Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Czarne Skrzynki - click Dołączona grafika Komiks - click


Zdjęcie

Kamień Duszy Antymagii



  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź

Ankieta: KD antymagii (25 użytkowników oddało głos)

Co sądzisz o propozycji?

  1. Podoba mi się (3 głosów [12.00%])

    Procent z głosów: 12.00%

  2. Wymaga poprawek (3 głosów [12.00%])

    Procent z głosów: 12.00%

  3. Głosowano Nie podoba mi się (19 głosów [76.00%])

    Procent z głosów: 76.00%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów
42 odpowiedzi w tym temacie

#16 TypowyPustak

TypowyPustak

    Słaby pisarz

  • Banned
  • PipPipPip
  • 321 postów
  • Dołączył sob, 31 gru 16
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoHonolulu
  • Województwo:Pomorskie
  • Imię:Nazwisko
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:CzarnyBobas
  • Gildia:Chwilowo brak
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Polityka

Napisano 31 lipiec 2017 - 12:20

(widzę że znów kolejną propozycję pod sb robisz i znowu na siłę chcesz serwer zmieniać)

Przecież gram WP`kiem, który ma tylko 1 skill magiczny i to lichy, służący do zdejmowania buffów. Więc co to mi ma dać sherlocku?

No ale przecież trzeba pokazać swoją siłę cwaniactwa.

To też pokazuje, że dominują tu na forum osoby głupie lub cwaniackie - tylko pojedyńcze osoby pokazują tu jakiś poziom, reszta jedynie obraża i cwaniakuje.

Użytkownik TypowyPustak edytował ten post 31 lipiec 2017 - 12:24


#17 szeryf322

szeryf322

    handlarz bryłkami na allegro

  • Banned
  • PipPip
  • 297 postów
  • Dołączył pon, 15 kwi 13
  • Państwo: Country Flag
  • Miasto26-300
  • Województwo:Lódzkie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:NieMaTuNic
  • Nick na TS:Vocus #Szluge


Napisano 31 lipiec 2017 - 12:33

Przecież gram WP`kiem, który ma tylko 1 skill magiczny i to lichy, służący do zdejmowania buffów. Więc co to mi ma dać sherlocku?

No ale przecież trzeba pokazać swoją siłę cwaniactwa.

To też pokazuje, że dominują tu na forum osoby głupie lub cwaniackie - tylko pojedyńcze osoby pokazują tu jakiś poziom, reszta jedynie obraża i cwaniakuje.

a chu* mnie obchodzi czym grasz XD, wygłaszasz się publicznie tzn. mam prawo do własnej opinii :)

Anyway, jedną z tych "głupich" osób jesteś Ty i Twój brak poszanowania odnoście reszty forum pisząc że dominuje tutaj taki, a nie inny poziom

 

 

Co do propozycji to dodawać z głową aby nie zaśmiecać tego działu ! Są rzeczy ważniejsze które nie zostały jeszcze wprowadzone ! Jak na moje to do kosza to :)


  • Amudiel lubi to

#18 ¢яιєℓℓ

¢яιєℓℓ

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 115 postów
  • Dołączył sob, 06 lip 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoKotostan
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Rafauu
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Criell
  • Gildia:KOT
  • Królestwo:Shinsoo
  • Hobby:


Napisano 31 lipiec 2017 - 12:38

Przecież gram WP`kiem, który ma tylko 1 skill magiczny i to lichy, służący do zdejmowania buffów. Więc co to mi ma dać sherlocku?

No ale przecież trzeba pokazać swoją siłę cwaniactwa.

To też pokazuje, że dominują tu na forum osoby głupie lub cwaniackie - tylko pojedyńcze osoby pokazują tu jakiś poziom, reszta jedynie obraża i cwaniakuje.

Mówisz widzisz tu osoby głupie, zobacz tylko ile "hejtu" zebrałeś... I nie bierz tego do siebie, ale patrząc na Twój nick od razu widać z kim mamy "przyjemność,,

Twoje propozycje, mogę porównać do papieru toaletowego zaraz po skorzystaniu z WC. Czyli jednym słowem, nie ma z niego pożytku.

Ja pisałem wiele razy, ogarnij te propozycje..

Skile postaci były optymalizowane, a przemyśl jakie skutki będzie mieć wprowadzenie takiego KD.

 

Z chęcią spotkam Cie po za kołem w m1/m2 ... Ewentualnie pod DT.

 

Nie pozdrawiam.


  • szeryf322 i Sardaar lubią to

#19 TypowyPustak

TypowyPustak

    Słaby pisarz

  • Banned
  • PipPipPip
  • 321 postów
  • Dołączył sob, 31 gru 16
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoHonolulu
  • Województwo:Pomorskie
  • Imię:Nazwisko
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:CzarnyBobas
  • Gildia:Chwilowo brak
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Polityka

Napisano 31 lipiec 2017 - 13:05

Co do propozycji to dodawać z głową aby nie zaśmiecać tego działu ! Są rzeczy ważniejsze które nie zostały jeszcze wprowadzone ! Jak na moje to do kosza to :)

No to dlaczego ty i kilka innych osób nie napiszecie od razu w ten sposób, że propozycja jest zła albo niepotrzebna i podacie uzasadnienie, tylko od razu trzeba cwaniakować i obrażać?

I to niby nie jest żałosny poziom rozmowy użytkowników tego forum?
Przyznam od razu, to jest pierwsze forum na którym widzę takie cwaniactwo i chamstwo użytkowników, z czego niektórzy z nich nawet nie umieją wyrażać swoich argumentów a tym bardziej prowadzić rozmowy.
Rozmowa tutaj to jakby próba rozmowy z takim typowym, stereotypowym gimbusem, który ma za duże domniemanie o sobie.

Oczywiście tyczy się to tylko małej części graczy, ale niektóre osobniki przerażają.

Użytkownik TypowyPustak edytował ten post 31 lipiec 2017 - 13:18


#20 szeryf322

szeryf322

    handlarz bryłkami na allegro

  • Banned
  • PipPip
  • 297 postów
  • Dołączył pon, 15 kwi 13
  • Państwo: Country Flag
  • Miasto26-300
  • Województwo:Lódzkie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:NieMaTuNic
  • Nick na TS:Vocus #Szluge


Napisano 31 lipiec 2017 - 13:20

Na nie, po 1 magia na bm nie działa. Po 2 szaman wtedy by bił tak dużo że... zresztą ninja z chmury tak samo.

 

 

Na nie ponieważ inne postacie bd wtedy niewyobrażalnie więcej biły

 

 

Co do propozycji to dodawać z głową aby nie zaśmiecać tego działu ! Są rzeczy ważniejsze które nie zostały jeszcze wprowadzone ! Jak na moje to do kosza to

 

 

 

Skile postaci były optymalizowane, a przemyśl jakie skutki będzie mieć wprowadzenie takiego KD.

Poświęciłem tą minutę i zrobiłem to dla Ciebie :), ba nawet Ci poświęcę jeszcze jedną i napiszę: Jeżeli forum i to jak ktoś się do Ciebie odnosi to nie uczestnicz w nim ! Wielu już tutaj takich było i zostało ukróconych :)

Mówią że książki nie ocenia się po okładce, no ale jesteś mało inteligentny/sprytny, ponieważ swoimi wypowiedziami się tylko ośmieszasz :) Przeżyj kilka swoich ostatnich propozycji i wynieś z tego lekcję bo już nie zamierzam Ci niczego tłumaczyć. Jeżeli jeszcze raz się wypowiesz odbiegając od tematu to Twoja odpowiedź zostanie zgłoszona, a jeżeli chcesz porozmawiać z kimś adekwatnym do swojego poziomu polecam wpisać; "Przedszkole ...(Twoja miejscowość). Gwarantuje Ci że znajdziesz kogoś dla siebie :)

 

EDIT1; 

Oczywiście tyczy się to tylko małej części graczy, ale niektóre osobniki przerażają.
 

 

To też pokazuje, że dominują tu na forum osoby głupie lub cwaniackie - tylko pojedyńcze osoby pokazują tu jakiś poziom, reszta jedynie obraża i cwaniakuje.
 

 

Zdecyduj się =)


Użytkownik szeryf322 edytował ten post 31 lipiec 2017 - 13:22

  • qwerty010 lubi to

#21 TypowyPustak

TypowyPustak

    Słaby pisarz

  • Banned
  • PipPipPip
  • 321 postów
  • Dołączył sob, 31 gru 16
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoHonolulu
  • Województwo:Pomorskie
  • Imię:Nazwisko
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:CzarnyBobas
  • Gildia:Chwilowo brak
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Polityka

Napisano 31 lipiec 2017 - 13:26

Poświęciłem tą minutę i zrobiłem to dla Ciebie :), ba nawet Ci poświęcę jeszcze jedną i napiszę: Jeżeli forum i to jak ktoś się do Ciebie odnosi to nie uczestnicz w nim ! Wielu już tutaj takich było i zostało ukróconych :)
Mówią że książki nie ocenia się po okładce, no ale jesteś mało inteligentny/sprytny, ponieważ swoimi wypowiedziami się tylko ośmieszasz :) Przeżyj kilka swoich ostatnich propozycji i wynieś z tego lekcję bo już nie zamierzam Ci niczego tłumaczyć. Jeżeli jeszcze raz się wypowiesz odbiegając od tematu to Twoja odpowiedź zostanie zgłoszona, a jeżeli chcesz porozmawiać z kimś adekwatnym do swojego poziomu polecam wpisać; "Przedszkole ...(Twoja miejscowość). Gwarantuje Ci że znajdziesz kogoś dla siebie :)

EDIT1;





Zdecyduj się =)

A teraz proszę cię, zacytuj wypowiedzi agresywne, obrażające lub będące typową oznaką cwaniactwa. I tych wyjdzie z 3 razy tyle.

Zatem odpowiedz sobie na pytanie: co jest oznaką niskiego poziomu intelektualnego: próba dążenia do rozmowy i jakiegoś efektu porozumienia, czy może to co niektórzy obierają za cel: obrażanie, cwaniactwo i durnota. (Zaraz znowu się odezwie jakiś wybitny człowiek i zacznie wyzywać :D. No bo jak to można takie znakokmite osoby jak Penga czy Amudiel krytykować)

Jeżeli tego nie rozumiesz to ty powinieneś się cofnąć do etapu przedszkolnego, a nie ja.

Użytkownik TypowyPustak edytował ten post 31 lipiec 2017 - 13:35


#22 Guest_TraXaL_*

Guest_TraXaL_*
  • Guests
  • Dołączył --

Napisano 31 lipiec 2017 - 13:40

Pomysł jest w sobie nawet dobry ale na inny serwer ;)
Pomyśl sobie...

Wojownik 255lvl Full eq piek +9
buty 30%
lvl - 20%

+ 80% abs

85% magi przez bony

 

Bijesz w niego 50-100k, jak zostanie to dodane w tedy kogoś bedzie mozna było zabić pod warunkiem że wyleci 10 na 1 ;)

 

NA NIE



#23 Sardaar

Sardaar

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 376 postów
  • Dołączył nie, 15 gru 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Małopolskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Sardaar
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 31 lipiec 2017 - 15:39

Jak obrazasz każdego po kolei, w każdym temacie, jak się z tb nie zgadza, to się jeszcze dziwisz że zbierasz tyle hejtu pod każdą propozycją. Zauważ skąd się ten hejt bierze,poczytaj poprzednie tematy i zanim zaczniesz od kogoś wymagać kultury wypowiedzi to się jej sam naucz. Polecam ci odpuścić sobie na jakiś czas lub wogole pisanie propozycji.

Co do tematu dalej na nie, takie kd wprowadzi nie potrzebne zamieszanie.

#24 TypowyPustak

TypowyPustak

    Słaby pisarz

  • Banned
  • PipPipPip
  • 321 postów
  • Dołączył sob, 31 gru 16
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoHonolulu
  • Województwo:Pomorskie
  • Imię:Nazwisko
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:CzarnyBobas
  • Gildia:Chwilowo brak
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Polityka

Napisano 31 lipiec 2017 - 16:44

Jak obrazasz każdego po kolei, w każdym temacie, jak się z tb nie zgadza, to się jeszcze dziwisz że zbierasz tyle hejtu pod każdą propozycją. Zauważ skąd się ten hejt bierze,poczytaj poprzednie tematy i zanim zaczniesz od kogoś wymagać kultury wypowiedzi to się jej sam naucz. Polecam ci odpuścić sobie na jakiś czas lub wogole pisanie propozycji.
Co do tematu dalej na nie, takie kd wprowadzi nie potrzebne zamieszanie.


Mogłeś uciąć swoją wypowiedź i zostawić tylko ostatnie zdanie. A teraz pewnie mi tu narzucą, że to ja piszę długie posty :D

#25 taxer1921

taxer1921

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 188 postów
  • Dołączył pią, 16 cze 17
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoCzęstochowa
  • Województwo:Śląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:XTaxer
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:taxer
  • Hobby:ogladanie psa jak sra

Napisano 31 lipiec 2017 - 22:34

ale gownoburza matko bosko a moj post przeoczony calkiem wiec napisze jeszcze raz ze dla kd takich jak magii mozna dodac npca ktory z np 5 kd +7 losuje inny :> ktos cos moze na ten pomysl odpowie zamiast wyzywac sie z pustakiem?


tumblr_og1fqs146r1vv1g70o1_540.gifvirtualmt21501278032__beka_xd.png

 


#26 Penga

Penga

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 373 postów
  • Dołączył pią, 22 sty 16
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoFredekBezKredek
  • Województwo:Małopolskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Penga/lSzewczyKl
  • Gildia:Kredek Bez Fredek
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Siema ja jestem Fredek :)

Napisano 01 sierpień 2017 - 04:52

Przecież gram WP`kiem, który ma tylko 1 skill magiczny i to lichy, służący do zdejmowania buffów. Więc co to mi ma dać sherlocku?

No ale przecież trzeba pokazać swoją siłę cwaniactwa.

To też pokazuje, że dominują tu na forum osoby głupie lub cwaniackie - tylko pojedyńcze osoby pokazują tu jakiś poziom, reszta jedynie obraża i cwaniakuje.

po 1 jestes pustym idiota i wszystko robisz pod siebie od początku serwera jest wszystko dobrze ale ty sobie nie mozesz proadic odrazu robisz jakies przyczymane posty ktore nic nie wniosa tylko pogorsza to wszystko !!!! MYŚLENIE NIE BOLI I POMYŚL CZEMU TAK JEST A NIE INACZEJ? 

2gowno nas obchodzi ze grasz wp'ekiem

po 3 ta propozycja by sie nie pojawila gdybys nie chcial grac bm'em

4 przyjdzi szaman czy sura z eq i cie bd zabijal bd plakal ze za mocno bije

5 robisz post na temat peta i ciagniesz ta gównoburze  i uważasz że towje zdanie jest najlepsze a jesli ktos z tym sie nie zgadza to zaraz go wyzywasz od idiotów idt

           

 

 

            MOŻESZ JUZ SKONCZYC SWOJE LITANIE NA FORUM BO WSZYSTKIE TWOJE GÓWNIANE PROPOZYCJE BD SIE TAK KONCZYC !!!


  • ¢яιєℓℓ lubi to

virtualmt21501151824__mrocznapenga.png


#27 lCyganl <3

lCyganl <3

    Niekryty krytyk

  • Globtroter
  • PipPipPipPip
  • 978 postów
  • Dołączył pon, 09 lut 15
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoMyszyniec/ Surowe
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Ortrug
  • Gildia:Dominate
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:@lbin

Napisano 01 sierpień 2017 - 09:47

Wystarczająco jest odp na magię jakby takie coś weszło to szaman ciula by bił.
Na nie.

#28 Sardaar

Sardaar

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 376 postów
  • Dołączył nie, 15 gru 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Małopolskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Sardaar
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 01 sierpień 2017 - 11:23

ale gownoburza matko bosko a moj post przeoczony calkiem wiec napisze jeszcze raz ze dla kd takich jak magii mozna dodac npca ktory z np 5 kd +7 losuje inny :> ktos cos moze na ten pomysl odpowie zamiast wyzywac sie z pustakiem?


I będziesz miał ceny kd vit i potwora +7 po 10 b .. fajne myślenie. Idźcie z tymi waszymi propozycjami, bo są nie przemyślane i słabe, nie wnoszące nic na ten serwer poza idiotycznymi pomysłami z serwerów ktore upadaj po paru miesiącach.

#29 TypowyPustak

TypowyPustak

    Słaby pisarz

  • Banned
  • PipPipPip
  • 321 postów
  • Dołączył sob, 31 gru 16
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoHonolulu
  • Województwo:Pomorskie
  • Imię:Nazwisko
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:CzarnyBobas
  • Gildia:Chwilowo brak
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Polityka

Napisano 01 sierpień 2017 - 12:27

I będziesz miał ceny kd vit i potwora +7 po 10 b .. fajne myślenie. Idźcie z tymi waszymi propozycjami, bo są nie przemyślane i słabe, nie wnoszące nic na ten serwer poza idiotycznymi pomysłami z serwerów ktore upadaj po paru miesiącach.


Mała poprawka, to jest pomysł z PL`a.
Propozycja się nie przyjęła jak teraz widać zatem temat do zamknięcia.

#30 taxer1921

taxer1921

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 188 postów
  • Dołączył pią, 16 cze 17
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoCzęstochowa
  • Województwo:Śląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:XTaxer
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:taxer
  • Hobby:ogladanie psa jak sra

Napisano 01 sierpień 2017 - 13:13

moze temat do zamkniecia ale sardar widze znowu glupoty gada jakie 10b za kd wita jak dostajesz losowy kd z 5 innych xd a nie wybrany mozna tez ustawic na 10 kd w zamian za 1 itd byleby nie zostawiac dropu na ziemii  :> ciekawym rozwiazaniem byloby tez np stackowanie notatek medrca ale to juz nie na temat kompletnie :)


tumblr_og1fqs146r1vv1g70o1_540.gifvirtualmt21501278032__beka_xd.png

 






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Nowość

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych