić bo Cie zabiją, to zacznij kopać. Na tym polega gra, na rywalizacji... Ty zrobisz jakiegoś "x" tam petsa, a za parę miesięcy znowu ktoś będzie pisał tematy podobne do Twojego.
Co Ci stoi na przeszkodzie zrobienia takiego petsa jak "mają inni" ?
Po za tym pets to tylko dodatek, podstawa to eq.
Jak dla mnie jest to bezsens.

Ośmieszasz się. Pets POWINIEN być dodatkiem, ale nim nie jest. Ja mam EQ warte już sporo, staram się pod każdym kątem je udoskonalić i co mi to daje? Mam króla fenka, przychodzi typ z razadorem. I mimo dobrego czy nawet bardzo dobrego EQ jestem bez szans.

@Sardaar

Komuś kto przeznaczył na drop kilka miesięcy i gra na serwerze kilkaset godzin może już się nie chcieć, tym bardziej, że w porównaniu do tych peciarzy nic sie osiągnał.

Zamiast spojrzeć na ogół graczy i racjonalnie myśleć większość tu potrafi tylko jechać po kimś, że mu się nie chce (a na prawdę bardzo mi się chciało) i bez sensownych argumentów obalać propozycję. To jest poziom dyskusji, bravo.

Użytkownik TypowyPustak edytował ten post 19 czerwiec 2017 - 12:35





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych