Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Lotto - click Dołączona grafika Komiks - click Dołączona grafika Odgadnij liczbę - click


Zdjęcie

Ban za "wydrop peta"



  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 HarryDresden

HarryDresden

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Dołączył pon, 06 kwi 15

Napisano 21 grudzień 2018 - 18:30

Proponuję dodać do pozycji zakazanych w regulaminie: ban za szyld na sklepach Wydrop peta, nowy pet, szansa dla nowych i oszustwo w postaci wystawiania szkatułek nazwą przypominających któregoś z petów (szk. Azraela -> szkata baby azrael itp). 

 

System kar:

-ostrzeżenie,

-ban 2 dni

-ban tydzień.

 

Dlaczego? Otoż, gra jest stara i się nie broni, na serwerze zauważalnie nie przybywa nowych graczy, jakoś w zastraszającym tempie. Jeśli ktoś jest świeży - a zdarzają się osoby, które pytają mnie gdzie jest dt i co się tam robi (nie każdy gra w tą gre 10 lat) - nabierze się na taką podpuchę i  jak tyra dzień, dwa czy tydzień  na te 500b, czy 1000, to skończy grę. A każdy stracony gracz, to jakby nie było strata dla tak starego serwera jakim jest Vmt2. I nie zmieni tego żadna aktualizacja, choćby konie na wstecznym jeździły. Nie chodzi o banowanie każdego "oszustwa" handlowego, wiadmo każdy orze jak może. Jak jest na shopie 45 glejtów po 300b, a dwa za 3000, to strata kupującego, ale szyldy z "wydrop peta" są męczące i to jakaś chora fama tutaj.  

 

Pozdro. Prosze o opinię - konstruktywną ;)


  • DanseMacabre lubi to

#2 bartek537

bartek537

    Niekryty krytyk

  • Globtroter
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Dołączył nie, 06 gru 15
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:-
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 21 grudzień 2018 - 18:33

Dlatego za nim coś kupisz masz od sprawdzenia forum, wikipedie, graczy i gm.



#3 Qki

Qki

    Junior Member

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1053 postów
  • Dołączył pon, 19 wrz 11
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Qki
  • Gildia:Unicorn
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Qki
  • Hobby:Moja Żona,Grafika, Muzyka


Napisano 21 grudzień 2018 - 18:42

Najbardziej idiotyczna propozycja jaka widziałem, skoro ktoś nie umie czytać co napisane jest pod nazwą sztakulki lub co gorsza nie umie się posłużyć forum lub wiki to nie jest to osoba z IQ równym chomika, a skoro są tak tępi to tylko cieszyć się i drapać z nich kase. Na nie
  • XPoMPA69 lubi to

Dołączona grafika


#4 Varee

Varee

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Dołączył nie, 14 maj 17
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Nie pamiętam
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Varee
  • Gildia:Miśki Pyśki
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:Varee
  • Hobby:Pożyczanie Eq od Desheera

Napisano 21 grudzień 2018 - 18:48

xD Bez sensu. Wystarczy przeczytać co jest napisane pod szkatą


Nick: Varee Królestwo: Shinsoo

Lvl: 255

virtualmt21510438749__sygnatura.png

"Mówisz, że kochasz deszcz, a rozkładasz parasolkę, gdy zaczyna padać.
Mówisz, że kochasz słońce, a chowasz się w cieniu, gdy zaczyna świecić.
Mówisz, że kochasz wiatr, a zamykasz okno, gdy zaczyna wiać.
Właśnie dlatego boję się, kiedy mówisz, że mnie kochasz.''


#5 HarryDresden

HarryDresden

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Dołączył pon, 06 kwi 15

Napisano 21 grudzień 2018 - 18:55

Myślicie krótkowzrocznie.  Laik nie będzie sprawdzał forum. Ale ten laik jest potrzebny żeby doładować IS, żebyś miał od kogo kupić ulepy, albo komu je sprzedać. Jeśli przybywa 10 graczy, 5 nie wbije 100lvla, 3 wbije 135, jeden zostanie na dłużej a jeden się nabierze na takie shopy i nie będzie grać w ogóle. A mógł to być kolejny który by został. Mogłeś mu coś sprzedać, bo jeśli za kwant czasu weźmiemy tydzień, to w międzyczasie odejdą 3 osoby. I tak zamiast z jedną na minusie zostajesz z dwoma. W taki sposób serwer się wyludni. 



#6 Admin

Admin

    Administrator VirtualMT2

  • Administrator
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5242 postów
  • Dołączył sob, 03 gru 11
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:[GA]admin
  • Gildia:VirtualAdmin
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:wojtek


Napisano 21 grudzień 2018 - 19:05

*
Popularny

Ja byłbym za wprowadzeniem takich blockow dla osób, które z niewiadomych mi względów w żaden sposób nie mogą przyswoić informacj pojawiającej się w grze co 5 sekund o odpowiednie punkty:


Podzielenie się hasłem z wirtualnym przyjacielem block 2 lata
Podzielenie się hasłem po raz drugi z wirtualnym przyjacielem block 4 lata
Podzielenie się hasłem po raz trzeci z wirtualnym przyjacielem block 20 lat, format dysku i skierowanie delikwenta do sanatorium w ciechocinku.


Adekwatne lub nawet wyższe opcje możnaby zastosować dla osób które pożyczają swój ekwipunek w myśl zasady oddał mi raz to odda i teraz, albo rozmawiałem z nim w cztery oczy na skype i ufam temu gościowi.

 

 

 

Myślicie krótkowzrocznie.  Laik nie będzie sprawdzał forum. Ale ten laik jest potrzebny żeby doładować IS, żebyś miał od kogo kupić ulepy, albo komu je sprzedać. Jeśli przybywa 10 graczy, 5 nie wbije 100lvla, 3 wbije 135, jeden zostanie na dłużej a jeden się nabierze na takie shopy i nie będzie grać w ogóle. A mógł to być kolejny który by został. Mogłeś mu coś sprzedać, bo jeśli za kwant czasu weźmiemy tydzień, to w międzyczasie odejdą 3 osoby. I tak zamiast z jedną na minusie zostajesz z dwoma. W taki sposób serwer się wyludni. 

Dlatego trzeba myślec co się robi, my udostępniamy grę, głowa natomiast jest Twoja i jeśli nie wiesz co kupujesz, to po prostu tego nie dotykasz zanim się nie upewnisz. Będziemy blokować za szkaty petsów, to na drugi dzień ktoś napisze że z red pereł dropi otchłań.

Trzeba myśleć co się robi niestety!


virtualmt21516717016__769671423939699945





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych