Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Czarne Skrzynki - click Dołączona grafika Komiks - click


Zdjęcie
* * * - - 2 głosy

Na pomoc virtualmt2



  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#1 RainFly

RainFly

    Początkujący

  • Globtroter
  • PipPip
  • 200 postów
  • Dołączył sob, 24 gru 16
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Lubelskie
  • Imię:Terry A. Davis
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:JoWitax
  • Gildia:CZELUŚĆ
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:RainFly
  • Hobby:harnaś


Napisano 10 maj 2023 - 21:04

*
Popularny

Siema, wbiłem na serwer po pewnej przerwie, ulepszam sobie ekwipunek ale coś jest nie tak

 

Wstęp:

Po pierwsze: serwer zaczyna przypominać sektę. Nie ma żadnej reklamy, promocji. Na przestrzeni lat marketing w mediach zmienił się diametralnie i można zrobić dobrą reklamę małym kosztem (np. tiktok, youtube shorts)

Dlaczego trzeba zrobić promocję? Serwer umrze? Nie, serwer przeżyje ale zostaną na nim same osoby z schizofrenią paranoidalną i cała rzesza masochistów gotowych latać mapy po 16h dziennie tylko po to żeby uzbierać więcej łez z zorda i ich nie sprzedać. Ważne że somsiad nie będzie miał ich więcej.

Drugie co rzuca się w oczy to stara gwardia serwera która przy każdej okazji umilenia rozgrywki nowym graczom tłumaczy się: "MI NIKT NIE POMAGAŁ". Przypomnę starszym graczom że na serwerze nastąpiło bardzo dużo zmian  ;) Przykład? Proszę bardzo:

  1. Na serwerze nie było tyle ulepszaczy bestii (ulepszacze na KD), dzięki czemu był sens na robieniu ich i zarabianiu z tego
  2. Większy drop ości (teraz osoba za 140 poziomem nie jest w stanie samemu zrobić EQ, muszę bulić za ości)
  3. Było więcej graczy, rynek tętnił życiem i dało radę zarobić na oponkach sprzedając kd +7 itemy do biologa

A to tylko kilka przykładów ;)

Cel promocji serwera: zwiększenie ilości graczy!

a co za tym idzie:

 

  1. Większa cyrkulacja ulepszaczy
  2. Więcej wejściówek na mapy na rynku
  3. Będzie sens robienia EQ PVP
  4. Pojawienie się większej ilości itemów na EXP dla 140-200 (co rzutuje potem na robienie EQ dalej)
  5. Większa cyrkulacja graczy 255/135
  6. Większa ilość osób która będzie mogła ulepszyć serwer (rzucić propozycją)

Aktualnie jesteśmy w sytuacji w której jak 2/3 osoby robią broń do EXP na 240 lvl to zaczyna brakować pochodni z warowni xD

Jeszcze 2-3 lata temu dało się zobaczyć grupkę kilku osób kopiącą rude białego złota w M1 tylko po to żeby ulepszyć EQ bestii i kuć je dalej, teraz wydaje się być tam całkowita pustka. Kiedyś zbierały się grupy graczy na oponkach tylko po to żeby odbić spota.

Gildia "Marble" jest na 4 miejscu na topce od 6 lat (sam brałem udział w ostatniej wojnie tej gildii na 135 lvlu). Nikt już nie robi wojen gildii, bo nie ma kto z kim się bić ;)

Od tych kilku lat sporo rzeczy zmieniło się na plus na serwerze np. drop szkat ryb, system łowienia balans niektórych klas ale niestety nie rozwiązało to problemu z ilością graczy na serwerze.

Podsumowując, jest to prośba i propozycja. Dość ogólna ale chyba porusza najważniejsze kwestie naszego community.

 

Teraz opiszę rzeczy o których chciałbym podyskutować. Proszę o merytoryczne wypowiedzi.

Jeżeli nie potrafisz podać żadnych argumentów to możesz mnie cmoknąć w brązowego glejta.

Propozycje (poza reklamowe):

1. Pokazanie procentów na crafting u NPC (np. kd/barwniki/bojowniki):

Jest to fajny dodatek, ponieważ aktualnie tworząc danych przedmiot, nie wiemy czy jest szansa na spalenie go.

Jest to problem, bo jeżeli przyjdzie nowy gracz to skąd może oszacować cenę danego przedmiotu, bez wiedzy jakie ryzyko niesie za sobą stworzenie go? A może taki gracz nie chce ryzykować? Może zniechęci go ten jeden szczegół na serwerze?

Człowiek chce pograć w metina a nie w wikipedie xD

 

2. Npc/ranking gdzie można sprawdzdzić TOPkę map wylatanych w danym dniu:

Propozycja Quality of Life ale myślę że byłby to miły dodatek dla wyższych poziomów (Może pomóc w oszacowaniu najbardziej opłacalnych map). Temat totalnie do obgadania.

 

3. Uzupełnienie wikipedii o drop z przedmiotów które zostały dodane (oraz olane). Np. szkata petsów:
Aktualnie dużo bosów nie ma podanego % dropu na dany przedmiot, a są szkatułki gdzie nawet nie ma rozpisanego dropu! Na uj mnie ten kaktus?
 

4. Dodanie mapy na której liczyłaby się współpraca, rozwinięcie komunikacji i społeczności (np mapa na której wymagane jest pt 4 klas i są misje):

Taka mapa zmusi graczy do współpracy, do zakładania innych postaci niż wojownik i ninja oraz będzie czymś miłym.

Miałem na myśli mapę która byłaby podzielona np na 4 niepołączone ze sobą segmenty, na których gracze mieliby wykonywać osobno zadania (np na czas) w celu ukończenia danego etapu i zbicia bossa.

Temat do bardzo obszernej dyskusji.

 

5. Szkatułka nowych rud:

Pomysł prosty, jeżeli nie przybędzie nowych graczy to raczej jedyny sposób na zwiększenie rud na serwerze ;)

Nawet jeżeli przybędą gracze i ożyłoby PVP to istnieje duża szansa na odejście niektórych z nich z powodu kopania rudy przez 12h tylko po to żeby spaliło ci broń 8 razy (8 to i tak łaskawie) z rzędu xD

Analogicznie do szkatułek ryb.

 

6. Dodanie mapy z limitem wejść na dobę

Poprostu dodać mapę z limitem 1 wejście na dzień dla danego gracza. Prawdopodobnie mapa byłaby celowana w wymaksowane postacie.

Przez wprowadzenie takiego ograniczenia, można dodać drop kart resetu czasu na ten dungeon.

Skutek będzie prosty: Postacie ze słabszym ekwipunkiem będą dropiły karty resetu np z ww/waro/zbrojo, a  skoro jest pyszny i soczysty zordzik mniam (albo mroczny dragon latany hobbistycznie) to wymaksowanym postaciom nie będzie chciało się chodzić na te mapki

 

Jeżeli coś co napisałem jest mało zrozumiałe, to chętnie objaśnię (post napisany dośc późno)

To chyba wszystko jak narazie, kilka pomysłów podrzuciłem bo wiem że były one zbyt hmm.. rewolucyjne(?) jak na OBECNE STANADRDY serwera.


Użytkownik RainFly edytował ten post 10 maj 2023 - 21:09

"Jak kraść, to miliony" ~ RudnikDagger

Dołączona grafika


#2 PanKrecik

PanKrecik

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Dołączył pią, 28 wrz 12

Napisano 11 maj 2023 - 03:48

+1

Użytkownik PanKrecik edytował ten post 11 maj 2023 - 03:49

  • RainFly lubi to

#3 Avallach

Avallach

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 532 postów
  • Dołączył sob, 17 lis 18
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Lubelskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:lAvallach
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Fan serialu Lost


Napisano 11 maj 2023 - 06:15

Dlaczego nie napisałeś nic o IS? Dlaczego? 

Temat wałkowany wiele razy na nie. Im mniej wchodzi na serwer młodych ludzi z wypryskami na twarzy, tym lepiej się gra starym ludziom z wypryskami na twarzy.

Zobacz nawet PL musiał stać się międzynarodowy. Serwer ten nie umrze o ile dobrze będzie stało IS bez względu na ilość graczy. Są ludzie którzy tworzą kontent z tego serwera na YT, to jest promocja już ich algorytmy o to dbają. Szkatułki rud z IS'a - masz moje poparcie. Reszta na nie.

 

Moją propozycją jest rozwieszenie plakatów w każdym dużym mieście, przy cmentarzach i szpitalach. Tam jest większość dawnej (ale też obecnej  :ph34r:  ) społeczności gry Metin2.

 

Edit/ Absolutnie nie chodzi mi o to że ten serwer/gra jest swoistym hospicjum dla metinowych świrów.


Użytkownik Avallach edytował ten post 11 maj 2023 - 06:19

  • Erthun i 3LIND lubią to

giphy.gif


#4 PanKrecik

PanKrecik

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Dołączył pią, 28 wrz 12

Napisano 11 maj 2023 - 08:28

Dlaczego nie napisałeś nic o IS? Dlaczego? 
Temat wałkowany wiele razy na nie. Im mniej wchodzi na serwer młodych ludzi z wypryskami na twarzy, tym lepiej się gra starym ludziom z wypryskami na twarzy.
Zobacz nawet PL musiał stać się międzynarodowy. Serwer ten nie umrze o ile dobrze będzie stało IS bez względu na ilość graczy. Są ludzie którzy tworzą kontent z tego serwera na YT, to jest promocja już ich algorytmy o to dbają. Szkatułki rud z IS'a - masz moje poparcie. Reszta na nie.
 
Moją propozycją jest rozwieszenie plakatów w każdym dużym mieście, przy cmentarzach i szpitalach. Tam jest większość dawnej (ale też obecnej  :ph34r:  ) społeczności gry Metin2.
 
Edit/ Absolutnie nie chodzi mi o to że ten serwer/gra jest swoistym hospicjum dla metinowych świrów.

Ty to typowy " Jak ja zaczynałem tego nie było, nie pomogę "
  • Pomalowany;* i DonAnonim lubią to

#5 RainFly

RainFly

    Początkujący

  • Globtroter
  • PipPip
  • 200 postów
  • Dołączył sob, 24 gru 16
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Lubelskie
  • Imię:Terry A. Davis
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:JoWitax
  • Gildia:CZELUŚĆ
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:RainFly
  • Hobby:harnaś


Napisano 11 maj 2023 - 08:34

Dlaczego nie napisałeś nic o IS? Dlaczego? 

Temat wałkowany wiele razy na nie. Im mniej wchodzi na serwer młodych ludzi z wypryskami na twarzy, tym lepiej się gra starym ludziom z wypryskami na twarzy.

Zobacz nawet PL musiał stać się międzynarodowy. Serwer ten nie umrze o ile dobrze będzie stało IS bez względu na ilość graczy. Są ludzie którzy tworzą kontent z tego serwera na YT, to jest promocja już ich algorytmy o to dbają. Szkatułki rud z IS'a - masz moje poparcie. Reszta na nie.

 

Moją propozycją jest rozwieszenie plakatów w każdym dużym mieście, przy cmentarzach i szpitalach. Tam jest większość dawnej (ale też obecnej  :ph34r:  ) społeczności gry Metin2.

 

Edit/ Absolutnie nie chodzi mi o to że ten serwer/gra jest swoistym hospicjum dla metinowych świrów.

Czy ty wiesz jak działa IS? Kto ma tam kupować rzeczy jak nie będzie na serwerze nowych osób? Ludzie którzy mają całe EQ? Mój dziadek w urnie pradawnych +9?
Nowi gracze są potrzebni. Idąc tym tokiem myślenia, nie powinniśmy mieć dzieci bo za kilka miliardów lat nie będzie słońca ;)

 

Nie rozumiem korelacji pomiędzy młodymi i starymi wypryskami na twarzy i tego co to ma do PL'a


  • PanKrecik i DonAnonim lubią to

"Jak kraść, to miliony" ~ RudnikDagger

Dołączona grafika


#6 PanKrecik

PanKrecik

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Dołączył pią, 28 wrz 12

Napisano 11 maj 2023 - 08:36

Moim zdaniem wystarczy dodać jakiś is na start kostium pet fryz z bonusami na 7 dni
Ściągnąć jakiegoś yt za którym przyjdzie sporo ludzi, część później zostanie, a rynek się ruszy
  • RainFly lubi to

#7 RainFly

RainFly

    Początkujący

  • Globtroter
  • PipPip
  • 200 postów
  • Dołączył sob, 24 gru 16
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Lubelskie
  • Imię:Terry A. Davis
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:JoWitax
  • Gildia:CZELUŚĆ
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:RainFly
  • Hobby:harnaś


Napisano 11 maj 2023 - 09:09

Moim zdaniem wystarczy dodać jakiś is na start kostium pet fryz z bonusami na 7 dni
Ściągnąć jakiegoś yt za którym przyjdzie sporo ludzi, część później zostanie, a rynek się ruszy

Serwer zaczyna przypominać katastrofę klimatyczną i nie ma czegoś takiego jak "wystarczy" ;d

Co zrobić jak skończy się papier w kiblu? WYSTARCZY dołożyć. Problem zaczyna się gdy na świecie powoli zaczyna brakować papieru.

Takie pomysły są potrzebne ale nie ma jednej magicznej formuły dzięki której naprawimy wszystkie bolączki.

Oczywiście dodanie takich bonusów może być korzystne dla nowych graczy i NIE POWINNO drażnić tych z dłuższym stażem.
Dużo graczy lubi mieć czasówki bo zachęca ich to do grania przez pierwszy tydzień.

Pomysł dobry ale tak jak w twoim temacie... Jakie bonusy powinien dawać taki kostium/pet?


"Jak kraść, to miliony" ~ RudnikDagger

Dołączona grafika


#8 NIEP0K0RNY

NIEP0K0RNY

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 346 postów
  • Dołączył pią, 16 cze 17
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Świętokrzyskie
  • Imię:Nie mam
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Andrzejuu
  • Gildia:PokojZabaw
  • Królestwo:Shinsoo
  • Hobby:Dionik

Napisano 11 maj 2023 - 09:27

Jak już o nowych graczach mowa to ja bym zwiększył % na drop kd+7 na oponie,dlaczego? Ja z rękawicą złodzieja ubiłem +- 200 opon, poleciało mi ok 10 kd które mają jakąś wartość. Jak nie zwiększenie % na drop kd z opony to np dodanie do dropu z opony "szkaty rud". Na chwilę obecną mapa metin 1 to prawdopodobnie najgorszy zarobek na serwerze. 


  • '', Erthun i RainFly lubią to

#9 Avallach

Avallach

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 532 postów
  • Dołączył sob, 17 lis 18
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Lubelskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:lAvallach
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Fan serialu Lost


Napisano 11 maj 2023 - 10:29

Czy ty wiesz jak działa IS? Kto ma tam kupować rzeczy jak nie będzie na serwerze nowych osób? Ludzie którzy mają całe EQ? Mój dziadek w urnie pradawnych +9?
Nowi gracze są potrzebni. Idąc tym tokiem myślenia, nie powinniśmy mieć dzieci bo za kilka miliardów lat nie będzie słońca ;)

 

Nie rozumiem korelacji pomiędzy młodymi i starymi wypryskami na twarzy i tego co to ma do PL'a

Co jeszcze mogę dodać no nie ma lagów na serwerze. A tak by się pchał serwer i był nie grywalny. Ludzi jest wystarczająco na bieżące potrzeby serwera wszystko masz dostępne na sklepach. IS działa dobrze głównie pewnie z niego przepustki wchodzą na serwer podczas promocji. Dzięki temu pojedynczy gracz nie jest uzależniony o graczy z serwera. Eventy są bardzo często te codzienne proste jak i te dłuższe złożone. Nie wiem być może przeszkadza Ci ze nie musisz walczyć o spot czy miejsce na dungu? Do tego przy każdym takim przyjściu nowych ludzi wejdzie masa botów i cziterów. Nie dość że utrudnią grę graczom to jeszcze administracja będzie miała pełne ręce roboty.


giphy.gif


#10 RainFly

RainFly

    Początkujący

  • Globtroter
  • PipPip
  • 200 postów
  • Dołączył sob, 24 gru 16
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Lubelskie
  • Imię:Terry A. Davis
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:JoWitax
  • Gildia:CZELUŚĆ
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:RainFly
  • Hobby:harnaś


Napisano 11 maj 2023 - 11:17

Co jeszcze mogę dodać no nie ma lagów na serwerze. A tak by się pchał serwer i był nie grywalny

Niezła odklejka.

 

IS działa dobrze głównie pewnie z niego przepustki wchodzą na serwer podczas promocji. Dzięki temu pojedynczy gracz nie jest uzależniony o graczy z serwera.

IS jest nieaktualizowany wraz z wejściem nowych itemów, od lat ceny stoją na nim tak samo ;)

Przypomnisz mi kiedy była ostatnia promocja na przepustki na IS?

EDIT: przed wielkanocą i w wielkanoc, już się dowiedziałem

 

 

 

Nie wiem być może przeszkadza Ci ze nie musisz walczyć o spot czy miejsce na dungu?

Nie przeszkadza, ale zabija to potrzebę EQ PVP i część magii tej gry ;) Nie mówie o zmianie wszystkich dungów, mówię o dodaniu takich które będą funkcjonowały jako PVP

 

 

Do tego przy każdym takim przyjściu nowych ludzi wejdzie masa botów i cziterów. Nie dość że utrudnią grę graczom to jeszcze administracja będzie miała pełne ręce roboty.

Po to jest antycheat, po to jest administracja. Idąc tym tokiem myślenia po co jakikolwiek przedsiębiorca miałby zakładać firmę? Przecież to jest masa roboty ;/ Jeszcze z ludźmi będzie musiał gadać... Jeszcze będzie musiał coś robić...


Użytkownik RainFly edytował ten post 11 maj 2023 - 11:45

"Jak kraść, to miliony" ~ RudnikDagger

Dołączona grafika


#11 ¢яιєℓℓ

¢яιєℓℓ

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 115 postów
  • Dołączył sob, 06 lip 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoKotostan
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Rafauu
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Criell
  • Gildia:KOT
  • Królestwo:Shinsoo
  • Hobby:


Napisano 11 maj 2023 - 11:22

Jak już o nowych graczach mowa to ja bym zwiększył % na drop kd+7 na oponie,dlaczego? Ja z rękawicą złodzieja ubiłem +- 200 opon, poleciało mi ok 10 kd które mają jakąś wartość. Jak nie zwiększenie % na drop kd z opony to np dodanie do dropu z opony "szkaty rud". Na chwilę obecną mapa metin 1 to prawdopodobnie najgorszy zarobek na serwerze. 

A dlaczego mapa ogólnie dostępna ma być farmem bryłek? Jak chcesz zarobić to polecam mapay np. isaela gdzie jedyną trudnością, jest kopanie rudy. 
 
 
 
Tak na przyszłość pisząc propozycję, polecam w bardziej przyziemny sposób operować słownictwem, bo w obecnej chwili wszystkie te swoje dywagacje wyglądają jak fan teorii spiskowych na oglądających się dziwnych rzeczy w internecie, przez co bardzo źle się to czyta. Pomijając fakt, że wracając na serwer- przypominasz sobie, że to nie jest tam jakiś easy to robienie eq polega też na lataniu samemu mapa nie płacz, bo kilka osób robi dany itemek, przez co nie masz jak kupić ulep. 

  • Shadownman lubi to

#12 RainFly

RainFly

    Początkujący

  • Globtroter
  • PipPip
  • 200 postów
  • Dołączył sob, 24 gru 16
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Lubelskie
  • Imię:Terry A. Davis
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:JoWitax
  • Gildia:CZELUŚĆ
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:RainFly
  • Hobby:harnaś


Napisano 11 maj 2023 - 11:36

 

A dlaczego mapa ogólnie dostępna ma być farmem bryłek? Jak chcesz zarobić to polecam mapay np. isaela gdzie jedyną trudnością, jest kopanie rudy. 
 
 
 
Tak na przyszłość pisząc propozycję, polecam w bardziej przyziemny sposób operować słownictwem, bo w obecnej chwili wszystkie te swoje dywagacje wyglądają jak fan teorii spiskowych na oglądających się dziwnych rzeczy w internecie, przez co bardzo źle się to czyta. Pomijając fakt, że wracając na serwer- przypominasz sobie, że to nie jest tam jakiś easy to robienie eq polega też na lataniu samemu mapa nie płacz, bo kilka osób robi dany itemek, przez co nie masz jak kupić ulep. 

 

Absolutnie nie płaczę, ponieważ moje EQ zawsze ulepszałem sam ;)  Gdzie są teorie spiskowe? Do którego punktu się odnosisz? Łatwo jest ocenić całość postu i skupić się tylko na 1/2 punktach bez dyskusji

 

Co masz na myśli przez "operowanie słownictwem w bardziej przyziemny sposób"? Nie rozumiesz słowa "problem"?
 

W poście poruszane są pewne skutki małej ilości graczy. Jeżeli na każdą chęć dyskusji odpowiadasz że ktoś "płacze", to jestem ciekaw jak odpowiadasz partnerowi/partnerce na opowieść o złym dniu w pracy xD


Użytkownik RainFly edytował ten post 11 maj 2023 - 11:42

  • Issana i DanseMacabre lubią to

"Jak kraść, to miliony" ~ RudnikDagger

Dołączona grafika


#13 Avallach

Avallach

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 532 postów
  • Dołączył sob, 17 lis 18
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Lubelskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:lAvallach
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Fan serialu Lost


Napisano 11 maj 2023 - 13:58

Wracając do tematu. 

 

"IS jest nieaktualizowany wraz z wejściem nowych itemów, od lat ceny stoją na nim tak samo  ;)"

To chyba dobrze że nie ma nowych itemków i trzeba jednak pograć coś więcej żeby je mieć, a nie za PLN-y.  Jeżeli ceny stoją to chyba też nie najgorzej w końcu serwer nie jest farmą bryłek lub magazynem na item-y z IS-a. Stabilne ceny na IS mimo drożejących itemów na sklepach to też na korzyść aktualnej sytuacji serwera i graczy.

No jeżeli totalnie ignorujesz zagrożenia w związku z falą nowych graczy (i to takich którzy tylko raz się zalogują), to przyszedłeś tutaj chyba tak sobie popisać.

 

Wszystko z rozwagą i umiarem. Przyjdzie kilkadziesiąt nowych osób lub wrócą do gry, tak jak to jest rok do roku, część odejdzie przestanie grać. Po co ładować siły w rozgłos. Oczywiście i tak nie mamy dużego wpływu na funkcjonowanie serwera bo to zależy od ludzi nim zarządzających. Także ponawiam apel.  Chodźmy rozdawać ulotki o "naszym" serwerze. 


Użytkownik Avallach edytował ten post 11 maj 2023 - 13:59

giphy.gif


#14 ''

''

    Bomb has been planted !

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 840 postów
  • Dołączył pią, 08 lis 13

Napisano 11 maj 2023 - 14:18

myślałem, że nie istnieją obiektywnie złe opinie, ale mnie @Avallach przekonałeś



#15 RainFly

RainFly

    Początkujący

  • Globtroter
  • PipPip
  • 200 postów
  • Dołączył sob, 24 gru 16
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Lubelskie
  • Imię:Terry A. Davis
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:JoWitax
  • Gildia:CZELUŚĆ
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:RainFly
  • Hobby:harnaś


Napisano 11 maj 2023 - 15:01

No jeżeli totalnie ignorujesz zagrożenia w związku z falą nowych graczy (i to takich którzy tylko raz się zalogują), to przyszedłeś tutaj chyba tak sobie popisać.

wymień mi 3 zagrożenia xD

 

Wszystko z rozwagą i umiarem. Przyjdzie kilkadziesiąt nowych osób lub wrócą do gry, tak jak to jest rok do roku, część odejdzie przestanie grać. Po co ładować siły w rozgłos. Oczywiście i tak nie mamy dużego wpływu na funkcjonowanie serwera bo to zależy od ludzi nim zarządzających. Także ponawiam apel. Chodźmy rozdawać ulotki o "naszym" serwerze.

 

To w końcu jesteś za czy przeciw promocji?

Co ci zmieni to że gracz się zaloguje i wyjdzie? To już jego sprawa

myślałem, że nie istnieją obiektywnie złe opinie, ale mnie @Avallach przekonałeś

nie żebym się wtrącał ale nie do końca wiadomo o co ci chodzi

Opinia zawsze jest subiektywna xD

Możesz wyjaśnić?


"Jak kraść, to miliony" ~ RudnikDagger

Dołączona grafika






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Nowość

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych