Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Czarne Skrzynki - click Dołączona grafika Na Tropie.. - click


Zdjęcie

Gdzie Twe berło twa korona xD...



Najlepsza odpowiedź lKrzychuTM , 05 kwiecień 2019 - 13:24

Dobrze mówisz najwięcej do powiedzenia ma ten co jest najmniej w temacie . Więc po co się udzielasz? Mówisz że mało zauważacie hmm jak widać to zauważyłeś .Mówisz kim będziecie w przyszłości .. w przyszłości to ja mogę być nawet księdzem i będziesz mógł wylewać u mnie swoje żale . Mowienię co będzie w przyszłości to tylko gdybanie bez pokrycia . Wystawieni na ts ciekawe czemu patologi mamy słuchać można rozmawiać normalnie z niektórymi osobami od was ale jak wbija x osób i nawzajem się przekszykuja to co Ty chcesz usłyszeć ? A pytanie was o co kolwiek nie ma sensu jedyny argument to "połamiemy was " . Co do argumentów nie słyszałem normalnych od was .Co do hipokryzji temat rzeka każdy podany przykład i tak zostanie wyparty. Grałeś przeciwko im teraz z nimi więc mówienie o hipokryzji jest chyba nie na miejscu . Dyskutować nie chcesz nic dziwnego bo wiesz tyle ile uslyszaleś od gildi i oczywiste jest że będziesz jej bronił . Piszemy do randomów żeby do was nie dochodzili? Dobrze wiedzieć jak oceniacie ludzi ale w sumie co się dziwić jak nie odbiegasz wcale jak Ty to napisałeś od tych "Randomów" ale widzę że szukasz atencji na innych płaszczyznach i próbujesz coś udowodnić .Zacznij spełniać swoje wróżby przyszłości . I mam nadzieję że już tak jak obiecaleś był to ostatni post w tym temacie.
Ps : Jeśli znowu będziesz pisał tu posty to będzie lekka hipokryzja nie uważasz? Przejdź do postu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
61 odpowiedzi w tym temacie

#16 M4TIS

M4TIS

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 211 postów
  • Dołączył wto, 04 lip 17
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Pomorskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:.
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:M4TIS


Napisano 10 kwiecień 2019 - 12:13

ALE KOXY Z WAS WSZYSTKICH SA KURDE MELE


  • Grin lubi to

#17 lKrzychuTM

lKrzychuTM

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 117 postów
  • Dołączył sob, 16 gru 17
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Krzychu
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Fantando/oo/ooo
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Fanta
  • Hobby:...

Napisano 10 kwiecień 2019 - 15:30

Ehh Neathis co do pvp criell ma swoje jak byś nie zauważył że cały czas w nim lata .Co do pożyczania eq to asenos od was nie pożyczył od kogoś tasaka do pvp hmm dziwne.. Jak Wy staliscie x czasu na oponie to inni też mogą postać a co to za roznica gdzie każdy spędza czas w grze gdzie chce .Zrobisz eq w 2 miechy to chyba jak dwie wypłaty zainwestujesz . Chcesz z noży 210 lvl i runki w 2 miechy zrobić eq pvp ? Szkoda że nie uwzgledzniles czy otchłani czy prada ... . Zrób Ty chociaż expa takiego żebyś pradawna zrobił to wtedy będziesz mógł mówić o robieniu eq pvp. Dziwi mnie że o eq pvp piszą te osoby co nawet nie mają warunków by je samemu robić .. bez sens . To nie jest opona tu w 2 tyg eq nie skończysz . Także pozostaje czekać 2 miechy i zobaczymy jak się spełni ta wróżba .
Ps. Nie chwal dnia przed zachodem słońca . Bo później może być wstyd :/
  • ¢яιєℓℓ lubi to

#18 Kemitos

Kemitos

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 175 postów
  • Dołączył sob, 21 lut 15
  • Państwo: Country Flag
  • Miasto26-300
  • Województwo:Lódzkie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:SumerXD
  • Gildia:GanjaMafia
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Neathis

Napisano 10 kwiecień 2019 - 17:32

Ehh Neathis co do pvp criell ma swoje jak byś nie zauważył że cały czas w nim lata .Co do pożyczania eq to asenos od was nie pożyczył od kogoś tasaka do pvp hmm dziwne.. Jak Wy staliscie x czasu na oponie to inni też mogą postać a co to za roznica gdzie każdy spędza czas w grze gdzie chce .Zrobisz eq w 2 miechy to chyba jak dwie wypłaty zainwestujesz . Chcesz z noży 210 lvl i runki w 2 miechy zrobić eq pvp ? Szkoda że nie uwzgledzniles czy otchłani czy prada ... . Zrób Ty chociaż expa takiego żebyś pradawna zrobił to wtedy będziesz mógł mówić o robieniu eq pvp. Dziwi mnie że o eq pvp piszą te osoby co nawet nie mają warunków by je samemu robić .. bez sens . To nie jest opona tu w 2 tyg eq nie skończysz . Także pozostaje czekać 2 miechy i zobaczymy jak się spełni ta wróżba .
Ps. Nie chwal dnia przed zachodem słońca . Bo później może być wstyd :/

2 miechy były powiedziane wstępnie z tego co zauważyłem na niektórych z was wystarczają zwykle noże runiczne z kd7

#19 ¢яιєℓℓ

¢яιєℓℓ

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 115 postów
  • Dołączył sob, 06 lip 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoKotostan
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Rafauu
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Criell
  • Gildia:KOT
  • Królestwo:Shinsoo
  • Hobby:


Napisano 10 kwiecień 2019 - 17:54

XD to nieźle noże

#20 lKrzychuTM

lKrzychuTM

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 117 postów
  • Dołączył sob, 16 gru 17
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Krzychu
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Fantando/oo/ooo
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Fanta
  • Hobby:...

Napisano 10 kwiecień 2019 - 18:32

Idąc twoim tokiem rozumowania to na takie eq wystarczy wam kilka dni wiec możesz trochę zmniejszyć czas oczekiwania . Róbcie all run eq all +7 dacie radę wierzę w was ! :)


Użytkownik lKrzychuTM edytował ten post 10 kwiecień 2019 - 18:33

  • ¢яιєℓℓ lubi to

#21 Sayres

Sayres

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Dołączył śro, 22 mar 17
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoŁódź
  • Województwo:Lódzkie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Sayres
  • Gildia:GanjaMafia
  • Królestwo:Jinno
  • Nick na TS:Sคץгєร
  • Hobby:Sporty walki,Piłka nozna,Smoke weed,Metin2


Napisano 11 kwiecień 2019 - 12:58

Nasza gildia gra na 255 od nie dawna  wiec wiadomo ze pierw musimy wymaxowac expa zeby zrobic pvp  mamy wieksze ambijce niz otchlanie+0  wiec jezeli nagracie filmik jak zabijacie osobe w  eq expa nie czyni was kims dobrym co do oponek to my nie bilismy sie tam z dropkami  oponkowymi  tylko z 135 lv blackarmy/clasic ktorzy mieli podobne eq do nas  i dzieki temu byly fajne wojny ty wiertarka  tez w  sumie probowales swoich sil  na 135  tak jak i wiekszosc ludzi z 255  rozwijamy sie w miare szybko mamy swoja ekipe zrobimy pvp to sie pobijemy z wami proste GanjaMafiaTOP1 :D


Dołączona grafika


#22 lKrzychuTM

lKrzychuTM

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 117 postów
  • Dołączył sob, 16 gru 17
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Krzychu
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Fantando/oo/ooo
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Fanta
  • Hobby:...

Napisano 11 kwiecień 2019 - 15:12

Hmm jak w 10 osób na oponie ganialiscie jedna to nie pamiętasz ? Teraz inni was poganiają . Czepiasz się że ktoś ma otchłani , a sam w takim biegasz.. Ty aspermos zamiast latać do każdego i mówić że zrobicie eq to je zróbcie i wtedy możecie latać . To nie opona tu się liczy jakość nie ilość . Co Wy myślicie że zrobią u was 2 /3 osoby jakieś pvp i będziecie nie zniszczalni xd 90 % tego pseudo top 1 xd to postki na ww Ty sam w to nie wierzysz człowieku co piszesz . Piszecie tak jak req wracam zrobię eq rozwale was a zawsze się kończyło tak samo. Smialeś się z jego zachowania to spójrz na swoje zachowanie teraz. Kiedyś zrobicie eq pvp , ja kiedyś może fmsa 30 um wymiksuje . Ehh kolejny wróżbita Wy te wróżby to chyba z kart okey czytacie xd
  • Z3kochaniec lubi to

#23 Sayres

Sayres

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Dołączył śro, 22 mar 17
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoŁódź
  • Województwo:Lódzkie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Sayres
  • Gildia:GanjaMafia
  • Królestwo:Jinno
  • Nick na TS:Sคץгєร
  • Hobby:Sporty walki,Piłka nozna,Smoke weed,Metin2


Napisano 11 kwiecień 2019 - 15:24

Hmm jak w 10 osób na oponie ganialiscie jedna to nie pamiętasz ? Teraz inni was poganiają . Czepiasz się że ktoś ma otchłani , a sam w takim biegasz.. Ty aspermos zamiast latać do każdego i mówić że zrobicie eq to je zróbcie i wtedy możecie latać . To nie opona tu się liczy jakość nie ilość . Co Wy myślicie że zrobią u was 2 /3 osoby jakieś pvp i będziecie nie zniszczalni xd 90 % tego pseudo top 1 xd to postki na ww Ty sam w to nie wierzysz człowieku co piszesz . Piszecie tak jak req wracam zrobię eq rozwale was a zawsze się kończyło tak samo. Smialeś się z jego zachowania to spójrz na swoje zachowanie teraz. Kiedyś zrobicie eq pvp , ja kiedyś może fmsa 30 um wymiksuje . Ehh kolejny wróżbita Wy te wróżby to chyba z kart okey czytacie xd

w 10 osob xD nie moja winna ze koledzy z blackarmy nie chcieli ci pomagać inni nas poganiaja? prosze cie jak narazie to tylko wy najwiecej sie sracie tylko dlatego ze mamy eq expa gdzie sie czepilem ze ktos ma otchlani?  otchlani to ja jedynie mam na buffie  xD kiedy zrobimy eq pvp to zrobimy  gramy sobie w swoim tempie i mamy na was wyje bane to wy o nas ciagle piszecie i gadacie a nie my o was cos w tym musi byc :) nie uwazam ciebie za jakeigos godnego rywala bo  jak wiadomo na oponach wytrzymales moze z tydzien  a na 255 skonczy sie tak ze bedziesz sie chowac za roysenami sanderinami  wiec nawet mi sie nie spieszy zeby robic te pvp bo wiem jak to sie skonczy 


Dołączona grafika


#24 lKrzychuTM

lKrzychuTM

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 117 postów
  • Dołączył sob, 16 gru 17
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Krzychu
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Fantando/oo/ooo
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Fanta
  • Hobby:...

Napisano 11 kwiecień 2019 - 18:07

Haha Wy macie wyebane ? Dobre caly czas komentujecie pod filmem na yt sie napinacie nie w spomne o przychodzeniu do nas na ts... Jak masz taką ekipę jak to piszesz top 1 to czemu ci koledzy nie pomogą ? Chować się będę ? Powiedz kiedy się chowalem czy to za czasów waszego palgume czy 135 czy szło mi lepiej czy gorzej to się bilem i nie chowalem to że ktoś mi pomagał to nic dziwnego Ty też sam się nie biles tylko zawsze z ekipą . Co do chowania się za innymi sam przychodzisz na ts z obstawa która za cb się coś sapie a Ty siedzisz cicho więc nie mów o zaslanianiu się kimś . Sam jak eq pvp kiedyś zrobisz to będziesz wylatywal z ekipą więc ja nie mogę ? ... Twój tok myślenia mnie przeraża typie . Jak masz tak wyebane jak piszesz to miej i nie płacz .

#25 Sayres

Sayres

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Dołączył śro, 22 mar 17
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoŁódź
  • Województwo:Lódzkie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Sayres
  • Gildia:GanjaMafia
  • Królestwo:Jinno
  • Nick na TS:Sคץгєร
  • Hobby:Sporty walki,Piłka nozna,Smoke weed,Metin2


Napisano 11 kwiecień 2019 - 18:33

Haha Wy macie wyebane ? Dobre caly czas komentujecie pod filmem na yt sie napinacie nie w spomne o przychodzeniu do nas na ts... Jak masz taką ekipę jak to piszesz top 1 to czemu ci koledzy nie pomogą ? Chować się będę ? Powiedz kiedy się chowalem czy to za czasów waszego palgume czy 135 czy szło mi lepiej czy gorzej to się bilem i nie chowalem to że ktoś mi pomagał to nic dziwnego Ty też sam się nie biles tylko zawsze z ekipą . Co do chowania się za innymi sam przychodzisz na ts z obstawa która za cb się coś sapie a Ty siedzisz cicho więc nie mów o zaslanianiu się kimś . Sam jak eq pvp kiedyś zrobisz to będziesz wylatywal z ekipą więc ja nie mogę ? ... Twój tok myślenia mnie przeraża typie . Jak masz tak wyebane jak piszesz to miej i nie płacz .

No  tak mamy wyje bane mamy ekipe i sobie gramy w metinka a ze komentujemy no skoro film jest zwiazany z nasza gildia  to chyba normalne  no ekipe top1 mam fakt ale w czym maja mi pomagac?  nikt przed toba sie napewnno nie chowa a ze sie nie bijemy to juz ci chyba napisalem z 50 razy ze robimy pierw expa  chowac sie chowales nie raz zawsze laltales tam gdzie  ci eq pozyczaja dochodziles do 1 lepszej gildi nie znales ludzi a juz prosiles o pozyczanie eq  a ze ktos ci pomoga to nic dziwnego skoro od kad znami masz spine  na nowo zaczeles biegac po kanalach jak ten szczur i opeirdzielac nam dupe i prosic o pomoc w biciu nas xD  co do ts zawsze jak wbijalem to rozmawialem z wami wiec nie wiem po co teraz klamiesz bo swiadkami sa nawet twoi koledzy z 7 kanalu jak zrobili kanal wyjasniajacy zawineles sie wraz ze swoim chlopakiem crielem  do siebie  na 24 bo nie mogliscie nas kikac z kanalu  wiec mi nie pierdziel takich glupot bo towja jedyna bron to sa farmazony ktore non stop rozpowiadasz na nas ale wkoncu ludzie ogarna jaki jestes naprawde wiertareczko zayebana  i karty sie odwrca :)


  • VipKruchyVip i kacio001 lubią to

Dołączona grafika


#26 lMei

lMei

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Dołączył wto, 11 gru 18
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Alicja
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:lMei / xMeei
  • Gildia:GanjaMafia
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 11 kwiecień 2019 - 18:33

Haha Wy macie wyebane ? Dobre caly czas komentujecie pod filmem na yt sie napinacie nie w spomne o przychodzeniu do nas na ts... Jak masz taką ekipę jak to piszesz top 1 to czemu ci koledzy nie pomogą ? Chować się będę ? Powiedz kiedy się chowalem czy to za czasów waszego palgume czy 135 czy szło mi lepiej czy gorzej to się bilem i nie chowalem to że ktoś mi pomagał to nic dziwnego Ty też sam się nie biles tylko zawsze z ekipą . Co do chowania się za innymi sam przychodzisz na ts z obstawa która za cb się coś sapie a Ty siedzisz cicho więc nie mów o zaslanianiu się kimś . Sam jak eq pvp kiedyś zrobisz to będziesz wylatywal z ekipą więc ja nie mogę ? ... Twój tok myślenia mnie przeraża typie . Jak masz tak wyebane jak piszesz to miej i nie płacz .

Siedzi na ts cicho ? hahahaha a to dobre xd jak bym go nie znała to bym moze w to uwierzyła . 


  • Sayres lubi to

#27 lKrzychuTM

lKrzychuTM

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 117 postów
  • Dołączył sob, 16 gru 17
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Krzychu
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Fantando/oo/ooo
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Fanta
  • Hobby:...

Napisano 11 kwiecień 2019 - 19:29

Komentujecie film poczytaj co wy tam piszecie xd .Dużo tych gildi zwiedziłem i dużo eq dostałem xd Ja od kolegów eq nie dostaje  :/  Latam ? jak narazie to tylko ty latasz najwięcej i próbujesz coś udowodnić. Przeczytaj posty wyżej i zobacz co napisałeś odnośnie tego chowania się bo coś nie halo ta twoja wypowiedź .Poszedłem z crillem i napisałem do cb że jak chcesz rozmawiać to zapraszamy na 24 bo na kanale wyjaśniającym nic oprócz przekrzykiwania się na wzajem nie słyszałem więc rozmowa tam nie miała sensu .Farmazony ty chłopie chyba siebie nie słyszałeś co ty mówisz sam się zaginasz zarzucasz mi coś co sam robisz jak podaje ci przykład to tylko unosisz głoś i mówisz że to nie prawda i że wszystko moja wina  xd . Teraz taki kozak jesteś i mówisz że zyebany jestem , ostatnio jak rozmawialiśmy w 4 osoby mówiłeś  , że jedynie tylko ze mną można się dogadać i co najdziwniejsze mówiłeś do mnie po imieniu , ale widzę teraz znowu złapałeś wiatru w żagle ciekawe na jak długo . Co do kart czytaj z nich  wróżby dalej . 

Ps:Jeśli chcesz coś powiedzieć lub mi przekazać istotnego to na ts bo niema sensu wypisywać non stop postów typu " a bo ty to a bo ty tamto " bo to niema końca także , w sumie zrobisz jak wolisz .



#28 lMei

lMei

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Dołączył wto, 11 gru 18
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Alicja
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:lMei / xMeei
  • Gildia:GanjaMafia
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 11 kwiecień 2019 - 19:36

Komentujecie film poczytaj co wy tam piszecie xd .Dużo tych gildi zwiedziłem i dużo eq dostałem xd Ja od kolegów eq nie dostaje  :/  Latam ? jak narazie to tylko ty latasz najwięcej i próbujesz coś udowodnić. Przeczytaj posty wyżej i zobacz co napisałeś odnośnie tego chowania się bo coś nie halo ta twoja wypowiedź .Poszedłem z crillem i napisałem do cb że jak chcesz rozmawiać to zapraszamy na 24 bo na kanale wyjaśniającym nic oprócz przekrzykiwania się na wzajem nie słyszałem więc rozmowa tam nie miała sensu .Farmazony ty chłopie chyba siebie nie słyszałeś co ty mówisz sam się zaginasz zarzucasz mi coś co sam robisz jak podaje ci przykład to tylko unosisz głoś i mówisz że to nie prawda i że wszystko moja wina  xd . Teraz taki kozak jesteś i mówisz że zyebany jestem , ostatnio jak rozmawialiśmy w 4 osoby mówiłeś  , że jedynie tylko ze mną można się dogadać i co najdziwniejsze mówiłeś do mnie po imieniu , ale widzę teraz znowu złapałeś wiatru w żagle ciekawe na jak długo . Co do kart czytaj z nich  wróżby dalej . 

Ps:Jeśli chcesz coś powiedzieć lub mi przekazać istotnego to na ts bo niema sensu wypisywać non stop postów typu " a bo ty to a bo ty tamto " bo to niema końca także , w sumie zrobisz jak wolisz .

podsumowując to sklej sie juz bo jak to czytam to mam wrazenie ze czytam powieść niedorozwiniętego czlowieka , to tak w skrócie ode mnie dla cb . 


  • VipKruchyVip i Sayres lubią to

#29 ¢яιєℓℓ

¢яιєℓℓ

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 115 postów
  • Dołączył sob, 06 lip 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoKotostan
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Rafauu
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Criell
  • Gildia:KOT
  • Królestwo:Shinsoo
  • Hobby:


Napisano 11 kwiecień 2019 - 19:43

podsumowując to sklej sie juz bo jak to czytam to mam wrazenie ze czytam powieść niedorozwiniętego czlowieka , to tak w skrócie ode mnie dla cb . 

Chodź na kanał poproś o spokój, pożal się my Ci robimy, że nic wam nie zrobiłaś itp. xd // Nie próbuj zaprzeczać :>



#30 lMei

lMei

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Dołączył wto, 11 gru 18
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Alicja
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:lMei / xMeei
  • Gildia:GanjaMafia
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 11 kwiecień 2019 - 19:46

Chodź na kanał poproś o spokój, pożal się my Ci robimy, że nic wam nie zrobiłaś itp. xd // Nie próbuj zaprzeczać :>

Przez ułamek sekundy myslałam ze jestescie na tyle normalni ze można z wami normalnie porozmawiać ale u was wystepuje zjawisko ROZTROJENIA JAZNI - mowicie co innego , robicie co innego i jeszcze piszecie co innego ;D  Dlatego własnie moja nadzieja w waszą normalność prysnęła tak szybko jak ty z Tsa kiedy weszłam na kanał . 


  • Sayres lubi to





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Nowość

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych