Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Czarne Skrzynki - click Dołączona grafika


Zdjęcie

Zuo na mapie metin 1

Serwer

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
20 odpowiedzi w tym temacie

#1 lecimy*****tutaj

lecimy*****tutaj

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 103 postów
  • Dołączył śro, 22 cze 16
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Lubelskie
  • Imię:Wojtek
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:WirWbaku
  • Gildia:Emeryci
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:Wibus
  • Hobby:Nie mam zainteresowań poza Virtualem


Napisano 13 kwiecień 2019 - 10:50

Witam, mam propozycje dodania nowego eventu do serwera, a mianowicie: Event Zuo na mapie od 90 levela do 135. Event polegał by na zrzuceniu kilku/kilkunastu bosów na ch1 (bądź różne ch), takich jak : Isavel/Razador/Riper/Death Chicken/Zółw/Królowa Pająków/itp., a Oponka. Według mnie taki event raz na jakiś czas wzmocnił by chęć grania na niższym levelu oraz uniemożliwił by zabijanie riperów i tego typu  bosów osobom z 255levela(co ma miejsce na małych eventach Zuo na Dolinie orków). Dodatkowym plusem powstania eventu dla "niskich leveli" był by wzrost cen eq slużącego do expa (teraz ceny takiego eq wynoszą 2razy mniej niż włożenie samych kd+8).Czekam na komentarze i opinie graczy. Podsumowując: event organizowany na mapie Dolina orków nie sprawdza się nawet dla małych leveli, gdyż postacie z 255 levela nie dają szans uczestnictwa innym w takim evencie. Ostatnim argumentem popierającym jest fakt, iż w grze występują częste eventy przeznaczone dla 255-levelowców(np. Obrona Kamieni Metin), a niestety nie ma żadnego eventu przeznaczonego wyłącznie dla mniejszego levela. Czekam na komentarze i opinie graczy.  Piszcie również swoje propozycje, jak np.: Obrona kamieni metin na mapce metin 1?

 

PS: Nie myślcie, że robię to dla siebie i pod siebie, gdyż taki event raz na pare miesięcy nie wpłynął by zbytnio na ilość posiadanego przeze mnie majątku, a mógł by poprawić sytuacje wielu "niskolevelowcom", zważywszy na to że gram na serwerze od 2013 roku.



#2 PYREKXDDD

PYREKXDDD

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Dołączył śro, 20 mar 19
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoNie interere
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Jcob
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:eLprQ
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Kubuś ZIĄ ;*
  • Hobby:WEJP

Napisano 13 kwiecień 2019 - 10:55

Jestem za ;)


  • lecimy*****tutaj lubi to

#3 Mansoon

Mansoon

    Niekryty krytyk

  • Globtroter
  • PipPipPipPip
  • 737 postów
  • Dołączył wto, 18 cze 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoKamień Pomorski
  • Województwo:Z.pomorskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Ariante
  • Gildia:Tornado
  • Królestwo:Jinno
  • Nick na TS:Szymuś


Napisano 13 kwiecień 2019 - 10:57

Eventy dla mniejszych lv jak najbardziej ale od 141 LV  :) . "wzmocnił by chęć grania na niższym levelu" chyba nie wiesz na czym polega ta gra 


virtualmt21614962742__virtualmt216149498


#4 SlodkiMisiek.

SlodkiMisiek.

    Legenda VirtualMT2

  • Off Topic & Mod DC
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3144 postów
  • Dołączył pon, 18 cze 12
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Podkarpackie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:SlodkiMisiek
  • Gildia:Despotic
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:SlodkiMisiek
  • Hobby:VirtualMT2
    Anime -> Naruto & Boruto The Best


Napisano 13 kwiecień 2019 - 11:04

Nie wiem czy to jest za dobry pomysł. Spójrz na to w ten sposób. Wy chcecie na mapie metin 1 (90-135lvl) gdyby takie coś miało wejść w życie to kilka dni później powstawałyby propozycje dot. eventów ZUO na mapie metin 2 (180-255lvl) i jak tu wtedy podzielić uwagę na to wszystko? Twoją propozycję można by troszkę przerobić np. pomiędzy niskimi a wysokimi lvl ale zapewne musiałaby powstać specjalna mapka.

 

Albo co jakiś czas robić np Dolina Seungryong (mapa orków) dla tych niższych lvl, drugi event dla wyższych lvl na Pustyni Yongbi.


Użytkownik SlodkiMisiek. edytował ten post 13 kwiecień 2019 - 11:08

  • Sayres lubi to

virtualmt21712592857__diament_sygnatura.


#5 Sayres

Sayres

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Dołączył śro, 22 mar 17
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoŁódź
  • Województwo:Lódzkie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Sayres
  • Gildia:GanjaMafia
  • Królestwo:Jinno
  • Nick na TS:Sคץгєร
  • Hobby:Sporty walki,Piłka nozna,Smoke weed,Metin2


Napisano 13 kwiecień 2019 - 11:05

Panda podajze kiedys robil zuo na oponach i bylo spoko  jeszcze jak by dodali drop jakis do riperow na zuo bo nic z nich nie leci i nie ma sensu ich respic ;d i poprostu robic osobne zuo dla 255lv  i osobne zuo dla 90/140lv zeby takie cebulaki z 255 nie mogli zbijac tych oponek tym mniejszym lv 


  • lecimy*****tutaj, xKissMeHandx, THIEF992 i 1 inna osoba lubią to

Dołączona grafika


#6 lecimy*****tutaj

lecimy*****tutaj

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 103 postów
  • Dołączył śro, 22 cze 16
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Lubelskie
  • Imię:Wojtek
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:WirWbaku
  • Gildia:Emeryci
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:Wibus
  • Hobby:Nie mam zainteresowań poza Virtualem


Napisano 13 kwiecień 2019 - 11:11

Już tłumaczę, czemu nie można zrobić takiego eventu od 141 levela oraz dlaczego jest to dobry pomysł. Nie ma potrzeby, aby robić eventy Zuo na mapce metin 2 do 255levela, gdyż takie eventy już istnieją(jest to zwykły event zuo), a stworzenie nowej mapki zajęło by hmm spory okres czasu. Odnosząc się do komentarza DonQuest: Tak czy tak nikt by nie grał na 141 levelu gdyż ewentualny event miał by miejsce kilka razy w roku i według mnie nikt nie zakładał by postaci 141 level( w góre) po to żeby wziac udział w evencie(zakładając, że gra 12 godzin na dobe i nie przegapi). Jak najbardziej zachęcam do komentowania ,gdyż pomysł napewno jest innowacyjny i może kilku "emerytom serwerowym" grającym na 255 levelu sie nie spodobać. Zachęcam do wypowiadania się ludzi w przedziale levelowym(90-135).



#7 Ostatni z rodu

Ostatni z rodu

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Dołączył śro, 16 sty 19
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Małopolskie
  • Imię:Staszek
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:307
  • Gildia:Chelcedon
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 13 kwiecień 2019 - 11:15

Kiedys był event inwazja gdzie pierwsze 3 fale były dla mniejszych poziomów.

 

Według mnie taki event raz na jakiś czas wzmocnił by chęć grania na niższym levelu

Gra powinna zachęcać do wbijania jak największego poziomu, nie do grania na niższym.


  • lBaNaNl i Sayres lubią to

#8 Cнαмρєяу

Cнαмρєяу

    Słaby pisarz

  • Płeć Piękna
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Dołączył wto, 12 gru 17
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Lódzkie
  • Imię:Karolina
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:Champery
  • Gildia:Amnezja
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Karmel
  • Hobby:Herbata, kalambury, koty


Napisano 13 kwiecień 2019 - 11:25

Panda podajze kiedys robil zuo na oponach i bylo spoko  jeszcze jak by dodali drop jakis do riperow na zuo bo nic z nich nie leci i nie ma sensu ich respic ;d i poprostu robic osobne zuo dla 255lv  i osobne zuo dla 90/140lv zeby takie cebulaki z 255 nie mogli zbijac tych oponek tym mniejszym lv


Nie wiem gdzie Ty widzisz lvle 255 zbijajace oponki xd
Co do zabijania riperow, to nie ma różnicy bo i tak dropu z nich nie ma na zuo, a że są to bossy same podbiegajace, to nikt nie będzie uciekał, żeby nie zbić jakiegoś ripa z którego i tak nic nie ma :D

Nie wiem jaki sens dropiebia żółwia, królowej pająków, itp. Skoro te bossy są łatwo dostępne dla każdego :D
  • яσуѕєи™ i lBaNaNl lubią to

#9 Sayres

Sayres

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Dołączył śro, 22 mar 17
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoŁódź
  • Województwo:Lódzkie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Sayres
  • Gildia:GanjaMafia
  • Królestwo:Jinno
  • Nick na TS:Sคץгєร
  • Hobby:Sporty walki,Piłka nozna,Smoke weed,Metin2


Napisano 13 kwiecień 2019 - 11:26

Nie wiem gdzie Ty widzisz lvle 255 zbijajace oponki xd
Co do zabijania riperow, to nie ma różnicy bo i tak dropu z nich nie ma na zuo, a że są to bossy same podbiegajace, to nikt nie będzie uciekał, żeby nie zbić jakiegoś ripa z którego i tak nic nie ma :D

Nie wiem jaki sens dropiebia żółwia, królowej pająków, itp. Skoro te bossy są łatwo dostępne dla każdego :D

na Zuo


Dołączona grafika


#10 lecimy*****tutaj

lecimy*****tutaj

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 103 postów
  • Dołączył śro, 22 cze 16
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Lubelskie
  • Imię:Wojtek
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:WirWbaku
  • Gildia:Emeryci
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:Wibus
  • Hobby:Nie mam zainteresowań poza Virtualem


Napisano 13 kwiecień 2019 - 11:42

Kiedys był event inwazja gdzie pierwsze 3 fale były dla mniejszych poziomów.

 

 

Gra powinna zachęcać do wbijania jak największego poziomu, nie do grania na niższym.

Muszę sie z tym nie zgodzić, gdyż gra powinna zachęcać do grania na wszystkich poziomach, a nie do grania na 255 poziomie. Być może były fale dla "niskolevelowców"( odrazu mówie, że nie brałem udziału w tym evencie) jestem w 99% przekonany, że wyższe levele biły te fale podobnie jak teraz dzieje się na zwykłym zuo. 

 

Nie wiem gdzie Ty widzisz lvle 255 zbijajace oponki xd
Co do zabijania riperow, to nie ma różnicy bo i tak dropu z nich nie ma na zuo, a że są to bossy same podbiegajace, to nikt nie będzie uciekał, żeby nie zbić jakiegoś ripa z którego i tak nic nie ma :D

Nie wiem jaki sens dropiebia żółwia, królowej pająków, itp. Skoro te bossy są łatwo dostępne dla każdego :D

Byłaś na Zuo chociaż raz?:P Leci jeden gracz z 255 levelem postaci(z eq na Zorda) i zbija wszystko co widzi i nie patrzy czy leci z tego drop czy nie:), a co do tych bosów wyżej opisanych połowa osób na serwerze nie ma pojęcia o ich istnieniu, a nawet gdyby miała to i tak podróż do nich zajmuje więcej niż "wydropienie klucza na dt.":) 

 

Podkreślam, że jest to jedynie event, który mógł by mieć miejsce raz na 1-3 miesiące, a jest prosty do zrealizowania przez administracje. Zachęcam do komentowania przez graczy z przedziału levelowego 90-135, gdyż ich sprawa dotyczy, a levele 254-255 już mają swoje eventy(np. obrona kamieni metin).



#11 Cнαмρєяу

Cнαмρєяу

    Słaby pisarz

  • Płeć Piękna
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Dołączył wto, 12 gru 17
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Lódzkie
  • Imię:Karolina
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:Champery
  • Gildia:Amnezja
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Karmel
  • Hobby:Herbata, kalambury, koty


Napisano 13 kwiecień 2019 - 11:54

Muszę sie z tym nie zgodzić, gdyż gra powinna zachęcać do grania na wszystkich poziomach, a nie do grania na 255 poziomie. Być może były fale dla "niskolevelowców"( odrazu mówie, że nie brałem udziału w tym evencie) jestem w 99% przekonany, że wyższe levele biły te fale podobnie jak teraz dzieje się na zwykłym zuo. 

 

Byłaś na Zuo chociaż raz? :P Leci jeden gracz z 255 levelem postaci(z eq na Zorda) i zbija wszystko co widzi i nie patrzy czy leci z tego drop czy nie:), a co do tych bosów wyżej opisanych połowa osób na serwerze nie ma pojęcia o ich istnieniu, a nawet gdyby miała to i tak podróż do nich zajmuje więcej niż "wydropienie klucza na dt.":) 

 

Podkreślam, że jest to jedynie event, który mógł by mieć miejsce raz na 1-3 miesiące, a jest prosty do zrealizowania przez administracje. Zachęcam do komentowania przez graczy z przedziału levelowego 90-135, gdyż ich sprawa dotyczy, a levele 254-255 już mają swoje eventy(np. obrona kamieni metin).

Tak byłam na zuo chociaz raz i nie spotkałam się z zachowaniem, żeby ktoś specjalnie zbijał oponki czy ripy :)



#12 Sayres

Sayres

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Dołączył śro, 22 mar 17
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoŁódź
  • Województwo:Lódzkie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Sayres
  • Gildia:GanjaMafia
  • Królestwo:Jinno
  • Nick na TS:Sคץгєร
  • Hobby:Sporty walki,Piłka nozna,Smoke weed,Metin2


Napisano 13 kwiecień 2019 - 12:50

Tak byłam na zuo chociaz raz i nie spotkałam się z zachowaniem, żeby ktoś specjalnie zbijał oponki czy ripy :)

No a ja sie spotkalem


Dołączona grafika


#13 lecimy*****tutaj

lecimy*****tutaj

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 103 postów
  • Dołączył śro, 22 cze 16
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Lubelskie
  • Imię:Wojtek
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:WirWbaku
  • Gildia:Emeryci
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:Wibus
  • Hobby:Nie mam zainteresowań poza Virtualem


Napisano 13 kwiecień 2019 - 13:06

Podsumowując, nie wiem czy informacja dotarła do administracji i co oni o tym sądzą. Niech ktoś poinformuje admina, bądź adminów o tej inwencji i poprosimy o stanowisko w tej sprawie.



#14 Ostatni z rodu

Ostatni z rodu

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Dołączył śro, 16 sty 19
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Małopolskie
  • Imię:Staszek
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:307
  • Gildia:Chelcedon
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 13 kwiecień 2019 - 13:07

jestem w 99% przekonany, że wyższe levele biły te fale podobnie jak teraz dzieje się na zwykłym zuo. 
 

Dawno tego eventu nie było, ale na inwazjach na których byłem, to lvl z poza przedziału podanego przez GM przed falą, nie miały prawa ruszać bossów i nie ruszały ^^

Zachęcam do komentowania przez graczy z przedziału levelowego 90-135, gdyż ich sprawa dotyczy, a levele 254-255 już mają swoje eventy(np. obrona kamieni metin).
 

Rozmawianie i poklepywanie się po ramieniu w swoim gronie nie przyniesie żadnego rezultatu, najlepiej porozmawiać z prowadzącymi ^^

Chociaż ja jestem sceptycznie nastawiony do zrzucania bossów na tak ciasnej mapie bo i tak większość zgarną osoby które poradziły by sobie na normalnym zuo, tylko świadomie rezygnują z wiekszości zawartości gry zostajac na 135. A i jeszcze jedno, czy za przebywanie na MMv1 nie trzeba czasem płacić ?xD



#15 lecimy*****tutaj

lecimy*****tutaj

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 103 postów
  • Dołączył śro, 22 cze 16
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Lubelskie
  • Imię:Wojtek
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:WirWbaku
  • Gildia:Emeryci
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:Wibus
  • Hobby:Nie mam zainteresowań poza Virtualem


Napisano 13 kwiecień 2019 - 13:22

 

Dawno tego eventu nie było, ale na inwazjach na których byłem, to lvl z poza przedziału podanego przez GM przed falą, nie miały prawa ruszać bossów i nie ruszały ^^

 

Tego tematu nie ruszam bo nie bylo mnie na tym wydarzeniu.

 

Rozmawianie i poklepywanie się po ramieniu w swoim gronie nie przyniesie żadnego rezultatu, najlepiej porozmawiać z prowadzącymi ^^

Chociaż ja jestem sceptycznie nastawiony do zrzucania bossów na tak ciasnej mapie bo i tak większość zgarną osoby które poradziły by sobie na normalnym zuo, tylko świadomie rezygnują z wiekszości zawartości gry zostajac na 135. A i jeszcze jedno, czy za przebywanie na MMv1 nie trzeba czasem płacić ?xD

 

Co do samego pomysłu bezsensowne wydają mi się komentarze i opinie osób niezainteresowanych(zwłaszcza tych którzy już mają swoje eventy levelowe) i 135 level uwierz mi nie poradził by sobie z normalnym zuo, gdyż poprostu nie ma już bosów po huraganie 255 leveli. A co do opłat to porozmawiam z Trenem i być może na Zuo zrezygnuje on z poboru opłat:).







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Nowość, Serwer

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych