Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Lotto - click Dołączona grafika Wielkanocne Kartki - click Dołączona grafika Turniej PvP - click


Lvl do petów



  • Zamknięty Temat jest zamknięty

Ankieta: Lvl do petów (72 użytkowników oddało głos)

Pety

  1. Głosowano Tak (33 głosów [45.83%])

    Procent z głosów: 45.83%

  2. Nie ( dlaczego ) (34 głosów [47.22%])

    Procent z głosów: 47.22%

  3. Tak, ale inny przedział lvl'owy (5 głosów [6.94%])

    Procent z głosów: 6.94%

Głosuj
210 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_TraXaL_*

Guest_TraXaL_*
  • Guests
  • Dołączył --

Napisano 13 lipiec 2017 - 20:36

Tak jak pisałem w dyskusjach, postanowiłem zrobić tutaj propozycje oraz ankiete ;)

1. lepszy pet = większy lvl 

mniej więcej:

podstawowe pety do króla co 10lvl'i od 50lvl'a 

arra 135lvl

jaś 200lvl

lepsze od jasia 254/255

 

Ma to pomóc nowszym graczom zarobić coś na oponkach ponieważ teraz każdy z arra/jasiem jak gildie "Patrotic" "gumisie" ciągle tam siedzą z mniejszymi dropami... a to jest bez sensu chcemy przeciez aby nowi gracze mogli jakoś zarabiać...
nie każdy lubi kopać w m1 przez miesiąc aby kupić sobie coś lepszego



#2 PENTAGROM

PENTAGROM

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 696 postów
  • Dołączył pon, 17 cze 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoJakie chcesz
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Dymacz


Napisano 13 lipiec 2017 - 20:41

Jestem za! 

Lecz z przedziałem: podstawowe - 50 lv bao bao - 80 lv lodowy -95 lv kenai - 110 lv królewski - 125 lv  arra - 140 lv jaśki itp. - 180 lv najlepsze - 250+

Specjalne eventowe typu wydmuszka króliczek itp od 1 lvl


Użytkownik PENTAGROM edytował ten post 13 lipiec 2017 - 20:42


#3 Admin

Admin

    Administrator VirtualMT2

  • Administrator
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5238 postów
  • Dołączył sob, 03 gru 11
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:[GA]admin
  • Gildia:VirtualAdmin
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:wojtek


Napisano 13 lipiec 2017 - 20:47

*
Popularny

Myśleliśmy już o tym,  ale wydaje mi się że nie przekonasz tą propozycją większości. Jeśli to tylko chodzi o mapkę metin1 to możemy ustawić tam restrykcję która polegała by na np. blokadzie przywołania tych lepszych petsów, powiedzmy od ary w górę.


  • к α у η є я ι η α, qwerty010, ¢яιєℓℓ i 10 innych osób lubią to

virtualmt21516717016__769671423939699945


#4 Kreatywny :ph34r:

Kreatywny :ph34r:

    Początkujący

  • Banned
  • PipPip
  • 143 postów
  • Dołączył pią, 02 maj 14
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Małopolskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:V3Ali
  • Gildia:Amnezja
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Ali


Napisano 13 lipiec 2017 - 20:53

Na pewno restrykcja na mapę metin 1 w znacznym stopniu pomoglaby nowym graczom i uchronila trochę przed takimi ludźmi jak z gildi dyniowi czy patriotic. Jeśli by samo ograniczenie lvli petow nie przeszło to chociaż część z nich by zaczęła expic dalej, skoro na mapce metin 1 by się nie mogli wyżywać.

#5 Penga

Penga

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 373 postów
  • Dołączył pią, 22 sty 16
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoFredekBezKredek
  • Województwo:Małopolskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Penga/lSzewczyKl
  • Gildia:Kredek Bez Fredek
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Siema ja jestem Fredek :)

Napisano 13 lipiec 2017 - 20:54

Myśleliśmy już o tym,  ale wydaje mi się że nie przekonasz tą propozycją większości. Jeśli to tylko chodzi o mapkę metin1 to możemy ustawić tam restrykcję która polegała by na np. blokadzie przywołania tych lepszych petsów, powiedzmy od ary w górę.

ale jaki to ma sens by na  mape metin 1 blokować pety  od arry w góre? jak juz blokować to wsztystkie pety wtedy uniknie sie następnego płaczu dotyczącego wbijania osb z królami :)

co i tak moim zdaniem jest nie potrzebne :) 

Pozdrawiam :) :)


virtualmt21501151824__mrocznapenga.png


#6 TypowyPustak

TypowyPustak

    Słaby pisarz

  • Banned
  • PipPipPip
  • 321 postów
  • Dołączył sob, 31 gru 16
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoHonolulu
  • Województwo:Pomorskie
  • Imię:Nazwisko
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:CzarnyBobas
  • Gildia:Chwilowo brak
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Polityka

Napisano 13 lipiec 2017 - 21:00

Zdecydowanie na tak.
Jedyna różnica jaką można zrobić do dać arrę od 140 lv, tak, aby była dostępna na DT (sporo ułatwia bicie rozpruwacza) ale nie dostępna na oponkach.

@Admin

Ależ oczywiście, że przekona większość. Nie przekona tylko mniejszości, tej która wykorzystuje te pety do przeszkadzania w dropieniu na oponkach. Normalnym graczom szkody to nie robi, nawet tym, którzy siedzą na 135 tylko dla odrobiny zabawy. Przeszkadza to wiadomym osobnikom, gdyż dzięki tym topowym petom są praktycznie bezkarni i tylko na tym im zależy.

A ograniczenie lv nie tylkpo usunie je z oponek ale przeniesie w inne "sfery". Na 200+ taki pet wrażenia na nikim nie robi, bo wystarczy, że np. przyjdzie koleś z EQ otchłani i cwaniaczek z petem wyparuje w moment. A niestety obecnie do 150 lv taki pet to w zasadzie całe pvp.

ale jaki to ma sens by na  mape metin 1 blokować pety  od arry w góre? jak juz blokować to wsztystkie pety wtedy uniknie sie następnego płaczu dotyczącego wbijania osb z królami :)
co i tak moim zdaniem jest nie potrzebne :) 
Pozdrawiam :) :)


Chyba czegoś nie rozumiesz.
Różnica jest taka, że gracz zaczynający od zera jeżeli trochę się napracuje to samemu może zdobyć króla fenka. A takiego razadora się ani nie kupi, bo nie idzie na 135 uzbierać, ani nie zrobi, bo cena ulepszania jest co nie dziwi bardzo wysoka.

Moje zdanie jest takie: jak ktoś coś uzbierał na 254 lv to niech tym wojuje na 254 lv.

Już pisałem, że skoro EQ otchłani, sety boskie, mistyczne, demoniczne i inne badziewia mają ograniczenia lv, to dlaczego pety nie mają? Razador to tak jakby połączenie boskiego kapka z ludźmi zamiast potworów, oraz misji biologa fioletowych ziół i worków. Wszystko to ma ograniczenia a razador nie.

#7 Penga

Penga

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 373 postów
  • Dołączył pią, 22 sty 16
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoFredekBezKredek
  • Województwo:Małopolskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Penga/lSzewczyKl
  • Gildia:Kredek Bez Fredek
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Siema ja jestem Fredek :)

Napisano 13 lipiec 2017 - 21:10

Zdecydowanie na tak.
Jedyna różnica jaką można zrobić do dać arrę od 140 lv, tak, aby była dostępna na DT (sporo ułatwia bicie rozpruwacza) ale nie dostępna na oponkach.



Chyba czegoś nie rozumiesz.
Różnica jest taka, że gracz zaczynający od zera jeżeli trochę się napracuje to samemu może zdobyć króla fenka. A takiego razadora się ani nie kupi, bo nie idzie na 135 uzbierać, ani nie zrobi, bo cena ulepszania jest co nie dziwi bardzo wysoka.

Moje zdanie jest takie: jak ktoś coś uzbierał na 254 lv to niech tym wojuje na 254 lv.

Już pisałem, że skoro EQ otchłani, sety boskie, mistyczne, demoniczne i inne badziewia mają ograniczenia lv, to dlaczego pety nie mają? Razador to tak jakby połączenie boskiego kapka z ludźmi zamiast potworów, oraz misji biologa fioletowych ziół i worków. Wszystko to ma ograniczenia a razador nie.

nie idzie uzbierać na 135 lvl ? człowieku 2/3 tygodnie na dt spokojnie uzbierasz na tego razadorka

sam zbieralem na tego peta w dt i nie tylko na peta :) na samym dt w ciagu 2 miesiecy zarobilem ponad 120kb wiec wiem coś o dropie na 135

po 2 ty chyba cos masz z glowa  normalne ze eq otchłani itd maja ograniczenia lvl bo w koncu to jest eq a pet to jest pupilek ktory pomaga ci w grze dajac pewne bonusy dzięki którym jest ci łatwiej na serwie


  • Cz0-kapik lubi to

virtualmt21501151824__mrocznapenga.png


#8 TypowyPustak

TypowyPustak

    Słaby pisarz

  • Banned
  • PipPipPip
  • 321 postów
  • Dołączył sob, 31 gru 16
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoHonolulu
  • Województwo:Pomorskie
  • Imię:Nazwisko
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:CzarnyBobas
  • Gildia:Chwilowo brak
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Polityka

Napisano 13 lipiec 2017 - 21:35

nie idzie uzbierać na 135 lvl ? człowieku 2/3 tygodnie na dt spokojnie uzbierasz na tego razadorka
sam zbieralem na tego peta w dt i nie tylko na peta :) na samym dt w ciagu 2 miesiecy zarobilem ponad 120kb wiec wiem coś o dropie na 135
po 2 ty chyba cos masz z glowa normalne ze eq otchłani itd maja ograniczenia lvl bo w koncu to jest eq a pet to jest pupilek ktory pomaga ci w grze dajac pewne bonusy dzięki którym jest ci łatwiej na serwie

Ojej, "Pupilek daje pewne bonusy, dzięki którym jest ci łatwiej na serwie".
Ty sobie chyba teraz żartujesz, skoro to są "pewne bonusy", które ułatwiają "grę" na serwie to ja jestem św. Mikołaj. Takie bonusy to jakby runka UM +9, coś o porównywalnej mocy. I nie służą "ułatwianiu gry" tylko biciu innych graczy na 135 tym samym utrudnianiu im gry i podkręcaniu Ego. Przecież Runka UM czy misje biologa też dają "pewne bonusy", które ułatwiają "grę" na serwie.
Weź kończ waść, wstydu oszczędź.

Wykonajmy jeszcze pewne przeliczenia. Z rippera średnio leci po 100b, a ty w 2 miesiące uzbierałeś 120kb? Robiąc przeliczenia w miesiąc osiągnąłeś 60kb (:D) a na 1 dzień wyrabiałeś stale i niezmiennie przez 2 miesiące po 2kb. Biorąc pod uwagę, że średni czas wykonania DT biorąc pod uwagę też czekanie na metka wynosi ponad 30 minut albo i dłużej to poświęcałeś PONAD 10 GODZIN dzienne na samo DT (Prawie pół dnia)? I do tego nieprzerwanie przez 60 dni.

I tym sposobem doszliśmy do tego punktu, że coś ci nie wyszło to imponowanie zarobkami jakie mogą osiągać 135 lv.
Pierwsza sprawa, że aby osiągać takie zarobki biorąc pod uwagę czas i to, że średnio śpi się tam nie wiem, 7-9 godzin to jedynie... 5 godzin w dniu poświęcałeś na coś innego niż walenie DT w metku?
Druga sprawa to przetrwanie psychiczne. DT to jedna z najnudniejszych mapek a klucz może dobijać. Ja wysiadałem już po tygodniu a na prawdę mam chęci na wiele, natomiast ty przez cholerne 2 miesiące ciskając dziennie po pół dnia w te DT miałeś chęci aby to robić?

Podsumówując temat, nic już lepiej nie pisz bo z każdym kolejnym postem się coraz bardziej kompromitujesz. Próbujesz wszystkich uświadomić jacy to my jesteśmy w błędzie, bo sam jesteś zapewne jednym z tych cwaniaków żerujących petami na 135 lv, a wychodzi na to, że nie wiesz co powiedzieć.

Użytkownik TypowyPustak edytował ten post 13 lipiec 2017 - 21:42


#9 Guest_TraXaL_*

Guest_TraXaL_*
  • Guests
  • Dołączył --

Napisano 13 lipiec 2017 - 22:04

Jestem za! 

Lecz z przedziałem: podstawowe - 50 lv bao bao - 80 lv lodowy -95 lv kenai - 110 lv królewski - 125 lv  arra - 140 lv jaśki itp. - 180 lv najlepsze - 250+

Specjalne eventowe typu wydmuszka króliczek itp od 1 lvl

Oj ciut szybko można mieć tego jasia :P   w tedy dużo osób będzie na 140-150lvl siedzieć   jaśka da się wydropić od 220lvl'a więc ( wstęp na niebiosa ) dlaczego takiego przedziału nie dać?    przeciez on do PVP a najlepsza zabawa jest gdy zrobisz Full biola i masz takiego peta

 

Myśleliśmy już o tym,  ale wydaje mi się że nie przekonasz tą propozycją większości. Jeśli to tylko chodzi o mapkę metin1 to możemy ustawić tam restrykcję która polegała by na np. blokadzie przywołania tych lepszych petsów, powiedzmy od ary w górę.

Mapa metin1 ( gracze zarabiają tam głównie z KD +7 i kamieni wodnych )  to tak samo jak by nie dać również na DT przeciez na DT da się zarobić od 135lvl'a otrucie z petem królem i tyle ;)

z resztą panie Wojtku ustawił pan artefakt na spakowanie postaci dlaczego nie może pan zrobić wymogu do peta ;) albo zaczną wbijać +220lvl aby móc się cieszyć petem oraz wzrosnie cena zbrj +220lvl


nie idzie uzbierać na 135 lvl ? człowieku 2/3 tygodnie na dt spokojnie uzbierasz na tego razadorka

sam zbieralem na tego peta w dt i nie tylko na peta :) na samym dt w ciagu 2 miesiecy zarobilem ponad 120kb wiec wiem coś o dropie na 135

po 2 ty chyba cos masz z glowa  normalne ze eq otchłani itd maja ograniczenia lvl bo w koncu to jest eq a pet to jest pupilek ktory pomaga ci w grze dajac pewne bonusy dzięki którym jest ci łatwiej na serwie

Jesteś człowieku śmieszny...

na serwerze jest powiedzmy 100/200 graczy którzy siedzą na 120-140lvlu   jest 7 kanałów... jeżeli uda ci się zrobić DT będzie cud... nie każdy może zrywać nocki ponieważ ludzie pracują...  tak jak kolega wyżej pisał 10h dziennie musiał być to robić.... zważając na:
1. ciągle twoje DT
2. ciągle wbijasz sam nikt ci nie utrudnia

3. nie chodzisz się załatwiać, jesć oraz pić

4. nie masz innych obowiązków w domu...



#10 Sardaar

Sardaar

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 376 postów
  • Dołączył nie, 15 gru 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Małopolskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Sardaar
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 13 lipiec 2017 - 23:54

Piszę to już w 3 takim samym temacie. Po pierwsze: weź pod uwagę cenę rezadora i Jasia po tych zmianach. Jak myślisz ile będzie kosztować szkata z niebios czy spakowany pet jak rynek zbytu dla tych petow stanie się sprzedawcą, bo wątpię że oni zostaną na swoich postaciach jeżeli Jaś będzie na 200lvl
Po drugie: powstanie dopiero dysproporcja między nowymi graczami którzy będą siedzieć do 135lvl aż nie zarobią na lepszego peta( bo będziecie im to tłuc do głowy że bez takiego peta nie ma co się brać na wyższe lvl), a starymi graczami którzy będą siedzieć na wyższych poziomach. Chociaż i tak będą mieli swoje 135 tylko że ze słabszym petem,wiec i tak będą chodzić w (jak to piszecie) bandach po 5 osób. Czyli nic to nie da.

Edit: zapomniałem. TypowyPustak rób streszczenia swoich postów bo większość je przewija bez czytania :P

Użytkownik Sardaar edytował ten post 14 lipiec 2017 - 00:04


#11 RainFly

RainFly

    Początkujący

  • Globtroter
  • PipPip
  • 200 postów
  • Dołączył sob, 24 gru 16
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Lubelskie
  • Imię:Terry A. Davis
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:JoWitax
  • Gildia:CZELUŚĆ
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:RainFly
  • Hobby:harnaś


Napisano 13 lipiec 2017 - 23:57

ja jestem na nie, każdy sobie jakoś radził z takimi ludzmi

kazdy wie future ze dla ciebie jaś to chwila moment i okradnięcie swojej gildii ale na forum nie musisz udawać wielkiego pana żeby zdobyć zaufanie

inb4 klasa na oponkach

powinna być blokada przeciwko złodziejom ale to w innym temacie


  • SlawekM lubi to

"Jak kraść, to miliony" ~ RudnikDagger

Dołączona grafika


#12 Gwiazdor

Gwiazdor

    Komentator

  • Banned
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1162 postów
  • Dołączył śro, 01 lut 12
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoLondon
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Michu
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Gwiazdor
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Gwiazdus
  • Gadu-Gadu:x

Napisano 14 lipiec 2017 - 00:03

Jest -/+ tego ze pety powinny byc od lvl jakiegos, bo gracz ktory zaczal gre na serwerze meczyl sie na oponkach, razador, i na riperze, siedzial dniami i nocami aby sobie kupic super duper fajnego peta typu papugi lub jasia. 

 

I jak to wejdzie bedzie musial zostawic dropienie na maly lvl i wbijac lvl, tylko zeby peta uzywac ktorego zbieral na jego miesiac lub wiecej, i tyle wkurzania sie na dt i oponkach jak gracze jemu ksuli i nie dali mapek robic lub dropic..

 

Teraz jak tego jasia. papuge ma to daje rade szybko zrobic dt i ubic oponke zanim jakis kogz 135lvl go zabije bo ma fajnego peta.. papuge i jasia nie jest fajnie spakowac, a co jak gracze chca zostac na 135lvl z fajnym petem?... 

 

#Moja opinia i jestem na nie, bo sam planuje ogarnac 135lvl z papuga i jasiem i se ulatwic robienie mapek na maly lvl. 


  • Sardaar lubi to

virtualmt21502558949__gwiazdoe_gif.gif


#13 Penga

Penga

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 373 postów
  • Dołączył pią, 22 sty 16
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoFredekBezKredek
  • Województwo:Małopolskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Penga/lSzewczyKl
  • Gildia:Kredek Bez Fredek
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Siema ja jestem Fredek :)

Napisano 14 lipiec 2017 - 05:04

Oj ciut szybko można mieć tego jasia :P   w tedy dużo osób będzie na 140-150lvl siedzieć   jaśka da się wydropić od 220lvl'a więc ( wstęp na niebiosa ) dlaczego takiego przedziału nie dać?    przeciez on do PVP a najlepsza zabawa jest gdy zrobisz Full biola i masz takiego peta

 

Mapa metin1 ( gracze zarabiają tam głównie z KD +7 i kamieni wodnych )  to tak samo jak by nie dać również na DT przeciez na DT da się zarobić od 135lvl'a otrucie z petem królem i tyle ;)

z resztą panie Wojtku ustawił pan artefakt na spakowanie postaci dlaczego nie może pan zrobić wymogu do peta ;) albo zaczną wbijać +220lvl aby móc się cieszyć petem oraz wzrosnie cena zbrj +220lvl


Jesteś człowieku śmieszny...

na serwerze jest powiedzmy 100/200 graczy którzy siedzą na 120-140lvlu   jest 7 kanałów... jeżeli uda ci się zrobić DT będzie cud... nie każdy może zrywać nocki ponieważ ludzie pracują...  tak jak kolega wyżej pisał 10h dziennie musiał być to robić.... zważając na:
1. ciągle twoje DT
2. ciągle wbijasz sam nikt ci nie utrudnia

3. nie chodzisz się załatwiać, jesć oraz pić

4. nie masz innych obowiązków w domu...

człowieku dziennie na dt siedzialem od 3 do 4.5h wiec nie mów mi ze 10h musisz siedziec :) i nie zarywałem nocek po prostu gralem sb spokojnie...a co do ceny jaska mozesz kupić 20kuponów po 30zł co sztk 2.5kb wiec ten razadorek nie jest jakiś wyczyn tylko musisz chcieć a nie płakać na forum że tego tamtego sie nie da :) jakoś do tej pory nikt nie płakał o te pety tylko dawali sobie rada

sam zaczynałem od 0 tak samo jak inni i nie wydałem w is jakoś się dorobilem  i znam wiele osb co się dorobiło na dt kopaniu rud oponkach :)


  • ¢яιєℓℓ lubi to

virtualmt21501151824__mrocznapenga.png


#14 TypowyPustak

TypowyPustak

    Słaby pisarz

  • Banned
  • PipPipPip
  • 321 postów
  • Dołączył sob, 31 gru 16
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoHonolulu
  • Województwo:Pomorskie
  • Imię:Nazwisko
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:CzarnyBobas
  • Gildia:Chwilowo brak
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Polityka

Napisano 14 lipiec 2017 - 08:15

Piszę to już w 3 takim samym temacie. Po pierwsze: weź pod uwagę cenę rezadora i Jasia po tych zmianach. Jak myślisz ile będzie kosztować szkata z niebios czy spakowany pet jak rynek zbytu dla tych petow stanie się sprzedawcą, bo wątpię że oni zostaną na swoich postaciach jeżeli Jaś będzie na 200lvl
Po drugie: powstanie dopiero dysproporcja między nowymi graczami którzy będą siedzieć do 135lvl aż nie zarobią na lepszego peta( bo będziecie im to tłuc do głowy że bez takiego peta nie ma co się brać na wyższe lvl), a starymi graczami którzy będą siedzieć na wyższych poziomach. Chociaż i tak będą mieli swoje 135 tylko że ze słabszym petem,wiec i tak będą chodzić w (jak to piszecie) bandach po 5 osób. Czyli nic to nie da.
Edit: zapomniałem. TypowyPustak rób streszczenia swoich postów bo większość je przewija bez czytania :P

Dlaczego mają ceny jaśka spaść i co to ma niby wnieść negatywnego dla serwera? Przecież nie będzie dostępny tylko dla tych durnych 135 lv, a za to na 200+ wszyscy mogli by go mieć. I to tam powinien mieć zastosowanie.

Takie bonusy jakie on daje nie mogą być dostępne na każdym lv.
To tak jakby na misje biologa nie było ograniczeń lv i goście na 135 lataliby po skończonych fioletach, ying yangach albo i nawet workach. No i co, jaśki mogą być a bonusy z biologa już nie? Na to samo wychodzi.

Niech sobie chodzą w bandach 5-cio osobowych ale nie będą już bezkarni. Król feniks czy nawet arra nie są poza zasięgiem graczy nie mających postaci 254/255 lv bo nie kosztują 40 kb.

Nie rozumiem też, dlaczego piszesz, że razadory są nieprzydatne na wysokie lv. Jak to? Dają dużo HP i ataku więc bardzo pomagają w biciu bossów, a na 135 nie ma takich bossów, do którym jest wymagany razador. Bardzo dużo ludzi ma razadorki na 254 lv i nie myślą nawet aby nimi siekać na 135 i irytować innych. Tylko nieliczni mają odchyły.

PS. Nie zauważyłeś, że ilekroć jest temat o petach to ciągle jedynie te same kilka osób jest negatywnie nastawiona w stosunku do propozycji? To potwierdza moją tezę, że tylko ci stosujący te pety do irytowania graczy na 135 są na NIE, bo reszcie taka zmiana w niczym nie przeszkadza.

Użytkownik TypowyPustak edytował ten post 14 lipiec 2017 - 08:17


#15 TypowyPustak

TypowyPustak

    Słaby pisarz

  • Banned
  • PipPipPip
  • 321 postów
  • Dołączył sob, 31 gru 16
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoHonolulu
  • Województwo:Pomorskie
  • Imię:Nazwisko
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:CzarnyBobas
  • Gildia:Chwilowo brak
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Polityka

Napisano 14 lipiec 2017 - 08:21

człowieku dziennie na dt siedzialem od 3 do 4.5h wiec nie mów mi ze 10h musisz siedziec :) i nie zarywałem nocek po prostu gralem sb spokojnie...a co do ceny jaska mozesz kupić 20kuponów po 30zł co sztk 2.5kb wiec ten razadorek nie jest jakiś wyczyn tylko musisz chcieć a nie płakać na forum że tego tamtego sie nie da :) jakoś do tej pory nikt nie płakał o te pety tylko dawali sobie rada
sam zaczynałem od 0 tak samo jak inni i nie wydałem w is jakoś się dorobilem  i znam wiele osb co się dorobiło na dt kopaniu rud oponkach :)


Gościu, już coś pisałem, żebyś się nie kompromitował.
Wyliczyłem też, że aby zarobić taką sumkę przy realiach DT to kwestia 10 godzin dziennie stale przez 2 miesiące. A ty tu wyjeżadżasz o 4 godzinach? Zastanów się co piszesz.

No i twoja najlepsza porada na problemy petów na serwerze: nie naprawiajmy nic, tylko idźcie wydać kasę na IS`a i sobie kupcie.

Ps. Na kopaniu rudy nie wyjdzie 10 godzin dziennie, tylko 24/7. Ja znam za to wielu durniów. Do jednego właśnie odpisałem.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych