Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Czarne Skrzynki - click Dołączona grafika Na Tropie.. - click


Zdjęcie

Nowy gracz


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#16 Klimek

Klimek

    Junior Member

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 185 postów
  • Dołączył pią, 25 lis 11
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoWarszawa
  • Województwo:Mazowieckie
  • Imię:Grzegorz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:StrongBull
  • Gildia:Aktualnie Brak ;(
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Klimek
  • Hobby:Sport

Napisano 21 styczeń 2020 - 05:36

Sure WP omijaj z daleka. Grałem teraz sura i na na mapkach jest bardzo ciężko :)
Woj lub ninja i nie będziesz żałował :)

Po 3 latach przerwy powracam do gry !! ;) Pomogłem ci ?! Daj " Lubie To ". Dla ciebie to nic a dla mnie wielka radość ! ;)


#17 xKondzio

xKondzio

    Komentator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1107 postów
  • Dołączył pią, 03 maj 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Imię:Konrad
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Aussie
  • Królestwo:Jinno


Napisano 21 styczeń 2020 - 10:06

Hahaha xD, na bodziaka to może sobie zmienić w każdej chwili a dużo więcej mu nie da bodziak na małym lvl xD rób kolego mentala i nie słuchaj go

robilem geniuszu dt bodym i mentalem i nie ma porownania.. na dt i oponke tylko body, a jakbys umial czytac ze zrozumieniem to bys wyczytał ze kolega jest tu NOWY .. to znaczy, ze nie potrzebuje twoich rad dotyczacych map 180+



#18 Sardaar

Sardaar

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 376 postów
  • Dołączył nie, 15 gru 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Małopolskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Sardaar
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 21 styczeń 2020 - 10:45

Ja polecam szamana smoka, gram nim i jest fajnie.

#19 Witam Po Przerwie

Witam Po Przerwie

    Prostak obciążony rodzinnie i genetycznie

  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Dołączył nie, 19 sty 20
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 21 styczeń 2020 - 10:53

robilem geniuszu dt bodym i mentalem i nie ma porownania.. na dt i oponke tylko body, a jakbys umial czytac ze zrozumieniem to bys wyczytał ze kolega jest tu NOWY .. to znaczy, ze nie potrzebuje twoich rad dotyczacych map 180+

Kolega jest nowy więc dlatego powiedziałem mental bo metalem się dużo lepiej robi mapki, na bodziaka może sobie zmienić w każdej chwili, no to właśnie dlatego dałem mu dobra radę xd

#20 zαкяęę¢σиα ! ♥

zαкяęę¢σиα ! ♥

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 115 postów
  • Dołączył pią, 02 sie 19
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze::)
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Tworzenie i przeglądanie memów. 🌒🖤

Napisano 21 styczeń 2020 - 15:33

Ehh Bodziak na niższy lvl dlaczego? Aura daje 3k ataku a mentalem tylko sie nie wywalisz. No to ten...bodziak na niższy lvl ewentualnie ninja nie słuchaj sie typa o nicki Witam Po Przerwie bo mental na mapę np pradawke na niższym lvl nic ci to nie da jak wspomniałam tylko nie wywalisz sie a te 3k ataku od aury chyba więcej da. Bossy typu rip cziken to ustawiasz sie pod ścianę i pod sciana bijesz. To @Witam Po Przerwie zanim ty tu mi odpowiesz ze dajesz mu fajna rade to pomysl 3k ataku więcej da niż to żeby sie nie wywalił bez sens ino polecam ci przeczytać ci to 10 razy bo pewnie jak raz czytniesz to nie zrozumiesz bajo xDD
  • xKondzio lubi to

#21 Witam Po Przerwie

Witam Po Przerwie

    Prostak obciążony rodzinnie i genetycznie

  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Dołączył nie, 19 sty 20
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 21 styczeń 2020 - 15:50

Ehh Bodziak na niższy lvl dlaczego? Aura daje 3k ataku a mentalem tylko sie nie wywalisz. No to ten...bodziak na niższy lvl ewentualnie ninja nie słuchaj sie typa o nicki Witam Po Przerwie bo mental na mapę np pradawke na niższym lvl nic ci to nie da jak wspomniałam tylko nie wywalisz sie a te 3k ataku od aury chyba więcej da. Bossy typu rip cziken to ustawiasz sie pod ścianę i pod sciana bijesz. To @Witam Po Przerwie zanim ty tu mi odpowiesz ze dajesz mu fajna rade to pomysl 3k ataku więcej da niż to żeby sie nie wywalił bez sens ino polecam ci przeczytać ci to 10 razy bo pewnie jak raz czytniesz to nie zrozumiesz bajo xDD

Pisze że mental na ripa i inne mapki bo nie odpycha i bedide mu łatwiej, nie rozumiem tego co napisałaś,bo bodziaka odrzuci na ripie
Ale wy jesteście tępi, nie znacie a się próbujecie na siłe wymądrzać, ja napisałem tak żeby było lepiej koledze, 2iec.nie wiem na co te wasze głupie komentarze xD

#22 zαкяęę¢σиα ! ♥

zαкяęę¢σиα ! ♥

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 115 postów
  • Dołączył pią, 02 sie 19
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze::)
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Tworzenie i przeglądanie memów. 🌒🖤

Napisano 21 styczeń 2020 - 16:08

Eh nie doczytales przecież napisałam żeby sie ustawić pod ścianę ino jak boss odepchnie jak bedziesz pod sciana??? Mental na pradawna nie w bo tam boss może w ścianę wepchnac nwm w jakiej szkole sie uczyłeś ze cie nie nauczyli czytać ze zrozumieniem;) xd

Użytkownik zαкяęę¢σиα ! ♥ edytował ten post 21 styczeń 2020 - 16:10

  • xKondzio lubi to

#23 Sardaar

Sardaar

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 376 postów
  • Dołączył nie, 15 gru 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Małopolskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Sardaar
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 21 styczeń 2020 - 18:33

Na start szaman smok, robisz 100% błogo i kryta, wtedy każde expowisko twoje, a doznania z gierki oszałamiające.



#24 xKondzio

xKondzio

    Komentator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1107 postów
  • Dołączył pią, 03 maj 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Imię:Konrad
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Aussie
  • Królestwo:Jinno


Napisano 21 styczeń 2020 - 19:08

Pisze że mental na ripa i inne mapki bo nie odpycha i bedide mu łatwiej, nie rozumiem tego co napisałaś,bo bodziaka odrzuci na ripie
Ale wy jesteście tępi, nie znacie a się próbujecie na siłe wymądrzać, ja napisałem tak żeby było lepiej koledze, 2iec.nie wiem na co te wasze głupie komentarze xD

a po co mu mental na ripa? to jest zaledwie jeden boss , jesli zrobi mentala to moze bic za mało i moze mu sie odtruwac ripek, a bodziakiem ma wiecej ataku i szybciej go zbije zanim sie odtruje . 


  • Livcia i zαкяęę¢σиα ! ♥ lubią to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych