Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Czarne Skrzynki - click Dołączona grafika Komiks - click


Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Sytuacja Rynku/Serwera


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
88 odpowiedzi w tym temacie

#16 Anonymous ^^

Anonymous ^^

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 400 postów
  • Dołączył pią, 06 cze 14
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Lódzkie
  • Imię:Damian
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze::)
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 16 listopad 2021 - 14:06

Pierw trzeba zarobić na takie eq na zorda od 0 , chyba że masz jakiś tajny sposób żeby zacząć grę i już latać jedną z lepszych map :)

Mówię tu o osobie która robi przedwiek eq więc raczej daje rade zorda :)



#17 BledMor

BledMor

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Dołączył czw, 12 mar 15
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoJarocin
  • Województwo:Wielkopolskie
  • Imię:Kacper
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:xBledMor
  • Gildia:DEADLYKISS
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:! |★ вℓє∂мσя™★|
  • Hobby:69

Napisano 16 listopad 2021 - 14:28

*
Popularny

Zgadzam się z tobą w 100%, lecz głównym powodem prze który na serwisie nie ma brył to ilość graczy, która jest spowodowana przez masę dziwnych systemów czy bugów zniechęcających nowych jak i starych graczy, np. serwis ustawiony pod grę ninja, wyskakujące i powielające się okno peta co zmianę mapy, bardzo słabo działający bonus switcher, spowolnione używanie dopalaczy, wsiadanie na wierzchowca z poziomu eq, bo po co ustawić na skrót klawiszowy? Żałosna możliwość zarobku dla nowych graczy, oczywiście jest dużo więcej systemowi i bugow do zmiany/poprawy lecz czy ma sens się rozpisywać znając podejście do sprawy ?



#18 lolop09

lolop09

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów
  • Dołączył nie, 17 paź 21
  • Państwo: Country Flag
  • Nick w grze:DrOpTOP1
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 16 listopad 2021 - 14:28

+1  NIE MA BRYLEK TO PO 1

PO 2 TE BUGI BARDZO DENERWUJĄ

jak bym miał wymieniać to bym wymieniał chyba z 2 godziny

ale podam parę przykładów jakie występują co jakiś czas 

1.Nie da się zejść z wieszchowc co utrudnia gdy jesteśmy na mapie 

2.na krysztalce nie respi się boss 

3.wywala z mapek 

4.znikajace mobki których nie da sie bic a one cie bija ~~

5.na 20% jest gorszy drop niz na 10%

6.NIE DA SIE WBIC POZIOM GILDI 

7.jaszczur ma jakieś lagi mózgu :)

dalej nie chce mi się pisać bo i tak to nie zostanie naprawione wiec szkoda mojego czasu  wiec na tyle o tych bledach 

Teraz bonus Switcher

1.Naprawcie tego bonus Switchera bo nie wiem co to jest ze ja szybciej recznie mixuje od tego czegos

​2.dodajcie więcej okienek do niego ja wiem ze to dla was  trudne ale postarajcie sie 

 

To na tyle dalej mi się nie chce pisać bo i tak nic z tego nie będzie odczytane ani naprawione. :)



#19 ALEXIII

ALEXIII

    Niekryty krytyk

  • Płeć Piękna
  • PipPipPipPip
  • 591 postów
  • Dołączył nie, 24 lis 19
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Podkarpackie
  • Imię:Aleksandra
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:ALEXIII
  • Gildia:ThunderStorm
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:ALEXIII
  • Hobby:ρѕу¢нє


Napisano 16 listopad 2021 - 14:36

+1  NIE MA BRYLEK TO PO 1

PO 2 TE BUGI BARDZO DENERWUJĄ

jak bym miał wymieniać to bym wymieniał chyba z 2 godziny

ale podam parę przykładów jakie występują co jakiś czas 

1.Nie da się zejść z wieszchowc co utrudnia gdy jesteśmy na mapie 

2.na krysztalce nie respi się boss 

3.wywala z mapek 

4.znikajace mobki których nie da sie bic a one cie bija ~~

5.na 20% jest gorszy drop niz na 10%

6.NIE DA SIE WBIC POZIOM GILDI 

7.jaszczur ma jakieś lagi mózgu  :)

dalej nie chce mi się pisać bo i tak to nie zostanie naprawione wiec szkoda mojego czasu  wiec na tyle o tych bledach 

Teraz bonus Switcher

1.Naprawcie tego bonus Switchera bo nie wiem co to jest ze ja szybciej recznie mixuje od tego czegos

​2.dodajcie więcej okienek do niego ja wiem ze to dla was  trudne ale postarajcie sie 

 

To na tyle dalej mi się nie chce pisać bo i tak nic z tego nie będzie odczytane ani naprawione. :)

Dopisałabym tu jeszcze, że od czasu do czasu buguje się ekwipunek i nie można rozdzielić B, nic przełożyć w inne miejsce etc.



#20 bartekok

bartekok

    Początkujący

  • Banned
  • PipPip
  • 295 postów
  • Dołączył śro, 18 wrz 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Imię:Bartłomiej
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Lum
  • Gildia:Uchiha <3
  • Królestwo:Shinsoo
  • Hobby:Piłka nożna, Fotografia, Bieganie, Kalistenika


Napisano 16 listopad 2021 - 18:04

Dopisałabym tu jeszcze, że od czasu do czasu buguje się ekwipunek i nie można rozdzielić B, nic przełożyć w inne miejsce etc.


Dodam również, że czasami buguje się pet a mianowicie trzeba go resetować by bić tyle ile się powinno, buguje się również zmiana ekwipunku przez kliknięcie ppm. Dużo bym mógł wymieniać, ale niestety bugi były i będą. Pozdrawiam cała Administracje oraz wszystkich graczy! :D <3
  • sasik100, Diamond666 i Utopia lubią to
Dołączona grafika

#21 Śmieszek

Śmieszek

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 361 postów
  • Dołączył pon, 26 sie 19
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Imię:Adrian
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Shadow
  • Gildia:ShadowGarden
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Piano and calligraphy


Napisano 17 listopad 2021 - 07:21

*
Popularny

Też jestem zdania jak Kocur. Lepiej, żeby itemki były drogie, ale była mapa, na której idzie wyfarmić bryłki. Niektórzy, żeby zarobić robili drugą parę eq, ale przy obecnych cenach robienie samemu eq demo to jakieś jedno wielkie nieporozumienie. Niby medaliony już pomału osiągają cenę medali, przez co wejściówka jest lekko tańsza, ale rzadko kiedy ta mapa zwraca się przy cenie 250b/szt za gałązkę czy harpun. Robiąc samemu mapę prawdopodobnie wydamy znacznie więcej niż jakbyśmy kupili ulepy. No i tu zaczynają się nasze problemy. Skąd mieć bryłki? Kto ma delikatne woreczki skoro mało kto robi tą mapę a jeśli już to zatrzymuje je dla siebie? Tu nawet nie chodzi o przywrócenie v1, to może być każda inna mapa, ale musi się opierać na brain dead lataniu. Co do bugów mam nawet swój ulubiony a jest nim ''blokowanie eq''. Fajnie tak zbijać po jednej nagince na niebiosach z ziemi hehe. Dlaczego postacie z eq na krysie/zorda robiły v1? Jedni woleli robić krysie i sellać ulepy, inni kupić gotowy komplet niż męczyć się z mapą. Zordzik niby mapa zarobkowa, ale jak itemki nie schodzą to tak średnio to wychodzi. Podsumowując: bryłek brak, demo biżu status ''XD'', zróbcie mapę opierającą się na farmieniu bryłek a nie itemów. Pozdrawiam cieplutko.



#22 bartekok

bartekok

    Początkujący

  • Banned
  • PipPip
  • 295 postów
  • Dołączył śro, 18 wrz 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Imię:Bartłomiej
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Lum
  • Gildia:Uchiha <3
  • Królestwo:Shinsoo
  • Hobby:Piłka nożna, Fotografia, Bieganie, Kalistenika


Napisano 17 listopad 2021 - 09:36

Też jestem zdania jak Kocur. Lepiej, żeby itemki były drogie, ale była mapa, na której idzie wyfarmić bryłki. Niektórzy, żeby zarobić robili drugą parę eq, ale przy obecnych cenach robienie samemu eq demo to jakieś jedno wielkie nieporozumienie. Niby medaliony już pomału osiągają cenę medali, przez co wejściówka jest lekko tańsza, ale rzadko kiedy ta mapa zwraca się przy cenie 250b/szt za gałązkę czy harpun. Robiąc samemu mapę prawdopodobnie wydamy znacznie więcej niż jakbyśmy kupili ulepy. No i tu zaczynają się nasze problemy. Skąd mieć bryłki? Kto ma delikatne woreczki skoro mało kto robi tą mapę a jeśli już to zatrzymuje je dla siebie? Tu nawet nie chodzi o przywrócenie v1, to może być każda inna mapa, ale musi się opierać na brain dead lataniu. Co do bugów mam nawet swój ulubiony a jest nim ''blokowanie eq''. Fajnie tak zbijać po jednej nagince na niebiosach z ziemi hehe. Dlaczego postacie z eq na krysie/zorda robiły v1? Jedni woleli robić krysie i sellać ulepy, inni kupić gotowy komplet niż męczyć się z mapą. Zordzik niby mapa zarobkowa, ale jak itemki nie schodzą to tak średnio to wychodzi. Podsumowując: bryłek brak, demo biżu status ''XD'', zróbcie mapę opierającą się na farmieniu bryłek a nie itemów. Pozdrawiam cieplutko.


Pięknie napisane! Polać mu! :D
  • Śmieszek i skinx lubią to
Dołączona grafika

#23 lMlarakesz

lMlarakesz

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Dołączył czw, 28 paź 21
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Wielkopolskie
  • Imię:Dawid
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:xMarakesz
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Marakesz
  • Hobby:VirtualMt2

Napisano 18 listopad 2021 - 05:20

Zaczynając od niedociągnięć po jakiekolwiek sprawy związane z problemami na serwerze, zacznijmy myśleć racjonalnie... Główną przyczyną jest "Bryła Złota" nasze kochane bryłeczki... ale żeby one się pojawiły, to zasypujemy ten temat innymi pierdołami. Wszystko na raz w jednym temacie to tak trochę przesada. 

Oczywiście macie racje i w zupełności się zgadzam, bo dużo spraw i problemów trzeba by było rozwiązać, ale czy nie lepiej zacząć od jednego problemu i wspólnie likwidować problem ?  Jeden problem z głowy, to zabierzmy się za drugi, trzeci itd..

Każdy z nas ma jakieś ale.. tylko tych "ale" jest za dużo, żeby to jakoś rozwiązać i żeby każdy był zadowolony.. Więc zacznijmy działać a nie tylko "dyskutować" . 

:)



#24 Avallach

Avallach

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 532 postów
  • Dołączył sob, 17 lis 18
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Lubelskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:lAvallach
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Fan serialu Lost


Napisano 18 listopad 2021 - 07:34

Jako że coś tam kiedyś klikałem w programowanie to wiem iż rozwiązanie jednego problemu powoduje n problemów (najczęściej ukrytych) i tak to się nawarstwia i (nie) komp(i)l(ik)uje. Jeżeli coś działa i da się grać, nie utrudnia gry na tyle że jest ona możliwa i satysfakcjonująca to nie ma co dotykać. A żeby zwiększyć ilość bryłek należy u NPC-tów zmienić i zrównoważyć wymianę wszystkich ulep z map. Tak aby wartość przepustek została zwrócona.


  • Utopia lubi to

giphy.gif


#25 Utopia

Utopia

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 150 postów
  • Dołączył nie, 20 cze 21
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoSouthampton
  • Województwo:Małopolskie
  • Imię:Walduś
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:QQX
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:QQX
  • Hobby:<69>

Napisano 18 listopad 2021 - 07:44

Jako że coś tam kiedyś klikałem w programowanie to wiem iż rozwiązanie jednego problemu powoduje n problemów (najczęściej ukrytych) i tak to się nawarstwia i (nie) komp(i)l(ik)uje. Jeżeli coś działa i da się grać, nie utrudnia gry na tyle że jest ona możliwa i satysfakcjonująca to nie ma co dotykać. A żeby zwiększyć ilość bryłek należy u NPC-tów zmienić i zrównoważyć wymianę wszystkich ulep z map. Tak aby wartość przepustek została zwrócona.

Zgodzę sie z wymiana ulep za b tak żeby sie zwracało i wychodziło nawet na +.

#26 Avallach

Avallach

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 532 postów
  • Dołączył sob, 17 lis 18
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Lubelskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:lAvallach
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Fan serialu Lost


Napisano 18 listopad 2021 - 07:56

Ej nie chodziło o kryształową i pradawną, chociaż na tej pradawnej wymiana ulep powinna być zwiększona


  • Utopia lubi to

giphy.gif


#27 Utopia

Utopia

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 150 postów
  • Dołączył nie, 20 cze 21
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoSouthampton
  • Województwo:Małopolskie
  • Imię:Walduś
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:QQX
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:QQX
  • Hobby:<69>

Napisano 18 listopad 2021 - 09:35

Ej nie chodziło o kryształową i pradawną, chociaż na tej pradawnej wymiana ulep powinna być zwiększona

Wiem, ze nie o kryszt

#28 Utopia

Utopia

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 150 postów
  • Dołączył nie, 20 cze 21
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoSouthampton
  • Województwo:Małopolskie
  • Imię:Walduś
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:QQX
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:QQX
  • Hobby:<69>

Napisano 18 listopad 2021 - 09:41

Zaczynając od niedociągnięć po jakiekolwiek sprawy związane z problemami na serwerze, zacznijmy myśleć racjonalnie... Główną przyczyną jest "Bryła Złota" nasze kochane bryłeczki... ale żeby one się pojawiły, to zasypujemy ten temat innymi pierdołami. Wszystko na raz w jednym temacie to tak trochę przesada. 
Oczywiście macie racje i w zupełności się zgadzam, bo dużo spraw i problemów trzeba by było rozwiązać, ale czy nie lepiej zacząć od jednego problemu i wspólnie likwidować problem ?  Jeden problem z głowy, to zabierzmy się za drugi, trzeci itd..
Każdy z nas ma jakieś ale.. tylko tych "ale" jest za dużo, żeby to jakoś rozwiązać i żeby każdy był zadowolony.. Więc zacznijmy działać a nie tylko "dyskutować" . 
:)

Dyskusja dyskusja, ale masz racje głównie chodzi o B.., których jest coraz mniej i czasem już nie ma za co itemków ulepszać a co 2 gracz 255 lv ktr wyda już B na „ eq na zorda” „mapę pod zarobek XD” pyta „Gdzie ja mam teraz zarobić” to trochę nie halo i kończy na WW/Zbrojo dropiąc medale/glejty bo tylko to schodzi sensownie i są z tego „jakieś marne B”

#29 Anonymous ^^

Anonymous ^^

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 400 postów
  • Dołączył pią, 06 cze 14
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Lódzkie
  • Imię:Damian
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze::)
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 18 listopad 2021 - 10:24

Na zordzie akurat jest dobry zarobek a to ze długo się sprzedaje to żadna nowość, od ponad 3 lat ciężko jest coś sprzedać i trzeba wystawiać sklepy tygodniami. A co do braku funduszy na robienie Eq to może zamiast kupować 15 różnych strojów wydać te b na ulepszanie Eq hm?
  • Sunei lubi to

#30 Śmieszek

Śmieszek

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 361 postów
  • Dołączył pon, 26 sie 19
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Imię:Adrian
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Shadow
  • Gildia:ShadowGarden
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Piano and calligraphy


Napisano 18 listopad 2021 - 10:56

Na zordzie akurat jest dobry zarobek a to ze długo się sprzedaje to żadna nowość, od ponad 3 lat ciężko jest coś sprzedać i trzeba wystawiać sklepy tygodniami. A co do braku funduszy na robienie Eq to może zamiast kupować 15 różnych strojów wydać te b na ulepszanie Eq hm?

Chcemy zwiększyć ilość bryłek właśnie dlatego, żeby sklepy nie stały tygodniami. Nie wiem czy to taki dobry zarobek skoro mogę mieć faktycznie ileś tam fragmentów X ileś tam łez, ale co z nimi mam zrobić skoro nie schodzą?


  • bartekok i Utopia lubią to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych