Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Lotto - click Dołączona grafika Komiks - click Dołączona grafika Odgadnij liczbę - click


Mapy



  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź

Ankieta: Mapy (17 użytkowników oddało głos)

lvl do mapek

  1. tak (5 głosów [29.41%])

    Procent z głosów: 29.41%

  2. Nie (12 głosów [70.59%])

    Procent z głosów: 70.59%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów
17 odpowiedzi w tym temacie

#16 Proud

Proud

    PrawieJupiter

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1754 postów
  • Dołączył sob, 06 lut 16
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:↯lProud↯


Napisano 06 sierpień 2017 - 17:31

Siemka ciągle z tymi lvl'ami jest guwno burza... każdy narzeka na te pety prócz petowców którzy zarobili sobie na 255/254 ale nie chciało im się zapi... żeby dorównać innym więc proponuje inne rozwiązanie...

oponka 70-100lvl
razador 100-140lvl
DT - 140-180
od 180lvl jest już WW więc to jest dobre rozwiązanie na każdym lvl'u bedzie jak zarobić ;)                                                                                                                                                                                  

1.Oponki , OK jest wszystko git i dla mnie ie ma problemu wtedy lepszy drop by był pewnie no bo jak ci ksują 130/120 , ale ja nie płacze chodzi tez o ludzi.NA TAK  2.Razor ok 100-140 tak bo od 100 zaczyna sie dobre eq , lecz nie mówie że wcześniejsze jest gorsze ale praktycznie od 92 jest macza , wcześniej mamy stalkę. na TAK

3.Nie dokońca się  nie zgodzę ponieważ od 180 jest ww i też lodowe noże . Ja bym to zmienił na 140-170 no bo masz lodowe to jest easy chyba że po ripku nowy , lepszy bs był.


Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika


#17 ola301

ola301

    Początkujący

  • Banned
  • PipPip
  • 100 postów
  • Dołączył wto, 31 sty 12
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoFrankfurt Am Main
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Ola
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:Asenate
  • Gildia:Eternals
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:Ola(Sanuye)

Napisano 07 sierpień 2017 - 00:56

a ja proponuje powrót tych mapek do pierwotnej wersji tak jaka była 4 lata temu dt 0-255 oponka 90-255 razadora wtedy nie było niech zostanie jak jest wtedy problemy nie które same sie rozwiążą 


  • qwerty010, Sardaar i Sandacz321 lubią to

#18 Pomalowany;*

Pomalowany;*

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 269 postów
  • Dołączył sob, 02 lip 16
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoEutin
  • Województwo:Lubuskie
  • Imię:.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Kumino
  • Gildia:.
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Kumino
  • Hobby:Styl


Napisano 08 sierpień 2017 - 21:40

Siemka ciągle z tymi lvl'ami jest guwno burza... każdy narzeka na te pety prócz petowców którzy zarobili sobie na 255/254 ale nie chciało im się zapi... żeby dorównać innym więc proponuje inne rozwiązanie... oponka 70-100lvl razador 100-140lvl DT - 140-180 od 180lvl jest już WW więc to jest dobre rozwiązanie na każdym lvl'u bedzie jak zarobić

  

Bez obrazy ale wypowiadasz sie o zarobkach ? Chyba nie znasz znaczenia tego slowa, u ciebie zarabianie  to  wyglada jak odwiedz moje konto.


Użytkownik Pomalowany;* edytował ten post 08 sierpień 2017 - 21:42

  • Dammesik lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych