Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Czarne Skrzynki - click Dołączona grafika Komiks - click


Zdjęcie

Dla Tych Co Nie Wiedzą O Co Chodzi :)



  • Zamknięty Temat jest zamknięty

Ankieta: Avito (39 użytkowników oddało głos)

Avito na prowadzącego ? :)

  1. Głosowano Tak! (11 głosów [28.21%])

    Procent z głosów: 28.21%

  2. Nie ! (28 głosów [71.79%])

    Procent z głosów: 71.79%

Głosuj
89 odpowiedzi w tym temacie

#76 Qki

Qki

    Junior Member

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1053 postów
  • Dołączył pon, 19 wrz 11
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Qki
  • Gildia:Unicorn
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Qki
  • Hobby:Moja Żona,Grafika, Muzyka


Napisano 19 sierpień 2018 - 17:01

Przecież on nic nie zrobi :D


Nie wiem, ja chętnie bym przejął tą funkcję i tak wchodził bym na ts tylko dla tego eventu

Dołączona grafika


#77 вιgѕмσкє αкα ραωєℓ

вιgѕмσкє αкα ραωєℓ

    Słaby pisarz

  • Globtroter
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Dołączył nie, 24 mar 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoMielec
  • Województwo:Podkarpackie
  • Imię:Paweł
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:ToTenCwel
  • Gildia:BrainDead
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:lIceCubel
  • Gadu-Gadu:Brak
  • Hobby:Mechanika Pojazdowa, Wozy starej daty


Napisano 19 sierpień 2018 - 17:03

Dzieciaczku bo jak czytam co piszesz to płakać się chce ze tak masz ostro najebane w główce.

Dzieciaczku ? Dla Ciebie Pan  reki Ci nie podałem wieśniaku , zajmij się swoim polem troszeczkę szacunku do drugiej osoby .I przestań sie sadzić jak kartofel bo to nie pole tylko forum . 


Użytkownik вιgѕмσкє αкα ραωєℓ edytował ten post 19 sierpień 2018 - 17:15

Dołączona grafika

#78 Rosierek

Rosierek

    Legenda VirtualMT2

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6152 postów
  • Dołączył sob, 05 maj 12
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna


Napisano 19 sierpień 2018 - 17:19

Myślę, że warto podać zwycięski skład Kaiserslautern z meczu z Bayernem w sezonie 97/98: Reinke, Kadlec, H. Koch (31. Hristov), Kuka, Marschall, Ratinho (75. Reich), Roos, Schjönberg, Schäfer, Sforza, M. Wagner. I jeszcze Ballack


A tak na serio, temat dotyczy eventu Karaoke Rap, a wypowiadają się osoby, które nie wnoszą nic do tej dyskusji, prócz rozwinięcia kolejnej spiny.

Na temat eventu wypowiedzialem się wczoraj na SB i w którymś tam temacie, wiecej pisał nie będę bo moje zdanie i tak nie jest brane pod uwagę xd
  • paczka lubi to

#79 ` Pѕυנкα .

` Pѕυנкα .

    Słaby pisarz

  • Płeć Piękna
  • PipPipPip
  • 306 postów
  • Dołączył wto, 16 lip 13
  • Państwo: Country Flag
  • Miasto🕌🕌🕌
  • Województwo:W-mazurskie
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:xxx
  • Hobby:Wkur*wianie ludzi 💙💖


Napisano 19 sierpień 2018 - 17:26

Nie oszukujmy się, na TS'ie nie przebywa jakaś ogromna ilość użytkowników co kiedyś, patrząc na lata 2011-2014 to takowe eventy były prowadzone również przez GM'ów jak i DJ. Na chwilę obecną mamy 4 DJ'ów z których widać tylko Avito, Chlorka... Kalibers wyjechał do pracy, a ten czwarty? Nigdy go nie widziałam żeby wgl grał.. To jakby miał coś prowadzić? 

Karaoke rap miało się odbyć ale Avito odwołał dzień przed chociaż mógł niestety poczekać i odwołać dnia w którym miało się ono odbyć. Może Avito nie jest jakimś bardzo rozgarniętym typem faceta, gubi się w tym co mówi, ale jako jedyny na chwilę obecną chciał prowadzić jakiekolwiek karaoke... Odwołując je z takiego powodu nie czekając do dnia karaoke wywołał jakąś dziwną i niesensową kłótnie na forum. Nie lepiej było wam przemyśleć wszystko zanim cokolwiek napiszecie ( obrażanie siebie nawzajem, pisanie nie na temat )? Karaoke powinno być odwołane jeżeli w dniu nie pojawi się odpowiednia ilość osób, nie miał pewności, że nikt się nie zapisze - jego błąd.

Co do prowadzącego mógłby ktoś zamienić się rolą z Avito - żaden problem każdy tak myśli, niby to tylko wejść pogadać głupoty, a jednak to trochę czasu zajmuje, przygotowania, dobrać Jury, dowiedzieć się czy uczestnicy na pewno wezmą udział itp.. Kolega wyżej chciał wchodzić na TS tylko wtedy kiedy będzie karaoke, to jak ktokolwiek ma Cię złapać na TS i dowiedzieć się czegokolwiek? Tam trzeba przebywać przynajmniej kilka h dziennie żeby nic się nie zwaliło. 

Możnaby wziąć inną osobę niż Avito do prowadzenia karaoke, nie ukrywam. Tylko odpowiedzialną i cierpliwą która nie popełnia takich głupstw.

A co do Jury i karaoke w którym było 3 członków z Eterlans - sami się zgłosiliśmy, nikt nas na siłę tam nie pchał i nie było innych chętnych osób. Po czym zostaliśmy zwyzywani, że karaoke ustawione itp. Śmiech na sali, na kolejnym karaoke miałam być w Jury ale z powodów osobistych nie mogłam, Avito został poinformowany i nagle wyleciał mi z tekstem, że już nie mogę być w Jury i to z jego powodu. Pokłócił się z kilkoma osobami i odbiło się to na innych osobach, wybiera sam ale osoby które się zgłoszą muszą być niestety przez niego chyba LUBIANE.



#80 вιgѕмσкє αкα ραωєℓ

вιgѕмσкє αкα ραωєℓ

    Słaby pisarz

  • Globtroter
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Dołączył nie, 24 mar 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoMielec
  • Województwo:Podkarpackie
  • Imię:Paweł
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:ToTenCwel
  • Gildia:BrainDead
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:lIceCubel
  • Gadu-Gadu:Brak
  • Hobby:Mechanika Pojazdowa, Wozy starej daty


Napisano 19 sierpień 2018 - 17:30

Nie oszukujmy się, na TS'ie nie przebywa jakaś ogromna ilość użytkowników co kiedyś, patrząc na lata 2011-2014 to takowe eventy były prowadzone również przez GM'ów jak i DJ. Na chwilę obecną mamy 4 DJ'ów z których widać tylko Avito, Chlorka... Kalibers wyjechał do pracy, a ten czwarty? Nigdy go nie widziałam żeby wgl grał.. To jakby miał coś prowadzić? 

Karaoke rap miało się odbyć ale Avito odwołał dzień przed chociaż mógł niestety poczekać i odwołać dnia w którym miało się ono odbyć. Może Avito nie jest jakimś bardzo rozgarniętym typem faceta, gubi się w tym co mówi, ale jako jedyny na chwilę obecną chciał prowadzić jakiekolwiek karaoke... Odwołując je z takiego powodu nie czekając do dnia karaoke wywołał jakąś dziwną i niesensową kłótnie na forum. Nie lepiej było wam przemyśleć wszystko zanim cokolwiek napiszecie ( obrażanie siebie nawzajem, pisanie nie na temat )? Karaoke powinno być odwołane jeżeli w dniu nie pojawi się odpowiednia ilość osób, nie miał pewności, że nikt się nie zapisze - jego błąd.

Co do prowadzącego mógłby ktoś zamienić się rolą z Avito - żaden problem każdy tak myśli, niby to tylko wejść pogadać głupoty, a jednak to trochę czasu zajmuje, przygotowania, dobrać Jury, dowiedzieć się czy uczestnicy na pewno wezmą udział itp.. Kolega wyżej chciał wchodzić na TS tylko wtedy kiedy będzie karaoke, to jak ktokolwiek ma Cię złapać na TS i dowiedzieć się czegokolwiek? Tam trzeba przebywać przynajmniej kilka h dziennie żeby nic się nie zwaliło. 

Możnaby wziąć inną osobę niż Avito do prowadzenia karaoke, nie ukrywam. Tylko odpowiedzialną i cierpliwą która nie popełnia takich głupstw.

A co do Jury i karaoke w którym było 3 członków z Eterlans - sami się zgłosiliśmy, nikt nas na siłę tam nie pchał i nie było innych chętnych osób. Po czym zostaliśmy zwyzywani, że karaoke ustawione itp. Śmiech na sali, na kolejnym karaoke miałam być w Jury ale z powodów osobistych nie mogłam, Avito został poinformowany i nagle wyleciał mi z tekstem, że już nie mogę być w Jury i to z jego powodu. Pokłócił się z kilkoma osobami i odbiło się to na innych osobach, wybiera sam ale osoby które się zgłoszą muszą być niestety przez niego chyba LUBIANE.

I dalej brak argumentów prawda jest taka ze na karaoke rap byłoby 7osob +++ a jednak  ,, siła wyższa '' pokazała swoje :) Dziękuję dobranoc 


Dołączona grafika

#81 ` Pѕυנкα .

` Pѕυנкα .

    Słaby pisarz

  • Płeć Piękna
  • PipPipPip
  • 306 postów
  • Dołączył wto, 16 lip 13
  • Państwo: Country Flag
  • Miasto🕌🕌🕌
  • Województwo:W-mazurskie
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:xxx
  • Hobby:Wkur*wianie ludzi 💙💖


Napisano 19 sierpień 2018 - 17:31

I dalej brak argumentów prawda jest taka ze na karaoke rap byłoby 7osob +++ a jednak  ,, siła wyższa '' pokazała swoje :) Dziękuję dobranoc 

No niestety, kiedyś było inaczej - lepiej.



#82 Anessi

Anessi

    Niekryty krytyk

  • Płeć Piękna
  • PipPipPipPip
  • 725 postów
  • Dołączył czw, 26 paź 17
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Podkarpackie
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:Dashi
  • Nick na TS:Dashi


Napisano 19 sierpień 2018 - 17:33

Zamknijcie już ten temat bo tutaj Nie tylko temat karaoke wychodzi. A spinac się o głupoty nie ma sensu.

#83 paczka

paczka

    mrglglrglmrgl!

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2551 postów
  • Dołączył wto, 13 lis 12
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Pomorskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:RetrieveR
  • Gildia:TeAmo
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:paczka


Napisano 19 sierpień 2018 - 17:54

Z pewną dozą nieśmiałości chciałbym tylko napomknąć, że i tak nie umiecie śpiewać

Dołączona grafika


#84 Guest_PasiaG_*

Guest_PasiaG_*
  • Guests
  • Dołączył --

Napisano 19 sierpień 2018 - 17:55

Z pewną dozą nieśmiałości chciałbym tylko napomknąć, że i tak nie umiecie śpiewać

Ty tez :D



#85 paczka

paczka

    mrglglrglmrgl!

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2551 postów
  • Dołączył wto, 13 lis 12
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Pomorskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:RetrieveR
  • Gildia:TeAmo
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:paczka


Napisano 19 sierpień 2018 - 17:59

Ja tym bardziej

Dołączona grafika




paczka otrzymał ostrzeżenie za ten post od Admin: Bezsensowne posty

#86 Qki

Qki

    Junior Member

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1053 postów
  • Dołączył pon, 19 wrz 11
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Qki
  • Gildia:Unicorn
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Qki
  • Hobby:Moja Żona,Grafika, Muzyka


Napisano 19 sierpień 2018 - 18:56

Z tego tematu została zrobiona swoista gówno burza i wylewanie żalu do ludzi którzy chcą dobrze, czy to do prowadzącego jury czy do gminy liseq. Karaoke jest eventem w ktorym może wystąpić każdy kto lubi się dobrze bawić i ma na to odwagę.. Jeśli twierdzicie że ktoś to ustawia wybiera jury pod siebie, chciałabym poprowadzić najbliższą edycję i wybrać jury.. nie przebywam na ts prawie wgl od dłuższego czasu, nie jestem w jakiejś gildi w której prócz mnie i żony jest ktoś więcej, sam nie umiem śpiewać ale lubię to robić pod prysznicem. Drogi wojtku czy dasz mi zaszczyt po 5 latach ponownie poprowadzić ten event na takich zasadach jak to było kiedyś? Jeśli nie to poproszę o usunięcie mojego posta.

Dołączona grafika


#87 Koperta

Koperta

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Dołączył nie, 19 sie 18
  • Państwo: Country Flag
  • Nick w grze:Johana

Napisano 19 sierpień 2018 - 19:12

myślę, że ten temat można przedyskutować na spokojnie


  • #Alistar i IncognitoRR. lubią to

#88 вιgѕмσкє αкα ραωєℓ

вιgѕмσкє αкα ραωєℓ

    Słaby pisarz

  • Globtroter
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Dołączył nie, 24 mar 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoMielec
  • Województwo:Podkarpackie
  • Imię:Paweł
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:ToTenCwel
  • Gildia:BrainDead
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:lIceCubel
  • Gadu-Gadu:Brak
  • Hobby:Mechanika Pojazdowa, Wozy starej daty


Napisano 20 sierpień 2018 - 08:34

Temat dalej nie jest rozwiązany ;) .Moja propozycja jest taka żeby zawiesić event karaoke zwykle / rap i ustalic zasady , prowadzacego i JURY w obecności admina . 


Dołączona grafika

#89 Qki

Qki

    Junior Member

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1053 postów
  • Dołączył pon, 19 wrz 11
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Qki
  • Gildia:Unicorn
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Qki
  • Hobby:Moja Żona,Grafika, Muzyka


Napisano 20 sierpień 2018 - 09:42

Temat dalej nie jest rozwiązany ;) .Moja propozycja jest taka żeby zawiesić event karaoke zwykle / rap i ustalic zasady , prowadzacego i JURY w obecności admina .



Rozmawiałem wczoraj z adminem na ten temat, eventy są zawieszone o czym miał was poinformować avito w temacie i co wykonał. A co do jury prowadzącego i zasad poczekajmy kilka dni. To się dowiesz co i jak.

Dołączona grafika


#90 вιgѕмσкє αкα ραωєℓ

вιgѕмσкє αкα ραωєℓ

    Słaby pisarz

  • Globtroter
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Dołączył nie, 24 mar 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoMielec
  • Województwo:Podkarpackie
  • Imię:Paweł
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:ToTenCwel
  • Gildia:BrainDead
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:lIceCubel
  • Gadu-Gadu:Brak
  • Hobby:Mechanika Pojazdowa, Wozy starej daty


Napisano 20 sierpień 2018 - 10:17

Rozmawiałem wczoraj z adminem na ten temat, eventy są zawieszone o czym miał was poinformować avito w temacie i co wykonał. A co do jury prowadzącego i zasad poczekajmy kilka dni. To się dowiesz co i jak.

Dobra jak coś daj znać ;P Temat zawieszony ;)


Dołączona grafika





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Nowość

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych