Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Czarne Skrzynki - click Dołączona grafika Na Tropie.. - click


Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Rozwój na Virtualmt2


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
28 odpowiedzi w tym temacie

#16 Proud

Proud

    PrawieJupiter

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1754 postów
  • Dołączył sob, 06 lut 16
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:↯lProud↯


Napisano 02 maj 2020 - 08:02

Przechodziliśmy przez to no ale dobra odrazu wszystko na tacy wydać trzeba,pomijając fakt,że startowym eq na luzie wbijesz 135lvl,przy tym wydropisz perły zrobisz zbroje,broń smocze i możesz iść na ripa/isavela ładnie zarobić na kilof lub też kilofy kopać,to nie jest takie trudne mając 2 kilofy  np +5 i 6 żyła kosztująca 1b zamienia się w 500+ rudy czyli sporo,a dużo czasu Ci to nie zajmie :)


  • konrad704 lubi to
Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika


#17 Vatahar

Vatahar

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Dołączył śro, 18 mar 20
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Adrian
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Vatahar12
  • Królestwo:Jinno

Napisano 02 maj 2020 - 08:21

Też kopałem rudy na początek potem lekko lepsze eq i robiłem ripa i dałem radę zrobić eq. Czasem robię tak że kupuje hurtowo szkat. Nagini i rozdzielam na mniejsze ilości i sprzedaje(zawsze coś na plus). Sposób na zarobek jest sporo tylko trzeba myśleć. Można wbić 100-120 (tu warto mieć start stop exp) i dropic perły w grotach, potem zrobić trochę eq, kupić pęta np. kenai i bic generaly a z nich szkaty lecą te na strzały i albo sprzedać ulepki albo zrobić strzały(o ile dobrze pamiętam) . Strzały sporo kosztują od wiec można na nich zarobić na eq bestii. Tak jak pisze sam zacząłem grę tutaj relatywnie niedawno i nie marudzę. Jak ktoś ma problem ze sobie coś np z is kupiłem to już jego problem. Wcale nie jest on zakazany a skoro pracuje i stać mnie na to żeby sobie przeznaczyć np 100 zł na jakąś grę to nie widzę w tym problemu. Tak jak napisałem wcześniej jedynie ości można zwiększyć drop i tyle resztę da się zrobic. A ulatwisz zrobienie eq bestii i potem będą tematy żeby ułatwić zrobienie na piekielne bo trzeba za dużo szkat otwierać żeby zrobić a kosztują one za 100 szt 700-1000b itd. Dużo graczy też zaczyna grę i ten co ogarnia da rade.
  • Avallach lubi to

#18 PasiaG

PasiaG

    Nowy

  • Banned
  • Pip
  • 0 postów
  • Dołączył śro, 04 sty 17
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna


Napisano 02 maj 2020 - 09:49

Odnośnie EQ niczego nie dorobiłem się co jest jakieś cudowne i wyjątkowe na serwerze, PK nasior PK buty i Demokapek z eventu. 

Sama rzuciłaś sie na nowego gracza bo pewnie leci na IS co jest ciekawym samo zaoraniem.

Co tam Dyzma mnie zagiął na SB przytykami w swoim stylu to sie dopasowuje do jego stylu - takie zagięcie. Fajnie że go lubisz i popierasz, ale ja z nim nie walczyłem kto wygra, szczególnie na poziomie przytyków. - koniec wątku

Wracając do autora tematu to już mamy dwa odmienne stanowiska nowych graczy:

-jest ciężko nie radzę sobie w grze
-nie jest źle, wyzwanie mnie motywuje
 

Naturą człowieka jest narzekać, niż podejmować wyzwanie (nawet do merytorycznej dyskusji) 

Jak widzę Ty stajesz po stronie osób które sobie całkowicie nie radzą, a zarzucając mi że ja jestem przeciwny nowym graczom to tak nie jest. Tekst o lagach na serwerze był żartem, raczej czytelnym. Jeżeli nie to przepraszam.

Co dziwnego że najważniejsi są 255 skoro to oni włożyli najwięcej czasu a czasami i pieniędzy żeby teraz nie mieć nowej mapy czy setu?

Przytykaj mi takimi tekstami tylko pozniej sie nie dziw wczesniej i nie placz ze stoje po stronie twoich "wrogow" bo bede gasic Cie jak peta którym z resztą jesteś ;) I koncze dyskusje :) 



#19 Somin

Somin

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 69 postów
  • Dołączył pią, 24 kwi 20
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoWołomin
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Obecnie brak
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:MrSomin
  • Hobby:MTQ48
    Ogrodnictwo

Napisano 02 maj 2020 - 10:11

Są ekipy ale musisz mieć na uwadze różnice w eq i lvl. 

Rozumiem, ale serwer ma 10 lat.

Skoro teraz każdy z wyjadaczy nie opowiada się za ułatwieniami dla nowych, żeby trochę ożywić ten serwer, to po co prezentacja, która jest picem na wodę bo wojny na Virtualu NIE ISTNIEJĄ

Ilu z przysłowiowej starej gwardii odeszło?

Ilu odejdzie?

Ilu przyjdzie na ich miejsce z takim podejściem do nowych?



#20 Somin

Somin

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 69 postów
  • Dołączył pią, 24 kwi 20
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoWołomin
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Obecnie brak
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:MrSomin
  • Hobby:MTQ48
    Ogrodnictwo

Napisano 02 maj 2020 - 10:25

Dlaczego Administracji nie zależy na nowych graczach, tylko "pielęgnują" tych starych?

Koniec kwarantanny i nagle zrobią się pustki na serwerze bo jak przyjdzie ktoś nowy to będzie jprl ile ulep?

Po co takie niskie % szansy na ulepszenie w chwili gdy nie ma ulepszaczy? (np +0 - +6) % powinien maleć wraz z poziomem a nie, chcesz sobie ulepszyć zbrojkę na 100 lvl i widzisz 30% ale na przerobienie eq 120 poziomów wyżej masz 40/50/100%

Chcecie na siłę zniechęcać graczy? po co?

Czytam SB i widzę te drwiny osób, które coś już mają osiągnięte na serwerze.

Zdaniem nowego gracza jesteś niepotrzebny hehehe

no bez kitu hehehe

Próbujecie W GRZE wyleczyć swoje jakieś kompleksy?

Po co te szopki, skomentujcie tu, zgadajmy się na TS powiecie jak Wy to widzicie bo byliście tu i widzieliście jak zmieniały się ceny na przestrzeni lat. 

Widzieliście jak reagowała gospodarka na nowości wprowadzane na serwer. Podzielcie się wiedzą i rozkręćmy ten serwer.

Jesteście zamknięci na międzynarodowy serwer? Rozumiem, nie każdy lubi języki, nie każdy lubi pomagać nowym, tutaj jest raczej "leżeć psie" (pierwszy raz na kurczaku)

Tylko po co chcecie zmusić do rezygnacji "swoich"

 

Z jednej strony rozumiem Admina jeśli powiedział to co napisał Avallach - to Jego serwer, i realizuje swoją wizję na serwer.

Ale z drugiej strony czemu nawet Admin dołącza do drwin na SB?

 

Jeśli to możliwe to prosiłbym po prostu o odpowiedzi na te pytania.


Użytkownik Somin edytował ten post 02 maj 2020 - 10:27

  • PasiaG i NIEP0K0RNY lubią to

#21 Admin

Admin

    Administrator VirtualMT2

  • Administrator
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5240 postów
  • Dołączył sob, 03 gru 11
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:[GA]admin
  • Gildia:VirtualAdmin
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:wojtek


Napisano 02 maj 2020 - 11:28

Pierwsze i zasadnicze pytanie do mądrych głów piszących w tym temacie, co konkretnie trzeba ułatwić?


  • SlodkiMisiek. i Ethernity lubią to

virtualmt21516717016__769671423939699945


#22 ¢яιєℓℓ

¢яιєℓℓ

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 115 postów
  • Dołączył sob, 06 lip 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoKotostan
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Rafauu
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Criell
  • Gildia:KOT
  • Królestwo:Shinsoo
  • Hobby:


Napisano 02 maj 2020 - 11:42

Swego rodzaju nowi dostali ułatwienie, kiedyś jak się zaczynało grę, to eq było nie wybonowane, nie było żadnych kd w nim, czy nawet głupiej strzały, gdzie spokojnie z takim czymś mogą iść na oponke. Takie eq wystarczy przemixować, buff, dowodzenie na p na szamance i mamy gotawa postać na ripa/razadora/isaela. Wystarczy pójść na oxa, za odpowiedź na pytanie macie 3 kompasy, które sprzedacie za te 200b. Tylko kto o tym mówi (emotka śmiechu z łez)

// Napisano z Android.

#23 karla

karla

    Początkujący

  • Płeć Piękna
  • PipPip
  • 283 postów
  • Dołączył śro, 09 lip 14
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Wielkopolskie
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:Karlitta
  • Gildia:Amnezja
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 02 maj 2020 - 12:04

Pierwsze i zasadnicze pytanie do mądrych głów piszących w tym temacie, co konkretnie trzeba ułatwić?


Myślę, że ralnym ułatwieniem będzie dodanie dropu ości do ripa, aby nie zmieniać nic na v1. Może 40% szansa na dropnięcie 1k?

Dołączona grafika


#24 Admin

Admin

    Administrator VirtualMT2

  • Administrator
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5240 postów
  • Dołączył sob, 03 gru 11
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:[GA]admin
  • Gildia:VirtualAdmin
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:wojtek


Napisano 02 maj 2020 - 12:06

Myślę, że ralnym ułatwieniem będzie dodanie dropu ości do ripa, aby nie zmieniać nic na v1. Może 40% szansa na dropnięcie 1k?

W takim razie co robimy z darmową mapą Mumy Extreme?


  • SlodkiMisiek. lubi to

virtualmt21516717016__769671423939699945


#25 karla

karla

    Początkujący

  • Płeć Piękna
  • PipPip
  • 283 postów
  • Dołączył śro, 09 lip 14
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Wielkopolskie
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:Karlitta
  • Gildia:Amnezja
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 02 maj 2020 - 12:11

W takim razie co robimy z darmową mapą Mumy Extreme?


Możesz zwiększyć drop na tej mapie, ale zaraz będzie, że wiara boty zostawia na noc na drop ości.
Twój serwer, Twoje decyzje, możesz wysłuchać potrzeb graczy i się do nich ustosunkować, ale nie musisz.

Dołączona grafika


#26 Admin

Admin

    Administrator VirtualMT2

  • Administrator
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5240 postów
  • Dołączył sob, 03 gru 11
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:[GA]admin
  • Gildia:VirtualAdmin
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:wojtek


Napisano 02 maj 2020 - 12:15

Możesz zwiększyć drop na tej mapie, ale zaraz będzie, że wiara boty zostawia na noc na drop ości.
Twój serwer, Twoje decyzje, możesz wysłuchać potrzeb graczy i się do nich ustosunkować, ale nie musisz.

Wiem o tym i każdej sensownej propozycji przyglądam sie uważnie, ale z całym szacunkiem drop ości z ripera jest potrzebny jak drzwi w lesie skoro jest do tego celu specjalnie przygotowana darmowa mapa


  • SlodkiMisiek., Sinanek i Ethernity lubią to

virtualmt21516717016__769671423939699945


#27 PasiaG

PasiaG

    Nowy

  • Banned
  • Pip
  • 0 postów
  • Dołączył śro, 04 sty 17
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna


Napisano 02 maj 2020 - 12:33

Na pewno ułatwić ulepszanie eq bestii bo przez to drogie boskie itp
  • karla i SaySomething lubią to

#28 Somin

Somin

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 69 postów
  • Dołączył pią, 24 kwi 20
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoWołomin
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Obecnie brak
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:MrSomin
  • Hobby:MTQ48
    Ogrodnictwo

Napisano 02 maj 2020 - 12:56

Pierwsze i zasadnicze pytanie do mądrych głów piszących w tym temacie, co konkretnie trzeba ułatwić?

Lista zmian, które proponuję.

1. 100% szans na drop ości na mapie Mummy Extreme

Ma to na celu wprowadzenie sensowności tej mapy można np zrobić Elitarną Mumiee czy coś w tym stylu i dać im 100% na wypadnięcie ości - mapa zacznie być użyteczna a taki był jej cel. Wiem że to może prowadzić do starych czasów gdzie ości leżały na ziemi, dlatego proponuję modyfikację mobów tylko na tej mapie.

2. Podniesienie % na pomyślne ulepszenie do poziomu 120 na 80% i  70% na eq Niebiańskie i Boskie.

Ułatwmy grę niższym poziomom, wyżej mogą latać WW, a ulepki sprzedawać u NPC więc będzie owca cała ale wilk już nie taki syty bo będzie więcej osób robiących WW i biznes tym, którzy robią je w 5 min przestanie się aż tak opłacać.

Dzięki tej zmianie serwer nie będzie hardem na początku tylko mediumem bo dalej trzeba będzie kopać tyle rud ale za to szybciej wkujemy eq i będziemy mogli zapomnieć o kopaniu do czasu robienia krwistej zbroi

3. Zmniejszenie ilości ości potrzebnych na ulepszenie eq Niebiańskiego i Boskiego (podzielić przez 4 obecne wartości)

Ułatwi to start graczom bo z 49k ości potrzebnych do zrobienia na eq Niebiańskie za pierwszym będzie potrzebne 12/13k w połączeniu z 70% szansą na ulepszenie sprawi, że zmiast latać rippera i dropić bryłki gracz sam sobie zacznie ulepszać eq

4. Eq bestii z nagród można zrobić po zrobieniu dwóch misji sparingowych (tak wiem te same itemy są potrzebne do KD)

Rozumiem że nie ma możliwości zmiany ulep na eq bestii tak, by nie kolidowały z robieniem KD, dlatego może warto zastanowić się nad rozwiązaniem tego problemu.

5. Podniesienie % na ulepszenie broni lodowe i boga ra do 60-50% 

Dzięki temu zacznie się po prostu bardziej opłacać dropić szkaty niż kupić lodowy miecz +20 za 50-60kb. Jest to broń do expa a docelowo wg prezentacji silną stroną serwera jest wcześniej wspomniany system wojen gildii, który jak wszyscy wiemy nie działa bo nikt się nie klepie.

 

Chyba że ten serwer ma służyć do robienia postaci 135 żeby pokazywać graczom na oponkach że ich miejsce jest na ziemi.

 

Nie chcę zmian drastycznych bo mogą zrujnować gospodarkę serwera. 

Uważam natomiast że gracz na dzień dobry dostaje przysłowiowego liścia w twarz "na zachętę".


  • Klimek lubi to

#29 Admin

Admin

    Administrator VirtualMT2

  • Administrator
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5240 postów
  • Dołączył sob, 03 gru 11
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:[GA]admin
  • Gildia:VirtualAdmin
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:wojtek


Napisano 02 maj 2020 - 13:08

@Somin

Jestem ugadany z helionem (Arkiem) na przyszłą sobotę i to już abstrahując od tego jak chcesz znaleźć sposób na to żeby świeża postać dogoniła postać która gra na serwerze od 10 lat i przechodziła przez ten sam proces ulepszania, to na pewno przeanalizujemy Twoja propozycję.


  • SlodkiMisiek., bartekok i Sandacz321 lubią to

virtualmt21516717016__769671423939699945





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych