Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Czarne Skrzynki - click Dołączona grafika Komiks - click


Zdjęcie

Zlodziejstwo



  • Zamknięty Temat jest zamknięty

Ankieta: Banować cyganów? (18 użytkowników oddało głos)

Czy uważasz że banowanie cyganów jest dobrym pomysłem?

  1. Tak (9 głosów [50.00%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 50.00%

  2. Nie (6 głosów [33.33%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 33.33%

  3. Tak, ale z mniejsza kara na poczatku (3 głosów [16.67%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 16.67%

  4. Obojetnie (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

Głosuj
27 odpowiedzi w tym temacie

#16 Bubi4123

Bubi4123

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 191 postów
  • Dołączył sob, 05 sie 17

Napisano 20 sierpień 2017 - 16:42

dlatego tez dalem 3 opcje :) dla mnie kradziez to kradziez i fakt gdy ktos ukradnie malo moglby byc ban np tygodniowy i dopiero za 2 razem perm jednak kradziez nie koniecznie powinno sie wyceniac, zlodziej ma nie kalkulowac czy kradziez mu sie oplaca tylko ma sie bac i tego nie zrobic :P

Ale kradzież 10b to nie jest to samo co kradzież 10000b, więc i kara powinna być stopniowana.
Nie mogą osoby z drobnymi kradzieżami dostawać takie same kary jak takie bydła kradnące seryjnie po kilka kb.

Ale mówiąc wprost: są ważniejsze rzeczy niż takie zabawy ze złodziejami. Jak ktoś kogoś okradł to się zgłasza na support z dowodami i koniec. A skoro niektórzy złodzieje nie otrzymują kar to znaczy, że nikt się nie chce pofatygować aby ich zgłosić.

Użytkownik Bubi4123 edytował ten post 20 sierpień 2017 - 16:45


#17 taxer1921

taxer1921

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 188 postów
  • Dołączył pią, 16 cze 17
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoCzęstochowa
  • Województwo:Śląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:XTaxer
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:taxer
  • Hobby:ogladanie psa jak sra

Napisano 20 sierpień 2017 - 17:33

no wiesz raczej watpie aby ktos zglaszal kradziez 10 brylek ;p


tumblr_og1fqs146r1vv1g70o1_540.gifvirtualmt21501278032__beka_xd.png

 


#18 Morganax

Morganax

    [GM]LiseQ

  • Game Master
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1836 postów
  • Dołączył śro, 02 maj 12
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoDaleko :)
  • Województwo:Podkarpackie
  • Imię:Monika
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:[GM]LiseQ
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:LiseQ


Napisano 20 sierpień 2017 - 18:46

A więc "on mu to dał i to jego wina", a kogo to jest wina? Administracji? Nie potraficie czytać regulaminu ani informacji na grze aby nie podawać pasów? To samo tyczy się itemów np: "Dałem mu kostium bo chciał tylko zobaczyć jak będzie wyglądać""Dałem mu eq bo jest z gildii(ale sam w niej jest 1/2dni) lub wydawał się okej"

Kupują petsa nie zobaczą kto jaką szkate daje to są wyłącznie wasze błędy, faktycznie ktoś tak robiąc chce was oszukać, ale najechać na coś myszką policzyć bryłki, sprawdzić komu co dajemy na handel to chyba nie boli. Gram tutaj praktycznie od początku i nigdy nie spotkało mnie coś podobnego. 

Polecam więc stosować się do regulaminu i nie podawać nikomu pasów, nie pożyczać eq chyba, że przez kamień lichwiarza, sprzedawać postacie przez artefakt i sprawdzać kto co nam daje na handlu/co ty komu dajesz (czy dobre osobie).Jeżeli nie znasz regulaminu masz jakiś problem możesz wejść do nas na TS lub pisać w grze.

:)


  • i Bubi4123 lubią to

“ Żyjemy w skażonym świecie [...] dlatego jeśli widzisz coś pięknego, czujesz prawdziwe wzruszenie , spotykasz dobrego człowieka – bierz to. Oglądaj, dotykaj, słuchaj. Choćby kwadrans, choćby jeden błysk światła, choćby jedna rozmowa. ”

 

 

virtualmt21614385352__86.gif


#19 taxer1921

taxer1921

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 188 postów
  • Dołączył pią, 16 cze 17
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoCzęstochowa
  • Województwo:Śląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:XTaxer
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:taxer
  • Hobby:ogladanie psa jak sra

Napisano 20 sierpień 2017 - 19:03

oczekiwalem innego podejscia od czlonka administracji.

nie rozumiem kompletnie dlaczego na nie.

nie pozyczac eq, nie podawac passow. jezeli kogos sie zna dlugo i podaje sensowny powod do pozyczenia eq (nie kostiumu czy czegos bo to glupota) ale np mieczyka do expa itp to dlaczego nie? gralem ostatnio w ti*ie i to dosyc dlugo passy mialo z 5 osob do mojego konta a dostep do domku chyba z 20 i co? nikt mnie okradl a nawet bym powiedzial ze domek sam sie zapelnial od nie moich przedmiotow. dlaczego tutaj spolecznosc nie moze byc na tyle rozwinieta aby sobie ufac i grac bez rozgladania sie i myslenia o tym ze co 2 gracz moze cie okrasc .... tam na chacie spytalem sie randomowych ludzi o pozyczke i co? nikt mnie nie wysmiewal ani nie wyzywal ze okradne tylko dostalem wiadomosc pw "kiedy oddasz?" i po uzgodnieniu po prostu pozyczylem kase bez zadnych problemow. wyobrazacie sobie to samo na chacie metka?

zaraz pojawi sie zlosliwy komentarz "to idz tam grac" dlatego uprzedzam i prosze bez takiego chce pograc tutaj podoba mi sie ten server a takich cyganow mozna bardzo latwo usadzic na .. dupie zmieniajac tylko sprawy dotyczace zlodziejstwa.


  • qwerty010 lubi to

tumblr_og1fqs146r1vv1g70o1_540.gifvirtualmt21501278032__beka_xd.png

 


#20 Morganax

Morganax

    [GM]LiseQ

  • Game Master
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1836 postów
  • Dołączył śro, 02 maj 12
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoDaleko :)
  • Województwo:Podkarpackie
  • Imię:Monika
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:[GM]LiseQ
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:LiseQ


Napisano 20 sierpień 2017 - 19:16

Dziwne masz podejście jeżeli ktoś cie poprosi o klucz do domu też mu dasz? (tak wiem to nie jest życie realne) jednak to zachowanie i podejście...

Takie mam zadanie i nie będę się go wstydzić jeżeli chcesz dać komuś pasy by ci zrobił eq, a później wyniknie sprzeczka lub podobna sytuacja to już rozumiem dlaczego chcecie kary dla takich osób, oczywiście taka osoba może dostać bana, ale ta która podała pasy również. Zapytasz może czemu, a więc temu by się czego nauczyć, ponieważ gra  nie polega na zaufaniu. 

Masz kolegów/gildii to grajcie sobie razem bez podawania pasów i itemków, a latajcie razem mapki czy róbcie coś innego.


  • bogus222, Jareek. i Yurcx lubią to

“ Żyjemy w skażonym świecie [...] dlatego jeśli widzisz coś pięknego, czujesz prawdziwe wzruszenie , spotykasz dobrego człowieka – bierz to. Oglądaj, dotykaj, słuchaj. Choćby kwadrans, choćby jeden błysk światła, choćby jedna rozmowa. ”

 

 

virtualmt21614385352__86.gif


#21 SzlugPL

SzlugPL

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 98 postów
  • Dołączył nie, 17 maj 15

Napisano 20 sierpień 2017 - 19:19

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH co się dzieje tutaj ***** mać...


każdy może domyśleć się że jesli chodzi o zaufanie bla bla bla... to chodzi tylko o kradzież itp po ch uja wierzycie w takie bajki "DAJ TO A DAM CI TAKIE 2" heheh 



#22

  • Guests
  • Dołączył --

Napisano 20 sierpień 2017 - 19:20

Więc może ja się wypowiem... Pamiętaj, GM ma zawsze racje. Co jakiś czas (czyt. bardzo często) zostaje wyświetlony  komunikat ze strony serwera, żeby nie podawać passów itd itd.. To że zachowałeś się bezmyślnie, i dałeś się okraść to jest tylko i wyłącznie Twój błąd. A jakieś pisanie że są luki w regulaminie itd jest bezsensowne... Jeżeli sam komuś podajesz wszystko na tacy, to się nie dziw, że zostajesz okradziony. Trzeba patrzyć na to co się daje i komu.


  • Morganax lubi to

#23 taxer1921

taxer1921

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 188 postów
  • Dołączył pią, 16 cze 17
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoCzęstochowa
  • Województwo:Śląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:XTaxer
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:taxer
  • Hobby:ogladanie psa jak sra

Napisano 20 sierpień 2017 - 19:22

pewnie ze bym dal dajmy na to ze mam w domu zwierze np weza w terrarium wiec ciezko bedzie go zabrac gdzies takze jak znam sasiada pare lat to mu dam aby przyszedl i go nakarmal pod moja nieobecnosc co w tym zlego :)?

tak samo wyglada sprawa  w metku grasz z kims z rok wymieniacie sie czasem jakimis itemkami w eq jednak nie calym ale uznajecie ze lepiej miec dostep do kont i po jakims czasie gosc cie okrada takze chyba cos jest nie tak :).


tumblr_og1fqs146r1vv1g70o1_540.gifvirtualmt21501278032__beka_xd.png

 


#24 SzlugPL

SzlugPL

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 98 postów
  • Dołączył nie, 17 maj 15

Napisano 20 sierpień 2017 - 19:23

@2x UP Taki pisanie to nic nie da i tak nadal będą to robić i będą nadal dawać się oje bać


Użytkownik SzlugPL edytował ten post 20 sierpień 2017 - 19:23


#25 taxer1921

taxer1921

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 188 postów
  • Dołączył pią, 16 cze 17
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoCzęstochowa
  • Województwo:Śląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:XTaxer
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:taxer
  • Hobby:ogladanie psa jak sra

Napisano 20 sierpień 2017 - 19:31

no ja nie wiem czy beda tak krasc skoro wiedza ze za to dostana bana. ktos sie 2 razy zastanowi zanim to zrobi :)


tumblr_og1fqs146r1vv1g70o1_540.gifvirtualmt21501278032__beka_xd.png

 


#26 SzlugPL

SzlugPL

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 98 postów
  • Dołączył nie, 17 maj 15

Napisano 20 sierpień 2017 - 20:16

każdy ma swoje sposoby :)



#27 Sardaar

Sardaar

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 376 postów
  • Dołączył nie, 15 gru 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Małopolskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Sardaar
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 20 sierpień 2017 - 23:50

Nie wiem w ogóle co to za propozycja, są bezpieczne sposoby handlu, pożyczania itp... kto z nich nie korzysta to już ponosi swoje ryzyko, no ale ktoś tu chyba chce obejść system artefaktu...

#28 Rosierek

Rosierek

    Legenda VirtualMT2

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6152 postów
  • Dołączył sob, 05 maj 12
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna


Napisano 21 sierpień 2017 - 05:50

Wypie*dolic bana temu co okradł i temu co został okradziony, będzie spokój i skończy się płacz i zgrzytanie zębów. Skoro jesteś tak naiwny to widocznie Metin jest grą zbyt Trudna dla ciebie. A temat już dawno bym zamknął bo nic nowego nie wniesie,podobnych sytuacji było mnóstwo, a Wojtek wypowiadał się co o tym myśli.
Pozdrawiam.

Użytkownik RσѕιєяєK edytował ten post 21 sierpień 2017 - 05:51

  • Dammesik lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych