Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Czarne Skrzynki - click Dołączona grafika Komiks - click


Zdjęcie

[ Virtualmt2 - Wyzwanie ] Pierwszy Na Serwie... #2


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
25 odpowiedzi w tym temacie

#1 Telefon ¢яιєℓℓ

¢яιєℓℓ

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 115 postów
  • Dołączył sob, 06 lip 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoKotostan
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Rafauu
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Criell
  • Gildia:KOT
  • Królestwo:Shinsoo
  • Hobby:


Napisano 09 sierpień 2018 - 20:28

TEGO JESZCZE NIE BYŁO...

Także.. zapraszam na pierwszego na serwie solo zrobionego zorda z pięści :) 

Tak chcieliście coś mocniejszego, to proszę ! 


  • Digifinn lubi to

#2 Digifinn

Digifinn

    szczyl z grupy na fb

  • Banned
  • PipPip
  • 244 postów
  • Dołączył nie, 03 lip 16
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:W-mazurskie
  • Imię:Karol
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Desheer
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:Desheer
  • Hobby:Motoryzacja, Muzyka, Anime


Napisano 10 sierpień 2018 - 00:19

Ten zord powinien się normalnie leczyć, bo w tej chwili w ogóle tego nie robi. Jakiś balans tu zrobić między ilością hp, które leczy, A jego całkowitym hp. Żeby trzeba było te 700k bić żeby go ubić, jak wcześniej. Teraz jakieś noname latają, biją 10 min, ale zabijają i sprzedają artefakty po 3,5kb.... dupa nie zarobek z niego
  • ¢яιєℓℓ i Enigmatic lubią to

#3 Zaiker.

Zaiker.

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Dołączył czw, 25 maj 17
  • Państwo: Country Flag
  • Miasto...
  • Województwo:Mazowieckie
  • Imię:Tomek
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:.
  • Gildia:.
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Zaiker


Napisano 10 sierpień 2018 - 08:26

To teraz zrób pradawną bez broni.



#4 Telefon ¢яιєℓℓ

¢яιєℓℓ

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 115 postów
  • Dołączył sob, 06 lip 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoKotostan
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Rafauu
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Criell
  • Gildia:KOT
  • Królestwo:Shinsoo
  • Hobby:


Napisano 10 sierpień 2018 - 08:44

A może Ty coś zrób czego nie było?

Ten zord powinien się normalnie leczyć, bo w tej chwili w ogóle tego nie robi. Jakiś balans tu zrobić między ilością hp, które leczy, A jego całkowitym hp. Żeby trzeba było te 700k bić żeby go ubić, jak wcześniej. Teraz jakieś noname latają, biją 10 min, ale zabijają i sprzedają artefakty po 3,5kb.... dupa nie zarobek z niego


Masz rację, teraz w sumie w praktycznie każdym smieciowym eq mozna go zbić.
  • Digifinn lubi to

#5 bartek537

bartek537

    Niekryty krytyk

  • Globtroter
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Dołączył nie, 06 gru 15
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:-
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 10 sierpień 2018 - 09:05

Ten zord powinien się normalnie leczyć, bo w tej chwili w ogóle tego nie robi. Jakiś balans tu zrobić między ilością hp, które leczy, A jego całkowitym hp. Żeby trzeba było te 700k bić żeby go ubić, jak wcześniej. Teraz jakieś noname latają, biją 10 min, ale zabijają i sprzedają artefakty po 3,5kb.... dupa nie zarobek z niego

W sumie to nie powinno być dropu artefaktu bo teraz sprzedają po 5kb kiedyś to po 15-20kb chodził to był zarobek. To tak samo można powiedzieć z warownią lata nią teraz cały serwer praktycznie i ceny łodzi spadają nawet do 10b/szt a kiedyś po 30 nawet brali i to szukali tygodniami. Po za tym jakby robiło tego zorda kilka osób na serwie  to znów by był płacz że nie ma artefaktów, są drogie i żeby GM przywrócił stary handel postaciami. Każdy chce jakoś szybko zarobić kase i np. ktoś może płakać czemu ktoś z mapy zarobi 5kb a ja 5b a czas rozwinięcia postaci mija się z celem.

Ps. nowych petów też przybędzie, ale jak ktoś się boi o swoją pozycje na serwie to cóż. Z tego co widzę to pvp po woli też się rozrasta i do tego chyba każdy dążył.


Użytkownik bartek537 edytował ten post 10 sierpień 2018 - 09:06


#6 CrissAngel1234

CrissAngel1234

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 741 postów
  • Dołączył sob, 15 paź 16
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoPo za Ziemne :)
  • Województwo:Podkarpackie
  • Imię:A co cię to... ?
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:CzaplaMen
  • Gildia:DevastatioN
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:CzaplaMen
  • Gadu-Gadu:Nie powiem ;P
  • Hobby:Granie w virtualmt2
    Piłka nożna
    Ulepszanie :)
    Prankowanie


Napisano 10 sierpień 2018 - 09:54

Ten zord powinien się normalnie leczyć, bo w tej chwili w ogóle tego nie robi. Jakiś balans tu zrobić między ilością hp, które leczy, A jego całkowitym hp. Żeby trzeba było te 700k bić żeby go ubić, jak wcześniej. Teraz jakieś noname latają, biją 10 min, ale zabijają i sprzedają artefakty po 3,5kb.... dupa nie zarobek z niego

A mi się wydaje że akurat osoby twojego pokroju chciałby zarabiać 100kb ja latam zorda i spokojnie 10kb dziennie wzwyż jestem w stanie wyjść a odnośnie arefaktów to jest w końcu tak jak ma być nie ma nie bezpiecznego handlu postaciami mieliście okazje zarobić to teraz dajcie ja innym graczom którzy jeszcze nie zrobili topowego eq


PS Co ma powiedzieć osoba co ma słabe eq i lata ww i zarabia na dzień 2kb


  • bartek537 lubi to

#7 Digifinn

Digifinn

    szczyl z grupy na fb

  • Banned
  • PipPip
  • 244 postów
  • Dołączył nie, 03 lip 16
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:W-mazurskie
  • Imię:Karol
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Desheer
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:Desheer
  • Hobby:Motoryzacja, Muzyka, Anime


Napisano 10 sierpień 2018 - 18:10

A mi się wydaje że akurat osoby twojego pokroju chciałby zarabiać 100kb ja latam zorda i spokojnie 10kb dziennie wzwyż jestem w stanie wyjść a odnośnie arefaktów to jest w końcu tak jak ma być nie ma nie bezpiecznego handlu postaciami mieliście okazje zarobić to teraz dajcie ja innym graczom którzy jeszcze nie zrobili topowego eq


PS Co ma powiedzieć osoba co ma słabe eq i lata ww i zarabia na dzień 2kb

Akurat Ty nie powinieneś się wypowiadać na ten temat, bo jak jeszcze nie dawno artefakty spokojnie schodziły po 7kb, ba! Nawet sporo kupców było za taką cenę, to jakiś CzaplaMen na wołaju wyjeżdża z wiadomością "Sell artefakt 3,5kb". Nie bądź śmieszny. Od razu byście chcieli, żeby pakowało się postacie praktycznie za darmo. Rotacja postaci i tak jest bardzo duża, co chwila zmieniają się własciciele wielu z nich. Tego nie ma na innych serwerach, ten artefakt powinien swoje kosztować. 

 

Zord jest na ten moment najsilniejszym bossem w grze, właśnie powinno tak być - zbiją go tylko najlepsi, nie jakiś przeciętny "Janusz" w otchłani +0. Włlaśnie dlatego ten serwer jest hard i trzyma się tak długo. Nie nudzi się, bo zrobisz max eq w kilka tygodni/miesięcy jak na innych odgrzewanych kotletach, które mają już nawet piąte, czy ósme odsłony. 

 

 

W sumie to nie powinno być dropu artefaktu bo teraz sprzedają po 5kb kiedyś to po 15-20kb chodził to był zarobek. To tak samo można powiedzieć z warownią lata nią teraz cały serwer praktycznie i ceny łodzi spadają nawet do 10b/szt a kiedyś po 30 nawet brali i to szukali tygodniami. Po za tym jakby robiło tego zorda kilka osób na serwie  to znów by był płacz że nie ma artefaktów, są drogie i żeby GM przywrócił stary handel postaciami. Każdy chce jakoś szybko zarobić kase i np. ktoś może płakać czemu ktoś z mapy zarobi 5kb a ja 5b a czas rozwinięcia postaci mija się z celem.

Ps. nowych petów też przybędzie, ale jak ktoś się boi o swoją pozycje na serwie to cóż. Z tego co widzę to pvp po woli też się rozrasta i do tego chyba każdy dążył.

To niech płaczą. Za czasów handlarza postaciami miało miejsce wiele bugów i to dość poważnych. W tej chwili jedynym sposobem na handel taką postacią jest artefakt, chcesz sprzedać? Kup artefakt. Nie ważne ile kosztuje. A cena powinna być odpowiednio wysoka :)


  • ¢яιєℓℓ i Enigmatic lubią to

#8 Enigmatic

Enigmatic

    Niekryty Alkoholik

  • Globtroter
  • PipPipPipPip
  • 795 postów
  • Dołączył nie, 20 lis 16
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoPrypeć
  • Województwo:Świętokrzyskie
  • Imię:Kamil
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Eitrim
  • Gildia:Slytherin
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 10 sierpień 2018 - 18:30

Akurat Ty nie powinieneś się wypowiadać na ten temat, bo jak jeszcze nie dawno artefakty spokojnie schodziły po 7kb, ba! Nawet sporo kupców było za taką cenę, to jakiś CzaplaMen na wołaju wyjeżdża z wiadomością "Sell artefakt 3,5kb". Nie bądź śmieszny. Od razu byście chcieli, żeby pakowało się postacie praktycznie za darmo. Rotacja postaci i tak jest bardzo duża, co chwila zmieniają się własciciele wielu z nich. Tego nie ma na innych serwerach, ten artefakt powinien swoje kosztować. 

 

Zord jest na ten moment najsilniejszym bossem w grze, właśnie powinno tak być - zbiją go tylko najlepsi, nie jakiś przeciętny "Janusz" w otchłani +0. Włlaśnie dlatego ten serwer jest hard i trzyma się tak długo. Nie nudzi się, bo zrobisz max eq w kilka tygodni/miesięcy jak na innych odgrzewanych kotletach, które mają już nawet piąte, czy ósme odsłony. 

 

 

To niech płaczą. Za czasów handlarza postaciami miało miejsce wiele bugów i to dość poważnych. W tej chwili jedynym sposobem na handel taką postacią jest artefakt, chcesz sprzedać? Kup artefakt. Nie ważne ile kosztuje. A cena powinna być odpowiednio wysoka :)

Co do artefaktów to wiesz, też jest to wina łbów co sellają mistyczne ulepy po 30/40b sztuka, i artefakt robisz za grosze. A co do samego zorda, nie wiem jak się to odbywa, bo póki co sam wiesz klepie broń :D No ale fakt nie powinno być tak że zbije go osoba ze średnim eq, przynajmniej ten piekielny set, bronka 240+20, i jakaś już porządniejsza zbrojka winna być wymagana, to w końcu nie kłopot przepalić na mentala, silne, i walić ino spacją aż padnie 



#9 Zaiker.

Zaiker.

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Dołączył czw, 25 maj 17
  • Państwo: Country Flag
  • Miasto...
  • Województwo:Mazowieckie
  • Imię:Tomek
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:.
  • Gildia:.
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Zaiker


Napisano 10 sierpień 2018 - 20:35

Akurat Ty nie powinieneś się wypowiadać na ten temat, bo jak jeszcze nie dawno artefakty spokojnie schodziły po 7kb, ba! Nawet sporo kupców było za taką cenę, to jakiś CzaplaMen na wołaju wyjeżdża z wiadomością "Sell artefakt 3,5kb". Nie bądź śmieszny. Od razu byście chcieli, żeby pakowało się postacie praktycznie za darmo. Rotacja postaci i tak jest bardzo duża, co chwila zmieniają się własciciele wielu z nich. Tego nie ma na innych serwerach, ten artefakt powinien swoje kosztować. 

 

Zord jest na ten moment najsilniejszym bossem w grze, właśnie powinno tak być - zbiją go tylko najlepsi, nie jakiś przeciętny "Janusz" w otchłani +0. Włlaśnie dlatego ten serwer jest hard i trzyma się tak długo. Nie nudzi się, bo zrobisz max eq w kilka tygodni/miesięcy jak na innych odgrzewanych kotletach, które mają już nawet piąte, czy ósme odsłony. 

 

 

To niech płaczą. Za czasów handlarza postaciami miało miejsce wiele bugów i to dość poważnych. W tej chwili jedynym sposobem na handel taką postacią jest artefakt, chcesz sprzedać? Kup artefakt. Nie ważne ile kosztuje. A cena powinna być odpowiednio wysoka :)

Zapomniałeś powiedzieć, że na innych serwerach jest tak zwany "TUT", który pomaga przy wymianach, aby nikt nikogo nie okradł i kupowanie postaci jest darmowe  :)


Użytkownik zαιкєя edytował ten post 10 sierpień 2018 - 20:36

  • ¢яιєℓℓ lubi to

#10 #Alistar

#Alistar

    Niekryty krytyk

  • Banned
  • PipPipPipPip
  • 871 postów
  • Dołączył śro, 23 lip 14
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoKraków
  • Województwo:Małopolskie
  • Imię:Krystian
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Alistar
  • Królestwo:Jinno
  • Nick na TS:Ali


Napisano 11 sierpień 2018 - 08:14

Ale pie**olenie... Wreszcie coś się zaczęło ruszać, ludzie kupują postacie, robią eq a niektórym nie pasuje bo zamiast zarobić 10k na artefakcie zarobicie 4....
  • Rosierek, Hortix i Cнαмρєяу lubią to

Dołączona grafika


#11 Rosierek

Rosierek

    Legenda VirtualMT2

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6152 postów
  • Dołączył sob, 05 maj 12
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna


Napisano 11 sierpień 2018 - 10:08

To może ja się wypowiem, bo jak czytam te komentarze "Digidonga" to mnie krew zalewa.

Zacznijmy może od samego zarobku, za czasów Yetiego (pozdro dla kumatych) gdy Ty nawet nie wiedziałeś co to są dungeony. Zord był latany tylko przez moją gildię (Amnezje) i gildie Moniki/Maćka. Nie było tam żadnych artefaktów / Łez do zmian klasy / Olejków, a zbicie go wymagało nie lada poświęcenia. Lecąc dalej, po zmianie silnika gry,  gdy Zord został DRASTYCZNIE osłabiony to WY jako jedni z pierwszych zaczęliście na niego latać dzień w dzień i zaniżać ceny czy to Artefaktów, Łez itp. Sami sobie jesteście winni, było nie wrzucać po 30 itemów na sklep i wzajemnie zaniżać sobie ceny, aby tylko zarobić. Kolejną kwestią jest fakt samego zarobku z Zorda, na tą chwilę jest on przesadzony. Z samego zorda jest 150b + złoto smoka + ulepy, wliczając do tego sporą szanse na drop medalu czy to ze smoka i zorda kończąc mapę wychodzisz ze sporym zyskiem. A co do tych "NONAME" to zastanów się co piszesz chłoptasiu.

Piszesz tam o jakiś bugach, człowieku nie masz pojęcia to się nie wypowiadaj. Bugi? Bo raz na x czasu wywaliło kanał, albo postać zniknęła z konta?  Chyba nie wiesz co się teraz z Artefaktami dzieje, nie można wyciągnąć postaci bla bla bla, ale co ja do Ciebie mogę mówić. Żyjesz w przekonaniu, że skoro kupiłem EQ to mam pojęcie o tej grze. Mylisz się i to bardzo. 

Co do samego filmu to GZ :)

 

PS. Bo bym zapomniał o najważniejszym, nie mam bólu dupy o to, że ktoś ładuje w IS czy kupuje na lewo. Skoro sprawia wam to przyjemność to bawcie się dalej :D


Użytkownik RσѕιєяєK edytował ten post 11 sierpień 2018 - 10:12

  • #Alistar, Hortix i Cнαмρєяу lubią to

#12 lKrzychuTM

lKrzychuTM

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 117 postów
  • Dołączył sob, 16 gru 17
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Krzychu
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Fantando/oo/ooo
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Fanta
  • Hobby:...

Napisano 11 sierpień 2018 - 10:46

Rosierek to chyba przeszedł na jasną stronę mocy :D
  • Rosierek i ¢яιєℓℓ lubią to

#13 Zaiker.

Zaiker.

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Dołączył czw, 25 maj 17
  • Państwo: Country Flag
  • Miasto...
  • Województwo:Mazowieckie
  • Imię:Tomek
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:.
  • Gildia:.
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Zaiker


Napisano 11 sierpień 2018 - 12:05

To może ja się wypowiem, bo jak czytam te komentarze "Digidonga" to mnie krew zalewa.

Zacznijmy może od samego zarobku, za czasów Yetiego (pozdro dla kumatych) gdy Ty nawet nie wiedziałeś co to są dungeony. Zord był latany tylko przez moją gildię (Amnezje) i gildie Moniki/Maćka. Nie było tam żadnych artefaktów / Łez do zmian klasy / Olejków, a zbicie go wymagało nie lada poświęcenia. Lecąc dalej, po zmianie silnika gry,  gdy Zord został DRASTYCZNIE osłabiony to WY jako jedni z pierwszych zaczęliście na niego latać dzień w dzień i zaniżać ceny czy to Artefaktów, Łez itp. Sami sobie jesteście winni, było nie wrzucać po 30 itemów na sklep i wzajemnie zaniżać sobie ceny, aby tylko zarobić. Kolejną kwestią jest fakt samego zarobku z Zorda, na tą chwilę jest on przesadzony. Z samego zorda jest 150b + złoto smoka + ulepy, wliczając do tego sporą szanse na drop medalu czy to ze smoka i zorda kończąc mapę wychodzisz ze sporym zyskiem. A co do tych "NONAME" to zastanów się co piszesz chłoptasiu.

Piszesz tam o jakiś bugach, człowieku nie masz pojęcia to się nie wypowiadaj. Bugi? Bo raz na x czasu wywaliło kanał, albo postać zniknęła z konta?  Chyba nie wiesz co się teraz z Artefaktami dzieje, nie można wyciągnąć postaci bla bla bla, ale co ja do Ciebie mogę mówić. Żyjesz w przekonaniu, że skoro kupiłem EQ to mam pojęcie o tej grze. Mylisz się i to bardzo. 

Co do samego filmu to GZ :)

 

PS. Bo bym zapomniał o najważniejszym, nie mam bólu dupy o to, że ktoś ładuje w IS czy kupuje na lewo. Skoro sprawia wam to przyjemność to bawcie się dalej :D

W is? Chyba w bryłeczki za hajs...



#14 Rosierek

Rosierek

    Legenda VirtualMT2

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6152 postów
  • Dołączył sob, 05 maj 12
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna


Napisano 11 sierpień 2018 - 12:55

W is? Chyba w bryłeczki za hajs...

Toć napisane "kupuje na lewo" :D Nie chciałem się zagłębiać w szczegóły, spora ilość graczy wie :)

 

 

Kiedy następny film Criell?



#15 Telefon ¢яιєℓℓ

¢яιєℓℓ

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 115 postów
  • Dołączył sob, 06 lip 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoKotostan
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Rafauu
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Criell
  • Gildia:KOT
  • Królestwo:Shinsoo
  • Hobby:


Napisano 11 sierpień 2018 - 13:40

Dzięki :> Dziś może pradawna wleci ;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych