Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Lotto - click Dołączona grafika Komiks - click Dołączona grafika Odgadnij liczbę - click


Zdjęcie

Dyskusja dla Graczy oraz Administracji Serwera.

Nowość

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gwiazdor

Gwiazdor

    Komentator

  • Banned
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1162 postów
  • Dołączył śro, 01 lut 12
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoLondon
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Michu
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Gwiazdor
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Gwiazdus
  • Gadu-Gadu:x

Napisano 04 styczeń 2019 - 19:24

Zanim zaczne, to zapoznajcie sie gracze z regulaminem tego dzialu, moglbym zrobic ten temat w "Spamowisku" 

Ale wtedy wiekszosc graczy, nie wziela by tego tematu na serio, i spamila smieciami. :) 

 

Dział służy do dyskusji na różne tematy dotyczące serwera.

Zachowujemy absolutną kulturę pisząc posty.

Pamiętaj, o opcji "Edytuj", nie spamuj.

Posty obrażające lub poniżające innego użytkownika będą wysoko karane.

Złamanie podstawowych zasad liczyć się będzie z karą!

 

 

Wiec mysle ze mozna zaczac, dyskusja jest bardziej o dziale, Propozycji, co dodac, nie dodawac, lub co trzeba na 100% zmienic, moim zdaniem. 

Rowniez dlatego robie ten temat w dziale dyskusji zeby kazdy dal swoja opinie, odpowiedz co tam woli.

 

Wiec jak ktos zrobi propoyzcje, to wiekszosc serwera, powiedzmy ze 60% nie wbije na forum i zobaczy tematu i da swoja odpowiedz, ma po prostu wyjebane ze to wejdzie czy nie wejdzie, nie ktore tematy, sa dziwne, glupie, ale nie ktore bardzo fajne. 

 

Nastepna rzecz jest taka, wiekszosc graczy co ma 255 lvl to ma juz Piekielne, Demoniczny Ekwipunek, i jak ktos zrobi temat aby ulatwic gre na serwerze to gracze 255 musza, odpowiedz nie, bo oni sie musieli pomeczyc w robieniu tego ekwipunku. 

 

Nikt juz nie robi Zbrojek na 240 level / Runicznej Broni, moze nawet runicznej zbroi, Dlaczego?! bo taniej wyjdzie kupic Otchlani +0 zbroje oraz bron, albo runiczna zbroje +9, i jeszcze ze Runiczne Bronie sa na 200 level, nie mowiac o tym ze Virtulany SET broni jest na 160 lvl. I tego tez sie nie oplaca robic, dziwne katana jest na 200 level na virtual na 160? Ciekawe. 

 

Proponuje cos zmienic z Virtualnym setem, zbroja na 240 lvl, oraz runicznym eq. bo na rynku tego praktycznie nie ma, nikt tego nie robi, jak ktos cos sprzedaje to +0 bronie virtualne, do +11 rzadko spotyka sie +20. run bronie +6-10 mozna spotkac, EXP kto exp kupuje... Juz, lepiej kd wyciagnac i se zarobic a bron usunac.  Runiczne zbroje um +9 i sr 9 mozna znalesc na rynku. Cena tego to czasami spoko, czasami to smiech na sali. 

 

Zmienilo sie lvl Virtulanego, oraz runicznego setu na mniejszy lvl [bronie] co to dalo? 

nikt tego nie robi nie bedzie robil, do poki sie cos nie zmieni. 

 

Wiec opcje sa takie, bo virtualny set jest na 160 lvl. no to logicznie jako ulepszacze dac rudy. 

Albo zamiast +20 bron to dac +9 max tylko ze +9 mial takie bonusy jak +20. 

 

Runiczny set jest na 200 level?, zmienilo to cos?, lata ktos i ulepsza to? jedynie to na rynku na zarobek ulepszacze sa. 

Jezeli poziom sie zmienil to ulepszacze musza sie zmienic, to raczej bardziej pasowac bedzie czyz nie?

A jakie ulepszacze sa na 200 level? [WW] 

Albo Zrobic tak ze max bron +9 bedzie, albo zmiejszyc ulepszacze o 50%. 

 

Od 160 level do 255, nie ma praktycznie zadnych wojen, pvp nic a nic sie nie dzieje. praktycznie co kazda jedna osoba na 255 ma tylko eq EXP.

 

Okej. Przejdzmy dalej, nowy wyglad miasteczek, skilli wyglad zostal dodany, oraz kostiumy, i wyglad kon nowy. 

I co to dalo? to tylko wyglad to nie pomaga w grze wogule. [Mi sie akurat podoba heheh :) ] 

 

TRZEBA VIRTUAL ZMIENIC BO NIC SIE NIE DZIEJE, NUDY SA I TAKA JEST PRAWDA, 

Zaraz pewnie ktos sie przyczepi do mnie ze brednie pisze, gram od 2011r, wiem co kiedys bylo, wiem jak sie gralo.

 

Zaczepki w m2 byly, wojny, na mapie v2 bili sie o smierc i naginii, zadymki na v2 mapie o spota aby expic dalej byly. EQ sie robilo, nie bylo jasiow, papug, nowych petow, latalo sie w zwykylym ognistym petem, i nagle lodowy wyszedl <3 zbrojka na 180 lvl najlepsza zbroja byla. 

 

Teraz to raz na jaki czas wojna na 255, wbijasz na 255, mapki latasz, robisz eq exp, zbierasz kb aby eq pvp kupic skonczone. 

granie na 135 lvl, zadymki co chwile, wojny, wyzywanie sie, cos sie dzieje tam. 

 

Nie wiem jaki cudem boskie eq +9 po 8kb chodzi, jest to nie normalne. xDDDDD 

 

OSTANIA RZECZ, CO PROPONUJE!

 

1. Dodac Drop Niebianskiego EQ +0 

2. Zmienic Ulepki lub System Bron Virtualnych 

3. Zmienic Ulepki lub System Zbrojek na 240 lvl 

4. Zmienic Ulepki lub System Bron Runicznych

5. Wykorzystac mape V2 do czegos oraz zwiekszyc lvl do 150 lvl (NWM DODAC BOSSA SPIECIALNEGO JAKIEGOS, GDZIE MOZNA COS DROPIC, NWM RESPI SIE CO 2-4-6 GODZINY LUB DODAC INNEGO BOSSA CO 24H Godzin sie RESPI.???????? 

 

ORAZ OPONKI DODAC NA V2 METIN MAPE? Drop biolog od 100 - 200 lvl, nwm cos dac gracza nowym jakas szanse cos zrobic. ! 

 

Oraz na mapie v2 tylko do 200 lvl mozna siedziec. 

 

DODAC RIPERA V2, na 180 lvl NIE PRIWATNEGO, ALE SILNEGO W KOSMOS, A ZAROBEK ZAYEBISTY, czas 40minut zeby go zrobic, jak nie to koniec mapki. 

 

ZAPRASZAM DO DYSKUSJI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

MILEGO DNIA ZYCZE. :)


  • Sayres, Akaiii i LanDrynkaX lubią to

virtualmt21502558949__gwiazdoe_gif.gif


#2 bartek537

bartek537

    Niekryty krytyk

  • Globtroter
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Dołączył nie, 06 gru 15
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:-
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 04 styczeń 2019 - 20:01

Nic konkretnego nie napisałeś, ale owszem kilka rzeczy jest do zmiany/wprowadzenia tylko że te rzeczy są już dawno wałkowane w dziale "propozycje". A z tym dropem niebiańskiego to chyba cię bóg opuścił niedługo to demoniczne będziesz chciał. Jak nie zostałeś okradziony i byłeś wafel z Dammesem to nie narzekałeś a teraz jak bida piszczy to za łatwo byś chciał być znowu kimś.



#3 Roosvelt

Roosvelt

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 193 postów
  • Dołączył śro, 28 cze 17
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Lódzkie
  • Imię:Adam
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Roosvelt
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Roosvelt
  • Hobby:Fizyka, Astronomia, Siatkówka , Budownictwo

Napisano 04 styczeń 2019 - 20:09

Co do Runicznych/Virtuanych broni i zbroi na 240 w 100% się zgadzam , oponka na mapie metin V2 nie jest głupim pomysłem ponieważ sam na 135lvl musiałem nowe konto tworzyć żeby podrobić trochę biologa, a tak to zawsze można by było coś pobić + nowy zarobek niż monotonne czekanie na ripera. Zmiana lvl-u dla v2 no nie wiem chyba że pojawiłby się nowy boss, myślę że lepszym pomysłem byłoby zmniejszenie lvl-u mapy metin v1 do 120 np bo i tak lvl 110+ nie biją tam metinów tylko siebie nawzajem, Riper V2 na 180 to nowy sposób zarobku ale musiałby być dużo mocniejszy wymagający dobrego eq. Drop niebiańskiego bez sensu. 


Użytkownik Roosvelt edytował ten post 04 styczeń 2019 - 20:11

  • Gwiazdor lubi to

#4 Rosierek

Rosierek

    Legenda VirtualMT2

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6152 postów
  • Dołączył sob, 05 maj 12
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna


Napisano 04 styczeń 2019 - 20:32

Co do samego tematu to szanuje za "starania". Jeśli chodzi o runiczne bronie, które są na 200lv... Pisałem juz ho ho temu o zmianie tego systemu ulepszeń, niestety został zmieniony tylko lv broni oraz zwiększony % ulepszenia. Za x czasu ma wejść nowa aktualizacja wnosząca nowe piętra czy tam mapy. Warto się zastanowić i zmienić ów system na ulepy dropiące na nowych mapach. Przechodząc do EQ boskiego / niebiańskiego/ bestii. Boskie EQ jest drogie z racji ulepek bestii, które po wprowadzeniu nowych KD skoczyły do góry o 100% aby więc ulepszyć Boskie EQ musimy przejść przez bestii, co nie ukrywając troche nas kosztuje (Mowa tu oczywiscie o kupnie ulep / gotowego eq, kopiąc rudy koszt takiego wytworzenia jest bardzo malo lecz czasochłonny.) 

Trzeba się zastanowić w jaki sposób systematycznie można zwiększyć rozwój graczy z przedziału lv 100-135, bo tam skoncentrowana jest dość spora ilość graczy. 


  • Gwiazdor, Cнαмρєяу, Maddie i 1 inna osoba lubią to

#5 Gwiazdor

Gwiazdor

    Komentator

  • Banned
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1162 postów
  • Dołączył śro, 01 lut 12
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoLondon
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Michu
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Gwiazdor
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Gwiazdus
  • Gadu-Gadu:x

Napisano 04 styczeń 2019 - 21:02

Nic konkretnego nie napisałeś, ale owszem kilka rzeczy jest do zmiany/wprowadzenia tylko że te rzeczy są już dawno wałkowane w dziale "propozycje". A z tym dropem niebiańskiego to chyba cię bóg opuścił niedługo to demoniczne będziesz chciał. Jak nie zostałeś okradziony i byłeś wafel z Dammesem to nie narzekałeś a teraz jak bida piszczy to za łatwo byś chciał być znowu kimś.

Ja Biedny jestem? Ja tu wiem akurat jak zarobic, i nie placze. bo mi sie to zwroci. Zaszla nie potrzebna awantura w tej sprawie. No ale coz, nie musz sie w tej sprawie za duzo wypowiadac, Z dropem Niebianskiego EQ. to cos zlego? watpie dlaczego. bo szansa na dropa bedzie mala. i wrescie na rynku bedzie jakies niebianskie EQ.

TERAZ TYLKO BESTI WIDAC, BOSKIE, rzadko spotkasz mistyczne, no piekielne to tak srednio, demon to raz na miesiac sie cos zobaczy. :D 


  • Thomson, Sayres i Akaiii lubią to

virtualmt21502558949__gwiazdoe_gif.gif


#6 Zaiker.

Zaiker.

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Dołączył czw, 25 maj 17
  • Państwo: Country Flag
  • Miasto...
  • Województwo:Mazowieckie
  • Imię:Tomek
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:.
  • Gildia:.
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Zaiker


Napisano 04 styczeń 2019 - 22:32

Nic konkretnego nie napisałeś, ale owszem kilka rzeczy jest do zmiany/wprowadzenia tylko że te rzeczy są już dawno wałkowane w dziale "propozycje". A z tym dropem niebiańskiego to chyba cię bóg opuścił niedługo to demoniczne będziesz chciał. Jak nie zostałeś okradziony i byłeś wafel z Dammesem to nie narzekałeś a teraz jak bida piszczy to za łatwo byś chciał być znowu kimś.

Możesz nie wiedzieć, ale kiedyś Niebiańskie EQ +0 dropiło się z szkat razadora lub (jeśli dobrze pamiętam) z samego razadora.


  • Maddie lubi to

#7 lKrzychuTM

lKrzychuTM

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 117 postów
  • Dołączył sob, 16 gru 17
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Krzychu
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Fantando/oo/ooo
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Fanta
  • Hobby:...

Napisano 04 styczeń 2019 - 23:02

Drop niebianskiego eq +0 da jedynie to że każdy będzie palił je bodziem żeby drożej sprzedać jako bestii.

#8 Gwiazdor

Gwiazdor

    Komentator

  • Banned
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1162 postów
  • Dołączył śro, 01 lut 12
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoLondon
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Michu
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Gwiazdor
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Gwiazdus
  • Gadu-Gadu:x

Napisano 04 styczeń 2019 - 23:05

Prosze trzymac sie tematu, niz odpisywajac innym gracza na ich wypowiedzi. :D 


Drop niebianskiego eq +0 da jedynie to że każdy będzie palił je bodziem żeby drożej sprzedać jako bestii.

Aha, mozna zrobic system taki ze to bedzie takie niebianskie eq ktore nie bedzie mozna przepalac na dol bodziem tylko ulepszac w gore. 


virtualmt21502558949__gwiazdoe_gif.gif


#9 EverForever

EverForever

    Niekryty krytyk

  • Globtroter
  • PipPipPipPip
  • 990 postów
  • Dołączył sob, 19 kwi 14
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoPolska
  • Województwo:Małopolskie
  • Imię:EverForever
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:...
  • Królestwo:Chunjo
  • Gadu-Gadu:nie mam:D
  • Hobby:długo wędrowałem, nim doszedłem do siebie..


Napisano 05 styczeń 2019 - 06:34

co do opony dla wiekszego przedzialu levelowego to za jestem

i przypomne o  zrobieniu przywoływania wierzcha  ctrl+g


  • Gwiazdor lubi to
[indent=1]. . . . . .. . . . . .,.-”. . . . . . . . . . . . . . . . . .“
. . . . .. . . . . . ..,/. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ”:,
. . . . . . . .. .,?. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .\,
. . . . . . . . . /. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,}
. . . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:`^`.}
. . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:”. . . ./
. . . . . . .?. . . __. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . :`. . . ./
. . . . . . . /__.(. . .“~-,_. . . . . . . . . . . . . . ,:`. . . .. ./
. . . . . . /(_. . ”~,_. . . ..“~,_. . . . . . . . . .,:`. . . . _/
. . . .. .{.._$;_. . .”=,_. . . .“-,_. . . ,.-~-,}, .~”; /. .. .}
. . .. . .((. . .*~_. . . .”=-._. . .“;,,./`. . /” . . . ./. .. ../
. . . .. . .\`~,. . ..“~.,. . . . . . . . . ..`. . .}. . . . . . ../
. . . . . .(. ..`=-,,. . . .`. . . . . . . . . . . ..(. . . ;_,,-”
. . . . . ../.`~,. . ..`-.. . . . . . . . . . . . . . ..\. . /\
. . . . . . \`~.*-,. . . . . . . . . . . . . . . . . ..|,./...\,__
,,_. . . . . }.>-._\. . . . . . . . . . . . . . . . . .|. . . . . . ..`=~-,
. .. `=~-,_\_. . . `\,. . . . . . . . . . . . . . . . .\
. . . . . . . . . .`=~-,,.\,. . . . . . . . . . . . . . . .[/indent]

#10 Carki

Carki

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 204 postów
  • Dołączył czw, 08 gru 16
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoBiłgoraj
  • Województwo:Lubelskie
  • Imię:Grzegorz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Sarniaczek
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 05 styczeń 2019 - 19:11

zasotawić tak jak było,nic nie zmieniać



#11 Gwiazdor

Gwiazdor

    Komentator

  • Banned
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1162 postów
  • Dołączył śro, 01 lut 12
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoLondon
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Michu
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Gwiazdor
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Gwiazdus
  • Gadu-Gadu:x

Napisano 05 styczeń 2019 - 20:41

Widze ze nie potrzebna dyskusje zrobilem, jak nikt sie nie chce wypowiadac, to niech tak zostanie jak jest, mi to nie przyszkadza bo tych itemek juz nie robie, i raczej nie bede robil. :) Temat Zamknijcie.  :) 


virtualmt21502558949__gwiazdoe_gif.gif


#12 bartek537

bartek537

    Niekryty krytyk

  • Globtroter
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Dołączył nie, 06 gru 15
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:-
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 05 styczeń 2019 - 21:25

Możesz nie wiedzieć, ale kiedyś Niebiańskie EQ +0 dropiło się z szkat razadora lub (jeśli dobrze pamiętam) z samego razadora.

Drop niebianskiego eq +0 da jedynie to że każdy będzie palił je bodziem żeby drożej sprzedać jako bestii.

Dokładnie to samo miałem na myśli.



#13 Rosierek

Rosierek

    Legenda VirtualMT2

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6152 postów
  • Dołączył sob, 05 maj 12
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna


Napisano 06 styczeń 2019 - 07:06

Propozycja z niebianskim jest dobra, ale to już to dropu z nowych bossów z jakimś tam %





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Nowość

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych