Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Czarne Skrzynki - click Dołączona grafika Komiks - click


Zdjęcie

Ograniczenia poziomowe petów



  • Zamknięty Temat jest zamknięty

Ankieta: Ograniczenie poziomowe petów (24 użytkowników oddało głos)

Co o tym sądzisz?

  1. Jestem na tak (8 głosów [33.33%])

    Procent z głosów: 33.33%

  2. Jestem na nie (16 głosów [66.67%])

    Procent z głosów: 66.67%

Głosuj
40 odpowiedzi w tym temacie

#16 HosseTop1

HosseTop1

    Niekryty krytyk

  • Globtroter
  • PipPipPipPip
  • 555 postów
  • Dołączył pią, 24 mar 17
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoKanał 3,5/ Vip 2
  • Województwo:Śląskie
  • Imię:Kuba
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:hosse
  • Gildia:Amnezja
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Hosse
  • Gadu-Gadu:Halo?
  • Hobby:Piłka nożna, gra z Dejwidem i Piotrkiem


Napisano 19 czerwiec 2017 - 12:38

Na tym serwerze nie można mieć wszystkiego na raz, jeżeli czegoś chcesz to rób tak by to zdobyć a nie tworzyć bezsensowne posty na forum, co i tak nic nie zmienią.

Chcesz być najlepszy to staraj się o to walcz o to, a nie pisz post na forum, że "to jest bezsensu".



#17 Enigmatic

Enigmatic

    Niekryty Alkoholik

  • Globtroter
  • PipPipPipPip
  • 795 postów
  • Dołączył nie, 20 lis 16
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoPrypeć
  • Województwo:Świętokrzyskie
  • Imię:Kamil
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Eitrim
  • Gildia:Slytherin
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 19 czerwiec 2017 - 12:44

Nie rozumiesz chyba, że ja się na niego nie dorobię. Na EQ pracuję od dawna, ale co mi to daje? Już tyle miesięcy zbieram na DT, że mam dosyć tego. A co dopiero drugie tyke na peta? Jestem w stanie jeszcze ulepszyć fenka na arrę i nic więcej.

A przejście na 254 lv i kupienie EQ oraz postaci aby robić WW czy waro/zbrojo kosztuje jak liczyłem też z 25kb. Fajnie, nie?

Jeżeli nie wiesz o czym mówisz to nic nie mów.
Wciel się w rolę nowego gracza, który nie korzysta z IS, nie ma pomocy od znajomych i musi samemu iść od początku gry m. in. męcząc się z zarabianiem na DT.

I nie, nie zmienię zdania. Nawet mając tego peta byłbym za tym, aby ograniczyć lv petów, w przeciwieństwie do was.

A czemu sie nie dorobisz ? Zaczalem od zera jakies 8 miesiecy temu, nie zrobilem ani 1go ripera i moze po 2 miesiacach na samych eventach i kopaniu rudy mialem juz szamana 135 z trujacym pajakiem i eq z kd 8 nie dalej jak miesiac pozniej postke 255 z arra (sprzedalem135) a pozniej juz na niebiosach sam jas dropnal i wszystko poszlo na +. Wiec tu wszystko zalezy tylko i wylacznie od checi ;) A co do IS'u to nie wydalem wtedy ani zlotowki na to ;) Masz wiele innych opcji zarobkowych procz ripera serio.



#18 qwerty010

qwerty010

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 343 postów
  • Dołączył pon, 24 wrz 12
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoCzęstochowa
  • Województwo:Śląskie
  • Imię:Wojciech
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Tita
  • Gildia:ShadowBlade
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 19 czerwiec 2017 - 13:07

Nie mam zdania ponieważ uważam, że wina nie leży po stronie petsów. Problem polega na tym, że na poziomach 250+ nie ma żadnych mapek do pvp. Ludzie robią jedynie eq pod exp ponieważ wszystkie dungeony są prywatne. W związku z brakiem jakichkolwiek szans na ciekawe walki na wysokich poziomach ludzie postanowili tworzyć postacie pod pvp na poziom 135 ponieważ tam jest największe nagromadzenie ludzi z eq pvp. Zwłaszcza na DT i oponach gdzie jak najwięcej osób próbuje swoich sił by zarobić pare groszy. Dlatego cena eq runicznego i otchłani do pvp spadła. Kiedyś te bronie były wykorzystywane do expa natomiast teraz wraz z wprowadzeniem nowych broni exp są niemalże bezużyteczne. Napisałem kiedyś post, w którym przedstawiłem propozycję na rozwiązanie problemu. Gdyby nowi gracze mieli większy wybór prywatnych dungeonów a garcze 250+ posiadali odpowiedniki oponek i dt na swoich poziomach to rozgrywka była by zrównoważona i o wiele ciekawsza. Niestety Administrator w odpowiedzi na mój post stwierdził, że pvp jest traktowane jako utrudnianie gry... Szkoda, że jeszcze nie zauważył jak bardzo utrudnioną gre mają nowi gracze kiedy muszą mierzyć się z hordą ludzi z perfekcyjnym ekwipunkiem pod pvp.


  • TypowyPustak lubi to

#19 TypowyPustak

TypowyPustak

    Słaby pisarz

  • Banned
  • PipPipPip
  • 321 postów
  • Dołączył sob, 31 gru 16
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoHonolulu
  • Województwo:Pomorskie
  • Imię:Nazwisko
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:CzarnyBobas
  • Gildia:Chwilowo brak
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Polityka

Napisano 19 czerwiec 2017 - 13:52

A czemu sie nie dorobisz ? Zaczalem od zera jakies 8 miesiecy temu, nie zrobilem ani 1go ripera i moze po 2 miesiacach na samych eventach i kopaniu rudy mialem juz szamana 135 z trujacym pajakiem i eq z kd 8 nie dalej jak miesiac pozniej postke 255 z arra (sprzedalem135) a pozniej juz na niebiosach sam jas dropnal i wszystko poszlo na +. Wiec tu wszystko zalezy tylko i wylacznie od checi ;) A co do IS'u to nie wydalem wtedy ani zlotowki na to ;) Masz wiele innych opcji zarobkowych procz ripera serio.

Eventów nie można traktować jako zarobku. W moim przypadku bardzo często te eventy mnie omijają a jak już jakiś jest, to szansa na jakąkolwiek lepszą wygraną jest bliska zeru. Jedyny event w którym mam szansę wygrać to OX, ale moje doświadczenia z OX`em jak dotąd są takie, że często bywałem u końcówki OX`a ale jeszcze nigdy nie wygrałem. Eventy typu krzyżówka czy rozsypanka są dla mnie martwe, bo tam zawsze wygrywają te same osoby, które albo zgadują słowo albo cholernie szybko piszą.
Kopanie rud natomiast to jest zarobek gorszy od rippera i MASAKRYCZNIE nudny, męczący.

I moje zarabianie sprowadza się tylko do rippera, a jak pisałem - mam prawo mieć dość po tylu już godzinach spędzonych na dropie.


Ale nie róbmy tutaj off-topu, to nie jest temat o tym, jak zarabiać tylko o mojej propozycji.

Powtarzam, nie chcę aby te pety były likwidowane. Chcę tylko aby pvp na poziomach np. 135 się wyrównał i to nie pet nieosiągalny dla nowych graczy rozdawał karty. Gracze bogatsi by wygrywali nadal, ale nowi by mieli szansę dorównać. Pewną przyczyną problemu jest też wymieniany przez kolegę qwerty010 brak stref pvp na poziomach 200+.
I teraz rządam argumentów (I to dobrych) dlaczego miałoby być to złe. Jak ktoś by chciał czuć moc tego peta to by kupił na postać 200+ i po problemie, a zostawił w spokoju graczy na 135.

Użytkownik TypowyPustak edytował ten post 19 czerwiec 2017 - 13:55

  • qwerty010 lubi to

#20 zipso

zipso

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 634 postów
  • Dołączył czw, 09 paź 14
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoTam gdzie ciebie nie ma
  • Województwo:Wielkopolskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Nemron
  • Gildia:BRAT3RSTWO
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Nemron


Napisano 19 czerwiec 2017 - 16:08

Jak dla mnie bez sensu
Jak bym chcial to zrobię postac i ulepszę Jasia na ten najnowszy pet

#21 MakeMyDay

MakeMyDay

    Niekryty krytyk

  • Globtroter
  • PipPipPipPip
  • 844 postów
  • Dołączył wto, 23 kwi 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:MakeMyDay
  • Królestwo:Shinsoo


Napisano 19 czerwiec 2017 - 17:24

Wbiłeś 135lvl i zaczynasz płakać, że nie możesz innych zabić? :D Czy serwer virtualmt2 powstał po to, aby dobijać 135lvl i zaprzestawać expienia? Poświęć kilka tygodni, aby dobić 255lvl, zacznij chodzić na mapki i szybciutko zarobisz na peta. I nie pisz, że jak kiedyś się wbijało 254/255lvl to było prościej, bo uwierz mi, że nie było. W ostatnich miesiącach/latach administracja dodała tyle udogodnień dla mniejszych lvli (mnóstwo eventów), aby szybciej mogli zrobić eq i zdobyć 254 poziom. Dzisiaj w jeden dzień na eventach idzie zarobić tyle, co kilka lat temu przez miesiąc na dropieniu sztabek w m1, więc na twoim miejscu bym się cieszył, że administracja tak ułatwia grę nowym graczom.   


  • Sardaar, Enigmatic i TypowyPustak lubią to

#22 TypowyPustak

TypowyPustak

    Słaby pisarz

  • Banned
  • PipPipPip
  • 321 postów
  • Dołączył sob, 31 gru 16
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoHonolulu
  • Województwo:Pomorskie
  • Imię:Nazwisko
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:CzarnyBobas
  • Gildia:Chwilowo brak
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Polityka

Napisano 19 czerwiec 2017 - 20:18

Wbiłeś 135lvl i zaczynasz płakać, że nie możesz innych zabić? :D Czy serwer virtualmt2 powstał po to, aby dobijać 135lvl i zaprzestawać expienia? Poświęć kilka tygodni, aby dobić 255lvl, zacznij chodzić na mapki i szybciutko zarobisz na peta. I nie pisz, że jak kiedyś się wbijało 254/255lvl to było prościej, bo uwierz mi, że nie było. W ostatnich miesiącach/latach administracja dodała tyle udogodnień dla mniejszych lvli (mnóstwo eventów), aby szybciej mogli zrobić eq i zdobyć 254 poziom. Dzisiaj w jeden dzień na eventach idzie zarobić tyle, co kilka lat temu przez miesiąc na dropieniu sztabek w m1, więc na twoim miejscu bym się cieszył, że administracja tak ułatwia grę nowym graczom.

Ciekawe jak mam expić, skoro powyżej 140 już nie ma zarobku. Nie dość, że wbicie 254 trochę zajmuje to nawet nie ma jak zarobić na te EQ boskie wymagane do zrobienia mapek bo po prostu nie ma zarobku na innych poziomach.
Zatem zastanów się zanim coś napiszesz.

Śmiechłem przy tych eventach. Jakoś ciekawe, że ja nie gram mało w tą grę a nigdy nie zarobiłem na evencie więcej niż 1kb, a i to mi się zdarzyło ledwie z 2 razy odkąd gram. A admini nie pomagają, bo uparcie dążą do tego, aby utrudnić wygrywanie w eventach. W OX`ach już jest tylko 50/50, te rozsypanki pomijam milczeniem bo tutaj nigdy nie wygram, na ZUO nie idzie zarobić bo z rippera nic nie leci a tak to są same bossy 250 lv, w Tanace nie wiem o co chodzi a na inne eventy nawet nie trafiam.
Także eventy Sherlocku, eventy.

No i jeszcze jedno. Może zamiast durnego pisania jak mogę i jak nie mogę zarabiać czy expić napiszesz coś o propozycji, co sądzisz i to DOBRZE UZASADNISZ?

Użytkownik TypowyPustak edytował ten post 19 czerwiec 2017 - 20:24


#23 Sardaar

Sardaar

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 376 postów
  • Dołączył nie, 15 gru 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Małopolskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Sardaar
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 20 czerwiec 2017 - 04:58

Pet to dodatek do gry więc jak normalny dodatek jest na każdy lvl, nie ma potrzeby tego zmieniać, bo jest dobrze jak jest, tak było zawsze odkąd wprowadzili zwierzaki. To tylko wprowadza niepotrzebne utrudnienia, napisze ci to jeszcze raz kto ma ten ma a ty lepiej Zajmij się swoim eq jeżeli nie dajesz rady. I nie mów że nie ma jak na boskie zarobić, bo można sobie kupić nieb+0-6 i ulepszać a ty płaczesz że nie ma jak zarobic. Teraz i tak masz łatwiej niż kiedyś. Daj sobie już siana i poproś o zamknięcie tego tematu bo jest totalnie bez sensu i nic nie wnosi ciekawego do gry.
  • Sandacz321 lubi to

#24 TypowyPustak

TypowyPustak

    Słaby pisarz

  • Banned
  • PipPipPip
  • 321 postów
  • Dołączył sob, 31 gru 16
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoHonolulu
  • Województwo:Pomorskie
  • Imię:Nazwisko
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:CzarnyBobas
  • Gildia:Chwilowo brak
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Polityka

Napisano 20 czerwiec 2017 - 05:10

Pet to dodatek do gry więc jak normalny dodatek jest na każdy lvl, nie ma potrzeby tego zmieniać, bo jest dobrze jak jest, tak było zawsze odkąd wprowadzili zwierzaki. To tylko wprowadza niepotrzebne utrudnienia, napisze ci to jeszcze raz kto ma ten ma a ty lepiej Zajmij się swoim eq jeżeli nie dajesz rady. I nie mów że nie ma jak na boskie zarobić, bo można sobie kupić nieb+0-6 i ulepszać a ty płaczesz że nie ma jak zarobic. Teraz i tak masz łatwiej niż kiedyś. Daj sobie już siana i poproś o zamknięcie tego tematu bo jest totalnie bez sensu i nic nie wnosi ciekawego do gry.

Pet to już nie jest dodatek, obecnie na poziomach poniżej 200 to podstawowy element pvp, i EQ mu ustępuje. Na 135 wystarczy mieć razadora i nawet z bardzo średnim EQ każdego się rozjedzie.

Już piszę po raz n-ty, ja się zajmuje swoim EQ i to bardzo. Wydałem na nie prawie 30kb, no tylko fajnie by było, aby to coś dawało. Bo dopóki walczę z typami mającymi pety do króla feniksa i włącznie to niemalże każdego na luzie pokonuję. A wystarczy typol z razadorem i nic nie zrobię, a EQ już za bardzo nie poprawię pomijając kosmetyczne różnice wynikające z nasiora bestii.

Także kończ waść, wstydu oszczędź.

c4dc279bb37d4242.png


Użytkownik TypowyPustak edytował ten post 20 czerwiec 2017 - 05:18


#25 DoMnieDymisz

DoMnieDymisz

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 118 postów
  • Dołączył pią, 13 wrz 13
  • MiastoKrotoszyn
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:DoMnieDymisz
  • Królestwo:Jinno

Napisano 20 czerwiec 2017 - 07:44

Jestem na nie... Tyle zbieralem swoim 64lvl na arre i teraz mialbym biegac z najgorszym petem? A co z arrą? Mam ją chomikować aż mi się zachce grać wyższym lvl gdzie nie ma dla mnie większej zabawy?



#26 TypowyPustak

TypowyPustak

    Słaby pisarz

  • Banned
  • PipPipPip
  • 321 postów
  • Dołączył sob, 31 gru 16
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoHonolulu
  • Województwo:Pomorskie
  • Imię:Nazwisko
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:CzarnyBobas
  • Gildia:Chwilowo brak
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Polityka

Napisano 20 czerwiec 2017 - 08:08

Jestem na nie... Tyle zbieralem swoim 64lvl na arre i teraz mialbym biegac z najgorszym petem? A co z arrą? Mam ją chomikować aż mi się zachce grać wyższym lvl gdzie nie ma dla mnie większej zabawy?

Nie czasami gra się po to aby się rozwijać?
Nie czytasz całego tematu. Pisałem, że w takich przypadkach wystarczyłoby po prostu takim delikwentom automatycznie zapakować tego peta, aby mogli go sprzedać albo przełożyć sobie na inną postać. Założenie jest takie: chcesz grać dla zabawy na niskich lv? Dobrze, ale nie będziesz miał takiej przewagi. Chcesz poczuć moc peta? Wbij wyższy poziom.

Nie patrzycie na plusy tego pomysłu. Nie dość, że:
1) Zachęci do expienia
2) Urozmaici pvp na niskich poziomach
3) Zlikwiduje cwaniaków terroryzujących DT i oponki, którzy jedynie przeszkadzają innym
4) Zwiększy rolę EQ i biologa

Ja myśle, że to powinno nawet posiadaczy tych petów przekonać, a na pewno tych racjonalnie myślących, tym bardziej, że nic nie stracą. Nie stracą bryłek za peta i dalej będą mogli rządzić ale w mniejszym stopniu i nowi gracze będą mogli ich doścignąć przynajmniej do 140 poziomu. Pojedynki będa o wiele ciekawsze, bo obecnie często wystarczy spojrzeć na peta aby wiedzieć kto wygra.
Tymczasem większość z was burzy się bo "A co ja wtedy zrobię z tym petem?", nie czytając nawet do końca propozycji i tematu.

PS.
Poza tym, można się dobrze bawić nie posiadając wywalonych w kosmos petów. Ja mam króla fenka i mimo, iż w starciu z razadorami mam małe szanse to się dobrze bawię w pvp. Postawiłem na EQ i dopóty dopóki przeciwnik nie ma ogromnej przewagi w pecie to wygrywam. W zabawie chodzi też o ciągłe doskonalenie się i prawdziwą zabawą jest dążenie do perfekcji EQ. Tutaj jeden item nie daje niemalże natychmiastowej wygranej, tu wszystko musi stać na wysokim poziomie a te szczególiki tak ważne kosztują i to sporo (przykład - EQ bestii). I to jest sztuka aby na 135 lv zdobyć taki kolektyw EQ aby szczegółami rozmontować rywala. Na pewno nie jest wielkią chwałą uzbierać na postaci 254 lv peta, który wszystko załatwia.

Użytkownik TypowyPustak edytował ten post 20 czerwiec 2017 - 08:21


#27 Sardaar

Sardaar

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 376 postów
  • Dołączył nie, 15 gru 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Małopolskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Sardaar
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 20 czerwiec 2017 - 09:01

Człowiek podobno szybko się dostosowuje do warunków, no cóż ty jesteś wyjątkiem. Tak już jest od paru lat ...
No nwm czy taka sztuka jest odpalić bs i wybonowac eq na 120 lvl, piszesz poprostu brednie, które proszę cię chociaż o połowę skracaj bo większość ludzi omija ten temat tylko dlatego że nie chce się im tego czytać :P.
  • ¢яιєℓℓ lubi to

#28 TypowyPustak

TypowyPustak

    Słaby pisarz

  • Banned
  • PipPipPip
  • 321 postów
  • Dołączył sob, 31 gru 16
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoHonolulu
  • Województwo:Pomorskie
  • Imię:Nazwisko
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:CzarnyBobas
  • Gildia:Chwilowo brak
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Polityka

Napisano 20 czerwiec 2017 - 11:50

Człowiek podobno szybko się dostosowuje do warunków, no cóż ty jesteś wyjątkiem. Tak już jest od paru lat ...
No nwm czy taka sztuka jest odpalić bs i wybonowac eq na 120 lvl, piszesz poprostu brednie, które proszę cię chociaż o połowę skracaj bo większość ludzi omija ten temat tylko dlatego że nie chce się im tego czytać :P.

Nie każdy ma EQ wartości jakiejś tam.
Ale za to o wiele więcej jest ludzi z EQ przeciętnym albo i nawet słabym, którzy i tak wygrywają z każdym dzięki OP petowi.

Gdybym się nie dostosował do warunków to bym już tu dawno nie grał, chyba logiczne. Także znowu się skompromitowałeś.

Czekam dalej na sensowne argumenty dlaczego ograniczenie lv petów byłoby "złe".
Chyba się nie doczekam bo większość tutaj sra w majteczki na widok jakiejkolwiek propozycji, która mogłaby odebrać im orgazmowanie przy ubijaniu nowicjuszy swoimi "boskimi" petami, zamiast racjonalnie myśleć.

Kończymy temat zarabiania, expa, tego dlaczego się nie mogę dostosować i innych pierdół przytoczonych aby zachować honor przy braku argumentów. Teraz tylko o propozycji. Jej zalety i wady.

Użytkownik TypowyPustak edytował ten post 20 czerwiec 2017 - 12:00


#29 Sardaar

Sardaar

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 376 postów
  • Dołączył nie, 15 gru 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Małopolskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Sardaar
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 20 czerwiec 2017 - 18:47

Argument 1: jest to nie potrzebne i nic nie wnosi do gry poza utrudnieniem.
Argument 2: brak rynku zbytu dla zwierzaków ijeszcze do tego to pakowanie o mowisz. Kto te pety kupi jak potencjalni nabywcy będą sprzedawcami. Byłyby jasie po 10 kb ... jak ne mniej, a reszta petow? ceny by pofixowaly a rynek się ustabilizował narazie. Nie warto tego zmieniać.
Argument 3: system petow jest dobry i nie warto go zmieniać.


A skampromitowales się ty, 2 bezsensownym tematem o tym samym czyli o niczym.
  • Enigmatic lubi to

#30 TypowyPustak

TypowyPustak

    Słaby pisarz

  • Banned
  • PipPipPip
  • 321 postów
  • Dołączył sob, 31 gru 16
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoHonolulu
  • Województwo:Pomorskie
  • Imię:Nazwisko
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:CzarnyBobas
  • Gildia:Chwilowo brak
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Polityka

Napisano 20 czerwiec 2017 - 19:42

Argument 1: jest to nie potrzebne i nic nie wnosi do gry poza utrudnieniem.
Argument 2: brak rynku zbytu dla zwierzaków ijeszcze do tego to pakowanie o mowisz. Kto te pety kupi jak potencjalni nabywcy będą sprzedawcami. Byłyby jasie po 10 kb ... jak ne mniej, a reszta petow? ceny by pofixowaly a rynek się ustabilizował narazie. Nie warto tego zmieniać.
Argument 3: system petow jest dobry i nie warto go zmieniać.
A skampromitowales się ty, 2 bezsensownym tematem o tym samym czyli o niczym.

No oczywiście, jak tobie nie pasuje to temat jest o niczym.
Argument 1: Utrudnieniem dla kogo? Dla małp grasującuch na oponach i DT z tymi petami chcący tylko przeszkadzać innym?
Argument 2: No tak, bo jak ty kupujesz peta tylko po to aby sobie walić przy zabijaniu nowych graczy to myślisz, że tylko temu służą pety?
Argument 3: To nie system jest zły tylko idioci, którzy go nadużywają aby sobie móc napisać "Leż śmieciu".

Brnijmy w to dalej, bardzo mądry graczu.

Użytkownik TypowyPustak edytował ten post 20 czerwiec 2017 - 19:44





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych