Skocz do zawarto艣ci

Historyk (aktualizacja) - click Do艂膮czona grafikaZasady Event贸w - click Do艂膮czona grafika Lotto - click Do艂膮czona grafika Wielkanocne Kartki - click Do艂膮czona grafika Turniej PvP - click


Zdj臋cie
* * * * * 1 g艂osy

Rozw贸j na Virtualmt2


  • Zamkni臋ty Temat jest zamkni臋ty
28 odpowiedzi w tym temacie

#1 Somin

Somin

    Nowy

  • U偶ytkownik
  • Pip
  • 69 post贸w
  • Do艂膮czy艂 pi膮, 24 kwi 20
  • Pa艅stwo: Country Flag
  • MiastoWo艂omin
  • Wojew贸dztwo:Mazowieckie
  • P艂e膰:M臋偶czyzna
  • Nick w grze:Obecnie brak
  • Kr贸lestwo:Chunjo
  • Nick na TS:MrSomin
  • Hobby:MTQ48
    Ogrodnictwo

Napisano 01 maj 2020 - 19:25

Cze艣膰,

Gram na serwerze ok miesi膮ca.
Jestem zdziwiony, 偶e starzy gracze s膮 ze wszystkim na nie. Cokolwiek chce kto艣 doda膰 to jest nie nie nie bo kiedy艣 by艂o dobrze wi臋c nie rusza膰.
Kiedy by艂 jaki艣 turniej PVP?
呕eby zacz膮膰 gra膰 tutaj trzeba wydropi膰 tyle rudy, 偶e kilof b臋dzie z +0 na +3.
O艣ci dropi膮 tragicznie, szansa na ulepszenie nie lepsza.
Tak wiem id藕 na inny serwer jak si臋 nie podoba ale ten serw ma klimat, tylko mo偶na u艂atwi膰 start nowym graczom a nie ich zniech臋ca膰.
Uwa偶am 偶e o艣ci i szansa na ulepszenie eq max do boskiego (to jest 艣ciana kt贸ra zniech臋ca najwi臋cej os贸B) powinny zosta膰 dostosowane do obecnej sytuacji. Jak kto艣 chce to dam linka do wylicze艅 zrobienia eq na boskie+9
Chce zaznaczy膰, 偶e serwer jest zdominowany przez 254/255 i 135 zabawki
Cziken? Zapomnij, oponka? To samo
Komentarze typu jeste艣 (wstaw co chcesz) bo nie umiesz zrobi膰 eq i tylko narzekasz.
Uwa偶am 偶e serwer powinien by膰 dla wszystkich a nie tylko dla os贸b kt贸re graj膮 tu 5 lat.

To tyle, zapraszam do dyskusji i konstruktywnej krytyki.

#2 Avallach

Avallach

    Niekryty krytyk

  • U偶ytkownik
  • PipPipPipPip
  • 532 post贸w
  • Do艂膮czy艂 sob, 17 lis 18
  • Pa艅stwo: Country Flag
  • Wojew贸dztwo:Lubelskie
  • P艂e膰:M臋偶czyzna
  • Nick w grze:lAvallach
  • Kr贸lestwo:Chunjo
  • Hobby:Fan serialu Lost


Napisano 01 maj 2020 - 20:47

Dlaczego i w imi臋 czego, osoba kt贸ra gra na ni偶szym lvl z bi偶u bestii, boskie, nieb ma mie膰 艂atwiej w grze, ni偶 osoba kt贸ra robi pk czy demo bi偶u. Gdzie te bi偶u low to g艂贸wnie kopanie, a wy偶sze ju偶 p艂ac膮 za wejscie na mapy kt贸re czasami si臋 nie zwracaj膮. Nikt nie broni kopa膰 jednej osobie na 4 postacie. Gdzie zdobywa rudy 4 razy szybciej ni偶 ten kt贸ry woli klepa膰 jedn膮 postaci膮... Kwestia podej艣cia do gry i tego co kto lubi w danej grze robi膰. Rudy nie kosztuj膮 ju偶 po 5,10,15b/stack tylko po wiecej ni偶 20b.

Zgadzam si臋 z argumentem odno艣nie o艣ci. Dropi ich zbyt ma艂o w stosunku do tego co by艂o wcze艣niej i jak du偶e jest zapotrzebowanie na nie.
 

Przecie偶 serwer jest dla wszystkich, tylko nie wszyscy sobie na nim potrafi膮 poradzi膰.

P.S. Daj link to tych wylicze艅 ;))


U偶ytkownik Avallach edytowa艂 ten post 01 maj 2020 - 20:48

  • konrad704, Blanch i Rozrzad lubi膮 to

giphy.gif


#3 Somin

Somin

    Nowy

  • U偶ytkownik
  • Pip
  • 69 post贸w
  • Do艂膮czy艂 pi膮, 24 kwi 20
  • Pa艅stwo: Country Flag
  • MiastoWo艂omin
  • Wojew贸dztwo:Mazowieckie
  • P艂e膰:M臋偶czyzna
  • Nick w grze:Obecnie brak
  • Kr贸lestwo:Chunjo
  • Nick na TS:MrSomin
  • Hobby:MTQ48
    Ogrodnictwo

Napisano 01 maj 2020 - 22:07

Uwa偶am, 偶e trudno艣膰 powinna by膰 proporcjonalna i rosn膮膰 wraz z lvl, gracz ma si臋 przekona膰 do serwera 偶eby na nim zosta艂. Teraz na dzie艅 dobry siedzisz i mo偶esz kopa膰 albo robi膰 rozgrzewk臋. 

Gracze, kt贸rzy maj膮 eq wspomniane przez Ciebie mog膮 spokojnie lata膰 ww, warownie/zbrojownie.

Rudy obecnie na rynku idzie kupi膰 za 18b stack, o艣ci 70b stack.

Na wo艂aju zdarza si臋 taniej bo 12-14b stack rud i 50b stack o艣ci.

virtualmt21587718440__12.png

"kosztorys" przy za艂o偶eniu 偶e wszystko wejdzie za pierwszym

Rudy liczone razy 20b stack

O艣ci 50b stack

A to dopiero 150 poziom tak naprawd臋 i to od teraz powinna zacz膮膰 si臋 zabawa.

Wiem 偶e "wyjadaczom" si臋 to nie spodoba, bo poruszam temat zwi膮zany z zarobkiem a wiadomo, 偶e to delikatny temat.

Prezentacja m贸wi o systemie wojen gildii. Kto艣 widzia艂 wojn臋? bo ja od miesi膮ca ani razu.

W rankingu jest gildia z 11 poziomiem i ma 41 stoczonych wojen a serwer ma 10 lat. (to powinno dawa膰 do my艣lenia)

Ludzie nie maj膮 eq czy raczej wojna by艂a by 10 archer贸w ze smokami na 13 archer贸w z jasiami?

Jako艣 nie chce mi si臋 wierzy膰 w to 偶e od 10 lat nie pojawi艂a si臋 ekipa graczy, kt贸ra lubi naparzanki.


  • PasiaG i NIEP0K0RNY lubi膮 to

#4 lPolon

lPolon

    Pocz膮tkuj膮cy

  • U偶ytkownik
  • PipPip
  • 224 post贸w
  • Do艂膮czy艂 pi膮, 12 kwi 19
  • Pa艅stwo: Country Flag
  • Wojew贸dztwo:艢l膮skie
  • P艂e膰:M臋偶czyzna
  • Nick w grze:lPolon + Himyxh
  • Gildia:l500Plus
  • Kr贸lestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Himyxh
  • Hobby:Twoja mama


Napisano 02 maj 2020 - 01:30

Jako艣 nie chce mi si臋 wierzy膰 w to 偶e od 10 lat nie pojawi艂a si臋 ekipa graczy, kt贸ra lubi naparzanki.

S膮 ekipy ale musisz mie膰 na uwadze r贸偶nice w eq i lvl. 


Do艂膮czona grafika



Do艂膮czona grafika


Kr贸lestwo - Chunjo Gildia - Brak Nick - lPolon


#5 wawrzun

wawrzun

    Niekryty krytyk

  • U偶ytkownik
  • PipPipPipPip
  • 554 post贸w
  • Do艂膮czy艂 pi膮, 16 gru 11
  • Nick w grze:CNO
  • Gildia:MorkoCi
  • Kr贸lestwo:Chunjo

Napisano 02 maj 2020 - 01:33

Moim zdaniem powinny zosta膰 zmienione ulepszacze na eq bestii aby nie kolidowa艂y z ulepszaczami na kd +9/10 chcia艂bym zaznaczy膰 ze drop o艣ci kiedy艣 (chodzi tylko o mummy extreme) by艂 znacznie lepszy ze spota 300-500 o艣ci teraz od 40-100 osci.

Zaznacz臋 ze osci kumulowa艂y si臋 nie dlatego ze ludzie tam chodzili i dropili tylko 偶e kiedy艣 z Antycznej Mumii by艂 100% drop na 50 o艣ci co w po艂膮czeniu z zaginka v1 dawa艂o 2500 o艣ci (ale nie pami臋tam dok艂adnie mog艂o to by膰 25 z 1 mumii ) w 3 minuty gdzie bywali ludzi kt贸rzy dziennie robili 100 v1.

Druga sprawa proponuje zwi臋kszy膰 % na ulepszenie eq niebia艅skiego i boskiego do 40% (Nie jest to wielka zmiana ale na pewno bardziej to zmotywuje do ulepszania eq). Kolejna zmian膮 powinno by膰 zmiana bonus贸w w niekt贸rych itemach niebia艅skich chodzi o kaptur i buty

Proponuje bonusy przy Butach +9

Szansa na krytyczne uderzenie 60

Szybko艣膰 ruchu 60

艢rednie obra偶enia 35%

Proponuje bonusy przy Kapturze +9

Warto艣膰 ataku 1000

Warto艣膰 magicznego ataku 1000

Silny przeciwko potworom  25%

Nast臋pnie proponuje zmieni膰 lvl minimalny dla boskiego eq ze 150 na 180

My艣le r贸wnie偶 偶e dodanie losowo wystepuj膮cych boss贸w na mapach z kt贸rych dropi艂y by ma艂o interesuj膮ce rzeczy dla wysoko lvl postaci

np czerwone, niebieskie, bia艂e per艂y, broszury kd +7 r臋kawice pier艣cienie do艣wiadczenia itp

u艂atwi艂o by to pocz膮tek gry 



#6 PasiaG

PasiaG

    Nowy

  • Banned
  • Pip
  • 0 post贸w
  • Do艂膮czy艂 艣ro, 04 sty 17
  • Pa艅stwo: Country Flag
  • Wojew贸dztwo:Dolno艣l膮skie
  • P艂e膰:M臋偶czyzna


Napisano 02 maj 2020 - 03:19

Jestem z Tb ziomek uwa偶am tak samo ;D pozdrawiam

#7 Sandacz321

Sandacz321

    S艂aby pisarz

  • U偶ytkownik
  • PipPipPip
  • 421 post贸w
  • Do艂膮czy艂 nie, 08 sty 17


Napisano 02 maj 2020 - 04:05

Wszystko jest dobrze . Jest tyle opcji zarobku na pocz膮tku gry 偶e a偶 za du偶o . Nie macie kasy id藕 drop ca艂y dzie艅 j臋zyki nadropisz 20k spokojnie , zap艂ac臋 Ci 20 kb... to tylko jeden z wielu przyk艂ad贸w .

U偶ytkownik Sandacz321 edytowa艂 ten post 02 maj 2020 - 04:06

  • Admin, Proud i Alexaa lubi膮 to

#8 Avallach

Avallach

    Niekryty krytyk

  • U偶ytkownik
  • PipPipPipPip
  • 532 post贸w
  • Do艂膮czy艂 sob, 17 lis 18
  • Pa艅stwo: Country Flag
  • Wojew贸dztwo:Lubelskie
  • P艂e膰:M臋偶czyzna
  • Nick w grze:lAvallach
  • Kr贸lestwo:Chunjo
  • Hobby:Fan serialu Lost


Napisano 02 maj 2020 - 05:38

Admin kilka miesi臋cy temu napisa艂 na shoutboxie odno艣nie nowych graczy. (pisa艂em to ju偶 kt贸ry艣, co mnie uj臋艂o w sumie) "Lepsza pociecha w kr贸lestwie administracji z jednego zaci臋tego gracza ni偶 z 10 sezonowych" - nie jest to s艂owo w s艂owo, ale sens ten sam.

Ten serwer nigdy nie u艂atwia艂 startu... I nie zmieni si臋 wiele mimo nacisk贸w . Noo mo偶e poza VIRTUALMT2 THIRD Edition (o kt贸rym te偶 brak szczeg贸艂贸w)


/edit @Admin czyta膰, bo ja to czyta艂em. Niestyty nikt ju偶 tego nie sprawdzi. Przynajmniej si臋 potwierdzi艂o 偶e tak by艂o.
Admin (02 maj 2020 - 11:35):
Najpierw naucz si臋 s艂ucha膰 ze zrozumieniem, u偶y艂em takich s艂贸w do propozycji kt贸rego艣 z nagrywaczy jutuberowych

U偶ytkownik Avallach edytowa艂 ten post 02 maj 2020 - 12:03

  • sasik100 i Blanch lubi膮 to

giphy.gif




Avallach otrzyma艂 ostrze偶enie za ten post od Admin: Bezsensowne posty

#9 PasiaG

PasiaG

    Nowy

  • Banned
  • Pip
  • 0 post贸w
  • Do艂膮czy艂 艣ro, 04 sty 17
  • Pa艅stwo: Country Flag
  • Wojew贸dztwo:Dolno艣l膮skie
  • P艂e膰:M臋偶czyzna


Napisano 02 maj 2020 - 05:40

Najm膮drzejsi s膮 ci kt贸rzy dorobili si臋 wczesniej i nie musza kopac na np eq bestii ktore robi sie dosc d艂ugo :P 


  • sasik100, SaySomething i Anessi lubi膮 to

#10 Yassar

Yassar

    Nowy

  • U偶ytkownik
  • Pip
  • 21 post贸w
  • Do艂膮czy艂 wto, 25 lut 20
  • Pa艅stwo: Country Flag
  • Nick w grze:Yassar
  • Kr贸lestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Yassar

Napisano 02 maj 2020 - 06:16

ja te偶 jestem za tym 偶eby co艣 dodano dla ma艂ych lv bo na 255 moge se i艣膰 zarabiac w 50 miejscach a taki nowy gracz to jak sandacz napisa艂 ma tyyyyyyyle opcji zarobku 偶e az glowa ma艂a np kopanie rudy miedzi albo kopanie rudy srebra albo kopanie rudy z艂ota jest tez jadeit kryszta艂 ametyst..  nie zapominajmy o oponce na kt贸rej co wi臋ksi idioci bija nowych graczy tak o zeby sobie pobic bo czemu nie i o riperku gdzie jest podobnie. death chiken to nawet nie wspominam ka偶dy wie kto tam waruje jak pies


  • Kar0 lubi to

#11 Vatahar

Vatahar

    Nowy

  • U偶ytkownik
  • Pip
  • 17 post贸w
  • Do艂膮czy艂 艣ro, 18 mar 20
  • Pa艅stwo: Country Flag
  • Wojew贸dztwo:Dolno艣l膮skie
  • Imi臋:Adrian
  • P艂e膰:M臋偶czyzna
  • Nick w grze:Vatahar12
  • Kr贸lestwo:Jinno

Napisano 02 maj 2020 - 06:21

Jedyne co wed艂ug mnie mo偶na faktycznie poprawi膰 to drop osci. Reszta jest okey. Gram tutaj z msc i nie narzekam. Serwery na kt贸rych wcze艣niej gra艂em takie easy szybko si臋 nudzi艂y bo w 2 tyg mia艂em wszystko i nie by艂o ju偶 co robi膰. Osobi艣cie uwa偶am 偶e serwer ma fajny klimat i nie ma co zmieniac.
A jak komu艣 si臋 nie chce troch臋 potrudzic 偶eby co艣 osi膮gn膮膰 to ma spory wyb贸r serwer贸w gdzie masz prawie wszystko na start. Tylko na takich serwerach jest problem ze prawie nikt nie gra bo si臋 szybko nudzi. A na tym serwerze po艣wi臋caj膮c czas bardziej si臋 wci膮gasz.

Co do wypowiedzi Admina(je偶eli jest ona prawdziwa) to ja rozumiem. Zaciek艂y gracz wniesie wi臋cej na serwer(pewnie co艣 dorzuci na os) ni偶 10 kt贸rzy wbija 120 i sobie pojda.

#12 Avallach

Avallach

    Niekryty krytyk

  • U偶ytkownik
  • PipPipPipPip
  • 532 post贸w
  • Do艂膮czy艂 sob, 17 lis 18
  • Pa艅stwo: Country Flag
  • Wojew贸dztwo:Lubelskie
  • P艂e膰:M臋偶czyzna
  • Nick w grze:lAvallach
  • Kr贸lestwo:Chunjo
  • Hobby:Fan serialu Lost


Napisano 02 maj 2020 - 07:20

Hohoho grubo lecisz, ju偶 nawet poni偶ej jajnik贸w xD przecie偶 IS nie jest zakazany, ograniczony do ilo艣ci zakup贸w, ani nie wp艂ywa znacz膮co na rynek serwera tylko na gracza i jego posta膰.

BTW IS tutaj jest drogi nie ma co si臋 oszukiwa膰. Czep si臋 tych kt贸rzy maj膮 rozwini臋te postacie i korzystaj膮 z IS-a bo jak to tak mo偶na xD

To ze m贸wi si臋 偶e jest ci臋偶ki start to nie znaczy 偶eby go u艂atwia膰 na si艂臋 bo potrzebujemy ludzi kt贸rym trzeba przychyla膰 przys艂owiowego nieba.

 

/edit Tw贸j tok rozumowania jest taki, mimo 偶e jeste艣 nowym graczem nie narzekasz to trzeba Ci臋 wy艣mia膰. A jak? "艁ADUJE W IS-a pewnie niech sie nie wypowiada" xD


U偶ytkownik Avallach edytowa艂 ten post 02 maj 2020 - 07:32

giphy.gif


#13 Klimek

Klimek

    Junior Member

  • U偶ytkownik
  • PipPip
  • 185 post贸w
  • Do艂膮czy艂 pi膮, 25 lis 11
  • Pa艅stwo: Country Flag
  • MiastoWarszawa
  • Wojew贸dztwo:Mazowieckie
  • Imi臋:Grzegorz
  • P艂e膰:M臋偶czyzna
  • Nick w grze:StrongBull
  • Gildia:Aktualnie Brak ;(
  • Kr贸lestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Klimek
  • Hobby:Sport

Napisano 02 maj 2020 - 07:34

Pomimo, 偶e mam g艂贸wna posta膰 254 zacz膮艂em nie tak dawno gra膰 ninja. 呕eby zrobi膰 samego biologa to jest kwestia 3 tygodni... Je艣li chcesz kupi膰 zio艂a / yy to koszt kilkudziesi臋ciu k bry艂ek. Obecnie ninja ma 254 i jest na yy i ju偶 na biologa polecia艂o z jakie艣 25kb. Gdyby nie to, 偶e nie mam eq mistycznego runki 艣r 9 oraz manty to podejrzewam, 偶e opr贸cz ww m贸g艂bym przez kilka miech贸w pomarzy膰 o robieniu cokolwiek.

Jedynie co ci kolego mog臋 doradzi膰 to wbijaj 180lvl zr贸b eq typu zbroja 180 ogarnij buffa aby艣 m贸g艂 si臋 tpac na ww i tam lataj. Odpu艣膰 sobie te rudy bo faktycznie mo偶na zglupiec kopiac kilka godzin dziennie. A ju偶 sprawdza艂em to, 偶e nawet jak ci nie poleci medal z ww to na szkatach si臋 dorobisz.

Po 3 latach przerwy powracam do gry !! ;) Pomog艂em ci ?! Daj " Lubie To ". Dla ciebie to nic a dla mnie wielka rado艣膰 ! ;)


#14 Avallach

Avallach

    Niekryty krytyk

  • U偶ytkownik
  • PipPipPipPip
  • 532 post贸w
  • Do艂膮czy艂 sob, 17 lis 18
  • Pa艅stwo: Country Flag
  • Wojew贸dztwo:Lubelskie
  • P艂e膰:M臋偶czyzna
  • Nick w grze:lAvallach
  • Kr贸lestwo:Chunjo
  • Hobby:Fan serialu Lost


Napisano 02 maj 2020 - 07:45

Ja ci ni偶 pisalam 偶e dorobiles si臋 nie wiadomo jakiego eq I pokazujesz ju偶 ci臋 pasiag zagial na sb to pokazujesz poza tym nie wypowiadasz si臋 konkretnie do tego jaki temat stworzy艂 kolega to nie pisz wogole bo Ciebie ten start nie dotyczy tylko nowych graczy A na takich si臋 leje mam wida膰 bo najwa偶niejsi s膮 255 bo im si臋 ni偶 nudzi i pasuje wprowadzi膰 kolejne gkupotki co by czasem nie odeszli xD A nowi to tam nie wa偶ne i tak nie zale偶y po co nowi gracze xd jaj s膮 starzy tylko o i kiedy艣 te偶 odejd膮 I b臋dzie bum xD

Odno艣nie EQ niczego nie dorobi艂em si臋 co jest jakie艣 cudowne i wyj膮tkowe na serwerze, PK nasior PK buty i Demokapek z eventu. 

Sama rzuci艂a艣 sie na nowego gracza bo pewnie leci na IS co jest ciekawym samo zaoraniem.

Co tam Dyzma mnie zagi膮艂 na SB przytykami w swoim stylu to sie dopasowuje do jego stylu - takie zagi臋cie. Fajnie 偶e go lubisz i popierasz, ale ja z nim nie walczy艂em kto wygra, szczeg贸lnie na poziomie przytyk贸w. - koniec w膮tku

Wracaj膮c do autora tematu to ju偶 mamy dwa odmienne stanowiska nowych graczy:

-jest ci臋偶ko nie radz臋 sobie w grze
-nie jest 藕le, wyzwanie mnie motywuje
 

Natur膮 cz艂owieka jest narzeka膰, ni偶 podejmowa膰 wyzwanie (nawet do merytorycznej dyskusji) 

Jak widz臋 Ty stajesz po stronie os贸b kt贸re sobie ca艂kowicie nie radz膮, a zarzucaj膮c mi 偶e ja jestem przeciwny nowym graczom to tak nie jest. Tekst o lagach na serwerze by艂 偶artem, raczej czytelnym. Je偶eli nie to przepraszam.

Co dziwnego 偶e najwa偶niejsi s膮 255 skoro to oni w艂o偶yli najwi臋cej czasu a czasami i pieni臋dzy 偶eby teraz nie mie膰 nowej mapy czy setu?


  • konrad704 lubi to

giphy.gif


#15 karla

karla

    Pocz膮tkuj膮cy

  • P艂e膰 Pi臋kna
  • PipPip
  • 283 post贸w
  • Do艂膮czy艂 艣ro, 09 lip 14
  • Pa艅stwo: Country Flag
  • Wojew贸dztwo:Wielkopolskie
  • P艂e膰:Kobieta
  • Nick w grze:Karlitta
  • Gildia:Amnezja
  • Kr贸lestwo:Chunjo


Napisano 02 maj 2020 - 07:56

Ostatnio by艂am przeciwko zwi臋kszeniu dropu o艣ci, a偶 pewnego s艂onecznego dnia zrobi艂am 100 V1 i uda艂o mi si臋 zdoby膰 ledwo szalone 10k.

Nowy gracz, aby zdoby膰 ulepszacz  na boskie/niebia艅skie eq musi chodzi膰 na map臋, kt贸rej bez tego eq nie zrobi.

Ju偶 nie m贸wi膮c o tym, 偶e kiedy艣 by艂o 艂atwiej, bo nie by艂o eq bestii po smoczym, co dzisiaj dla nowych graczy r贸wnie偶 jest du偶膮 barier膮.

To naturalna kolej rzeczy, 偶e wraz z rozwojem serwera ekwipunek pocz膮tkowy powinien by膰 艂atwiejszy do ulepszenia, a tutaj chyba mamy odwrotnie.

Jestem za tym, aby zamieni膰 kolejno艣膰 niebia艅skiego i eq bestii tak, aby ze smoczych item贸w robi艂o si臋 niebia艅skie, a nast臋pnie bestii.

 

To w interesie nas wszystkich, aby nowych graczy by艂o coraz wi臋cej i chyba nie ma co podnosi膰 argumentu, ja "ja musia艂em si臋 m臋czy膰, to dlaczego oni maj膮 mie膰 艂atwiej".

No chyba tak to dzia艂a, 偶e najgorzej maj膮 Ci, kt贸rzy robili ekwipunek jako pierwsi, bo p贸藕niej jest ju偶 艂atwiej i taniej. Do galerii handlowej te偶 chodzie si臋 k艂贸ci膰, 偶e zap艂acili艣cie za spodnie z nowej kolekcji 300 z艂, a po p贸艂 roku one s膮 na promocji i mo偶na je kupi膰 za 120 z艂?


Do艂膮czona grafika





U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten temat: 0

0 u偶ytkownik贸w, 0 go艣ci, 0 anonimowych