Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Lotto - click Dołączona grafika Komiks - click Dołączona grafika Odgadnij liczbę - click


Zdjęcie

Nowa mapa od 135 do 200lv



  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź

Ankieta: MAPA 135/150 -200lv (37 użytkowników oddało głos)

MAPA 135/150 -200lv ?

  1. BARDZO DOBRY POMYSŁ :) (29 głosów [78.38%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 78.38%

  2. BARDZO ZŁY POMYSŁ ;( (8 głosów [21.62%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 21.62%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Lord1999

Lord1999

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 106 postów
  • Dołączył pią, 01 kwi 16
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoPolska
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Dawid
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Dawidaro
  • Gildia:AMARENA
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Dawidaro
  • Hobby:JGM

Napisano 08 październik 2017 - 16:11

Chciałem przedstawić pomysł związany z nową mapą od lv 135-200 lub 150-200

miało by to polegać podobnie jak mapa metin1 byłby tam drop i przy okazji zachęciło by to

ludzi do rozwijania postaci i by wprawiło w ruch ulepszanie eq na mistyczne

osoby ktore siedzą na 150 lv miały by okazje pobić sie na swoich przedziałach lvl

jak narazie jest zabawa na 135 ale to zbyt mało a na 255 juz nawet nie oplaca sie robić eq bo to bardzo dużo czasu.

sam prywatnie znam sporo osob co by graly na takim lv. Pozdrawiam ;)


Użytkownik Lord1999 edytował ten post 08 październik 2017 - 16:27


#2 Lord1999

Lord1999

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 106 postów
  • Dołączył pią, 01 kwi 16
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoPolska
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Dawid
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Dawidaro
  • Gildia:AMARENA
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Dawidaro
  • Hobby:JGM

Napisano 08 październik 2017 - 16:23

 

Chciałem przedstawić pomysł związany z nową mapą od lv 135-200 lub 150-200

miało by to polegać podobnie jak mapa metin1 byłby tam drop i przy okazji zachęciło by to

ludzi do rozwijania postaci i by wprawiło w ruch ulepszanie eq na mistyczne

osoby ktore siedzą na 150 lv miały by okazje pobić sie na swoich przedziałach lvl

jak narazie jest zabawa na 135 ale to zbyt mało a na 255 juz nawet nie oplaca sie robić eq bo to bardzo dużo czasu.

sam prywatnie znam sporo osob co by graly na takim lv. Pozdrawiam ;)

 

f



#3 Kirito-kun

Kirito-kun

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 132 postów
  • Dołączył czw, 01 cze 17
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Wielkopolskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:-
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 09 październik 2017 - 05:55

Najpierw walczycie wszyscy (łącznie ze mną) o zostawienie 135 (i wszystkiego co, z tym związane) w spokoju, bo nigdzie nie przejdziemy, teraz propozycja z mapą na 200. Odwrócona psychologia? Jeżeli nie, to nie wiem co próbujecie zwojować :P

#4 Sardaar

Sardaar

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 376 postów
  • Dołączył nie, 15 gru 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Małopolskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Sardaar
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 09 październik 2017 - 09:07

Jestem za wprowadzeniem mapy dla przedziału 150-200, ale nie w takiej formie. W ankiecie nie zaglosuje, ponieważ propozycja jest tak słabo napisana ze raczej powinna wylądować w spamie. Nie wiem po co do propozycji każdy dodaje swoje przemyślenia o różnych przedziałach lvl, nie rozumiecie ze jest to zbędne?
I potem pojawia się taki gość:

Najpierw walczycie wszyscy (łącznie ze mną) o zostawienie 135 (i wszystkiego co, z tym związane) w spokoju, bo nigdzie nie przejdziemy, teraz propozycja z mapą na 200. Odwrócona psychologia? Jeżeli nie, to nie wiem co próbujecie zwojować :P


Tylko wiesz mapa na 150-200 jakoś się nie bardzo jest związana z 135, więc o co ci chodzi? Chcesz zostać na 135, to zostań, nikt ci nie zabrania. Daj jednak rozwijać się serwerowi i innym graczom jak tobie ,,się nie chce, bo się nie opłaca,, , wiesz jest zdecydowana większość która uważa inaczej, tylko wy próbujecie wszystkim to wpoić. Nwm myślisz ze cały serwer kręci się wokół 135? Ze piszesz coś takiego? No to jesteś w błędzie, bo nikt sie nie przejmuje, to wasz wybór że zostaniecie na niskim lvl'u, a płacz podczas gdy was bije ktoś z wyższym lvl powinien pokazywać jakimi jesteście osobami. Więc przestań sie tak napinać, bo nie jesteś pępkiem świata i nikt z 135, mapa na 150-200 nie walczy, a jak ktoś tak pisze to oznacza że mu się tak tylko wydaje.

#5 Tingle

Tingle

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Dołączył pią, 28 lip 17
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoWarszawa
  • Województwo:Mazowieckie
  • Imię:Mateusz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Wolff
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:p1ucx

Napisano 09 październik 2017 - 11:07

Jestem na nie. Gdyby powstała taka mapa gracze 135 zostali by wręcz zmuszeni do wspięcia się wyzej. PvP między lvl 200 a 135 w jest prawie że niemozliwe. Dla przykładu dla takiego gracza jak Jodoch który gra na lvlu 200 i nie raz widziałem jak kilku graczy z na prawdę konkretnym eq. 135 bije się z nim a on i tak jest na prowadzeniu. Zostawcie 135 w spokoju. Ten serwer tak na prawdę żyje dzięki takim poziomom. Gdyby zlikwidowali lub sprawili że 135 byłoby niegrywalne podejrzewam że większość zamiast pójścia wyżej po prostu odejdzie.
  • Harcion i Pomalowany;* lubią to

virtualmt21506503578__bez_nazwy-20000.jp

Sygnatury na zamówienie. Zrealizuję każdy pomysł.

Cena od 500 do 1500b w zależności od trudności wykonania.

 


#6 GeForce

GeForce

    Słaby pisarz

  • Globtroter
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Dołączył śro, 08 lip 15
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoGrudziądz
  • Województwo:K-pomorskie
  • Imię:Damian
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Shinovar
  • Gildia:Eternals
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:Shinovar


Napisano 09 październik 2017 - 12:17

Jestem na nie. Gdyby powstała taka mapa gracze 135 zostali by wręcz zmuszeni do wspięcia się wyzej. PvP między lvl 200 a 135 w jest prawie że niemozliwe. Dla przykładu dla takiego gracza jak Jodoch który gra na lvlu 200 i nie raz widziałem jak kilku graczy z na prawdę konkretnym eq. 135 bije się z nim a on i tak jest na prowadzeniu. Zostawcie 135 w spokoju. Ten serwer tak na prawdę żyje dzięki takim poziomom. Gdyby zlikwidowali lub sprawili że 135 byłoby niegrywalne podejrzewam że większość zamiast pójścia wyżej po prostu odejdzie.

"Ten serwer tak na prawdę żyje dzięki takim poziomom" to może usuniemy otchłani/pradawnych itp i zmienimy max lvl na serwerze na 135 ? albo niech pradawnych będzie na 135 i system ulepszania tego będzie taki jak eq bestii itp? co ty na to?

Polecam zrobić mapę metin1 do 255 lvl to się tam przejde ;)

Co do propozycji jestem na tak , 2 lata temu siedziałem na 180 levelu miałem juz full boskie itp i zarabiałem tylko na kopaniu rud i eventach więc przydałaby się taka mapa gdzie dropiły by np. ulepy jak stal pandemonium do ulepszania ulep na mistyczne eq , bo praktycznie te mistyczne eq jest martwe , nikt tego nie robi ani nikt tego nie posiada prawie , teraz żeby mieć piekelną bransolete z x2 lud trzeba kupić boską +9 zrobić z niej mistyczną do +9 a potem jeszcze piekelną do +9 za co wyjdzie pewnie 40-50kb a piekelna +9 będzie warta z 30kb.


  • Zaiker. lubi to
"Beatka ma zawsze rację , nie ma się co z nią kłócić"

#7 Rosierek

Rosierek

    Legenda VirtualMT2

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6152 postów
  • Dołączył sob, 05 maj 12
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna


Napisano 09 październik 2017 - 12:23

http://www.forum.vir...a-na-180-200lv/   Propozycja niby przeszła,nie wiadomo jednak co dalej ...

Co do propozycji to faktycznie przydałaby się jakaś mapa na wyższy lv,z której leciały by ulepy na mistyczne / stale / krysztaly / proszki za odpowiedni wysiłek oczywiście.

Proponuję jednak iść na TS do admina i z nim o tym pogadać.


  • Sardaar i Draymon lubią to

#8 szeryf322

szeryf322

    handlarz bryłkami na allegro

  • Banned
  • PipPip
  • 297 postów
  • Dołączył pon, 15 kwi 13
  • Państwo: Country Flag
  • Miasto26-300
  • Województwo:Lódzkie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:NieMaTuNic
  • Nick na TS:Vocus #Szluge


Napisano 09 październik 2017 - 16:57

http://www.forum.vir...a-na-180-200lv/   Propozycja niby przeszła,nie wiadomo jednak co dalej ...

Co do propozycji to faktycznie przydałaby się jakaś mapa na wyższy lv,z której leciały by ulepy na mistyczne / stale / krysztaly / proszki za odpowiedni wysiłek oczywiście.

Proponuję jednak iść na TS do admina i z nim o tym pogadać.

Nie bądź śmieszny XD Zobacz datę owego tematu i zrozum że coś takiego nie ma szansy powstać 



#9 Guest_TraXaL_*

Guest_TraXaL_*
  • Guests
  • Dołączył --

Napisano 10 październik 2017 - 08:57

Lepsza propozyvja bedzie ustawienir mapy metin1 dla 90-255 i sprawa sir rozwiaze ^^ jak 135lvl nie obtoni spota to zawola kumpli bd rywalizacja i drop xd zobaczymy czy 135 bd taki fajny gdy bd mogl wejsc 255lvl tam

#10 lCyganl <3

lCyganl <3

    Niekryty krytyk

  • Globtroter
  • PipPipPipPip
  • 978 postów
  • Dołączył pon, 09 lut 15
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoMyszyniec/ Surowe
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Ortrug
  • Gildia:Dominate
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:@lbin

Napisano 11 październik 2017 - 21:38

Lepsza propozyvja bedzie ustawienir mapy metin1 dla 90-255 i sprawa sir rozwiaze ^^ jak 135lvl nie obtoni spota to zawola kumpli bd rywalizacja i drop xd zobaczymy czy 135 bd taki fajny gdy bd mogl wejsc 255lvl tam

Gdyby nie zajebane eq też byś siedział na 135 bo na nic innego nie miałbyś kasy.

Przydałaby się mapka na wyższy lv może by się coś ruszyło ze 135

#11 Pomalowany;*

Pomalowany;*

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 269 postów
  • Dołączył sob, 02 lip 16
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoEutin
  • Województwo:Lubuskie
  • Imię:.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Kumino
  • Gildia:.
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Kumino
  • Hobby:Styl


Napisano 12 październik 2017 - 08:09

XD

Użytkownik Pomalowany;* edytował ten post 12 październik 2017 - 08:10


#12 HosseTop1

HosseTop1

    Niekryty krytyk

  • Globtroter
  • PipPipPipPip
  • 555 postów
  • Dołączył pią, 24 mar 17
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoKanał 3,5/ Vip 2
  • Województwo:Śląskie
  • Imię:Kuba
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:hosse
  • Gildia:Amnezja
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Hosse
  • Gadu-Gadu:Halo?
  • Hobby:Piłka nożna, gra z Dejwidem i Piotrkiem


Napisano 12 październik 2017 - 16:51

Chciałem przedstawić pomysł związany z nową mapą od lv 135-200 lub 150-200

miało by to polegać podobnie jak mapa metin1 byłby tam drop i przy okazji zachęciło by to

ludzi do rozwijania postaci i by wprawiło w ruch ulepszanie eq na mistyczne

osoby ktore siedzą na 150 lv miały by okazje pobić sie na swoich przedziałach lvl

jak narazie jest zabawa na 135 ale to zbyt mało a na 255 juz nawet nie oplaca sie robić eq bo to bardzo dużo czasu.

sam prywatnie znam sporo osob co by graly na takim lv. Pozdrawiam ;)

Hmm, nie opłaca się robić bo za dużo czasu trzeba na to poświęcić? Hmm czyżby ktoś tu chciałby za darmo?
Nie rozumiem takiego myślenia, jeżeli się gra w grę to rozwija się postać cały czas a gdyby nie to że tak długo czasu trzeba poświęcić to uwierz, że każdy latałby z Full eq i to by było bez sensu. Serwer jest na dłuższy czas a nie pograsz miesiąc i masz Full eq jak na innych serwerach. W sumie tyle w temacie.

A i co do takiej mapy to jak dla mnie bez sens na nie.
Elo.

Użytkownik HosseTop1 edytował ten post 12 październik 2017 - 16:53

  • GeForce lubi to





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Nowość

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych