Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Lotto - click Dołączona grafika Komiks - click Dołączona grafika Odgadnij liczbę - click


Zdjęcie

Niebiosa



  • Zamknięty Temat jest zamknięty

Ankieta: szkata (2 użytkowników oddało głos)

Poprawić drop szkaty ? ( zostaw swoje zdanie)

  1. Jest dobrze.. (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  2. Jest źle..http://www.forum.virtualmt2.com.pl/index.php?# (2 głosów [100.00%])

    Procent z głosów: 100.00%

Warownia, poprawa dropu

  1. Jest dobrze? (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  2. Jest źle, do skromnej poprawy .. ? (2 głosów [100.00%])

    Procent z głosów: 100.00%

Głosuj
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ¢яιєℓℓ

¢яιєℓℓ

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 119 postów
  • Dołączył sob, 06 lip 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoKotostan
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Rafauu
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Criell
  • Gildia:KOT
  • Królestwo:Shinsoo
  • Hobby:


Napisano 27 lipiec 2017 - 19:21

Zanim zacznę, temat kieruje do osób które "nałogowo" katują te mapę i mają czym jakieś pojęcie o temacie. Wiadomo że po 2/3 mapach nie ma jak
Temat służyć będzie jak Wy zapatrujecie się na owy drop, oraz drop szkatułki której ostatnio dawno na serwerze nie widziałem, więc czekam na Wasze opinie i głosy. Tylko jedna prośba, zachowajmy w temacie ogólny ład by nie został zamknięty za gów** burze.

 

A więc: Według mnie co mogę podsumować po całym tygodniu latania niebios?

Zrobiłem 250+ map, a to że z reguły jestem uparty dążyłem... do postawionego celu, ale ku mojemu zdziwieniu podsumowując jest ok, ale..

Widać że była poprawa dropu po wprowadzeniu ulepek na medalion, poprzednio smoki same puste były teraz też zdarza się to 3 na 10/15 map.

Z dropem nie jest źle, ja widać niżej. Raz lepiej raz gorzej z reguły.Na tyle map jeden kostium, ale w sumie to dobrze bo ostatnio dość dużo ich jest na serwerze a cena z 5kb spadła do 1.5. Łzy także nie widziałem, ale komunikując się z graczami wiem że dropi, jak widać po temacie szkata, już nie.

 

virtualmt21501184669__droop.png

tak prezentuje się drop więc nie daje suchych faktów (* nie licząc bosskich przetopów bo więcej ich było a trochę ich  dodałem do eq)

Więc by nie marudzić, jak Wy zapatrujecie się na poprawę dropu szkaty ( petsów), wiadomo niesie za sobą to konsekwencje, ale w obecnej sytuacji to prawie cud ją wydropić.

Jeżeli mogę, napomknę tu też o dropie z warowni, gdzie pewne ilości ulep na kilka map ani jedna nie dropnie i możliwości delikatnej poprawy dropu lub o wprowadzeniu propozycji admina ''szkat ulep" bo dużo osób narzeka że obecna sytuacja tam to "porażka"

 

Zapraszam do dyskusji i ankiety co sądzicie o obecnej sytuacji.

 

PS. Może hipokryzją to troszkę podchodzi, ale nie tylko ja zauważyłem że coś jest nie 'halo' :)

Zanim klikniesz na "tak/nie" zostaw jakiś komentarz.


  • Enigmatic lubi to

#2 Admin

Admin

    Administrator VirtualMT2

  • Administrator
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5248 postów
  • Dołączył sob, 03 gru 11
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:[GA]admin
  • Gildia:VirtualAdmin
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:wojtek


Napisano 27 lipiec 2017 - 19:25

Podczas najbliższej przerwy, drop na niebiosach zostanie przebudowany (szansa na drop szkaty petsów, również zostanie zwiększona).


  • Morganax, ¢яιєℓℓ, Glicyloalanyloalanina i 1 inna osoba lubią to

virtualmt21516717016__769671423939699945


#3 Enigmatic

Enigmatic

    Niekryty Alkoholik

  • Globtroter
  • PipPipPipPip
  • 795 postów
  • Dołączył nie, 20 lis 16
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoPrypeć
  • Województwo:Świętokrzyskie
  • Imię:Kamil
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Eitrim
  • Gildia:Slytherin
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 27 lipiec 2017 - 19:26

Sam wylatalem z 1k niebios i 1wszy pets byl po 12ste mapce jakies 8/9 miechow temu, nie Kuba ? :D. A pozniej juz bez ani 1go petsa, pare x lzy pozniej zanim wprowadzili drop stroi oczywiscie drop no taki jak opisales :D

Jak dla mnie to drop moze zostac, natomiast waro sie nie wypowiem nie latam :) bylem moze 20x max :D



#4 Admin

Admin

    Administrator VirtualMT2

  • Administrator
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5248 postów
  • Dołączył sob, 03 gru 11
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:[GA]admin
  • Gildia:VirtualAdmin
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:wojtek


Napisano 27 lipiec 2017 - 19:31

Wczoraj ktoś na TS poruszał ten temat, tak że tak jak wyżej napisałem podczas najbliższej przerwy poprawimy drop.


  • Enigmatic i RUMUNxPOMPA lubią to

virtualmt21516717016__769671423939699945





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych