Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Czarne Skrzynki - click Dołączona grafika


Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

SOS


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
50 odpowiedzi w tym temacie

#16 soonq

soonq

    Początkujący

  • Globtroter
  • PipPip
  • 130 postów
  • Dołączył nie, 20 lis 16
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Podlaskie
  • Imię:Łukasz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:SoonQ
  • Gildia:Dominate/Despotic
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:soonq


Napisano 08 październik 2021 - 21:08

Pierwsza propozycja - Podejmowaliśmy próby zmiany mapki (delikatne podkręcenie zorda) i tylko to wywołało mega poruszenie.

 

Tutaj chodziło mi tylko o potwory do smoka. Dokładniej żeby na którymś (może jakimś nowym) dungeonie zostały zmienione śmierci/naginii na coś mocniejszego, z których będzie leciało większe ilości tych samych ulep i będą więcej biły.

 

Druga propozycja - Może, może, jeśli wcześniej by się usunęło wszystkie karty i talie zmieniając przy tym trochę szanse na drop.

Jeżeli już doszłoby to do skutku to może dodać talie kart do npc żeby pozamieniać to na bryłki lub cokolwiek innego na jakiś czas żeby ludzie nie byli poszkodowani co mają tego nafarmione w eq czy po prostu zamiana za coś u gm.
 

Trzecia propozycja - Zapisy były (już kawałek czasu do nich nie zaglądałem). Tutaj jeśli będzie coś dodawane to pod obecny możliwy max a skoro ty uważasz 3bossa za przejsciowego do eblisa to raczej paska nie zacząłeś.

Nowego bossa będzie można bić w grupie przecież i dzielić się dropem. Co do trzeciego bossa nie zmienia to faktu, że te ulepy można kupic po 50 do 100b za sztuke od ludzi latających kryształową, a moje ulepszanie paska nie ma tutaj żadnego znaczenia.
 

Piąta propozycja - Szczerze mówiąc po ulepszaniu RZEMIOSŁA całe zapasy ulepszaczy z pradawki mi się przepaliły. Wystarczy jak gracze zaczną to wystawiać na sklep, nie trzeba dodawać opcji wymiany na B.

Myślisz, że jak ludzie zaczną wystawiać te ulepy na sklep to zaczną schodzić? Jest ktoś, kto ma rzemiosło powyżej 5 poziomu poza Tobą czy LiseQ?
 

Szósta propozycja - 60% na pewno odpada ale można coś podkręcić.

Strój jest kompletnie bezużyteczny, więc nawet jak będzie miał 60% to wiele nie to nie zmieni, kiedy większość latająca Zorda ma set demonicznego łowcy.
 

Siódma propozycja - Przedziału levelowego zmieniać nie będziemy.

Przemyślcie wtedy drop, potrzebny ekwipunek żeby zrobić tego dunga i zmiana wytworzenia przepustki.
 
 

Pierwsza opcja: raczej zmniejszenie dropu ulepek z v2 poza szkatami na podwyzszenie dropu ulepek z elfów na v1 gdyż z około 30v2 masz tych ulep po około 600 z kazdego rodzaju a na v1 jak zrobisz z 50 razy to masz może na jedną próbę ulepszenia bo drop jest bardzo slaby. Testowalem drop z 100v1 i dropi po około 500 ulep z kazdego rodzaju a z 100v2 masz tego 2500 z kazdego więc raczej zmianę dropu bym tu proponował.

Nie wiem o jakiej próbie ulepszenia piszesz, ale porównaj cenę ulep z v1 a v2 u npc.
 

Druga propozycja: Jesli zmieniamy drop z przepustek i przetopo na brylki z kart okey to przyśpieszy jedynie inflację na serwie.

Należy pamiętać, że Admin może kontrolować drop kart okey i w każdym momencie to wyłączyć. Jak narazie wszystkiego jest pełno na sklepach i nie ma komu tego kupować, bo mało kto ma pochowane bryły.
 

Czwarta i piąta propozycja: Zamiast złota pająka czy szkaty pająka to dodać drop ulep z elfów z pominięciem medali lub ulepy ze smoka z v3 lub dać niewielką szansę na drop medalu portalu który sam w sobie znacząco nie wpłynie na inflację gdyż z v1 z pominięciem szkat to ze zwyklych ulep i osci masz około 40 brylek, z v2 masz z samych ulep 50-100b, chodzi mi tu o sprzedaż ulep u NPC, więc raczej jedynie nieznacznie zwiększyłoby to inflację medali na serwie choć eventy typu 50+ mocno uszczuplają ten rynek.

Nie do końca rozumiem to co napisałeś, ale dla Twojej wiadomości medale już od dawna lecą z pająka. Ulepy z elfa jak sama nazwa Z ELFA.
 

Szosta propozycja: tutaj raczej zmieniłbym jedynie uplyw czasu jeżeli nie uzywasz to czas nie leci

W takim razie ile będzie warty ten kostium, kto będzie go nosił? Za okolo 6k brył znajdziesz kostium z czapką (set) 30% śr i potwory.

  • loryn222 lubi to

#17 loryn222

loryn222

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 119 postów
  • Dołączył pon, 13 maj 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoGdańsk
  • Województwo:Pomorskie
  • Imię:Mateusz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Ortiz
  • Gildia:BRAT3RSTWO
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:loryn222
  • Hobby:Matematyka , logika , trzepanie ogromnych hajsu z m1 i m2 każdego królestwa .

Napisano 09 październik 2021 - 02:52

Na taki kostium byłoby stać nowych graczy na serwrze którzy raczej na początku o 6k bryłek mogą pomarzyć, wkoncu sam napisałeś że malo kto ma pochowane bryłki.

Jesli zaś tyczy się drop ulep z elfa to jak wiesz na WW już jest boss z ktorego one dropia wraz z szansą na medal. Chodzi mi tu oto by nie dawać np. zloto pająka z ktorego dropia brylki, karty okey z ktorych też będą lecieć bryłki bo to mocno wpłynie na ekonomie gry i ulatwi jedynie zarobek graczom na 254/255 a i tak już mają sporo innych możliwości zarobku.

#18 Morganax

Morganax

    [GM]LiseQ

  • Game Master
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1835 postów
  • Dołączył śro, 02 maj 12
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoDaleko :)
  • Województwo:Podkarpackie
  • Imię:Monika
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:[GM]LiseQ
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:LiseQ


Napisano 09 październik 2021 - 05:14

Trzecia propozycja : okej, jeżeli chodzi o nowe piętro
Czwarta propozycja : "złoto pająka" lecz bez usuwania szkaty pająka
Szósta propozycja: zmiana bonów na lepsze - tak
Siódma propozycja: trwa modernizacja mapy, więc jeżeli będzie gotowa to polepszenie dropu

Ps. Nie mam rzemiosła na 5 ani w górę więc proszę nie pisać głupot :)
  • Czarny75, TRICKSTER i soonq lubią to

“ Żyjemy w skażonym świecie [...] dlatego jeśli widzisz coś pięknego, czujesz prawdziwe wzruszenie , spotykasz dobrego człowieka – bierz to. Oglądaj, dotykaj, słuchaj. Choćby kwadrans, choćby jeden błysk światła, choćby jedna rozmowa. ”

 

 

virtualmt21614385352__86.gif


#19 smokeyy

smokeyy

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 113 postów
  • Dołączył czw, 19 lis 20
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Pomorskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:smokeyy
  • Gildia:Despotic
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:smokey


Napisano 09 październik 2021 - 07:59

Na taki kostium byłoby stać nowych graczy na serwrze którzy raczej na początku o 6k bryłek mogą pomarzyć, wkoncu sam napisałeś że malo kto ma pochowane bryłki.
 


Set takiego kostiumu i tak by kosztował jakieś 3-4k, więc za wartość jaką daje to i tak strata bryłek dla takiego nowego gracza

 

 


Jesli zaś tyczy się drop ulep z elfa to jak wiesz na WW już jest boss z ktorego one dropia wraz z szansą na medal. Chodzi mi tu oto by nie dawać np. zloto pająka z ktorego dropia brylki, karty okey z ktorych też będą lecieć bryłki bo to mocno wpłynie na ekonomie gry i ulatwi jedynie zarobek graczom na 254/255 a i tak już mają sporo innych możliwości zarobku.


Kolego, to bardzo dobrze, że te bryłki wpłyną na ekonomię serwera, bo to o to właśnie chodzi, zapoznaj się jeszcze raz z tematem. Na serwerze brakuje bryłek, a to by w niewielkim stopniu zasiliło kieszenie graczy, dla nikogo te karty, nie byłyby głównym źródłem dochodu. Jeśli chodzi o Twój świetny pomysł z ulepami elfa - masz świadomość, że te ulepy się wymienia u NPC, więc i tak byłyby to dodatkowe bryły?Jesli zaś tyczy się drop ulep z elfa to jak wiesz na WW już jest boss z ktorego one dropia wraz z szansą na medal. Chodzi mi tu oto by nie dawać np. zloto pająka z ktorego dropia brylki, karty okey z ktorych też będą lecieć bryłki bo to mocno wpłynie na ekonomie gry i ulatwi jedynie zarobek graczom na 254/255 a i tak już mają sporo innych możliwości zarobku.


Użytkownik smokeyy edytował ten post 09 październik 2021 - 08:02


#20 soonq

soonq

    Początkujący

  • Globtroter
  • PipPip
  • 130 postów
  • Dołączył nie, 20 lis 16
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Podlaskie
  • Imię:Łukasz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:SoonQ
  • Gildia:Dominate/Despotic
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:soonq


Napisano 09 październik 2021 - 10:01

Pozostało tylko czekać na zmiany  :D

 

Ps. Nie mam rzemiosła na 5 ani w górę więc proszę nie pisać głupot
 

No to myliłem się, tak tylko obstawiałem.



#21 TRICKSTER

TRICKSTER

    Niekryty krytyk

  • Banned
  • PipPipPipPip
  • 545 postów
  • Dołączył czw, 19 lis 15
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Imię:DonQuan
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:TRICKSTER
  • Gildia:Bajlandoo
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:TRICKSTER
  • Hobby:xD


Napisano 09 październik 2021 - 10:07

Rzemiosło dobijałem do 6 poziomu na wcześniejszej szansie na ulepszenie. Teraz ta szansa jest znacznie większa, wiec TAK, moim zdaniem ulepszacze by schodziły ;)


  • Morganax lubi to

#22 ALEXIII

ALEXIII

    Niekryty krytyk

  • Płeć Piękna
  • PipPipPipPip
  • 591 postów
  • Dołączył nie, 24 lis 19
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Podkarpackie
  • Imię:Aleksandra
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:ALEXIII
  • Gildia:ThunderStorm
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:ALEXIII
  • Hobby:ρѕу¢нє


Napisano 09 październik 2021 - 10:24

Rzemiosło dobijałem do 6 poziomu na wcześniejszej szansie na ulepszenie. Teraz ta szansa jest znacznie większa, wiec TAK, moim zdaniem ulepszacze by schodziły ;)

Nie schodzą te ulepszacze. Nie raz widziałam ich całe sklepy i po 3 dniach się zamykały pełne. Poza tym wydaje mi się, że na palcach 1 ręki można policzyć osoby na serwerze, które doszły do ulepszenia rzemiosła na ten poziom xd



#23 soonq

soonq

    Początkujący

  • Globtroter
  • PipPip
  • 130 postów
  • Dołączył nie, 20 lis 16
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Podlaskie
  • Imię:Łukasz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:SoonQ
  • Gildia:Dominate/Despotic
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:soonq


Napisano 09 październik 2021 - 10:24

Z całym szacunkiem, ale na ten moment jesteś chyba jedyną osobą, która takowe rzemiosło w ogóle robi/robiła. Może się mylę i spróbuję te ulepy wystawić na sklep.


  • ALEXIII i smokeyy lubią to

#24 TRICKSTER

TRICKSTER

    Niekryty krytyk

  • Banned
  • PipPipPipPip
  • 545 postów
  • Dołączył czw, 19 lis 15
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Imię:DonQuan
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:TRICKSTER
  • Gildia:Bajlandoo
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:TRICKSTER
  • Hobby:xD


Napisano 09 październik 2021 - 11:20

Z całym szacunkiem, ale na ten moment jesteś chyba jedyną osobą, która takowe rzemiosło w ogóle robi/robiła. Może się mylę i spróbuję te ulepy wystawić na sklep.

z całym szacunkiem ale to ja po dodaniu czegoś na serwer w pierwszej kolejności robię/ulepszam (co za tym idzie tracę) a dopiero wprowadzane są zmiany/ułatwienia...

Propozycja odnośnie pradawnej i V3 wyjaśniona, jeśli masz nadwyżki ulepszaczy w eq, postaw na sklep albo rób mnicha czy rzemiosło


  • Morganax lubi to

#25 smokeyy

smokeyy

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 113 postów
  • Dołączył czw, 19 lis 20
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Pomorskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:smokeyy
  • Gildia:Despotic
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:smokey


Napisano 09 październik 2021 - 11:58

z całym szacunkiem ale to ja po dodaniu czegoś na serwer w pierwszej kolejności robię/ulepszam (co za tym idzie tracę) a dopiero wprowadzane są zmiany/ułatwienia...

Propozycja odnośnie pradawnej i V3 wyjaśniona, jeśli masz nadwyżki ulepszaczy w eq, postaw na sklep albo rób mnicha czy rzemiosło

Z całym szacunkiem, ale z tego co mi wiadomo to od testowania jak sama nazwa wskazuje jest... serwer testowy. Nikt Ci nie nakazuje robienia czegoś w pierwszej kolejności i testowania na własny koszt, możesz zawsze poczekać, aż zostaną wprowadzone zmiany/ułatwienia, albo daną rzecz dobrze sprawdzić na serwerze testowym, odpowiednio zbalansować i wtedy wprowadzić na serwer, wtedy nie powinieneś być stratny. 

 

Propozycja wyjaśniona? Sam to wyjaśniłeś, nie popierając tego konkretnymi argumentami. Nie patrząc na indywidualności (tak jak to się dzieje w tym momencie w przypadku SoonQ'a, który ma już i mnicha i rzemiosło (z eventu), więc raczej drugi raz tego nie musi robić), to jak już wspomniano, raczej inne osoby na serwerze nie są aktualnie zainteresowane pakowaniem kilku milionów brył na rzemiosło i jesteś chyba rzeczywiście jedyną osobą, która ma jakiś wyższy poziom tej umiejętności, więc ulepy z pradawnej w hurtowych ilościach leżą i kiszą się w ekwipunkach graczy, czekając na nic, bo są do niczego nieprzydatne.


  • P!Tu, soonq i ALEXIII lubią to

#26 TRICKSTER

TRICKSTER

    Niekryty krytyk

  • Banned
  • PipPipPipPip
  • 545 postów
  • Dołączył czw, 19 lis 15
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Imię:DonQuan
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:TRICKSTER
  • Gildia:Bajlandoo
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:TRICKSTER
  • Hobby:xD


Napisano 09 październik 2021 - 12:15

Z całym szacunkiem, ale z tego co mi wiadomo to od testowania jak sama nazwa wskazuje jest... serwer testowy. Nikt Ci nie nakazuje robienia czegoś w pierwszej kolejności i testowania na własny koszt, możesz zawsze poczekać, aż zostaną wprowadzone zmiany/ułatwienia, albo daną rzecz dobrze sprawdzić na serwerze testowym, odpowiednio zbalansować i wtedy wprowadzić na serwer, wtedy nie powinieneś być stratny. 

 

Propozycja wyjaśniona? Sam to wyjaśniłeś, nie popierając tego konkretnymi argumentami. Nie patrząc na indywidualności (tak jak to się dzieje w tym momencie w przypadku SoonQ'a, który ma już i mnicha i rzemiosło (z eventu), więc raczej drugi raz tego nie musi robić), to jak już wspomniano, raczej inne osoby na serwerze nie są aktualnie zainteresowane pakowaniem kilku milionów brył na rzemiosło i jesteś chyba rzeczywiście jedyną osobą, która ma jakiś wyższy poziom tej umiejętności, więc ulepy z pradawnej w hurtowych ilościach leżą i kiszą się w ekwipunkach graczy, czekając na nic, bo są do niczego nieprzydatne.

pomijając temat serwera testowego, również tego, że nikt mnie nie zmusza do robienia czegoś przed innymi

"raczej inne osoby na serwerze nie są aktualnie zainteresowane pakowaniem kilku milionów brył na rzemiosło" co do tego.. no masz racje, nie ma co czegokolwiek ulepszać, lepiej jest DOBRZE wyglądać (nad tym pracujemy) ;)


  • Morganax lubi to

#27 soonq

soonq

    Początkujący

  • Globtroter
  • PipPip
  • 130 postów
  • Dołączył nie, 20 lis 16
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Podlaskie
  • Imię:Łukasz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:SoonQ
  • Gildia:Dominate/Despotic
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:soonq


Napisano 09 październik 2021 - 12:43

Troche to zboczyło z toru, więc zakończmy temat rzemiosła i mnicha. Czekamy na ciekawe zmiany, miłego dnia. :D



#28 TRICKSTER

TRICKSTER

    Niekryty krytyk

  • Banned
  • PipPipPipPip
  • 545 postów
  • Dołączył czw, 19 lis 15
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Imię:DonQuan
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:TRICKSTER
  • Gildia:Bajlandoo
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:TRICKSTER
  • Hobby:xD


Napisano 09 październik 2021 - 12:53

Troche to zboczyło z toru, więc zakończmy temat rzemiosła i mnicha. Czekamy na ciekawe zmiany, miłego dnia. :D

a to chyba już odpowiedziałem, dodałeś propozycje nad którymi można popracować


  • Morganax lubi to

#29 smokeyy

smokeyy

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 113 postów
  • Dołączył czw, 19 lis 20
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Pomorskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:smokeyy
  • Gildia:Despotic
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:smokey


Napisano 09 październik 2021 - 13:27

pomijając temat serwera testowego, również tego, że nikt mnie nie zmusza do robienia czegoś przed innymi

"raczej inne osoby na serwerze nie są aktualnie zainteresowane pakowaniem kilku milionów brył na rzemiosło" co do tego.. no masz racje, nie ma co czegokolwiek ulepszać, lepiej jest DOBRZE wyglądać (nad tym pracujemy) ;)

A to, że ludzie sobie wolą kupić wszystkie kolory bojowników i stać pod DT to już nie moja wina, po prostu stwierdziłem fakt dotyczący rzemiosła i ulepek z pradawnej.


  • soonq lubi to

#30 Śmieszek

Śmieszek

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 361 postów
  • Dołączył pon, 26 sie 19
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Imię:Adrian
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Shadow
  • Gildia:ShadowGarden
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Piano and calligraphy


Napisano 09 październik 2021 - 16:05

Propozycja 1

Na tak. Coś można pokombionować z tymi niebiosami, bo większość osób raczej i tak nie bije śmierci, naginek, azraela. 

Propozycja 5

Jak najbardziej na tak. Ulepek jest giga dużo, a wszystkich na rzemiosło/mnicha i tak nie wykorzystamy. 

Propozycja 7

Wydaję mi się, że zbalansowanie dropu może być dosyć ciężkie. Wiadomo mapa powinna być bardziej opłacalna do latania niż ww ze względu na to, że tutaj mamy jakąś przepustkę. Dodatkowo cena gotowej przepustki jak i jej wytworzenie również jest wysoka. Zmiana na 255/254? Czemu nie i tak większość osób robiących tą mapę ma główną postać 255. Co do dropu proponuje wrzucić tam ulepki na pakowanie pawia. 

 


  • P!Tu, soonq i ALEXIII lubią to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych