Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Czarne Skrzynki - click Dołączona grafika Na Tropie.. - click


Zdjęcie

Powrót po dłuższej nieobecnośc. Co robić? xD



  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 replay

replay

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów
  • Dołączył wto, 26 sie 14

Napisano 30 wrzesień 2020 - 16:25

Siemka,

ogólnie to wróciłem do virtuala po dłuższej przerwie i chętnie bym coś popykał, ale nie wiem co robić bo sporo się pozmieniało >,<.

Mam 141 lvl woja body, maczuge z kd potwora +8, full smocze eq 250/20 (tylko buty zimorodka +9), stalke szafirową +9 z kd wita +8 uchyłki +8, siły +9 i mam jeszcze baby azraela. Dwóch znajomków zaczęło teraz grać i zastanawiam się co możemy robić, bo na dt już nie wejdę chyba bo lvl ogranicza i nie wiem co więcej moge z nimi robić xD Mam też 1kb i tak z połowę smoczego eq 10/15 do pvp.

Z góry dzięki za pomoc ;)



#2 Proud

Proud

    PrawieJupiter

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1754 postów
  • Dołączył sob, 06 lut 16
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:↯lProud↯


Napisano 30 wrzesień 2020 - 16:28

Nowa postke zrób to chwila, za bryly kup lepszego peta np bao bao
Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika


#3 S2000

S2000

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 167 postów
  • Dołączył nie, 24 maj 20
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoLoralai
  • Województwo:Mazowieckie
  • Imię:Maciej
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Supra
  • Gildia:MisiePysie


Napisano 30 wrzesień 2020 - 18:50

Proud ma rację musisz nową postać wyexpić na zrobienie czegokolwiek czy drop pereł czy ripa. Jak gracie w paru to polecam razadora.

#4 replay

replay

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów
  • Dołączył wto, 26 sie 14

Napisano 30 wrzesień 2020 - 19:23

Proud ma rację musisz nową postać wyexpić na zrobienie czegokolwiek czy drop pereł czy ripa. Jak gracie w paru to polecam razadora.

To na ripa mogę ten 130 wbić żeby tą szafirową nosić i bao bao kupić i będzie git? A razadora jak się robi? Bo pamiętam że kiedyś robiłem jak grałem, ale przepustkę jakąś trzeba było dropić i już nie pamiętam o co chodzi.



#5 Lavander

Lavander

    Nowy

  • Banned
  • Pip
  • 79 postów
  • Dołączył sob, 13 kwi 19
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Podkarpackie
  • Imię:Dawid
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Lavander
  • Gildia:TimeOfWar / Olimp
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:Lavander

Napisano 01 październik 2020 - 00:24

Siemka,

ogólnie to wróciłem do virtuala po dłuższej przerwie i chętnie bym coś popykał, ale nie wiem co robić bo sporo się pozmieniało >,<.

Mam 141 lvl woja body, maczuge z kd potwora +8, full smocze eq 250/20 (tylko buty zimorodka +9), stalke szafirową +9 z kd wita +8 uchyłki +8, siły +9 i mam jeszcze baby azraela. Dwóch znajomków zaczęło teraz grać i zastanawiam się co możemy robić, bo na dt już nie wejdę chyba bo lvl ogranicza i nie wiem co więcej moge z nimi robić xD Mam też 1kb i tak z połowę smoczego eq 10/15 do pvp.

Z góry dzięki za pomoc ;)

Powiem ci tak ja na twoim miejscu to bym spierdolił z tego serwa tak szybko jak na niego wracasz :D


Malinowy (02 październik 2020 - 03:15):
Zbędny komentarz!


#6 Pyszczek

Pyszczek

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 98 postów
  • Dołączył pią, 27 lis 20
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:W-mazurskie
  • Imię:Jagoda
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:Jagodziana
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Zołza

Napisano 15 kwiecień 2021 - 09:24

kop rude, smieszne, ale bardzo oplacalne, zwlaszcza jesli robisz ulepki na nowe kd, a pozniej to kup postac z jakims fajnym petem (z tego kopania nawet mozesz szybko na arre uzbierac) i na ripa.. a no i jak mam 141 to dropienie redek tez sie oplaca







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Potrzebuję pomocy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych