Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Lotto - click Dołączona grafika Komiks - click Dołączona grafika Odgadnij liczbę - click


Zdjęcie

Bann za (nie)złamanie regulaminu



  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 StaryGraczVirtuala

StaryGraczVirtuala

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Dołączył śro, 15 lip 20

Napisano 07 listopad 2020 - 12:33

Dodaje temat, który prawdopodobnie zostanie szybko usunięty, gdyż jeden z GM bądź Admin będzie chciał zatuszować brudy serwera, jednakże będzie to oznaczało, że Admin boi się, żeby prawda nie wyszła na jaw. Dostałem 2 dni temu bana , po tym jak na nowo ożywiliśmy z grupą serwer po powrocie z Pangeayt2. Ok bann za złamanie którego kolwiek punkty z regulaminu serwera, rozumiem, ale bann za odradzanie zakupu na Is jednej osobie na pw (nie mówię tu o spamowaniu na wołaj itp)??? Przez kilka miesięcy zaglądałem na serwer Virtualmt2 i pojawiał się jeden napis na każde 3-5 minut gry na czacie, po naszym powrocie około 1-2 tyg temu od nowa życie tchnęło w serwer. GM-owie rozdają bany na supporcie nawet jak ktoś nie złamie regulaminu serwera. W całości rozumiem gdybym nakłonił powiedzmy 10-100 osób do braku inwestycji w Is (gdyż to się nie opłaca, 1 kupon 100zł kosztuje 15-18kb), ale napisałem to do jeden osoby i to jeszcze w wiadomości prywatnej, co w żadnym wypadku nie łamie zasad ani regulaminu serwera. Chciałem dodać, że przy tak małym zainteresowaniu serwerem, idealnym pomysłem będzie banować ludzi którzy grają cały czas i nakłaniają innych do gry ( ze mną wróciło około 10 osób, +  nieznajomi, którzy usłyszeli ode mnie dobre zdanie o serwerze).

Podsumowując dla mnie moment w którym otrzymuje się bana nawet jak nie złamie się regulaminu serwera jest poprostu porażką dla serwera (w powodzie blokady, Gm nie wiedział co wkleić po czym dodał odkopany SS, na krótym nie można dopatrzyć się łamania regulaminu).

Pozdrawiam i odradzam dalszą grę, gdyż pewnego dnia Gm-owi nie spodoba się wasz nick i otrzymacie blokadę (w polu powód blokady: Obraźliwy nick). Gra na serwerze gdzie jest ciągły strach przed banem nie ma sensu!!!







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Nowość

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych