Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Czarne Skrzynki - click Dołączona grafika Na Tropie.. - click


Zdjęcie
* * * * * 2 głosy

255 na mapach niskolvlowych



  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

#16 Servis

Servis

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Dołączył nie, 15 gru 19
  • Państwo: Country Flag
  • Nick w grze:Servis
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Servis

Napisano 25 maj 2021 - 20:20

 

Słabo by było z dropem,jakby 255 to zbijali :D :P

 

Tu nie chodzi o to ze oni zbijaja tylko pilnuja sobie dropka 135 lvl postaciami 255 i nic im nie zrobisz a to mapa od 120 lvl skoro jest na niej cziken to znaczy ze mogą go zbic postki 135 lvl ale 255 po co maja dostep a no po to zeby sobie farmic w nieskonczonosc bo co im taka postac 135 zrobi skoro ma tylko 135 konto .... 



#17 Telefon Mansoon

Mansoon

    Niekryty krytyk

  • Globtroter
  • PipPipPipPip
  • 737 postów
  • Dołączył wto, 18 cze 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoKamień Pomorski
  • Województwo:Z.pomorskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Ariante
  • Gildia:Tornado
  • Królestwo:Jinno
  • Nick na TS:Szymuś


Napisano 25 maj 2021 - 20:55

ja bym zrobił losowy resp kurczaka każdy miał by równe szanse 


  • ¢яιєℓℓ, Quski i smokeyy lubią to

virtualmt21614962742__virtualmt216149498


#18 Avallach

Avallach

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 532 postów
  • Dołączył sob, 17 lis 18
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Lubelskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:lAvallach
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Fan serialu Lost


Napisano 26 maj 2021 - 14:04

Ty widziałeś na m2 shinso ile glejtów jest ? jest rynek zalany gościu nie zrozumiałeś przekazu bo te glejty dropi niski lvl tylko ze ten niski lvl to dropek 255 av2 powinno mieć bloka do któregoś lvl 

to moje glejty też tam są co się ich czepiasz?


giphy.gif


#19 Servis

Servis

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Dołączył nie, 15 gru 19
  • Państwo: Country Flag
  • Nick w grze:Servis
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Servis

Napisano 26 maj 2021 - 14:24

to moje glejty też tam są co się ich czepiasz?

To czyje i ile tych glejtów jest na rynku to mało mnie interesuje bardziej interesuje mnie to jak wypowie się admin na temat zablokowania mapy do któregoś lvla ... 



#20 DLwoj:)

DLwoj:)

    Niekryty krytyk

  • Globtroter
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Dołączył pon, 25 gru 17
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:W-mazurskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:------
  • Gildia:------
  • Królestwo:Jinno


Napisano 26 maj 2021 - 15:45

To czyje i ile tych glejtów jest na rynku to mało mnie interesuje bardziej interesuje mnie to jak wypowie się admin na temat zablokowania mapy do któregoś lvla ...

Wątpię że admin zablokuje ponieważ na ów grocie jest misja rozgrzewka.

#21 Servis

Servis

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Dołączył nie, 15 gru 19
  • Państwo: Country Flag
  • Nick w grze:Servis
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Servis

Napisano 26 maj 2021 - 16:39

Wątpię że admin zablokuje ponieważ na ów grocie jest misja rozgrzewka.

Typowo na tej mapie czy tylko o moba chodzi ?



#22 PumpkinPie

PumpkinPie

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 244 postów
  • Dołączył pon, 25 sty 16

Napisano 26 maj 2021 - 17:39

Nie dajesz rady i zaraz płacz że czemu tak a nie inaczej i żeby pól serwera pod ciebie zmieniać? Odkąd pamietam jest wlasnie tak a nie inaczej i nikt z tym problemu nie miał :) to raz, dwa że własnie chyba na tym polega ta gra na rywalizacji :D a trzy to tak jak osoba wyżej napisała ze jest tam misja rozgrzewkowa, więc po co drugi raz koło wymyślać?



#23 Telefon Mansoon

Mansoon

    Niekryty krytyk

  • Globtroter
  • PipPipPipPip
  • 737 postów
  • Dołączył wto, 18 cze 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoKamień Pomorski
  • Województwo:Z.pomorskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Ariante
  • Gildia:Tornado
  • Królestwo:Jinno
  • Nick na TS:Szymuś


Napisano 26 maj 2021 - 18:16

Osoby które robią misję mają kurczaki na pustyni
  • bartekok i Servis lubią to

virtualmt21614962742__virtualmt216149498


#24 Servis

Servis

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Dołączył nie, 15 gru 19
  • Państwo: Country Flag
  • Nick w grze:Servis
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Servis

Napisano 26 maj 2021 - 19:15

Nie dajesz rady i zaraz płacz że czemu tak a nie inaczej i żeby pól serwera pod ciebie zmieniać? Odkąd pamietam jest wlasnie tak a nie inaczej i nikt z tym problemu nie miał :) to raz, dwa że własnie chyba na tym polega ta gra na rywalizacji :D a trzy to tak jak osoba wyżej napisała ze jest tam misja rozgrzewkowa, więc po co drugi raz koło wymyślać?

Ciekawe co ty byś zrobił gdyby na mapie od 120 lvl siedział 255 pilnował dropa i jak tylko sie zalogujesz skakał z pyskiem co to on nie jest i kim jestes dla niego ty xD (Typowy metińczyk 2k09) Trochę ich temperament by przygasł gdyby był blok lvla bo 135 dropkiem juz będzie musiał trochę się namęczyć z drugim 135 a nie stoi 255 i się cieszy co to on nie jest. To nie płacz tylko obiektywna opinia jak to tam wyglada nie zasłaniajcie sie misjami na rozgrzewke bo na pustyni tez są czikeny :) wiecie czemu tam nie chodzicie ? bo was 255 inne tępią. I żeby nie było nie chcę sie do ciebie jakoś przypierdzielać tylko tłumaczę jak jest. A tlumaczenie ze gra polega na rywalizacji to prawda ale nie w postaci 255vs 135 bo to nie rywalizacja.



#25 DLwoj:)

DLwoj:)

    Niekryty krytyk

  • Globtroter
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Dołączył pon, 25 gru 17
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:W-mazurskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:------
  • Gildia:------
  • Królestwo:Jinno


Napisano 26 maj 2021 - 20:31

Ciekawe co ty byś zrobił gdyby na mapie od 120 lvl siedział 255 pilnował dropa i jak tylko sie zalogujesz skakał z pyskiem co to on nie jest i kim jestes dla niego ty xD (Typowy metińczyk 2k09) Trochę ich temperament by przygasł gdyby był blok lvla bo 135 dropkiem juz będzie musiał trochę się namęczyć z drugim 135 a nie stoi 255 i się cieszy co to on nie jest. To nie płacz tylko obiektywna opinia jak to tam wyglada nie zasłaniajcie sie misjami na rozgrzewke bo na pustyni tez są czikeny :) wiecie czemu tam nie chodzicie ? bo was 255 inne tępią. I żeby nie było nie chcę sie do ciebie jakoś przypierdzielać tylko tłumaczę jak jest. A tlumaczenie ze gra polega na rywalizacji to prawda ale nie w postaci 255vs 135 bo to nie rywalizacja.

Co do misji miałem na myśli komendanty i wojownik saeotu v2 - __-
Po drugie ja na cziken nie chodzę :).

Edit: https://www.forum.vi...ewka-10-200lvl/

Obczaj sobię.

Użytkownik DLwoj:) edytował ten post 26 maj 2021 - 20:33


#26 Roosvelt

Roosvelt

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 193 postów
  • Dołączył śro, 28 cze 17
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Lódzkie
  • Imię:Adam
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Roosvelt
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Roosvelt
  • Hobby:Fizyka, Astronomia, Siatkówka , Budownictwo

Napisano 27 maj 2021 - 08:22

Ciekawe co ty byś zrobił gdyby na mapie od 120 lvl siedział 255 pilnował dropa i jak tylko sie zalogujesz skakał z pyskiem co to on nie jest i kim jestes dla niego ty xD (Typowy metińczyk 2k09) Trochę ich temperament by przygasł gdyby był blok lvla bo 135 dropkiem juz będzie musiał trochę się namęczyć z drugim 135 a nie stoi 255 i się cieszy co to on nie jest. To nie płacz tylko obiektywna opinia jak to tam wyglada nie zasłaniajcie sie misjami na rozgrzewke bo na pustyni tez są czikeny :) wiecie czemu tam nie chodzicie ? bo was 255 inne tępią. I żeby nie było nie chcę sie do ciebie jakoś przypierdzielać tylko tłumaczę jak jest. A tlumaczenie ze gra polega na rywalizacji to prawda ale nie w postaci 255vs 135 bo to nie rywalizacja.

Tia standard, won "zajente" albo przyjde wojem xD, a tak serio to raczej zablokowanie groty powyżej 180 lvl czy innego bo jest tam chicken jest bez sensu bo nie każdy robi rozgrzewkę od razu lvl-owo, ale jestem za pomysłem Criella który mówi o dodaniu mapy z chickenem lub innym bossem od 150 do 180lvl, zawsze gracze będą mieli jakieś ułatwienie, bossem może być chicken albo boss podobny do niego jak na ww z tym samym dropem lecz zmniejszoną szansą na glejt ;) jak najbardziej jestem za ułatwieniem rozgrywki nowym graczom lecz bez przesady ;) Tak czy inaczej do 140 jest dt i isavel więc wydaje mi się że i tak lepszy byłby z tego drop niż pójście na tego dunga od 150


Użytkownik Roosvelt edytował ten post 27 maj 2021 - 08:24

  • dziadek i Servis lubią to

#27 Servis

Servis

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Dołączył nie, 15 gru 19
  • Państwo: Country Flag
  • Nick w grze:Servis
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Servis

Napisano 27 maj 2021 - 12:57

Tia standard, won "zajente" albo przyjde wojem xD, a tak serio to raczej zablokowanie groty powyżej 180 lvl czy innego bo jest tam chicken jest bez sensu bo nie każdy robi rozgrzewkę od razu lvl-owo, ale jestem za pomysłem Criella który mówi o dodaniu mapy z chickenem lub innym bossem od 150 do 180lvl, zawsze gracze będą mieli jakieś ułatwienie, bossem może być chicken albo boss podobny do niego jak na ww z tym samym dropem lecz zmniejszoną szansą na glejt ;) jak najbardziej jestem za ułatwieniem rozgrywki nowym graczom lecz bez przesady ;) Tak czy inaczej do 140 jest dt i isavel więc wydaje mi się że i tak lepszy byłby z tego drop niż pójście na tego dunga od 150

Tu nie chodzi o ułatwienie tylko o jakiekolwiek szanse na to żeby pobić się o bossa/ spota 



#28 PumpkinPie

PumpkinPie

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 244 postów
  • Dołączył pon, 25 sty 16

Napisano 27 maj 2021 - 15:19

Tu nie chodzi o ułatwienie tylko o jakiekolwiek szanse na to żeby pobić się o bossa/ spota 

Kto ci broni zrobić eq i się bić? Nikt o zdrowych zmysłach nie startuje 135lv do 255 bo to bardziej niż pewne że będziesz leżał :D przykładowo jak wiem że nie dam rady to nie będę później płakał że padam i leże na ziemi co nie? Czy źle myślę? ;)


Użytkownik PumpkinPie edytował ten post 27 maj 2021 - 15:23


#29 Servis

Servis

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Dołączył nie, 15 gru 19
  • Państwo: Country Flag
  • Nick w grze:Servis
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Servis

Napisano 27 maj 2021 - 15:48

Kto ci broni zrobić eq i się bić? Nikt o zdrowych zmysłach nie startuje 135lv do 255 bo to bardziej niż pewne że będziesz leżał :D przykładowo jak wiem że nie dam rady to nie będę później płakał że padam i leże na ziemi co nie? Czy źle myślę? ;)

Tłumaczyć i tłumaczyć a ludzie dalej swoje.... Były by szanse gdyby na mapie od 120 lvl nie miały dostępu postacie które maja 2x razy większy poziom od poziomu mapy ... gdyby tymi swoimi dropkami samymi stali to mieli by problem zbić klase albo 90-80 odpo a tak to stoi 255 i się cieszy jak głupi do sera czego nie rozumiesz ? 


  • sasik100 lubi to

#30 PumpkinPie

PumpkinPie

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 244 postów
  • Dołączył pon, 25 sty 16

Napisano 27 maj 2021 - 16:41

No ale ja o tym mówię wbij lvl i sie bij z tymi 2x WIKESZYMI LVLAMI i po sprawie ;) Nic nie robisz w tym kierunku żeby coś lvl wbić eq ogarnąć a później płacz że nie możesz dać rady i wszyscy najgorsi :)







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Nowość

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych