Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Lotto - click Dołączona grafika Komiks - click Dołączona grafika Odgadnij liczbę - click


Zdjęcie

Smok i Pająk


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
34 odpowiedzi w tym temacie

#16 Bubi4123

Bubi4123

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 191 postów
  • Dołączył sob, 05 sie 17

Napisano 09 sierpień 2017 - 09:21

Ale Criell akurat ma rację... xd
Piszesz mnóstwo bezsensownych postów i wszędzie Cię pełno.


Przecież to Criell ma 784 posty z czego połowa o niczym.

Mi się jedynie nie podoba płacz polskiej cebuli jaki tu widzę. Nie pasuje zarobek to nie zarabiajcie tylko żebrajcie!

#17 ¢яιєℓℓ

¢яιєℓℓ

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 119 postów
  • Dołączył sob, 06 lip 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoKotostan
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Rafauu
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Criell
  • Gildia:KOT
  • Królestwo:Shinsoo
  • Hobby:


Napisano 09 sierpień 2017 - 11:04

Przecież to Criell ma 784 posty z czego połowa o niczym.

Mi się jedynie nie podoba płacz polskiej cebuli jaki tu widzę. Nie pasuje zarobek to nie zarabiajcie tylko żebrajcie!

Pozwolę sobie przejrzeć Twoje posty, skoro twierdzisz że x moich postów jest o niczym, ten post też będzie o niczym bo będzie o Tobie.
Po pierwsze, Czekałem dwa dni na Twoją odpowiedź, gdzie w innych tematach pisałeś swoje śmieciowe myślenie.
Po drugie, Twoje odpowiedzi są zawsze takie same,  jakby idiota stojący w m2 je pisał skupujący EQ taniej a sprzedając drożej, czyżby "JanuszBiznesu" nie był przypadkiem że o tym wspomniałem ? :)
Po trzecie, Zwiesz Nas cebula, a czy przypadkiem "JanuszBiznesu" jak się zwiesz nim też nie jest ?
Po czwarte,
Na móżg Ci siadło ?? *
Po piąte
serio x2 ? **
Mam nadzieje że potrafisz liczyć, zauważ że nie zacząłem od zera, bo zerem dla mnie jesteś Ty a zero zawsze jest na końcu hihi :))
 
PS. mam nadzieje że udało mi się po raz kolejny Ciebie sprowokować, fajnie się bawię patrząc na takie próby pokazania kim Ty nie jesteś.
Nie pozdrawiam, aha jestem Ciekaw czy na Ts'ie potrafisz też być tak cwany w gronie innych ludzi.
 
 
* To są odnośniki, na nie się klika.
Chcesz zobaczyć nowego typowego pustaka, kliknij tu przekonaj się że ludzi z niedorozwojem umysłowym a zarazem z hipokryzją jest więcej, btw hipokrycie tego nie przetłumaczysz

virtualmt21502280226__photo-77417.jpg

HiHi


  • Sardaar lubi to

#18 Pacam

Pacam

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 233 postów
  • Dołączył czw, 24 gru 15
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Małopolskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:XQQR
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:Aco cie to

Napisano 09 sierpień 2017 - 11:29

Wiesz koles tylko w m1/2 stoi. Nigdy mapek nie.rb i sie wypowiada a co do dropu to waro zbrojo teraz pajak i smok no niezle jeszcze troche i za ww sie wezma z "lepszym dropem"


  • ¢яιєℓℓ lubi to

virtualmt21502281487__kot-1.jpg


#19 Bubi4123

Bubi4123

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 191 postów
  • Dołączył sob, 05 sie 17

Napisano 09 sierpień 2017 - 12:36

Pozwolę sobie przejrzeć Twoje posty, skoro twierdzisz że x moich postów jest o niczym, ten post też będzie o niczym bo będzie o Tobie.
Po pierwsze, Czekałem dwa dni na Twoją odpowiedź, gdzie w innych tematach pisałeś swoje śmieciowe myślenie.
Po drugie, Twoje odpowiedzi są zawsze takie same,  jakby idiota stojący w m2 je pisał skupujący EQ taniej a sprzedając drożej, czyżby "JanuszBiznesu" nie był przypadkiem że o tym wspomniałem ? :)
Po trzecie, Zwiesz Nas cebula, a czy przypadkiem "JanuszBiznesu" jak się zwiesz nim też nie jest ?
Po czwarte,
Na móżg Ci siadło ?? *
Po piąte
serio x2 ? **
Mam nadzieje że potrafisz liczyć, zauważ że nie zacząłem od zera, bo zerem dla mnie jesteś Ty a zero zawsze jest na końcu hihi :))
 
PS. mam nadzieje że udało mi się po raz kolejny Ciebie sprowokować, fajnie się bawię patrząc na takie próby pokazania kim Ty nie jesteś.
Nie pozdrawiam, aha jestem Ciekaw czy na Ts'ie potrafisz też być tak cwany w gronie innych ludzi.
 
 
* To są odnośniki, na nie się klika.
Chcesz zobaczyć nowego typowego pustaka, kliknij tu przekonaj się że ludzi z niedorozwojem umysłowym a zarazem z hipokryzją jest więcej, btw hipokrycie tego nie przetłumaczysz

virtualmt21502280226__photo-77417.jpg

HiHi

1. gdyby to co piszesz było warte odpowiedzi to byś ją dostał szybciej.

2. U ciebie też nie widzę różnorodności w wypowiedziach.

3. Czepiając się nicków potwierdzasz moje punkty 1 i 2.

4. Przeważnie to się dzieje u osób, które próbują to na siłę dostrzegać u innych.

 

I słodkie pieprzenie o tym jakim jestem zerem. A kim ty jesteś? Dwójką, piątką, tysiącem? Jesteś jakimś wróżbitą czy może masz te zaburzenia które niby widzisz u mnie, przez które postrzegasz ludzi jako liczby. Nie jestem specjalistą więc się nie wypowiem co to za choroba.

 

PS. Gustujesz w misiach?


Użytkownik Bubi4123 edytował ten post 09 sierpień 2017 - 12:36


#20 ¢яιєℓℓ

¢яιєℓℓ

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 119 postów
  • Dołączył sob, 06 lip 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoKotostan
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Rafauu
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Criell
  • Gildia:KOT
  • Królestwo:Shinsoo
  • Hobby:


Napisano 09 sierpień 2017 - 14:30

1. gdyby to co piszesz było warte odpowiedzi to byś ją dostał szybciej.
2. U ciebie też nie widzę różnorodności w wypowiedziach.
3. Czepiając się nicków potwierdzasz moje punkty 1 i 2.
4. Przeważnie to się dzieje u osób, które próbują to na siłę dostrzegać u innych.
 
I słodkie pieprzenie o tym jakim jestem zerem. A kim ty jesteś? Dwójką, piątką, tysiącem? Jesteś jakimś wróżbitą czy może masz te zaburzenia które niby widzisz u mnie, przez które postrzegasz ludzi jako liczby. Nie jestem specjalistą więc się nie wypowiem co to za choroba.
 
PS. Gustujesz w misiach?

 
Widzę koleszko wiele masz do powiedzenia, wyszczekany dość jesteś. Może to tylko dlatego że z "anonima" gadasz. Zapraszam Cie na kanał 55 na Ts'a oczywiście virtuala. Jak dotąd, pokazujesz jak bardzo nie szanowany w szkole jesteś/byłeś a swoje frustracje przelewasz na forum. Co do moich zaburzeń, tak mam tępienie takich jak Ty którzy uważają się za lepszych. Btw ta rozmowa nie ma sensu, próbujesz ściągnąć mnie na swój poziom, ale przykro mi tak nisko jak Ty to ja nie upadnę :P
Także o 22:00 czekam na TS'ie kanał 55 chyba że nie masz mikrofonu xD... zrozumiem.
 
Co do moich cyfr, hmm ... przypomnij sobie jak dotąd na Ciebie wołali, i polecam wpisać w słowniku co to jest 'przenośnia', ewentualnie podpowiem Ci jesteś, typowy "noname" co pruć w necie się tylko potrafi a co oznacza że jesteś zerem.

EDIT: ZAPOMNIAŁEM

virtualmt21502280226__photo-77417.jpg


HiHi


Użytkownik кυи яαfαℓ αкα ¢яιєℓℓ edytował ten post 09 sierpień 2017 - 14:56


#21 Bubi4123

Bubi4123

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 191 postów
  • Dołączył sob, 05 sie 17

Napisano 09 sierpień 2017 - 14:58

Widzę koleszko wiele masz do powiedzenia, wyszczekany dość jesteś. Może to tylko dlatego że z "anonima" gadasz. Zapraszam Cie na kanał 55 na Ts'a oczywiście virtuala. Jak dotąd, pokazujesz jak bardzo nie szanowany w szkole jesteś/byłeś a swoje frustracje przelewasz na forum. Co do moich zaburzeń, tak mam tępienie takich jak Ty którzy uważają się za lepszych. Btw ta rozmowa nie ma sensu, próbujesz ściągnąć mnie na swój poziom, ale przykro mi tak nisko jak Ty to ja nie upadnę :P
Także o 22:00 czekam na TS'ie kanał 55 chyba że nie masz mikrofonu xD... zrozumiem.

Co do moich cyfr, hmm ... przypomnij sobie jak dotąd na Ciebie wołali, i polecam wpisać w słowniku co to jest 'przenośnia', ewentualnie podpowiem Ci jesteś, typowy "noname" co pruć w necie się tylko potrafi a co oznacza że jesteś zerem.

Masz rację. Nie upadniesz tak nisko. Bo już dawno upadłeś o wiele niżej.
Prawie jakbyś do rowu oceanicznego wpadł. Błagam cię, nie wynurzaj się tylko to zrobisz dobrze dla świata.

Zaproszenie na 22:00, kanał 55... Brzmi trochę jak tekst jakiegoś pedofila.
Zawsze mówiono, że nigdy nie wiadomo z kim ma się do czynienia w internetach to lepiej się nie angażować w towarzyskie rozmowy z bardzo nieprzyzwoitymi osobami.

PS.

 

 


Co do moich cyfr, hmm ... przypomnij sobie jak dotąd na Ciebie wołali, i polecam wpisać w słowniku co to jest 'przenośnia', ewentualnie podpowiem Ci jesteś, typowy "noname" co pruć w necie się tylko potrafi a co oznacza że jesteś zerem.

virtualmt21502295040__beztytulu.png

No shit Sherlock.


Użytkownik Bubi4123 edytował ten post 09 sierpień 2017 - 15:13


#22 taxer1921

taxer1921

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 188 postów
  • Dołączył pią, 16 cze 17
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoCzęstochowa
  • Województwo:Śląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:XTaxer
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:taxer
  • Hobby:ogladanie psa jak sra

Napisano 09 sierpień 2017 - 15:08

criell daruj sobie przeciez to ewidentny troll XD chociaz fajnie sie czyta taka gownoburze czuje jakbym sie przeniosl do poprzedniej gry w ktora gralem ^^


  • ¢яιєℓℓ lubi to

tumblr_og1fqs146r1vv1g70o1_540.gifvirtualmt21501278032__beka_xd.png

 


#23 ¢яιєℓℓ

¢яιєℓℓ

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 119 postów
  • Dołączył sob, 06 lip 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoKotostan
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Rafauu
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Criell
  • Gildia:KOT
  • Królestwo:Shinsoo
  • Hobby:


Napisano 09 sierpień 2017 - 15:34

Masz rację. Nie upadniesz tak nisko. Bo już dawno upadłeś o wiele niżej.
Prawie jakbyś do rowu oceanicznego wpadł. Błagam cię, nie wynurzaj się tylko to zrobisz dobrze dla świata.

Zaproszenie na 22:00, kanał 55... Brzmi trochę jak tekst jakiegoś pedofila.
Zawsze mówiono, że nigdy nie wiadomo z kim ma się do czynienia w internetach to lepiej się nie angażować w towarzyskie rozmowy z bardzo nieprzyzwoitymi osobami.

PS. Wiem, że aktualnie ilość polubień w postach nie pozwala mi na forum na inną rangę niż "Noname" (Patrz pod moim avatarem) ale nie musisz tak tego piętnować.

Słowem kończącym moje wypowiedzi w Twoim kierunku:

Czy pedofil nie powinienem być starszy od swojej "ofiary" Bo z tego co widzę po profilu, masz 62 lata. A może to Ty szukasz następnej ofiary ?
Wiesz, teraz mam czas możemy pogadać o Tobie o Twoich problemach i o tym co Cie dziś boli. Twoje posty nic nie zmienią, nie chodziło mi o range na forum ale o tym kim jesteś :) "noname" (nikt).
Przyszedłeś bawić się tu w kogo ?
Myślisz że ktoś tu będzie miał Cie za fajnego ?!
Obudzę Cie z Twojego snu, to tylko świat wyimaginowany tu każdy może być kim chce, a co najlepsze uświadamiasz mi tylko jak bardzo szukasz w nim pocieszenia i skrycia.
Tak wiem życie jest ciężkie, ale spróbuj może tym razem coś tym razem osiągniesz.
Co do Twoich porównań do oceanów, serio?!
Na ambicję próbujesz mi wjechać czy co ?
Gościu obudź się, widzę bardzo boisz się rozmowy na TS'ie co utwierdza mnie tylko w przekonaniu że cwany to tylko jesteś na forum.
Ale cóż, będę czekać, może zbierzesz odwagę i swój słomiany zapał w podbój forum i porozmawiamy o

Treściach rasistowskich..(zbędne pierdo..e)

Bo teraz już wiem, że z tym tematem to Ty na serio.

To ostatnie co miałem Ci do przekazania, resztę wyjaśnię o 22.

A swoje wypociny, zostaw dla siebie widzę udało mi się wciągnąć Cie w moją gierkę.
 
1:0
 

virtualmt21502280226__photo-77417.jpg

HiHi



#24 Bubi4123

Bubi4123

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 191 postów
  • Dołączył sob, 05 sie 17

Napisano 09 sierpień 2017 - 15:36

virtualmt21502296097__beztytulupng1.png

Coraz bardziej się boję rozmowy z tobą. Jednak te pouczenia rodziców były słuszne... 50 lat temu :D

                                                                                                                  1:1

                                                                                                  virtualmt21502296894__photo-33867.jpg

                                                                                                                 Hihi


Użytkownik Bubi4123 edytował ten post 09 sierpień 2017 - 15:41


#25 ¢яιєℓℓ

¢яιєℓℓ

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 119 postów
  • Dołączył sob, 06 lip 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoKotostan
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Rafauu
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Criell
  • Gildia:KOT
  • Królestwo:Shinsoo
  • Hobby:


Napisano 09 sierpień 2017 - 15:50

virtualmt21502297375__ssssssssss.png
Patrz na nazwę pliku i na datę dodanie ;) na forum
Punkt nie ważny, widzę dalej chcesz się bawić w moją gierkę -- Zapraszam
 
Nadal 1:0 :)

virtualmt21502280226__photo-77417.jpg


HiHi


Użytkownik кυи яαfαℓ αкα ¢яιєℓℓ edytował ten post 09 sierpień 2017 - 15:55


#26 Bubi4123

Bubi4123

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 191 postów
  • Dołączył sob, 05 sie 17

Napisano 09 sierpień 2017 - 15:53

virtualmt21502297571__virtualmt215022973

Wiesz, że takie coś jest karalne?

To też potwierdza moją teorię, że spadłeś na dno.

 

 



#27 ¢яιєℓℓ

¢яιєℓℓ

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 119 postów
  • Dołączył sob, 06 lip 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoKotostan
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Rafauu
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Criell
  • Gildia:KOT
  • Królestwo:Shinsoo
  • Hobby:


Napisano 09 sierpień 2017 - 16:00

Przeczytaj, tym razem uważnie jak na pierwszej lekcji j. polskiego, które będziesz mieć zaraz po wakacjach.

 

 

Słowem kończącym moje wypowiedzi w Twoim kierunku:

Czy pedofil nie powinienem być starszy od swojej "ofiary" Bo z tego co widzę po profilu, masz 62 lata. A może to Ty szukasz następnej ofiary ?
Wiesz, teraz mam czas możemy pogadać o Tobie o Twoich problemach i o tym co Cie dziś boli. Twoje posty nic nie zmienią, nie chodziło mi o range na forum ale o tym kim jesteś :) "noname" (nikt).
Przyszedłeś bawić się tu w kogo ?
Myślisz że ktoś tu będzie miał Cie za fajnego ?!
Obudzę Cie z Twojego snu, to tylko świat wyimaginowany tu każdy może być kim chce, a co najlepsze uświadamiasz mi tylko jak bardzo szukasz w nim pocieszenia i skrycia.
Tak wiem życie jest ciężkie, ale spróbuj może tym razem coś tym razem osiągniesz.
Co do Twoich porównań do oceanów, serio?!
Na ambicję próbujesz mi wjechać czy co ?
Gościu obudź się, widzę bardzo boisz się rozmowy na TS'ie co utwierdza mnie tylko w przekonaniu że cwany to tylko jesteś na forum.
Ale cóż, będę czekać, może zbierzesz odwagę i swój słomiany zapał w podbój forum i porozmawiamy o

Treściach rasistowskich..(zbędne pierdo..e)

Bo teraz już wiem, że z tym tematem to Ty na serio.

To ostatnie co miałem Ci do przekazania, resztę wyjaśnię o 22.

A swoje wypociny, zostaw dla siebie widzę udało mi się wciągnąć Cie w moją gierkę.
 
1:0
 

virtualmt21502280226__photo-77417.jpg

HiHi

 

PS. Karaj :)

Dla przypomnienia, godzina 22:00 kanał 55





¢яιєℓℓ otrzymał ostrzeżenie za ten post od Jareek.: Bezsensowne posty

#28 Bubi4123

Bubi4123

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 191 postów
  • Dołączył sob, 05 sie 17

Napisano 09 sierpień 2017 - 16:03

Przeczytaj, tym razem uważnie jak na pierwszej lekcji j. polskiego, które będziesz mieć zaraz po wakacjach.

 

PS. Karaj :)

Dla przypomnienia, godzina 22:00 kanał 55

Dla przypomnienia, chyba już nie masz co powiedzieć skoro się powtarzasz.

Zaraz przebijesz dno... A to ty mnie obrażałeś...

virtualmt21502298094__images.jpg

Hehe

 

PS. Lecę grać, aktualnie nie jestem dostępny.


Użytkownik Bubi4123 edytował ten post 09 sierpień 2017 - 16:06




Bubi4123 otrzymał ostrzeżenie za ten post od Jareek.: Bezsensowne posty

#29 qwerty010

qwerty010

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 343 postów
  • Dołączył pon, 24 wrz 12
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoCzęstochowa
  • Województwo:Śląskie
  • Imię:Wojciech
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Tita
  • Gildia:ShadowBlade
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 09 sierpień 2017 - 16:49

Przecież to Criell ma 784 posty z czego połowa o niczym.

Mi się jedynie nie podoba płacz polskiej cebuli jaki tu widzę. Nie pasuje zarobek to nie zarabiajcie tylko żebrajcie!

1. Z tego co tutaj widzę to Ty zacząłeś najeżdżać na wszystkich bez jakiegoś konkretnego powodu... 

2. Tworzysz bezsensowne posty, a jakby tego było mało to zakładasz również oddzielne tematy o... o niczym xd Bo kolor skóry kowala to chyba nie temat do rozmów w tym dziale :)



#30 Nie_Odgadniesz

Nie_Odgadniesz

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 65 postów
  • Dołączył pon, 17 lip 17
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Pomorskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:...
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 09 sierpień 2017 - 17:11

Ej Bubi a co z walką z rasizmem i seksizmem w metinie? xD 
PS. podałeś w hobby "zabawa z misiami" to ciekawie się tam bawisz xD Ty może wołasz o pomoc ? Nie martw się, na pewno gdzieś w pobliżu masz poradnię psychologiczną. Może jeszcze się uda ;) Pozdro 600 :P






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych