Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Czarne Skrzynki - click Dołączona grafika Na Tropie.. - click


Zdjęcie
* * * - - 2 głosy

Teamspeak a wyzywanie



Najlepsza odpowiedź Morganax , 10 luty 2021 - 19:14

Aviato mi tez szkoda twojego eventu wiem jak bardzo sie starasz

Zakładasz tematy, kręcisz aferę, a sam założyłeś 3 Identyfikacje na TS3 i z wszystkich 3 zapisałeś się na KARAOKE !!??

I jeszcze śmiesz wyzywać tutaj inne osoby i pisać głupoty, że ktoś "będzie wyzywać na evencie". Zachowanie gorsze niż u dziecka... Na TS dostajesz bana, a jeżeli jeszcze tutaj masz zamiar zakładać głupie tematy to też dostaniesz + gra. Pozdrawiam :)

Przejdź do postu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
61 odpowiedzi w tym temacie

#16 akon123

akon123

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 50 postów
  • Dołączył nie, 14 maj 17
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoToruń
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Grzegorz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Grendal
  • Gildia:BijKopaczy
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Grzesiek (1)
  • Hobby:Wkurzanie graczy - bicie kopaczy, pisanie donosów do administracji, kręcenie filmów na youtube,


Napisano 08 luty 2021 - 15:02

Czyli wiem co i jak,ale potrzebuję atencji?


Niestety przez takich użytkowników jak ty ludzie odchodzą z tego serwera, pojdzmy dalej, ten kraj wygląda jak wygląda. Zwracam uwagę opinii publicznej na problem na teamspeaku a osoba toksyczna sie udziela aby tylko zaszkodzic, to pewnie ty obrazasz ludzi. Poniżej krytyki...

#17 Proud

Proud

    PrawieJupiter

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1754 postów
  • Dołączył sob, 06 lut 16
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:↯lProud↯


Napisano 08 luty 2021 - 15:05

Niestety przez takich użytkowników jak ty ludzie odchodzą z tego serwera, pojdzmy dalej, ten kraj wygląda jak wygląda. Zwracam uwagę opinii publicznej na problem na teamspeaku a osoba toksyczna sie udziela aby tylko zaszkodzic, to pewnie ty obrazasz ludzi. Poniżej krytyki...


Odchodzą...raczej wiele osób tutaj zaprosiłem :) pozatym komu i czym mam zaszkodzić?Sam napisałeś, że owa możliwość istnieję,ale cóż atancji brakk,ponadto jak można porównywać 25 lat bana do 100bryłek?
Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika


#18 akon123

akon123

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 50 postów
  • Dołączył nie, 14 maj 17
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoToruń
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Grzegorz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Grendal
  • Gildia:BijKopaczy
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Grzesiek (1)
  • Hobby:Wkurzanie graczy - bicie kopaczy, pisanie donosów do administracji, kręcenie filmów na youtube,


Napisano 08 luty 2021 - 15:33

Tutaj to piszesz i kozaczysz a na tsie jak bylismy to cichutko bał sie odezwać i kto tu szuka atencji, smutny człowiek, toksyczny... no ale cóż wyzywaj dalej na tsie to ze zmieniasz nick nic ci nie daje bo mam cie w znajomych i widze ze to ty...

#19 Proud

Proud

    PrawieJupiter

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1754 postów
  • Dołączył sob, 06 lut 16
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:↯lProud↯


Napisano 08 luty 2021 - 15:37

Słuchej "staruchu" kiedy byl ts grany i te wszystkie zmiany nicków?I czemu cały czas powtarzasz, że jestem toksyczny ?
Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika


#20 akon123

akon123

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 50 postów
  • Dołączył nie, 14 maj 17
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoToruń
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Grzegorz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Grendal
  • Gildia:BijKopaczy
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Grzesiek (1)
  • Hobby:Wkurzanie graczy - bicie kopaczy, pisanie donosów do administracji, kręcenie filmów na youtube,


Napisano 08 luty 2021 - 15:40

Słuchej "staruchu" kiedy byl ts grany i te wszystkie zmiany nicków?I czemu cały czas powtarzasz, że jestem toksyczny ?


Jak wszedłem to cisza była i "daj na luz w zgodzie żyjmy" a teraz kozaczy i co znowu będziesz przepraszał smutny człowieku jak wejde na tsa? Żenada...

#21 Proud

Proud

    PrawieJupiter

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1754 postów
  • Dołączył sob, 06 lut 16
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:↯lProud↯


Napisano 08 luty 2021 - 15:45

Jak wszedłem to cisza była i "daj na luz w zgodzie żyjmy" a teraz kozaczy i co znowu będziesz przepraszał smutny człowieku jak wejde na tsa? Żenada...


Ehh i teraz jakieś farmazony
Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika


#22 akon123

akon123

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 50 postów
  • Dołączył nie, 14 maj 17
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoToruń
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Grzegorz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Grendal
  • Gildia:BijKopaczy
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Grzesiek (1)
  • Hobby:Wkurzanie graczy - bicie kopaczy, pisanie donosów do administracji, kręcenie filmów na youtube,


Napisano 08 luty 2021 - 15:51

Farmazony? Młody nie wpier.... się jak nie masz skręconej bajery to nie będziesz musiał przepraszać, a kultury to cie matka nie nauczyła z tego co tu piszesz atencjuszkp.

#23 Proud

Proud

    PrawieJupiter

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1754 postów
  • Dołączył sob, 06 lut 16
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:↯lProud↯


Napisano 08 luty 2021 - 15:58

XDDDDDDD  daj dowody i możemy pogadać na tej twojej "kulturze"


Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika


#24 akon123

akon123

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 50 postów
  • Dołączył nie, 14 maj 17
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoToruń
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Grzegorz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Grendal
  • Gildia:BijKopaczy
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Grzesiek (1)
  • Hobby:Wkurzanie graczy - bicie kopaczy, pisanie donosów do administracji, kręcenie filmów na youtube,


Napisano 08 luty 2021 - 16:20

tak bo nagrywam rozmowy na tsie... weź dzieciaku się uspokój mówie, nie jesteś żaden charakterniak dobrze wiesz, że nagrywanie jest niezgodne z regulaminem i nie mogę ci podać dowodów w postaci audio albo ss ale kto był ten słyszał, nie pozdrawiam smutnego człowieka który jest toksyczny i sie wyżywa w internecie, tak tak tak a może się ktoś podszywał? 



#25 Proud

Proud

    PrawieJupiter

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1754 postów
  • Dołączył sob, 06 lut 16
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:↯lProud↯


Napisano 08 luty 2021 - 16:22

tak bo nagrywam rozmowy na tsie... weź dzieciaku się uspokój mówie, nie jesteś żaden charakterniak dobrze wiesz, że nagrywanie jest niezgodne z regulaminem i nie mogę ci podać dowodów w postaci audio albo ss ale kto był ten słyszał, nie pozdrawiam smutnego człowieka który jest toksyczny i sie wyżywa w internecie, tak tak tak a może się ktoś podszywał?


Rok zdarzenia na tsie oraz data zmiany nicków poproszę :)
Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika


#26 akon123

akon123

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 50 postów
  • Dołączył nie, 14 maj 17
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoToruń
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Grzegorz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Grendal
  • Gildia:BijKopaczy
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Grzesiek (1)
  • Hobby:Wkurzanie graczy - bicie kopaczy, pisanie donosów do administracji, kręcenie filmów na youtube,


Napisano 08 luty 2021 - 16:27

Rok zdarzenia na tsie oraz data zmiany nicków poproszę :)

o brawo "poprosze" to mamy postęp! Czyli jednak można kulturalnie, mama byłaby dumna! Już nie obraża i potrafi napisać normalnie, brawo. Jednak te nowe pokolenie dzieci nie jest stracone, jest nadzieja! A wracając do tematu fajna łatwa linia obrony, oj psuje się społeczność przez takich toksycznych cwaniaczków, no ale ja juz z tym nic nie zrobie, lata swietnosci virtualmt2 ma juz za sobą, za długo jestem na serwerze żeby taki dzieciaczek do mnie pyskował bez kultury i szacunku. Zero merytoryki z twojej strony pewnie znowu zwyzywasz... Jak znowu będę na teamspeaku to do ciebie napisz i pewnie znowu będziesz się jąkał, a może ty się jąkasz od urodzenia? a nie wiem, skoro tak to nie ma co się smiać, choroba wiadomo....



#27 Proud

Proud

    PrawieJupiter

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1754 postów
  • Dołączył sob, 06 lut 16
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:↯lProud↯


Napisano 08 luty 2021 - 16:39

o brawo "poprosze" to mamy postęp! Czyli jednak można kulturalnie, mama byłaby dumna! Już nie obraża i potrafi napisać normalnie, brawo. Jednak te nowe pokolenie dzieci nie jest stracone, jest nadzieja! A wracając do tematu fajna łatwa linia obrony, oj psuje się społeczność przez takich toksycznych cwaniaczków, no ale ja juz z tym nic nie zrobie, lata swietnosci virtualmt2 ma juz za sobą, za długo jestem na serwerze żeby taki dzieciaczek do mnie pyskował bez kultury i szacunku. Zero merytoryki z twojej strony pewnie znowu zwyzywasz... Jak znowu będę na teamspeaku to do ciebie napisz i pewnie znowu będziesz się jąkał, a może ty się jąkasz od urodzenia? a nie wiem, skoro tak to nie ma co się smiać, choroba wiadomo....


Merytoryki to nie ka temat, który napisałeś tak jak wyżej,daj mi dowody których nie masz,znowu myślisz o atencji,by podawać dowody tutaj.Pokolenie jest takie jest,nie zliczaj wszystkich do jednego wora,kultura jak i szacunek należy się osobie, która również je okazuje...
Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika


#28 akon123

akon123

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 50 postów
  • Dołączył nie, 14 maj 17
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoToruń
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Grzegorz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Grendal
  • Gildia:BijKopaczy
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Grzesiek (1)
  • Hobby:Wkurzanie graczy - bicie kopaczy, pisanie donosów do administracji, kręcenie filmów na youtube,


Napisano 08 luty 2021 - 18:38

Merytoryki to nie ka temat, który napisałeś tak jak wyżej,daj mi dowody których nie masz,znowu myślisz o atencji,by podawać dowody tutaj.Pokolenie jest takie jest,nie zliczaj wszystkich do jednego wora,kultura jak i szacunek należy się osobie, która również je okazuje...

Ty nigdy kobiety nie miałeś, twoje konto powinno być skasowane już dawno, ty obrazasz non stop o a na serwerze potem o itemy prosi ja napewno ci nie dam czegos takiego nie bedzie.



#29 Proud

Proud

    PrawieJupiter

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1754 postów
  • Dołączył sob, 06 lut 16
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:↯lProud↯


Napisano 08 luty 2021 - 18:48

Ty nigdy kobiety nie miałeś, twoje konto powinno być skasowane już dawno, ty obrazasz non stop o a na serwerze potem o itemy prosi ja napewno ci nie dam czegos takiego nie bedzie.

Dodając do znajomych chciałeś mieć dowód?(pss.taką masz wiedzę"staruchu") wpierw muszę to potwierdzić,a pozatym weź pisz jaśniej :) 


Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika


#30 akon123

akon123

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 50 postów
  • Dołączył nie, 14 maj 17
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoToruń
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Grzegorz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Grendal
  • Gildia:BijKopaczy
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Grzesiek (1)
  • Hobby:Wkurzanie graczy - bicie kopaczy, pisanie donosów do administracji, kręcenie filmów na youtube,


Napisano 08 luty 2021 - 19:09

Dodałem po to żeby Ci wybaczyć te wyzwiska, te prześladowania, to gest miłosierdzia, biorę przykład ze świętego naszego papieża który wybaczał, potrafił wybaczyć nawet swojemu zamachowcy, tak i ja ci wybaczam te gorzkie słowa w moim kierunku i próby upokorzenia mojej osoby, wybaczam i ułaskawiam cie







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Nowość

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych