Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Czarne Skrzynki - click Dołączona grafika Na Tropie.. - click


Zdjęcie

DT-klucz



  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź

Ankieta: DT (15 użytkowników oddało głos)

Zwiekszenie szansy na drop klucza

  1. tak (13 głosów [86.67%])

    Procent z głosów: 86.67%

  2. nie (2 głosów [13.33%])

    Procent z głosów: 13.33%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 xKondzio

xKondzio

    Komentator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1107 postów
  • Dołączył pią, 03 maj 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Imię:Konrad
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Aussie
  • Królestwo:Jinno


Napisano 14 grudzień 2019 - 22:40

Propozycja dotyczy jednego pietra w dt ( na pewno kazdy sie domysla ktorego ) tak, tego z nieszczesnym kluczem ktory sie dropi i dropi i nie widac go w eq .. Nie wiem czy to pietro z kluczem ma byc utrudnieniem czy urozmaiceniem ?

Jednym klucz dropi po pierwszym/drugim respie - ok, ale wezcie pod uwage tych którzy dropia go 30 minut , a nawet 1,2h .. a po ubiciu ripa wypada 60b :)

thumb_virtualmt21576366771__1215_002659.

thumb_virtualmt21576366552__1215_002708.

Proponuje to pietro w jakis sposob przerobic albo zmienic szanse na drop klucza (chyba najprostszy sposob ) 

 Nie wspomne juz o respach mobow co 2 minuty ale ok ;o.. 

Ps. nie wiem o co chodzi jeszcze z tym ze 250lv stoja sobie w dt i podobno rozwalaja mapke ..


Użytkownik xKondzio edytował ten post 15 grudzień 2019 - 10:44

  • karla lubi to

#2 Telefon Mansoon

Mansoon

    Niekryty krytyk

  • Globtroter
  • PipPipPipPip
  • 737 postów
  • Dołączył wto, 18 cze 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoKamień Pomorski
  • Województwo:Z.pomorskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Ariante
  • Gildia:Tornado
  • Królestwo:Jinno
  • Nick na TS:Szymuś


Napisano 14 grudzień 2019 - 22:52

Nie latam tej mapy ale myślę że szybszy resp mobów był by dobrym rozwiązaniem

virtualmt21614962742__virtualmt216149498


#3 InSaNe

InSaNe

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 145 postów
  • Dołączył śro, 05 cze 19
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoEłk
  • Województwo:Podlaskie
  • Imię:Damian
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Krytycz3k
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:Aktualnie Brak
  • Gadu-Gadu:---
  • Hobby:***To samo co w przedstawieniu***

Napisano 15 grudzień 2019 - 05:27

Ja jeszcze jak niedawno latałem DT to zauważyłem że szybszy drop klucza jest, wtedy gdy występuje więcej mobów typu nieśmiertelny duch. Wg mnie albo więcej mobów powinno się respić na piętrze z kluczem i nie zmieniać czasu respienia bądź przyspieszyć resp pozostając przy tej samej ilości

#4 Lavander

Lavander

    Nowy

  • Banned
  • Pip
  • 79 postów
  • Dołączył sob, 13 kwi 19
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Podkarpackie
  • Imię:Dawid
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Lavander
  • Gildia:TimeOfWar / Olimp
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:Lavander

Napisano 15 grudzień 2019 - 06:58

Moim zdaniem było by dobrze poprawić drop klucza i także drop coś wymyśleć zeby nowyi gracze mieli na czym zarobić na eq ;)


  • xKondzio lubi to

#5 sasik100

sasik100

    Junior Member

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 255 postów
  • Dołączył pon, 04 lip 11
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:BLURBLADE
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:BLURBLADE


Napisano 15 grudzień 2019 - 10:49

Sam na niższym lvlu wolałem kopać rude niż latac ripa. Nawet mając czasem farta, to się nie opłaca, bo i tak...raz dropnie Ci klucz w 15min, a później dwa razy po godzine i do tego raz może 100 bryłek przebijesz :D 

Moim zdaniem klucz powinien lecieć od razu(po zbiciu 2-3 spotów), do tego zmniejszyć o sporo ilość bryłek z ripa i dodatkowo zmniejszyć czas respa metka w dt.

Wtedy byłby to szybki dungeon, bez przesadnej losowości, możliwy do regularnego robienia i o zarobku decydowałaby systematyczność w robieniu go, a nie czysty fart.


  • KamilPoteznaMocIV lubi to

virtualmt21560115471__sygna_blur_blade_n


#6 xKondzio

xKondzio

    Komentator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1107 postów
  • Dołączył pią, 03 maj 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Imię:Konrad
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Aussie
  • Królestwo:Jinno


Napisano 15 grudzień 2019 - 10:50

Moim zdaniem było by dobrze poprawić drop klucza i także drop coś wymyśleć zeby nowyi gracze mieli na czym zarobić na eq ;)

a moim zdaniem cale dt jest do du*y, dlaczego nie moga zrobic prywatnego dt , zmniejszyc drop , albo dodac wejsciowke , tak zeby nizsze lvl mialy chociaz jeden normlny dung prywatny bez stresu ze ktos zajał i sie bic kur*a o 120 b .. drop jest fajny pomijajac ten klucz i resp co 2 minuty 19 sekund , ale caly system to wogole do kosza , pchaja wszystkie aktualizacje dla max lvli a ci co zaczynaja to zniechecaja sie bardzo szybko i odchodza.


  • sasik100 lubi to

#7 xKondzio

xKondzio

    Komentator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1107 postów
  • Dołączył pią, 03 maj 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Imię:Konrad
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Aussie
  • Królestwo:Jinno


Napisano 15 grudzień 2019 - 10:57



Sam na niższym lvlu wolałem kopać rude niż latac ripa. Nawet mając czasem farta, to się nie opłaca, bo i tak...raz dropnie Ci klucz w 15min, a później dwa razy po godzine i do tego raz może 100 bryłek przebijesz :D

Moim zdaniem klucz powinien lecieć od razu(po zbiciu 2-3 spotów), do tego zmniejszyć o sporo ilość bryłek z ripa i dodatkowo zmniejszyć czas respa metka w dt.

Wtedy byłby to szybki dungeon, bez przesadnej losowości, możliwy do regularnego robienia i o zarobku decydowałaby systematyczność w robieniu go, a nie czysty fart.

a jeszcze jak trafisz na takich graczy to wogole, stoja specjalnie zeby jwzcze spierd*lic komus zarobek .

virtualmt21576411036__1215_125412.jpg



#8 sasik100

sasik100

    Junior Member

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 255 postów
  • Dołączył pon, 04 lip 11
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:BLURBLADE
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:BLURBLADE


Napisano 15 grudzień 2019 - 11:03

a jeszcze jak trafisz na takich graczy to wogole, stoja specjalnie zeby jwzcze spierd*lic komus zarobek .

virtualmt21576411036__1215_125412.jpg

no często tacy się wbijają, niestety administracja banuje za to tylko na 2dni, nawet jak ktoś regularnie Ci tak wpada ;x najlepsze, że często tłumaczą się zbugowanym ww, a ja robiąc ww już enty raz, nigdy tak nie miałem ;p


virtualmt21560115471__sygna_blur_blade_n


#9 Sihai

Sihai

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 163 postów
  • Dołączył nie, 24 lut 19
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:W-mazurskie
  • Imię:Ola
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:Sihai
  • Królestwo:Shinsoo


Napisano 15 grudzień 2019 - 12:56

powyżej

Nikt 'specjalnie' sie nie wbija na DT z tak wysoim lvl.  Jak widać jet to buffek (czyli 2 postać do robienia dungów) i niekiedy w czasie przechodzenia pomiędzy piętrami 'wywala' do DT. Ktoś kto gra podtawową postacią i nie widzi buffka nawet nie sprawdza co się z nią dzieje bo i po co jak nadal można kontynuować robienie mapki.

Nie raz i nie dwa miałam tak i uważam że jakikolwiek ban jest nie tylko przesadą, ale i zwykłym chamstwem. (co koniowi do tego że wóz się zepsuł )



#10 sasik100

sasik100

    Junior Member

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 255 postów
  • Dołączył pon, 04 lip 11
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:BLURBLADE
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:BLURBLADE


Napisano 15 grudzień 2019 - 13:26

powyżej

Nikt 'specjalnie' sie nie wbija na DT z tak wysoim lvl.  Jak widać jet to buffek (czyli 2 postać do robienia dungów) i niekiedy w czasie przechodzenia pomiędzy piętrami 'wywala' do DT. Ktoś kto gra podtawową postacią i nie widzi buffka nawet nie sprawdza co się z nią dzieje bo i po co jak nadal można kontynuować robienie mapki.

Nie raz i nie dwa miałam tak i uważam że jakikolwiek ban jest nie tylko przesadą, ale i zwykłym chamstwem. (co koniowi do tego że wóz się zepsuł )

no to mam mega farta, że po zrobieniu ww setek lub wiecej razy, nigdy nie wyrzuciło mi żadnej postaci do dt *.* i jednocześnie niektórzy mają mega pecha, że spotykałem te same osoby 250+ w dt więcej niż kilka razy.


virtualmt21560115471__sygna_blur_blade_n


#11 Sihai

Sihai

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 163 postów
  • Dołączył nie, 24 lut 19
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:W-mazurskie
  • Imię:Ola
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:Sihai
  • Królestwo:Shinsoo


Napisano 15 grudzień 2019 - 19:34

jw

1. zrobiłeś za mało setek ww lub za dużo

2. masz za 'małego' mega farta 

3. buga bierzesz za czyjegoś pecha  (to że wywali mi buffka na DT , czy nawet w kosmos, nie biore za pecha...gram dalej bez buffka który jest mi potrzebny tylko do wejścia na mapkę)

* pytanie----- ile osób widziałeś tam w przedziale lvl 141-219 i dlaczego żadnej ?



#12 Kar0

Kar0

    Początkujący

  • Płeć Piękna
  • PipPip
  • 105 postów
  • Dołączył sob, 03 lis 18
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoKrosno
  • Województwo:Podkarpackie
  • Imię:Karolina
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:Karoxx
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Znęcanie się


Napisano 15 grudzień 2019 - 21:50

Osobiście nie latam DT, jednak widzę że wiele osób które chodzą na ten dungeon narzeka na klucz. Według mnie do lekkiej zmiany, niech dropi odrobinę łatwiej jeśli taki z tym problem. Nie zepsuje to gry no i przy okazji trochę ludzi będzie zadowolonych.

#13 xKondzio

xKondzio

    Komentator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1107 postów
  • Dołączył pią, 03 maj 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Imię:Konrad
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Aussie
  • Królestwo:Jinno


Napisano 15 grudzień 2019 - 22:40

powyżej

Nikt 'specjalnie' sie nie wbija na DT z tak wysoim lvl.  Jak widać jet to buffek (czyli 2 postać do robienia dungów) i niekiedy w czasie przechodzenia pomiędzy piętrami 'wywala' do DT. Ktoś kto gra podtawową postacią i nie widzi buffka nawet nie sprawdza co się z nią dzieje bo i po co jak nadal można kontynuować robienie mapki.

Nie raz i nie dwa miałam tak i uważam że jakikolwiek ban jest nie tylko przesadą, ale i zwykłym chamstwem. (co koniowi do tego że wóz się zepsuł )

 

jw

1. zrobiłeś za mało setek ww lub za dużo

2. masz za 'małego' mega farta 

3. buga bierzesz za czyjegoś pecha  (to że wywali mi buffka na DT , czy nawet w kosmos, nie biore za pecha...gram dalej bez buffka który jest mi potrzebny tylko do wejścia na mapkę)

* pytanie----- ile osób widziałeś tam w przedziale lvl 141-219 i dlaczego żadnej ?

Wez typie zluzuj majty , skoro ktos tam stoi i dobrze wie ze komuś zwali mapke bo jest aktywny i chamsko odpisuje ze nie  lognie bo nie to chyba jest coś nie tak.. akurat zawszeni trafiają się  chamy które stoja  tam specjalnie ..a nie niechcący.

pytasz ile osób stoi ? A no każde moje dt zaczyna się od pisania żeby logli bo zawsze ktoś tam stoi


Użytkownik xKondzio edytował ten post 15 grudzień 2019 - 22:41

  • sasik100 lubi to

#14 Platte

Platte

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Dołączył wto, 17 lut 15


Napisano 16 grudzień 2019 - 05:41

Oni specjalnie nie przenoszą się na DT to jest po prostu bug. Działa on w ten sposób że jeśli wam zginie buff na waro zbrojo lub ww i minie czas na rozpoczęcie tutaj tepa się na owe DT

#15 xKondzio

xKondzio

    Komentator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1107 postów
  • Dołączył pią, 03 maj 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Imię:Konrad
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Aussie
  • Królestwo:Jinno


Napisano 16 grudzień 2019 - 11:10

Dobra luz , maja Bug i ich loga ale niech logaja z dt bo ktoś mapy nie może zrobić




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych